Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


08 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 08 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları konusu , 08 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları 08 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları, 08 Ağustos Burç Yorumları, 08 Ağustos Cuma Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 08 Ağustos Cuma Burç ...


Like Tree2Beğeni
  • 2 Post By Şafak

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 07.08.2014, 20:57   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
yank 08 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları08 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları
08 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları, 08 Ağustos Burç Yorumları, 08 Ağustos Cuma Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 08 Ağustos Cuma Burç yorumu, 08 Ağustos Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,08 Ağustos 2014 günlük burç yorumları,008 06 2014 burçlar,08 Ağustos 2014 akrep burcu yorumu,08 Ağustos 2014 aslan burcu yorumu,08 Ağustos 2014 balık burcu yorumu,08 Ağustos 2014 başak burcu yorumu ,08 Ağustos boğa burcu yorumu, 08 Ağustos ikizler burcu yorumu,08 Ağustos 2014 koç burcu yorumu,08 Ağustos 2014 kova burcu yorumu,08 Ağustos 2014 oğlak burcu yorumu,08 Ağustos 2014 terazi burcu yorumu,08 Ağustos 2014 yay burcu yorumu,08 Ağustos 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Ağustos ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Ağustos günlük burç yorumları,08 Ağustos burç yorumları,08 Ağustos 2014 Cuma burç yorumları,günlük burç yorumları, 08 Ağustos Cuma günlük burç yorumları, 08 Ağustos 2014 günlük burç yorumu
Tüm burçlar için gün geneli yorumu: Olayları gerçekçi olmayan nedenlerle ya da güvenilir olmayan kaynaklardan gelen bilgilere göre değerlendirip yanılabileceğimiz veya yanlış kanılara varabileceğimiz bir gündeyiz. Yüzeysel yaklaşımlardan kaçınmamız gerekiyor. Neyse ki, hafta sonuna kadar iş veya iş birliklerimizi ya da ilişkilerimizi nasıl yöneteceğimizle ilgili daha iyi ipuçlarımız olabilir.

Sevgili Balık,
Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 8 Ağustos 2014 Cuma

Aşk ve sosyal hayatınız sayesinde tüm yaşantınızı elinizde tutmayı başaracaksınız. Sanki tüm dünya etrafınızda dönecek.. Arkadaşlarınızı seçerken, maddi çıkarlarınız doğrultusunda karar alacaksınız. Kendinizi geliştirirken etrafınıza da örnek olacaksınız. Yeni projelendireceğiniz çalışmaların hiç kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz.

Telefonda ilk kez konuşacağınız karşı cinsten birinin konuşma tarzından ve sesinden çok etkilenebilirsiniz. Ama kendisiyle yüzyüze geldiğinizde ciddi bir hayal kırıklığı yaşamanız söz konusu.

Sevgili Kova,
Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 8 Ağustos 2014 Cuma

Sorun olarak algıladığınız; beklediğiniz haberlerin gecikmesi ve yakın ilişkilerinizde yaşadığınız problemler gibi meselelerin, aslında sizi ileriye dönük önlem almaya yönlendiren eğitici dersler olduğunu unutmamalısınız. Çalışkanlığınızla ve disiplinli yapınızla göz dolduracaksınız. Başarıyı size geç fakat kalıcı bir şekilde verecektir.

Önünüzde açılan yeni yolda, maddi alanda sağlam adımlarla yürüyebilirsiniz. Bu yenilikleri iyi değerlendirmeli ve gerçekçi hedefler için kullanmalısınız. Her zaman önünüze çıkacak türden fırstalar değil.

Sevgili Oğlak,
Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 8 Ağustos 2014 Cuma

Sorumlu olduğunuz alanlarda ciddi bir çalışma temposu ve konsantrasyon sağlayarak, zor şartlarda kazanım yeteneği sağlaması yönüyle öğretici etkiler verecektir. Çevrenize örnek olmayı başaracaksınız. Şansınızı kendiniz yaratıyor gibi görünse de, bir iyilik meleğinin sizi desteklediğini göreceksiniz.

İşinizde haberleşmenizi engelleyen bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Telefonunuzun, faksın ya da bilgisayarınızın bozulması söz konusu. Bu akşam ya da sabah erken saatlerde bir yürüyüş planlamalısınız.

Sevgili Yay,
Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 8 Ağustos 2014 Cuma

Bilinçaltınız kişisel özelliklerinizde etkin olacak. Duygularınızı abartabilir ve ilgi duyduğunuz kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz. Her şeye rağmen, duygularınızla enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Değişik duygularla hareket edeceksiniz. Her türlü hareketin altında değişik anlamlar arayacak ve tatmin olma duygusu içinde yaşayacaksınız.

Gayet neşeli ve eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Zamanınızın pek çoğunu kardeşlerinize ve kuzenlerinize ayırmalı, onlarla birlikte olmanın keyfini yaşamalısınız. Alacağınız bir haber sizi sevindirecek.

Sevgili Akrep,
Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 8 Ağustos 2014 Cuma

Çalıştığınız kişilerin iş disiplini ve iş ahlakına önem veriyorsunuz ve bu konuda haklısınız. Sessiz, sakin bir şekilde fakat kesin yargılarla çalışırken, zor olan işleri başarabileceğinizi göstereceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişileri yapıcı bir şekilde eleştirerek daha mükemmel olmalarını sağlayacaksınız.

Duygularınızı denetlemeyi öğrenmeniz gerekiyor. Reaksiyonlarınızı kontrol etmemeniz çevrenizde uyumsuz bir insan olarak tanınmanıza neden olabilir. Zaman içinde bu yüzden daha büyük problemler yaşayabilirsiniz.

Sevgili Terazi,
Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 8 Ağustos 2014 Cuma

Hiçbir şeyden korkmayın.. Mutlu ve güzel bir çalışma hayatı sizi bekliyor. Bulunduğunuz ortamlarda isteklerinize uygun zannettiğiniz kişiler sonradan sizi hayal kırıklığına uğratacaktır. Meslek ve kariyerinizle ilgili idealleriniz ve istekleriniz ön plana çıkarıyor. Hedefleriniz sizi yönlendirmeye başlıyor.

Sevgilinizin cinsel beklentilerine karşı biraz daha duyarlı olmalısınız. Belki sizden biraz daha aktif olmanızı istiyor veya istenildiğinden emin olmayı arzuluyordur.

Sevgili Başak,
Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 8 Ağustos 2014 Cuma

Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen gösterin... Yeteneklerinizi baskı altında tutmadan, yapmanız gereken hamleleri akıllıca yapmalısınız. Çevrenizde sizi kuşatan akıllı kişilerden faydalanmasını bilmelisiniz.

İş yaşamındaki kaynak problemini yavaş yavaş halletmeye başlamanız, işinize şevkle sarılmanıza neden olacak. Yine de kontrollü olmaya gayret etmelisiniz. Çok fazla abur cubur tüketme eğilimindesiniz.

Sevgili Aslan,
Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 8 Ağustos 2014 Cuma

Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen gösterin... Yeteneklerinizi baskı altında tutmadan, yapmanız gereken hamleleri akıllıca yapmalısınız. Çevrenizde sizi kuşatan akıllı kişilerden faydalanmasını bilmelisiniz.

İş yaşamındaki kaynak problemini yavaş yavaş halletmeye başlamanız, işinize şevkle sarılmanıza neden olacak. Yine de kontrollü olmaya gayret etmelisiniz. Çok fazla abur cubur tüketme eğilimindesiniz.

Sevgili Yengeç,
Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 8 Ağustos 2014 Cuma

İsteklerinizi enerjinizle donatmayı biliyor, uyumlu bir kombinasyon yaratabiliyorsunuz. Başkalarının fikirlerine ihtiyaç duymayarak; fırsatları değerlendirirken, daha sıcak ve aktif bir performans sergileyeceksiniz. Yaşantınıza aniden girecek kişilerle daha sonra güçlü arkadaşlıklar kuracaksınız. Maddi çıkarlarınız yakın ilişkilerinizle bağlantılı ilerleyecek.

Sıkıntılarınızı kendinize saklamanızda fayda var. Aksi takdirde, iş arkadaşlarınız sizi iyice kendine dönük ve sorunlu bir insan olarak tanımlayabilirler.

Sevgili İkizler,
Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 8 Ağustos 2014 Cuma

Aşk konusunda hatalar yapmamak için hala ısrarlı tutumunuzu sürdürmelisiniz. Konuşulan şeyleri gözünüzde büyüterek, gereksiz tartışmalara meydan verebilirsiniz. Amaçlar ve istekler paralel gitmeli. İlişkilerinize anlam katmalısınız.. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır.

Bugünlerde kendinizi dünyevi yaşamın gereksinimleriyle bunalmış hissedebilirsiniz. Ama insanın bazı şeyleri bir anda bırakıp gidemeyeceğinin, sorumluluk ve kuralları aşamayacağının da farkındasınız.

Sevgili Boğa,
Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 8 Ağustos 2014 Cuma

Duygularınızda ve isteklerinizde ileriye yönelik bir artış gözlenecektir. Özellikle, fikir ve düşünce bazında anlaşacağınız kişinin özel olması gerekiyor. Duygusal tatmin sağlayacağınız aşklarınız gündemi meşgul edecek.. Ailenizin sorunlarına çok daha fazla önem vereceksiniz. Kardeşler veya dargın olduğunuz komşularınızla barışabilirsiniz.

Sevdiğiniz insanın günlük temposunun ağırlığı, size istediği kadar zaman ayıramamasına neden oluyor. Bu durumu anlayışla karşıladığınızı ona göstermelisiniz.

Sevgili Koç,
Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 8 Ağustos 2014 Cuma

Maddi konularda yaratıcılığınız kullanmak için kendi gücünüze ihtiyacınız var. Kendinize olan güveniniz sizi bazen çok cüretkar yapıyor.Fakat, mantıklı olan yanınız ağır basıyor ve gereken adımı dikkatli bir şekilde atıyorsunuz. Bugün, düşüncelerinizde karmaşanın hakim olduğu bir yoğunluk yaşayabilirsiniz. İyi niyetle yaklaştığınız konularda beklenmeyen aksiliklerin çıkması sizi üzmemeli.

Biraz durgun ve hareketsiz bir gün sizi bekliyor. Uykuya bu kadar ihtiyacınız var mı? İhtiyacınız olan bilgiye ulaşamamış olmanız, herkes çalışırken sizin oturmanıza neden olabilir.

FeCr ve Lev beğendi
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 08.08.2014, 00:19   #2 (permalink)
Cesareti ile yaşamayan esareti ile ölür

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 08 Ağustos 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

Keşke benden bahsetse

__________________
''Şîrler pençe-i kahrımdan olurken lerzân
Beni bir gözleri âhûya zebûn etti felek''
FeCr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 7
Azazel, Bia, FeCr, iNNocent, Lev, Yagmur, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 03:26