Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


09 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 09 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları konusu , 09 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları 09 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları, 09 Ağustos Burç Yorumları, 09 Ağustos Cumartesi Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 09 Ağustos Cumartesi Burç ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 07.08.2014, 21:01   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tartis 09 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları09 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları
09 Ağustos 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları, 09 Ağustos Burç Yorumları, 09 Ağustos Cumartesi Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 09 Ağustos Cumartesi Burç yorumu, 09 Ağustos Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,09 Ağustos 2014 günlük burç yorumları,009 06 2014 burçlar,09 Ağustos 2014 akrep burcu yorumu,09 Ağustos 2014 aslan burcu yorumu,09 Ağustos 2014 balık burcu yorumu,09 Ağustos 2014 başak burcu yorumu ,09 Ağustos boğa burcu yorumu, 09 Ağustos ikizler burcu yorumu,09 Ağustos 2014 koç burcu yorumu,09 Ağustos 2014 kova burcu yorumu,09 Ağustos 2014 oğlak burcu yorumu,09 Ağustos 2014 terazi burcu yorumu,09 Ağustos 2014 yay burcu yorumu,09 Ağustos 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Ağustos ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Ağustos günlük burç yorumları,09 Ağustos burç yorumları,09 Ağustos 2014 Cumartesi burç yorumları,günlük burç yorumları, 09 Ağustos Cumartesi günlük burç yorumları, 09 Ağustos 2014 günlük burç yorumu
Tüm burçlar için gün geneli yorumu: Adımlarınızı doğru atmanız ve planlarınızı detaylı şekilde ele almanız durumunda çok uzun zamandır beklediğiniz hamleyi yapma ya da soru işaretlerini giderme veya olaylara çözüm getirme şansınız olabilir. Bu esnada yol üzerinde, sürpriz gelişmeler yaşanırsa veya birkaç değişiklik yapılması gerekirse, bu durum sadece en iyi sonucun ortaya çıkması için olacaktır. Unutmamanızda fayda var.

Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
Sevgili Balık,


İş ve kariyerinizle ilgili yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Yazılı belgeler, resmi evraklar sizi biraz yorabilir. Ancak işinizde kendinizi gösterebileceğiniz fırsatlar gözüküyor. Kariyer planlarınız açısından olumlu gelişmeler var. Çalışmanızın karşılığını alacaksınız. Üstlerinizle iletişiminizde sağduyulu ve istikrarlı bir tablo çizmeye dikkat edin.

Dostluklarınıza güvenmekte hiç de haksız değilsiniz. İhtiyacı olan her anda, yanıbaşında insan bulabilen nadir şanslı insanlardan birisiniz. Tabii bu ilişkiler tek taraflı değil.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
Sevgili Kova,


Beklentilerinizi dile getirme, somutlaştırma çabası öne çıkıyor. Bu kararlılığınızı korumalısınız. Gün içinde işten yana sizi destekleyici durumlar oluşabilir. Bu destekler sayesinde maddi kazançlarınızda artış meydana gelebilir. Sosyal açıdan hareketli bir gündesiniz. Yeni mekanlara gidebilir farklı uğraşları olan insanlarla tanışabilirsiniz.

Sevdiğiniz insanın arkadaşlarıyla tanışacak ve size ne kadar önem verdiğini bir kez de onlar sayesinde göreceksiniz. Ona karşı hissettiğiniz her duygunun, onda saklı bir karşılığı var.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
Sevgili Oğlak,


Kontrol konusu gündeminizi meşgul edebilir. Akışa bırakmanız gereken şeyler üzerinde çok kafa yoruyor olabilirsiniz. Sizi yoran bu alışkanlıktan vazgeçmeniz gerekiyor. Bugün kişisel açıdan kolayca ilerleme kaydedebilirsiniz. Yakın ilişkilerinizin de kabullenme noktasında size ihtiyacınız olan desteği vereceği gözüküyor.

Hedeflerinizde daha gerçekçi olmanız gerektiğini size anımsatacak bir durumla karşı karşıya gelebilirsiniz. Belki de amaçlarınızın gözden geçirilmesi konusunda amirlerinizden yardım alabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
Sevgili Yay,


Tüm iyimserliğinize rağmen diyet zamanı gelmiş olabilir. Bedene ait konularda zevklere ve keyiflere biraz ara vermeniz gerekebilir. Sağlık ve estetik açıdan yeni başlangıçlar gözüküyor. Saçınız ve giyiminizde bazı değişiklikler gündeme gelebilir. Ancak asıl hareketlilik diyet ve spora başlangıç noktasında gözüküyor.

Kariyer hedeflerinizi tekrardan gözden geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Her zamanki gerçekçiliğinizle, daha mantıklı hedeflere kanalize olabilir ve başarıyı yakalayabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
Sevgili Akrep,


İşe dair konularda hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Projeleriniz için destek arayışınız olabilir. Kazançlarınızı arttırma yönünde girişimlerde bulunacaksınız. Ek işler, yeni projeler gündeme gelebilir. Parasal açıdan olumlu gelişmeler gözüküyor. Teknolojik aletlerinizle ilgili güncelleme veya tamirat masraflarınız olabilir.

Sevdiğiniz kişiyle ailesi hakkında konuşmak fikrinden vazgeçmelisiniz. Bırakın, sorunları o kendi kendine görünceye kadar sabredin. Dizlerinizi ve bacaklarınızı güçlendirmeniz gerekiyor.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
Sevgili Terazi,


Bugün yakın çevrenizdeki kişilerin yaşantılarında sizi etkileyecek değişiklikler meydana gelebilir. Haberleşme trafiğiniz yoğun olacak. Hatta ziyaretlerde bulunmanız gerekebilir. Yazıya ya da çizime dayalı işlerinizin rahat ilerleyeceği bir gündesiniz. Gazetecilik gibi araştırmaya dayalı çalışmalarınızda olumlu gelişmeler var.

Üstlerinize üstün performansınızı gösterebileceğiniz ve takdir edileceğiniz bir gündesiniz. Bu alandaki hiç bir fırsatı kaçırmamalısınız. Fiziksel olarak da çok güçlü hissedeceğiniz bir gün.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
Sevgili Başak,


Arkadaşlarınız ve işinize rağmen evde kalıp dinlenmek isteğiniz olabilir. Zihniniz evdeki işlerinizle meşgul olabilir. Ancak bu işleri sürekli gözünüzde büyütme eğilimindesiniz. Aslında taşınma veya tadilat işlerinizi halletmek için uygun bir gündesiniz. Ufak bir gayretle hepsinin üstesinden geleceksiniz. Daha kararlı olmalısınız.

Oldukça pozitif, verimli ve günlük yaşamın daraltısından rahatlıkla kendinizi sıyarabileceğiniz bir gündesiniz. Pozitif ruh halinizin bedensel olarak iyi hissetmenizde etkili olduğu kesin.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
Sevgili Aslan,


Şansınız yükseliyor. Hem işte hem de özel hayatınızda şansınızın sayesinde bazı hoşluklar yaşamaya devam edebilirsiniz. Hatta talih oyunlarından bile kazançlarınız olabilir. Sorumluluklarınızı ihmal edip keyiflerinize öncelik verme eğilimindesiniz. Çocuklarınızla zaman geçirebilir, alışverişe çıkabilirsiniz. Paranızın hesabını yapmıyorsunuz.

Zihinsel olarak o kadar aktifsiniz ki, bugün kendinizi tamamıyla ütopik düşüncelere kaptırabilirsiniz. Kontrollü olun demeye gerek yok, zaten içsel disiplininiz daha ileri gitmenizi engelleyecektir.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
Sevgili Yengeç,


Aldığınız hizmetlerde ufak gecikmeler yaşanabilir. Ancak bu durumun sizi etkilemesine izin vermeyeceksiniz. Çalışma arkadaşlarınız ve üstlerinizle olan iletişiminiz artacak. Üretim ve planlamaya dair çalışmalarınız biraz uzun sürebilir. Tekrarlayan sağlık şikayetleriniz için doktor kontrolüne gitmenizde fayda var.

Sevdiğiniz insanın iş seyahatinde olması yüzünden kendinizi yalnız hissedebilirsiniz, ama onun ailesinden birileriyle çok hoş vakit geçirebileceğinizi de bilmelisiniz.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
Sevgili İkizler,


Bugün ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda hareketlilik gözüküyor. Daha diplomatik ve akılcı davranmanız gereken durumlar var. Bu sayede işe dair çalışmalarınızda fark yaratabilirsiniz. Anlaşma ve sözleşmelerle ilgili gelişmeler yenileyici olabilir. Ortaklaşa konulardan yararlanabilirsiniz. Dostlarınızın da size ihtiyacı olabilir.

İşinizin yabancı ülkelerle bağlantılı kısmıyla bugün daha yoğun olarak ilgilenmeniz gerekli. Yurtdışından iş bağlantısı yaptığınız misafirleriniz gelebilir.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
Sevgili Boğa,


Sizi heyecanlandıracak gelişmelere hazırlıklı olun. Finans konularında değişim rüzgarları esiyor. Daha sağlam temeller üzerinde yeni bir maddi altyapı oluşturmanız gerekebilir. Zorluklar, fırsatları da beraberinde getirecek. Daha esnek ve yaratıcı olmanız gereken durumlar var. Olayları daha geniş ölçekte değerlendirmelisiniz.

Bu aralarda yaşanan finansal gelişmeler moralinizin yükselmesini ve hayata daha ılımlı yaklaşmanızı sağlayacak. Yine de uygulamaya koyduğunuz kurallarınızdan vazgeçmemeli ve bir süre daha disiplinli gitmelisiniz.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 9 Ağustos 2014 Cumartesi
Sevgili Koç,


Meraklı ve hareketli bir gününüzdesiniz. Yerinizde duramıyorsunuz. Hayatınıza yeni ve farklı alanlar katmak isteyeceksiniz. Eğitim, araştırma geliştirme konularında ilerleme kaydedebilirsiniz. Kişisel gelişiminize faydalı olacak çalışmalarda bulunabilirsiniz. Yurtdışıyla ilgili işleriniz için olumlu enerjiler gözüküyor.

Sevgilinizin cinsel konulardaki yaklaşımları bu aralarda her zamankinden daha farklı. Ona biraz zaman verirseniz, her şeyin eskisi gibi olduğunu göreceksiniz.

Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 11:28