Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


13 Eylül Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 13 Eylül Günlük Burç Yorumları konusu , 13 Eylül Günlük Burç Yorumları 13 eylül 2014 Günlük Burç Yorumları, 13 09 2014 burçlar, 13 eylül 2014 akrep burcu yorumu, 13 eylül 2014 aslan burcu yorumu, 13 eylül 2014 ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 11.09.2014, 11:12   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 13 Eylül Günlük Burç Yorumları13 Eylül Günlük Burç Yorumları

13 eylül 2014 Günlük Burç Yorumları, 13 09 2014 burçlar, 13 eylül 2014 akrep burcu yorumu, 13 eylül 2014 aslan burcu yorumu, 13 eylül 2014 balık burcu yorumu, 13 eylül 2014 başak burcu yorumu, 13 eylül 2014 boğa burcu yorumu, 13 eylül 2014 ikizler burcu yorumu, 13 eylül 2014 koç burcu yorumu, 13 eylül 2014 kova burcu yorumu, 13 eylül 2014 oğlak burcu yorumu, 13 eylül 2014 terazi burcu yorumu, 13 eylül 2014 yay burcu yorumu, 13 eylül 2014 yengeç burcu yorumu, 2014 eylül ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2014 eylül günlük burç yorumları, 13 eylül burç yorumları, 13 eylül 2014 cumartesi burç yorumları

Sevgili Koç
Kendinize çok yeni gündemler yaratıyor, isteklerinizi peşinden gidiyorsunuz. Başkalarından çok yeni şeyler öğrenebileceğiniz bu dönemde farklı konulara ilginiz artacak. Entelektüel alanda yapacak çok şey bulabilirsiniz. Yeni yerler görmek gezmek konusunda harekete geçebilirsiniz. Ortaklaşa para konularında ise sizi dikkatli olmaya iten şartlara özen gösterin.Boşa zaman kaybetmeyi kabullenmekte zorlanabilirsiniz. Katılımcı olmalı ve herkese neler başarabileceğinizi göstermelisiniz. Size verilenleri kullanmalı ve meslektaşlarınız veya arkadaşlarınız için yeni akımların öncüsü olmalısınız. Başarılı olmak için gerekli yeteneğe fazlasıyla sahipsiniz.


Sevgili Boğa
Eldeki kaynakları ve ortak harcamaları ilgilendiren yeni arayışlar içindesiniz. Yabancılar ve eşle olan parasal değerler üzerinden yenilenmeler hayatınıza girecektir. Uzun zamandır taşıdığınız yüklerden ve sorumluluklardan kurtulma çabanız yanında, finansal anlaşmaların önemi göz ardı edilmemeli. Eve ait harcamaları dizginlemeye çalışmalı, gösterişten uzak durmalısınız.Duygusal bir konunun işinizi etkilemesine izin vermeyin. Üretken olmanız stresi azaltabilir ve öz güveninizi arttırabilir. Tecrübelerinizden ve diğerlerinin yaptıklarından yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Sinirlenerek zaman kaybetmeyin.


Sevgili İkizler
Kendinizi ilişkiler yolu ile tanımlamak, yaşanan dalgalanmaları lehinize çevirmek mümkün. Eşle olan ilişkilerde karşılıklı duygu alışverişi içinde olmaktan çekinmeyin. Daha fazla anlaşma, içinde uluslararası bir konun olduğu yeni ortaklıklar öne çıkabilir. Yakın arkadaşlıkların harekete geçirici yanları yanında, parasal açıdan size güven veren gelişmeler öne çıkıyor.Evinizi, işinizi veya paranızı yönetme biçiminiz söz konusu olduğunda yaratıcılığınızı kullanmalısınız. Dış görünüşünüzü veya imajınızı yenilemek isteyebilirsiniz. En halinizde olmanız fark yaratmanıza yardım edecektir.


Sevgili Yengeç
İş hayatınızda sizi daha fazla fedakarlık ve hizmet teması içeren konular öne çıkıyor. Ancak sizi zorlayan sorumlulukları ele alış biçiminiz önem taşımakta. Biraz esnek ve iyimser olmalı, kendinizi yıpratmaktan sakınmalısınız. Çalışma arkadaşlarınızı değişmesi ile yaşanan adaptasyon sorunlarını geri planda bırakmaktasınız. Beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeniz yararlı olabilir.Özel talepler(evde, işte veya özel yaşamda ) artıyor. Bir sonraki adımınızı planlamanız gerekiyor, başarabileceklerinizi sınırlandırmamalısınız. Hırslı olmalı, ama ani tepkilerden sakınmalısınız. Sınırlarınızı bilerek, gücünüzü açıkça ve öz güvenli şekilde ortaya koyabilirsiniz. Eğer istiyorsanız olurunu sağlamalısınız.


Sevgili Aslan
Girişeceğiniz her konuya spontan yaklaşıyor, üzerinizdeki gerginliklerden uzaklaşıyorsunuz. Kültürel olaylara odaklandığınız bu dönem kendinizi yenileme şansı bulacaksınız. Duygusal özgürlüğünüz yaşama ihtiyacınız artmakta. Bu yüzden aşk ilişkilerinde de kendinizi serbest bırakabilmekten yanasınız. Tüm ilginizi kendinizi geliştireceğiniz hobilere verebilirsiniz.Paylaştığınız bilgiler size duyulan saygıyı arttırabilir. Yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için gerçekleri özel olarak ele almalı ya da dile getirmelisiniz. Enerjinizi yanlış yönde veya yerde kullanmamak için tecrübelerinizden faydalanmalısınız. Kazanmak için oynuyorsunuz.


Sevgili Başak
Duygusal açıdan sizi yoran temalar sürmekte. Bir yandan da evde başlayan sorumluluklar nedeni ile yeni bir plan yapmak gerekecek. Sizi bağlayan fedakarlıklar, aile içi ilişkilerin getireceği karmaşa ile dağılmanız söz konusu. Eldeki işleri toparlamak, özellikle maddi kaynakları daha temkinli kullanmakta yarar var. Güvenlikle ilgili sorunlar büyütmeyin.Kendi toplumunuzdaki veya farklı kültürlerden kişilerden öğreneceğiniz şeyler olabilir. Belli konularda ilerlemenin anahtarı iletişimi arttırmak ve güçlendirmek olabilir. Zamanınızı verebilirsiniz, ancak para harcamak zorunda değilsiniz.


Sevgili Terazi
Yakın çevrenizdeki gelişmeler ve sizi zihinsel açıdan meşgul eden pek çok konu gündeme geliyor. Esnek planlar yaparak birden fazla konuya odaklanabilirsiniz. Düşüncelerinizi aktarabileceğiniz yeni konuşmalar, daha farklı eğitsel temalar son derece destekleyici etkiler taşımakta. Kardeşlerle ilgili konularda da yapıcı ve uyumlu bir iletişim içinde olabilirsiniz.Dinlemeli ve öğrenmelisiniz. Kontrolden çıkabilecek durumlarda temkinli davranmakta veya arka planda kalmakta fayda var. Çok fazla şey üstlenmek veya gereğinden fazla işle uğraşma ihtiyacı duymak sakıncalı olabilir. Kişisel değişim ya da değişiklik sizi serbest bırakabilir.

Sevgili Akrep
Finansal durumunuza yönelik yeni düşünceler peşindesiniz. Kazanma potansiyelinizin artabileceği fırsatları kullanarak yeni girişimler yapacaksınız. Eldeki olanakların genişletilmesi ile yatırım planlarına yönelebilirsiniz. Ekonomik açıdan sizi zorlayan ödemelerin tamamlanması ile bazı gereksiz harcamalarda ölçülü olmaya çalışın.Sözünüzün arkasında durmanız gerekiyor. Farkında olmasanız da insanlar söylediklerinizi ciddiye alıyorlar. Yetenekleriniz, tecrübeniz ve işleri tamamlama biçiminizle ilgili dikkate alınmak isteyebilirsiniz. Ödüllerin keyfini çıkartmalı ve başardığınız şeyleri sevdiğiniz bir kişiyle kutlamalısınız.


Sevgili Yay
Son derece iyimser ve coşkulu günler yaşamaya başladınız. İnsanlarla olan ilişkilerinizde daha sıcak yakınlıklar kurabilirsiniz. Sosyal ve kültürel konulara daha fazla odaklanacağınız zamanlar başarı sonuçlar getirecektir. Ortaklıkların size sağlayacağı fırsatlar aynı zamanda deneyim kazanmanız açısından önem taşıyor. Riskten uzak durmalısınız.Parlak fikirlerinizi deneyebileceğiniz günler. Başkalarına yardım etmeniz kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. Yakın çevrenizdeki kişiler kendilerini tehdit altında hissedebilir ve yaptıklarınızı alttan almaya çalışabilirler. Yaşadığınız yerde bazı değişiklikler yapabilirsiniz.


Sevgili Oğlak
Düzeninizi sarsan ve dağınık etkiler getiren koşullar söz konusu. Kişisel açıdan sizi kısıtlayan, risk getiren oluşumlara dikkatli bakın. Geçmişte yaşanan bir konu nedeni moraliniz bozulabilir. Ancak pek çok konuda kendinizi yenilemek adına harekete geçmektesiniz. İş hayatınızı içine alan gruplaşmalar öne çıkabilir. Size destek veren ortaklaşa işlerin üstesinden gelecek donanıma sahipsiniz.Durumunuzu doğru değerlendirin ve imajınızı güçlendirirken yaptığınız işlere ilgiyi arttırmaya çalışın. Verilen tavsiyeler aradıklarınız olmayabilir, ama daha detaylı düşündüğünüzde söylenenlere minnettar kalacaksınız.


Sevgili Kova
Son derece cesur ve girişken adımlar atıyorsunuz. Bireyselliğinizi koruyarak, ortak çalışmalarda yön gösterici yanlarınızla fark edileceksiniz. Yeni bir amaç ortaya koyabilir, sosyal açıdan yeniliklere, eğitim temalarını içine alan aktivitelere öncelik verebilirsiniz. İş hayatınızda göstereceğiniz disiplin ve kararlılıkla başarılarınıza yenilerini ekleyeceksiniz.Yararlı bilgiler (haberler v.b) elde edebileceğiniz günlerdesiniz. Söylenenleri dinlemeli ve gerekli olduğunu düşündüğünüz değişiklikleri yapmalısınız. Karşı karşıya olduğunuz işleri tamamlamalı, üstlenmeli ya da yüz yüze kaldığınız durumlardan kaçmamalısınız. Aşk hayatınız ve kurulacak iletişim size iyi şans getirebilir.


Sevgili Balık
Harekete geçeceğiniz ve mesleki alanda önemli adımlar atacağınız gelişmeler söz konusu. İş hayatında daha etkin olabilir, kazanımlarınızı daha yaratıcı biçimde ortaya koyabilirsiniz. Gün içinde çalışma hayatınızda önemli bir yer tutacak eğitsel temalar da geliştirici olacaktır. Yuvada olup biten her gelişme ile yakından ilgilenmek gerekiyor.Diğerlerinin söylediklerine de kulak vermeli ve iyi niyetli teklif ve önerileri dikkate almalısınız. Fikir ve planlarınızı bir araya toplayıp ulaşmak istediğiniz hedef ve amaçlarınızın listesini yapabilirsiniz. Planlarınızı paylaşmanız size sunulanların ve elde edeceğiniz sonuçların keyfini çıkarmanızı sağlayabilir. Belli anlaşmalar yapılabilir, imzalar atılabilir.

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 21:02