Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


11 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 11 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları konusu , 11 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları 11 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları, 11 Temmuz Burç Yorumları, 11 Temmuz Cuma Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 11 Temmuz Cuma Burç ...


Like Tree2Beğeni
  • 2 Post By Şafak

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 09.07.2014, 23:06   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
alarmblue 11 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları11 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları
11 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları, 11 Temmuz Burç Yorumları, 11 Temmuz Cuma Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 11 Temmuz Cuma Burç yorumu, 11 Temmuz Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,11 Temmuz 2014 günlük burç yorumları,011 06 2014 burçlar,11 Temmuz 2014 akrep burcu yorumu,11 Temmuz 2014 aslan burcu yorumu,11 Temmuz 2014 balık burcu yorumu,11 Temmuz 2014 başak burcu yorumu ,11 Temmuz boğa burcu yorumu, 11 Temmuz ikizler burcu yorumu,11 Temmuz 2014 koç burcu yorumu,11 Temmuz 2014 kova burcu yorumu,11 Temmuz 2014 oğlak burcu yorumu,11 Temmuz 2014 terazi burcu yorumu,11 Temmuz 2014 yay burcu yorumu,11 Temmuz 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Temmuz ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Temmuz günlük burç yorumları,11 Temmuz burç yorumları,11 Temmuz 2014 Cuma burç yorumları,günlük burç yorumları, 11 Temmuz Cuma günlük burç yorumları, 11 Temmuz 2014 günlük burç yorumu

Tüm burçlar için gün geneli yorumu: Toplum içinde farklı yerler edinebiliyor ve sosyal çevre ediniyorsunuz. Sıradan bir kişi olmadığınız her halinizden belli. Monotonluk enerjinizi düşürebilir. Ev de su tesisatına ait bazı sorunlar varsa eğer ihmal etmeye gelmez. Başınız ağrımadan önce tedbirini almaktaa fayda var. Başkasından medet umacağınıza, kendiniz sorumluluk alınn özelikle ailevi mevzular söz konusu olduğunda.
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Balık,

İşe dair görev ve sorumluluklarınız açısından yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Devletle veya bürokratik süreçleri önemli olan işlerde hareketlilik gözüküyor. İşinizde başarılı olmak istiyorsanız hızlı hareket etmelisiniz. Sakın rehavete kapılmayın ve randevularınızı ertelemeyin. Öte yandan anneye dair konularda da gelişmeler var.

Kendinize güvenme zamanı. Çok sayıda alternatifiniz var. Maddi durumunuzu gözden geçirebilir, karlı yatırımlar yapabilirsiniz. Az verip çok kazanılacak yatırımların zamanı. Yaratıcı girişimler veya iş birlikleri iyi bir geleceğin ve iyi kazancın işareti olabilir.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Kova,

Bugün geleceğinize dönük uzun vadeli bazı girişimleriniz olabilir. Önemli organizasyonlara katılabilir, hatta buralarda bir konuşma bile yapabilirsiniz. İşinize dair uğraşlarınızda da bir yoğunluk gözüküyor. Özellikle işten gelen paralarla ilgili epey koşturacaksınız. Endişelenmeyin. Yorgunluğunuza değecek sonuçlar alabilirsiniz.

Gezegenler sizi yaratıcılık gerektiren iş ve projeler, ticari konular ve de aşk hayatınız açısından destekliyor. Doğru kullanmalısınız. Harika fikirleriniz olabilir, ama herkesin sizinle aynı şekilde düşünmesini beklemeyin. Harcamalarınıza çeki düzen vermeniz, yatırım planları veya bütçe yapmanız gerekiyor

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Oğlak,

Bugün işlerinizin yoğunluğu hızlı ve seri olmanızı gerektirebilir. Öte yandan gizli rakipleriniz dikkatiniz dağıtmaya çalışabilir. Bu noktada önemli olan işlerin üstesinden gelebilmek, bu yüzden size zaman kaybettirmelerine izin vermeyin. Akşam saatleri kişisel gelişiminiz için uygun enerjiler olacak. Kendinizi daha huzurlu hissedebilirsiniz.

Değişiklik yaparken doğru kanallarla ilgilenmemeniz uyumsuzluk sorunları yaratabilir. Seyahatler esnasında veya etkili kişilerle ilişkilerde iletişimle ilgili problemler yaşanabilir. Şikayet ve eleştiriler söz konusu olabilir. Ancak, hedeflerinize ulaşma şansınız yüksek.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Yay,

Enerji dolu ve pozitif bir gününüzdesiniz. O kadar hareketlisiniz ki sizi yakalamak mümkün olmayabilir. Bu yoğun enerjiyi fiziksel aktivitelere ya da yeni başlangıçlara yönlendirmeniz daha iyi olabilir. İsteklerinizi düşüncede bırakmayın. Bunları hayata geçirmeniz bugün çok kolay olacak. Ani kararlarla imajınızı değiştirebilirsiniz.

Dinlemeli, ama baskılara aldırmamalısınız. Bazı kişiler ilişkinizde uzlaşmak için sizden vermekten hoşlanmayacağınız ödünler bekleyebilirler. Maddi açıdan maceraya atılmamanızda fayda var. Zamanınızı paylaşın, ama paranız konusunda daha dikkatli olun.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Akrep,

Para ve maddi kaynaklar konusunda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Kişisel gelirlerinizi arttıracak bazı fırsatlar ortaya çıkabilir. Bu fırsatları değerlendirmek için düşünceden eyleme geçmeniz gerekiyor. Ufak detayların arasında kaybolmayın. Büyük resme bakın. Akşama doğru dikkatinizi toparlamakta zorluk çekebilirsiniz.

Meslektaşlarınızla yaşayabileceğiniz problemleri doğru yönetmeniz gerekiyor. Olaylar netleşince hedeflediğiniz işlerin yapılabilmesi kolaylaşacaktır. Duygusal jestlerin doğru algılanacağı bir gün.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Terazi,

Hareket ve hız kelimelerine hakkını vermeniz gerekebilir. Özellikle ticari konularda pek çok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Ancak bunları değerlendirebilmek için hızlı hareket etmek durumunda kalacaksınız. İş için sık sık dışarı çıkmanız gerekebilir. Kısa mesafe sayılabilecek yerlerde görüşmeler yapabilir bazı anlaşmalar imzalayabilirsiniz.

Yapabileceğinizden fazlası için söz vermeniz sinirlerinizi yıpratabilir. Hedeflerinize ulaşabilmek için gerekli olan şeyleri seçmeli ve sadece onlara odaklanmalısınız. Yenilikçi olmanız ve yenilikleri takip etmeniz rekabet ortamlarından başarıyla çıkmanıza yardım edebilir. Romantizm ön planda.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Başak,

Eve dair konularda yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Taşınma veya uzun süreli bir misafir gibi evdeki günlük yaşantınızı değiştirecek gelişmeler olabilir. Gerekli hazırlıkları yapmak için zamanınız kısıtlı olabilir. Hızlı bir temponun içinde olacaksınız. Akşam saatleri sizin için daha dinlendirici geçebilir. İhtiyacınız olan sakinliği nihayet bulabilirsiniz.

Sizi yapmaktan hoşlanmadığınız şeyler yapmaya zorlayan kişiler olabilir. Politik olun, ama neler sunabileceğinizi ve karşılığında neler beklediğinizi açıkça dile getirin. Size ters gelen olaylara katılımda bulunmak zorunda değilsiniz.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Aslan,

Bugün ışıklar sizin üstünüzde olacak. Zevklerinize ve eğlenceye para harcamaktan çekinmeyeceksiniz. Moda, alışveriş ve kuaför gibi sadece size özel uğraşlara odaklanabilirsiniz. Eğlenceli bulduğunuz davetlere hayır demeyeceksiniz. İşle ilgili konularda riskli yatırımlara gözü kapalı dalma eğilimindesiniz. Dikkatli olun.

Mevcut kaynaklarınızın ve yeteneklerinizin farkına vardığınızda belli bir fırsat kendini gösterecek! Duygusal manipülasyonlarla sizi engellemeye çalışan kişiler olabilir. Niyet ve eğilimlerinizin arkasında durmanız gerekiyor. Yanlışa yer bırakmamanız durumunda zafer çok yakında sizin olacaktır. Harekete geçmeli ve olayların olurunu sağlamalısınız.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Yengeç,

Bugün iş ve çalışma konuları öne çıkıyor. İş temponuz son derece yoğun gözüküyor. Zamana bağlı işlerinizi yetiştirmek için oldukça hızlı hareket etmeniz gerekecek. Bu yüzden kişisel randevularınızı ertelemeniz gerekebilir. Günün sonunda kendinizi epey yorgun hissedebilirsiniz. Gün içinde vitamin takviyesi yapmayı ihmal etmeyin.

Önce hayal edin, ardından gerek ilişkilerinizde gerekse projelerinizde gelişmeleri görebilirsiniz. Herkesi memnun etmek çok kolay olmayabilir. Sizin için en önemli olan işlere odaklanmalısınız. Başkalarının müdahale etmesini istemiyorsanız planlarınızı kendinize saklamalısınız.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili İkizler,

Bugün denge ve anlaşma içeren tüm işlerinizde hareketlilik olabilir. Ortak konular, başkalarının düşüncelerinden etkilenebileceğiniz koşullar içerisindesiniz. Rakiplerinize karşı kazanmak istiyorsanız hareketsiz kalmamanız gerekiyor. İşlerinizi bizzat takip ederseniz sonuçlar lehinize olabilir.

Yeteneklerinizin dikkat çekebilmesi veya takdir edilmesi için yapmanız gereken işlere odaklanmalısınız. Bugünlerde yaptığınız işler özel yaşamınızda veya iş hayatınızda gelecekte başarabileceklerinizin belirleyici adımları olabilir. Dolayısıyla en iyisini yapmalısınız.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Boğa,

Bugün hızlı düşünmeli ve hızlı hareket etmelisiniz. Çünkü gün içinde adeta zamana karşı bir yarış içinde olacaksınız. Para konularında ani gelişmeler meydana gelebilir. Bu durumlardan faydalanmak sizin hızınıza bağlı olacak. Yatırımlarınızla ilgili daha gerçekçi yaklaşımlar sergilemelisiniz. Uzmanlara danışmayı ihmal etmeyin.

Kendinize ve iş halletme yeteneğinize güvenebileceğiniz günler. Seçtiğiniz iş, plan ve projelere yaratıcı yaklaşmanız ve kontrolü ele almanız durumunda daha fazla şey hallolabilir. Sezgilerinize güvenmeniz önemli bir ilişkinizle ilgili doğru kararı vermenize yardım edebilir.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Koç,

Hareketli ve enerjiksiniz. İletişim, reklam ve medya gibi alanlarla ilgili çalışmalar oldukça dikkat çekebilir. İş temponuz hızlı olmanızı gerektirebilir. Yurtdışı konularında bazı gelişmeler var. Buralardaki işlerinize dikkat edin. İlginç fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yalnız hemen hayallere kapılmadan önce fırsatları somutlaştırmaya çalışın.

Askıda kalmış konu, iş veya ilişkileri çözmenin zamanı gelmiş olabilir. Bazı işleri yapış şeklinizde değişiklik yapmanız ikili ilişkilerinize veya iş hayatınıza ivme kazandırabilir. Çok fazla görev ve sorumluluk yüklenmeden direkt bilgi edinme veya bilgi toplama yoluna gitmenizde fayda var.

FeCr ve Lev beğendi
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 10.07.2014, 09:18   #2 (permalink)
Cesareti ile yaşamayan esareti ile ölür

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 11 Temmuz 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 11 Temmuz 2014 Cuma
Sevgili Aslan,
Bugün ışıklar sizin üstünüzde olacak. Zevklerinize ve eğlenceye para harcamaktan çekinmeyeceksiniz. Moda, alışveriş ve kuaför gibi sadece size özel uğraşlara odaklanabilirsiniz. Eğlenceli bulduğunuz davetlere hayır demeyeceksiniz. İşle ilgili konularda riskli yatırımlara gözü kapalı dalma eğilimindesiniz. Dikkatli olun.

Mevcut kaynaklarınızın ve yeteneklerinizin farkına vardığınızda belli bir fırsat kendini gösterecek! Duygusal manipülasyonlarla sizi engellemeye çalışan kişiler olabilir. Niyet ve eğilimlerinizin arkasında durmanız gerekiyor. Yanlışa yer bırakmamanız durumunda zafer çok yakında sizin olacaktır. Harekete geçmeli ve olayların olurunu sağlamalısınız.

........

Teşekkürler yorum için

__________________
''Şîrler pençe-i kahrımdan olurken lerzân
Beni bir gözleri âhûya zebûn etti felek''
FeCr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 4
Amazonn, FeCr, Lev, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 01:41