Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


03 Ağustos 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 03 Ağustos 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları konusu , 03 Ağustos 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları 03 Ağustos 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları, 03 Ağustos Burç Yorumları, 03 Ağustos Pazar Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 03 Ağustos Pazar Burç ...


Like Tree4Beğeni
  • 2 Post By Şafak
  • 1 Post By Lev
  • 1 Post By Şafak

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 02.08.2014, 19:04   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
alarmblue 03 Ağustos 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları03 Ağustos 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları
03 Ağustos 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları, 03 Ağustos Burç Yorumları, 03 Ağustos Pazar Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 03 Ağustos Pazar Burç yorumu, 03 Ağustos Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,03 Ağustos 2014 günlük burç yorumları,003 06 2014 burçlar,03 Ağustos 2014 akrep burcu yorumu,03 Ağustos 2014 aslan burcu yorumu,03 Ağustos 2014 balık burcu yorumu,03 Ağustos 2014 başak burcu yorumu ,03 Ağustos boğa burcu yorumu, 03 Ağustos ikizler burcu yorumu,03 Ağustos 2014 koç burcu yorumu,03 Ağustos 2014 kova burcu yorumu,03 Ağustos 2014 oğlak burcu yorumu,03 Ağustos 2014 terazi burcu yorumu,03 Ağustos 2014 yay burcu yorumu,03 Ağustos 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Ağustos ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Ağustos günlük burç yorumları,03 Ağustos burç yorumları,03 Ağustos 2014 Pazar burç yorumları,günlük burç yorumları, 03 Ağustos Pazar günlük burç yorumları, 03 Ağustos 2014 günlük burç yorumu
3 Ağustos 2014 Burç Yorumu: Aslan Burcu
Sevgili Aslan;
Başarı sizin için çok önemli bir duygu ve bugün, çevresel ilişkilerinizde aynı enerjiyi görmek istiyorsunuz. Kişisel dengelerin çok önemli olduğunu bildiğiniz için, yakın dostlarınızın fazla fevri olanlarından sakınmak isteyebilirsiniz. Bugün başlatacağınız çalışmalar daha sonra yaşamınızın bir parçası haline gelecektir.

Maddi konulara yaratıcı yaklaşmalısınız. Kendinizin olduğu kadar sevdiğiniz kişilerin de onay vereceği değişiklikler yapmanız gerekiyor. Sınırlarınızı bilmeniz başarı oranını arttırabilir.

3 Ağustos 2014 Burç Yorumu: Kova Burcu
Sevgili Kova;
İdeallerinizi ortaya çıkaracak bir hareketlenme söz konusu. Bir çok kombinasyon fikirler, bir birini tetikleyerek ilginç tablolarla ortaya çıkacak. Özellikle ilgilendiğiniz konularla ilgili yeni düşüncelerin gündem kazanması, girişimci yapınızı daha da belirginleştirecek. Yolculuklarınız söz konusu. Kararlarınızda ısrarcı davranacaksınız.

Size yararı dokunabilecek kişilerle bağlantıya geçebilirsiniz. İşinizi ilgilendiren konularda çok fazla seçenek ve fırsata sahipsiniz. Yeteneklerinizi ve sizi tamamladığını düşündüğünüz kişilerle iş birliği yapmayı düşünebilirsiniz. Sorumluluklarınızı doğru şekilde paylaştırmadan harekete geçmemenizde fayda var.

3 Ağustos 2014 Burç Yorumu: Boğa Burcu
Sevgili Boğa;
Bugün, çalışma hayatınızda ilgili olumlu gelişmeler gündeme gelecektir. Birlikte ortak iş yaptığınız kişilerin özel sorunları gündeme gelecektir ve dostluk paylaşımları içinde olacaksınız.K endinizi enerjik ve olumlu hissediyorsunuz. Çekici yönlerinizle çevrenizde güzel bir hava estiriyorsunuz. İştahınızı artabilir dikkatli olun.

Tutamayacağınız sözler verebilir veya çok fazla sorumluluk ya da yük yüklenebilirsiniz. Daha planlı hareket etmenizde fayda var.

3 Ağustos 2014 Burç Yorumu: İkizler Burcu
Sevgili İkizler;
Aşkla ilgili duygularınız dorukta seyredecektir. Partnerinizle uzun süredir yakalayamadığınız dostluğu ve arkadaşlığı kurabilir, birlikte hafta sonu planları yapabilirsiniz. Çocukları olan İkizler için bol faaliyetli bir gün. Hareketli bir gün geçirecekler fakat, gün sonunda yorulmanın keyfini dostlarıyla bir araya gelerek çıkarabilirler.

Size doğruyu söylemeyen kişiler olabilir, daha fazla soru sormalı görünmeyeni anlamaya çalışmalısınız. Araştırmacı olmak aşırı tepkiler vermekten daha faydalı olabilir. İmkansız şeyler vaat eden oluşumlardan ya da ürünlerden uzak durun.

3 Ağustos 2014 Burç Yorumu: Oğlak Burcu
Sevgili Oğlak;
Düşündüğünüz her şeyi yaşama geçirme konusunda üstün bir çaba sarf ediyorsunuz. Hırslarınızı dengelemek zorunda kalabilirsiniz. Yaşamınızı ince detaylar üzerinde kurmak istediğiniz için, düşüncelerinizi açıklarken, hiç kimseyi kırmak istemiyorsunuz. Bugün, politik davranarak çevrenizi daha kolay etki altına alabilirsiniz.

Düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz, ancak araştırmadan belli konulara dahil olmamanız gerekiyor. Gereksiz risk almamak kaydıyla maddi kazanç elde edebilecek durumlar gerçekten mevcut. İkili ilişkilere odaklanın, ama sizi ikilemde bırakacak duygulardan arınmaya çalışmalısınız.

3 Ağustos 2014 Burç Yorumu: Yay Burcu
Sevgili Yay;
Enerjinizi daha da güçlü hissedeceğiniz bir gün. Sosyal ilişkilerinizin canlanması söz konusu. Bugün, yeni kişilerle tanışabilir veya özel dostlarında birlikte alış verişe çıkabilirsiniz. Motivasyonunuzu güçlü kılmak istiyorsanız, çevresel ilişkilerinizi yoğun ve pozitif tutmalısınız. Boğaz bölgenizi korumalısınız. Mevsim hastalıkları kapınızda.

Söylenenlerin duygusal boyutu görünenden fazla olabilir, dolayısıyla dikkatli dinlemenizde fayda var. Büyük çaplı işleriniz dikkat çekebilir, ama aynı ölçüde streste yaratacaktır. Olayları zorlama ihtiyacınızı belli bir sınırda tutmanızda fayda var.

3 Ağustos 2014 Burç Yorumu: Yengeç Burcu
Sevgili Yengeç;
Bugün, evinizle ilgili olumlu değişimler söz konusu. Ay'ın çalışma evinde olması, sizi daha evcil ve sevdiklerine bağlı bir kişi yapıyor. Evinizde dostlarınızı ve arkadaşlarınızı ağırlayabilir, onlarla birlikte ortak aktivitelerin planlarını yapabilirsiniz. İçinizdeki coşkuları çevrenizle paylaşmak isteyeceksiniz. Kilo problemlerine dikkat edin.

Sevdiğiniz kişiler için ürettiğiniz çözümler size duyulan saygıyı arttırabilir. Kişisel gelişiminize önem vermeniz iltifatlara sebep olabilir.

3 Ağustos 2014 Burç Yorumu: Terazi Burcu
Sevgili Terazi;
Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal yaşantınızda önemli gelişmeler söz konusu olacak. Bugün fiziksel anlamda kendinizi yenilenmiş hissediyorsunuz. İnce ve nazik davranışlarınızla çevrenizde iyi bir etki bırakarak yardım sever duygularınızla iyi bir örnek teşkil edeceksiniz. Estetik duygularınız ve güzelliklere olan ilginiz artıyor.

Kariyerinizi ya da ekonomik durumunuzu ilgilendiren konularda ilerleme kaydedebilirsiniz, ancak dikkatli hareket etmenizde ve her şeyi yazılı olarak resmileştirmenizde fayda var. Ani hareketlerde veya tepkilerde bulunmak zorunda değilsiniz. Bazı kişiler ilginizi çekebilmek için mevcut pozisyonu abartıyor olabilirler.

3 Ağustos 2014 Burç Yorumu: Başak Burcu
Sevgili Başak;
Maddi güven ihtiyacı içinde olduğunuz için, kişisel yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içinde olacaksınız. Bugün, her türlü olanaklarınızı kullanabilirsiniz. Enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Partnerinizle aynı düşünce içinde ve ortak bir paylaşım içindesiniz. Yaşam kalitenizin önemli olduğunu vurgulayacak işler peşindesiniz.

Diğerleri için elinizden geleni yapmak istemeniz güzel, ama sizin için önemli şeyleri kaybetme pahasına ilerlememelisiniz. Zamanı doğru kullanamamak sorun yaratabilir.

3 Ağustos 2014 Burç Yorumu: Akrep Burcu
Sevgili Akrep;
Bugün, kendinizi huzursuz ve tedirgin hissedebilirsiniz. Planladığınız çalışmaların engellere takılmasından rahatsız olabilirsiniz. Dengelerinizi koruma konusunda zorlanabilirsiniz. Değişik düşünceler içinde bocalayacağınız bir gün. Hayal gücünüzü yüksek tutmanız, sizi yeni bir araştırma platformu oluşturmanızı sağlayacak.

Seçeneklerinizi gözden geçirmelisiniz. Bildiklerinize sadık kalmalı ve kaldırabileceğinizden fazla zaman alan şeylere zaman ayırmamalısınız. İleride pişman olacağınız sözler vermemeye dikkat edin. Aşk hayatınız açısından olumlu bir gün.

3 Ağustos 2014 Burç Yorumu: Balık Burcu
Sevgili Balık;
Enerjik yönlerinizin ortaya çıkmasıyla, farklı şeyler yapmak istiyor ve sizinle aynı düşünceye sahip kişilerin ortak paylaşımlarına ihtiyaç duyuyorsunuz. Haksızlıklar karşısında kişisel tavırlarınız çok önemli olacak. Detayların ön plana çıkmasıyla, kendinizi yenilemek istiyor ve kazançlarınızı arttırma konusunda, taviz vermek istemiyorsunuz.

Daha keyifli konulara vakit ayırmadan önce parasal konulara çeki düzen vermeniz gerekiyor olabilir. Kişisel gelişim projelerine ağırlık vermelisiniz. Bir anlaşma, finansal bir düzenleme, miras, nafaka, burs, prim v.b başlıklı bir kazanç ya da bir yatırım söz konusu olabilir. Bu şanslı konumu sevdiğiniz bir kişiyle kutlayabilirsiniz.

3 Ağustos 2014 Burç Yorumu: Koç Burcu
Sevgili Koç;
Bugün Ay karşıt burcunuzda ilerliyor. İlişkinizde yenilenmeler söz konusu. Duygularınız canlanıyor ve partnerinizle daha uyumlu bir birliktelik paylaşmak istiyorsunuz. Eğer aranızda bir problem varsa, nedenlerini çözmek için, uygun bir gün. Düşüncelerinizi birbirinize daha rahat bir şekilde aktaracaksınız .Renkli ve hoş bir zaman geçirebilirsiniz..

Sizi mutlu edecek veya hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. İstediğiniz standartta yaşayabilmek için gayret gösterme zamanı. İstikrarınız ve kendini adamışlığınız tüm baskıların üzerine çıkabilir.

FeCr ve Lev beğendi

Konu Şafak tarafından (02.08.2014 Saat 19:26 ) değiştirilmiştir.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02.08.2014, 19:12   #2 (permalink)
Cesareti ile yaşamayan esareti ile ölür

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 03 Ağustos 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Teşekkürler paylaşım için..yarın ola hayrola

__________________
''Şîrler pençe-i kahrımdan olurken lerzân
Beni bir gözleri âhûya zebûn etti felek''
FeCr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02.08.2014, 19:13   #3 (permalink)
Lev
Sıkılmış bir yumrukla tokalaşamazsınız...

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 03 Ağustos 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Kanka koç yok.

Şafak beğendi.
Lev isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02.08.2014, 19:27   #4 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 03 Ağustos 2014 Pazar Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
Lev Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kanka koç yok.
Hemen ekledim.

Lev beğendi.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 6
Amazonn, Danger, FeCr, Lev, YeşiL6, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 08:33