Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


13 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 13 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları konusu , 13 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları 13 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları, 13 Ağustos Burç Yorumları, 13 Ağustos Çarşamba Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 13 Ağustos Çarşamba Burç ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 12.08.2014, 20:00   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
yank 13 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları13 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

13 Ağustos 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları, 13 Ağustos Burç Yorumları, 13 Ağustos Çarşamba Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 13 Ağustos Çarşamba Burç yorumu, 13 Ağustos Burç yorumu,günlük burç yorumları rezzan kiraz,günlük burç yorumları nuray sayarı,günlük burç yorumları,günlük burç yorumları akrep,günlük burç yorumları kova,günlük burç yorumları başak,günlük burç yorumları aslan,günlük burç yorumları balık,13 Ağustos 2014 günlük burç yorumları,013 06 2014 burçlar,13 Ağustos 2014 akrep burcu yorumu,13 Ağustos 2014 aslan burcu yorumu,13 Ağustos 2014 balık burcu yorumu,13 Ağustos 2014 başak burcu yorumu ,13 Ağustos boğa burcu yorumu, 13 Ağustos ikizler burcu yorumu,13 Ağustos 2014 koç burcu yorumu,13 Ağustos 2014 kova burcu yorumu,13 Ağustos 2014 oğlak burcu yorumu,13 Ağustos 2014 terazi burcu yorumu,13 Ağustos 2014 yay burcu yorumu,13 Ağustos 2014 yengeç burcu yorumu,2014 Ağustos ayı burç yorumları,günlük burç yorumları,2014 Ağustos günlük burç yorumları,13 Ağustos burç yorumları,13 Ağustos 2014 Çarşamba burç yorumları,günlük burç yorumları, 13 Ağustos Çarşamba günlük burç yorumları, 13 Ağustos 2014 günlük burç yorumu
Tüm burçlar için gün geneli yorumu: Göklerin size mesajı ‘’ İnandığın gibi yaşa! Korkularından uzaklaş’’ Korkularınızın üzerine gidin, “Eleştirileceğim” kaygısını söküp atın yüreğinizden; Adeta yeniden yapılanarak hızlı ve olumlu sonuçlar elde ederek başarınızın katlanacağı bir dönemdesiniz. Bu süreçte dost arkadaş ve güvendiğiniz insanların görüş ve önerilerine fazlasıyla önem verin.


Günlük Burç Yorumları Balık Burcu Yorumu 13 Ağustos 2014 Çarşamba
Sevgili Balık,


Derin düşünme ve kişisel gelişim konularında faydası dokunacak içsel süreçler yaşayacaksınız. Hatalı davranışlarınızı daha iyi görebilir, düşüncelerinizi değiştirebilirsiniz. Geçmişten bugüne süregelen sıkıntılı konuları çözme noktasında size yararı dokunacak enerjiler var. Daha mutlu ve daha rahat olacaksınız.

İsteklerinizden ödün vermek istemiyor ve direnme gücünüzü sonuna kadar kullanıyorsunuz. Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsanız, yapacaklarınızı sistemli bir şekilde planlamalı ve acele etmemelisiniz. Yaratıcılığınızı toplumsal olaylarda kullanmaktan yanasınız. İnsanlar üzerinde etkiniz oldukça yüksek ve duygusal konuşmalar sergileyeceğiniz bir gün.

Günlük Burç Yorumları Kova Burcu Yorumu 13 Ağustos 2014 Çarşamba
Sevgili Kova,


Kendinize dair farkındalığınız artıyor. Duygularınız ve isteklerinizle ilgili kendinize karşı daha dürüst olacağınız koşullar var. Yeni başlangıçlar yapma konusunda daha iyimser ve kararlı olacaksınız. Fiziksel açıdan değişime dair önemli bir hareketlilik gözüküyor. Daha iyi hissetmenizi sağlayacak yeniliklere son derece hazır ve isteklisiniz.

Aldığınız her türlü sorumluluğu yerine getirme konusunda başarılısınız. Meslek yaşantınızla ilgili değişimlere hazır olmalısınız. Size olumlu katkıları olacak, başlangıçlar gündeme gelecektir. Gelen tekliflere karşı temkinli yaklaşmanızda fayda var. Bugün bulunduğunuz ortamlarda, ve yaptığınız çalışmalardan dolayı, takdir göreceksiniz.

Günlük Burç Yorumları Oğlak Burcu Yorumu 13 Ağustos 2014 Çarşamba
Sevgili Oğlak,


Para ve iş konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İlginç ve orijinal projelerinizi hayata geçirme çabasına girebilirsiniz. Ancak projeleriniz için destek bulmakta bugünlük zorluk çekebilirsiniz. Parasal birikimlerinizi gözden geçirmenizde fayda var. İşe dair bazı teknolojik aletlerin bakımı ve güncellenmesi gerekebilir.

Çevrenizde gelişen duygusal konulardan etkilenecek ve arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmalar için uygun bir gün ve kişisel çabalarınızı çevresel faktörlerle akıllıca birleştirmelisiniz. Koşulların sizden yana oluşu; bazı engellerin ortadan kalkmasıyla daha bir açıklık kazanıyor. Birçok fırsat kendiliğinden oluşacak.

Günlük Burç Yorumları Yay Burcu Yorumu 13 Ağustos 2014 Çarşamba
Sevgili Yay,


İletişim ve hareket konularında oldukça yoğun bir gündesiniz. Çevrenizdeki kişilerle sıcak paylaşımlarınız olabilir. Gün içinde sık sık dışarı çıkmanız gerekebilir. İşe dair görüşmeleriniz ve yazışmalarınızda dikkatli olmanızda fayda var. Teknoloji ve bilişim sektöründeki çalışmalarınızdan verimli sonuçlar alabilirsiniz.

Bugün, gizli enerjinizi ortaya çıkarmak istemeyebilirsiniz.. Güçlü dürtülerinizin sizi yönlendirmesine izin vermeli, geleneksel tutumlu kişileri yargılamaktan vazgeçmelisiniz Kişisel yeteneklerinizi ve yaratıcılığınızı riskleri göze alarak, ortaya çıkaracaksınız. İyi niyetli yaklaşımlarınızdan dolayı siz kazanacaksınız. Biraz sabırlı olmayı öğrenmelisiniz.

Günlük Burç Yorumları Akrep Burcu Yorumu 13 Ağustos 2014 Çarşamba
Sevgili Akrep,


Mülkler ve ailevi konularda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Özellikle ailenize ait mülklerle ilgili fikir ayrılıkları belirgin hale gelebilir. Ailevi meselelerde ani tepkiler göstermekten kaçınmalı, anlayış geliştirmek için gayret göstermelisiniz. Gün içinde eviniz ve ev hayatınızla ilgili sorumluluklarınız öne çıkabilir. Yorulsanız bile eve dair işlerinizi ertelemeyin.

Beklediğiniz fırsatlar ayağınıza gelecek. Uzak yollarla ilgili kurduğunuz hayallerin gerçekleşmesini istiyorsanız, bazı bilgi birikimlerinizden yaralanabilirsiniz. Üstün yönleri olan kişilerden hoşlandığınız için, görüşlerinizi sadece size performans kazandıracak nitelikteki kişilerle paylaşmaktan yanasınız.

Günlük Burç Yorumları Terazi Burcu Yorumu 13 Ağustos 2014 Çarşamba
Sevgili Terazi,


Bugün çekiciliğiniz ve tatlı diliniz sayesinde insanlar yanınızdan ayrılmak istemeyecek. Duygu ve düşüncelerinizi en ateşli şekilde dile getirme eğilimindesiniz. Orijinal fikirleriniz işlerinizde olumlu gelişmelere neden olabilir. Akşam vakti eğlence ve arkadaşlarla ilgili fırsatlar gözüküyor. Keyifli ve güzel bir gün geçireceksiniz.

Ay kombinasyon burcunuz Kova'da ilerliyor. İçsel enerjinizin oldukça yüksek oluşu, baskıcı davranışlara karşı tepki oluşturmanıza neden oluyor. Bugün, hızlı ve aktif bir zihinsel performansa sahip olmanıza rağmen, karar verme konusunda zorlanabilirsiniz. Düşüncelerinizden taviz vermek istemiyor ve kararlarınızda diretmeyi sürdürüyorsunuz.

Günlük Burç Yorumları Başak Burcu Yorumu 13 Ağustos 2014 Çarşamba
Sevgili Başak,


Sağlık konularında farkındalığınız artıyor. Tekrarlayan şikayetlerinizle ilgili daha ciddi adımlar atabilirsiniz. Gün içinde işe dair sorumluluklarınızla ilgili hareketlilik gözüküyor. Tek başına tüm işlerin üstesinden gelmek yerine ekip çalışmasına yönelmeniz daha iyi sonuçlar verebilir. Çalışma arkadaşlarınıza karşı anlayış geliştirmeniz gerekebilir.

Bugün, görüşeceğinizin kişilerin, toplumsal başarılarınıza katkıları olabilir. Arkadaşlarınızla yapıcı ve yaratıcı yönlerinizi birleştireceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerin uyumu sizin için çok önemli. Gerekli kişileri bir araya getirerek, istediğiniz kaliteyi sağlayabileceksiniz. Kısa seyahatlerin söz konusu olduğu bir gün.

Günlük Burç Yorumları Aslan Burcu Yorumu 13 Ağustos 2014 Çarşamba
Sevgili Aslan,


Evlilik ve yakın arkadaşlar konularında hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İlişkilerinizde objektif olmaya çalışmalı, bazı düşüncelerinizde gereksiz ısrarlardan kaçınmalısınız. Gerek iş gerekse özel meselelerinizde karar alırken dengeleri gözetmenin faydasını göreceksiniz. Anlaşma ve sözleşmelerle ilgili sabırlı olmanız gerekiyor.

Ay karşıt burcunuzda ilerliyor ve enerjiniz oldukça yüksek seyrediyor. Çevrenizdeki kişileri olumlu etkiliyorsunuz. Bugün katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekerek, kaçamak yapma arzusu duyacaksınız. Kalbi dolu olanlar için, paylaşıma açık bir gün. Düşüncelerinizi baskı altında tutmaktan vazgeçiyorsunuz.

Günlük Burç Yorumları Yengeç Burcu Yorumu 13 Ağustos 2014 Çarşamba
Sevgili Yengeç,


Dolunay’ın etkisiyle duygularınız ve düşüncelerinizle ilgili farkındalığınız artacak. Özellikle sizi duygusal açıdan kısıtlayan durumları değiştirme çabasına girebilirsiniz. Değişim konularında daha kararlı olacaksınız. Yatırım ve finans işlerinizde ani gelişmeler olabilir. Harekete geçmeden önce ortaklarınızla görüşmelisiniz.

Bugün kişisel olaylarınıza daha temkinli yaklaşmalısınız. Maddi konularda güvensiz bir tablo çiziyor ve her şeyi kendi denetiminizden geçmesini istiyorsunuz. Çevrenizde istediğiniz konuma gelmek istiyorsanız daha sabırlı olmayı denemelisiniz. Kendinize güveniyor ve yaratıcılığınız ve girişimciliğinizi ortaya çıkarmaktan zevk alıyorsunuz.

Günlük Burç Yorumları İkizler Burcu Yorumu 13 Ağustos 2014 Çarşamba
Sevgili İkizler,


Bugün kendinizi anlama açısından önemli gelişmeler olabilir. Karşılaşacağınız kişiler ve alacağınız tavsiyelere dikkat edin. Sizin için çok yararlı olabilir. Bakış açınızı değiştirmenizi sağlayacak koşullar var. Uzaklara gitme fikri çok cazip gelebilir. Ani yolculuk kararları alabilirsiniz. Yenilik ve keşif içeren alanlarda hareketlilik gözüküyor.

Ortak çalışma içinde bulunduğunuz kişilerin, yaratma gücünden olumlu etkilenebilirsiniz. Koşullarınızı zorladığınız zaman hedeflerinize daha hızlı yaklaşıyorsunuz. Yaşam kalitenize ilave edeceğiniz her türlü donananıma hazır olmalısınız. Jüpiter ve Merkür'den olumlu etkiler alıyorsunuz. Bugün, zihinsel aktivitenizin oldukça yüksek.

Günlük Burç Yorumları Boğa Burcu Yorumu 13 Ağustos 2014 Çarşamba
Sevgili Boğa,


İşe dair sorumluluklarınız öne çıkıyor. İş ve kariyer planlarınızda katı tutumlar içinde olabilirsiniz. Beklentilerinizde esnek olun. Evrak işlerinizde beklenmedik aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Aileye özellikle anneye dair konularda duygusal açıdan zorlanacağınız durumlar oluşabilir. Sınırlarınızı koruma noktasında kararlı olun.

Her zaman belli standart dahilinde davranarak, hedeflerinize akıllıca yaklaşıyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişiler bazı şeylerin farkındalar. Bugün Ay tepe evinizde ilerliyor. Mesleki anlamda ses getirecek olaylar zincirini başlatabilirsiniz. Araştırmacı yönünüzü, geçmiş deneyimlerinizle birleştirecek yeni olaylar gündeme gelecektir.

Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Yorumu 13 Ağustos 2014 Çarşamba
Sevgili Koç,


Farkındalığınızı artıracak koşullar içindesiniz. Çevrenizle olan ilişkilerinizdeki davranışlarınızı ve sözlerinizi gözden geçirmeniz faydalı olabilir. Anlık tepkiler verme eğilimindesiniz. Yapacağınız görüşmelerin başarılı geçmesi için esnek davranmanız gerekebilir. Yeni gruplar ve işlerden dolayı sorumluluklarınız artacak.

Maddesel isteklerinizin önünüze çıkacak olan fırsatlarla paralel ilerleyeceğini unutmamalısınız. İnatçı ve yargılayıcı tavırlarınız, bazen fırsat kaybetmenize neden oluyor. Duygusal yönlerinizi ortaya koyan çalışmalar içinde olmanıza rağmen, siz gizli bir güç arayışı içindesiniz. Bugün paylaşım konusunda oldukça hassas davranacaksınız.

Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 3
DeLi.Cocuk, iNNocent, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 00:01