Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


19 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 19 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları konusu , 19 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları 19 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları, 19 08 2014 burçlar, 19 Ağustos 2014 akrep burcu yorumu, 19 Ağustos 2014 aslan burcu yorumu, 19 Ağustos ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 19.08.2014, 10:52   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 19 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları



19 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları

19 Ağustos 2014 Günlük Burç Yorumları, 19 08 2014 burçlar, 19 Ağustos 2014 akrep burcu yorumu, 19 Ağustos 2014 aslan burcu yorumu, 19 Ağustos 2014 balık burcu yorumu, 19 Ağustos 2014 başak burcu yorumu, 19 Ağustos 2014 boğa burcu yorumu, 19 Ağustos 2014 ikizler burcu yorumu, 19 Ağustos 2014 koç burcu yorumu, 19 Ağustos 2014 kova burcu yorumu, 19 Ağustos 2014 oğlak burcu yorumu, 19 Ağustos 2014 terazi burcu yorumu, 19 Ağustos 2014 yay burcu yorumu, 19 Ağustos 2014 yengeç burcu yorumu, 2014 Ağustos ayı burç yorumları,günlük burç yorumları, 2014 ağustos günlük burç yorumları, 19 ağustos burç yorumları, 19 ağustos 2014 salı burç yorumları, 19 ağustos burç yorumları, günlük burç yorumları, 19 ağustos günlük burç yorumu



KOÇ


Gökyüzü; şanslı, keyifli ve sağlıklı bir günü müjdelemekte sizlere. Bugün her işiniz kolaylıkla ilerler ve kendinizi ifade etme gücünüz çok yüksektir. Enerjinizin kuvveti tüm çevrenizin dikkatini çekecek ve size olan hayranlığın artmasını sağlayacaktır. Bu hayranlık sadece fiziksel anlamda değil, zekanız ve bilginizi birleştirerek işinize olan hakimiyetinizle de ilişkilidir. Bugün dikkat etmeniz gereken konu: Özel hayatınız. Eş ya da sevgilinizin görmezden geldiğiniz, iyi niyetli düşündüğünüzden dolayı fark edemediğiniz bazı davranışları sizi rahatsız edebilir. İlişkinizin bundan sonraki gidişatı için kendi içinizde derin düşüncelere dalabilir ve kararlar alabilirsiniz.


BOĞA

İdeallerinizi ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürebileceksiniz. Önemli fırsatlarla karşılaşarak kendinizi kariyer hayatınızda yeni bir sürecin içinde bulacaksınız. Popülaritenizin yükseleceği bugünü akıllıca değerlendirdiğiniz takdirde çok ciddi kazanımlar elde edebilir, yurt dışı kaynaklı konularda önemli bir görev alabilirsiniz. Bu dönemde dikkat etmeniz gereken, çevrenizdeki negatif insanların etkisinde kalmadan ve hayatınızın geneline müdahale etmelerine fırsat vermeden kararlı bir şekilde ilerlemeye devam etmeniz olmalıdır. Ayrıca hedeflerinizi belirlemeden hayatın rüzgarına teslim olarak yaşamı ağırdan alırsanız, insanların üzerinizde baskı kurmalarına fırsat vermiş olursunuz. Özel yaşamınızda ise karşı cinsin yoğun ilgisi birlikte olduğunuz insanın alakası sizleri memnun edecek. Özellikle yeni bir ilişkinin içinde olan Boğa’lar, karşılıklı sevgi ve anlayışın tadına vararak özel hayatın yaşama bakış açınızı nasıl da olumlu yönde değiştirebildiğinin farkına varacaksınız.


İKİZLER


Gökyüzü bugün, ailenize yönelik sözlü saldırılarda bulunacak insanlara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Gerçek dışı olay ve konulara itibar etmemeli, onlara sert bir dille gereken uyarıyı yapmalısınız. Eğer söylenenlere kulak verir, bu insanları dinleme hatasına düşerseniz yanılgılar ve yanlışlar beraberinde gelecektir. Aileniz sizin için kutsal ise onları ve mutluluğunuzu korumalısınız. İş hayatınızda ise önemli bir teklif alabilir, ciddi ve yeni bir oluşumun içinde olabilirsiniz. Gökyüzü sizi desteklerken güvenmeniz gereken tek adres inancınız ve kendinize olan güveniniz olmalı.


YENGEÇ

Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin size olan sevgisinin gitgide artması, ilişkinizde güven ve saygının getirdiği güzelliklerin en güzel karşılığı olacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayanlar, bugün ilgi duyduğunuz insanın duygularını size açması ile kendinizi bir anda harika bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz. İş hayatınızda ise artan sorumluğunuz sizleri zihinsel ve bedensel olarak yoruyor olsa da bu sürecin sonunda mükafatını fazlasıyla göreceksiniz. Ticari konularda ilişkilerinizin gittikçe önem kazandığı bu süreçte sabırlı olmanız gerekmekte.



ASLAN

Gökyüzü bugün, iş hayatınızda yaşanabilecek tartışmalara karşı uyarıyor sizleri. Çalışansanız, işveren ve müdürlerinizle iletişime önem verin. Sakin davranarak olayları büyütmemeye özen gösterin. İşverenseniz, çalışanlarınız arasında sürekli baş gösteren huzursuzluğu bir an evvel sona erdirecek yaptırımlarda bulunmanızın zamanı geldi. Birçok fırsat iş yerinde yaşanan “sen-ben” tartışması yüzünden geldiği gibi değerlendirilemeden gitmektedir. Aklınızı ve otoritenizi kullanmamanız için hiçbir sebep yok. Özel yaşamınızda ise yakın arkadaş ve dostlarınızla bir araya gelip günün stresinden uzaklaşacak keyifli aktiviteler içinde olabilirsiniz. Bu esnada sürpriz bir karşılaşma ile aşk hayatınız canlanabilir.



BAŞAK

Gökyüzü, iş hayatınızda yaşanacak şanslı gelişmeleri müjdelemekte. Uzun zamandır uzlaşma sağlayamadığınız bir işiniz bugün gerçekleşebilir. Aşırı heyecana kapılarak ayrıntıları gözden kaçırmamaya özen gösterin. Bugün maddi konularda şans sizden yana. Alacaklarınızı kolaylıkla tahsil edebilir, unuttuğunuz bir alacağınızın aniden gelmesi ile şaşırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zaman önce ayrıldığınız eş ya da sevgiliniz pişmanlık içinde tekrar karşınıza çıkabilir. Aman dikkat, duygusal davranır geçmişin izlerini bir anda unutup, yeni bir başlangıç içine girerseniz canınız bir hayli yanabilir!


TERAZİ

Gökyüzü bugün, aile bireylerinizden birinin sağlık problemleri ile ilgilenebileceğinize işaret etmekte. Daha önce geçirilmiş bir rahatsızlığın tekrarı söz konusu olabilir. Endişelenmeden tedbirli olmalı ve yakınınızı sağlığı ile ilgili konuları ihmal etmemesi için tatlılıkla uyarmalısınız. İş hayatınızda bugün kendinizi hangi konuda ifade etmek istiyorsanız aklınıza ilk geleni uygulayın. Herhangi bir sınırlama yapmadan sözleriniz dökülüp gitsin. Göreceksiniz ki şans sizden yana. Güven veren samimi konuşmanız isteklerinizi kısa sürede gerçekleştirmeniz için işleyecek. Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi Terazi’ler, onlardan gelecek sevgi dolu bir sürprizle duygulanacak, anne baba olmanın verdiği o özel duyguyu iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Bekar Terazi’ler, çekiciliğinizle karşı cinsin üzerinde her istediğinizi yaptırabilecek bir gündesiniz.





AKREP

Gökyüzü, hukuksal konularda yaşanabilecek problemlere dikkat çekmekte. Özellikle evli Akrep’ler, eşinizden kaynaklanan bir sorun size de sirayet edebilir. Haksızlığa boyun eğmemeli, hukuksal hakkınızı işinin ehli bir avukat yardımı ile aramalısınız. Bu durum sizleri karamsarlığa düşürmemeli, siz yeter ki doğru insanlarla birlikte hareket edin. Emin olun, sonunda kazanan siz olacaksınız. Eşinizle hemfikir olmalı ve cesaretli adımlar atmalısınız. İş hayatınızda ise maddi konularda çok olumlu gelişmeler sizleri bekliyor. Konsantrasyonunuzu yükseltmek için çaba gösterin.


YAY

Gökyüzü bugün hiç kimsenin sinirlerinizi bozmasına izin vermemeniz için uyarıyor sizleri. Sinirlenir ve tartışma içine girerseniz, haklıyken haksız duruma düşebilir ve hoş olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bilmelisiniz ki yakın çevrenizde huzurlu halinizden rahatsızlık duyan kıskanç insanların bir oyunudur bu, bu oyuna düşmeyin! Aynı etki, eş ya da sevgiliniz için de geçerlidir. Kendisini uyarın ve aşkınızın bu tarz saldırılarla sarsılmayacak güçlü bir yapıda olduğunu dosta düşmana el birliği ile gösterin. İş hayatınızda ise kazançlı çıkacağınız çok önemli bir teklif alabilirsiniz.



OĞLAK

Gökyüzü; oldukça zinde, huzurlu ve fiziksel olarak da çekiciliğinizin dorukta olduğu güzel enerjilerle dolu bir günü müjdeliyor sizlere. İşle ilgili problem yaşayan ve beklediği cevabı alamamaktan şikayet eden Oğlak’lar, olumlu haberler alabilir ve sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hukuksal konularda da şans sizden yana. Bir davanız varsa ve hakkınızı arıyorsanız olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın bireysel sorunlarının suçlusu sizmiş gibi davranması, ona olan sabrınızı şiddetli bir öfkeye çevirebilir.


KOVA

Çevrenizle olan ilişkilerinizi yeniden olumlu yönde yapılandırabilir, var olan sorunları akılcı yaklaşımlarla istediğiniz yöne çevirebilirsiniz. İşinizle ilgili beklenmedik şanslarla karşılaşabilirsiniz. Gerçekleri görmeli ve iş hayatınızda sizi engelleyen, artık yaşamınıza huzursuzluk veren insanlarla ilişkilerinizi bitirmelisiniz. Sizler için yenilik zamanı! Hayatınızın her alanında gerçekleşecek gelişmeler tamamen yeni olacak. Yaşadığınız bu değişime ayak uydurun ve hedeflerinizi olabildiğince yüksek tutarak disiplinli bir şekilde çalışın. Özel yaşamınızda kan bağınız olan çocuklar ve yakın akrabalarla ilgili şahsınıza yönelik haksızlıklarla karşılaşabilirsiniz.


BALIK

Gökyüzü bugün, yaşayacağınız yüzleşmelerle güçleneceğinize işaret etmekte. Gerçekleri en derin haliyle deneyimleyecek ve kime güvenip kime güvenemeyeceğinizi tamamen öğreneceksiniz. Bu durum biraz sarsıcı olsa da sizi daha iyi şartlara ve doğru kararlara ulaştıracak bir hediyedir sizlere. Güçlü ve kararlı bir dönemin içindesiniz. Ruhsal gücünüz o kadar kuvvetli ki kimse size zarar veremez çünkü auranızdaki müthiş enerji büyük bir zırh konumundadır. Sizin sözlerinize gerek kalmadan enerjiniz onların düşünce ve yapmak istediklerine ayna olacak, gerekli tepkiyi sizin adınıza verecektir.

__________________
all the best.




[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 2
Amazonn, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 00:52