Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


15 Eylül 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 15 Eylül 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları konusu , 15 Eylül 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları 2015 Eylül ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 15 Eylül 2014 akrep burcu yorumu,15 Eylül 2014 aslan burcu yorumu, 15 Eylül 2014 balık ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By Şafak

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 14.09.2014, 21:19   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
kalp 15 Eylül 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları15 Eylül 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

2015 Eylül ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 15 Eylül 2014 akrep burcu yorumu,15 Eylül 2014 aslan burcu yorumu, 15 Eylül 2014 balık burcu yorumu, 15 Eylül 2014 başak burcu yorumu, 15 Eylül 2014 boğa burcu yorumu, 15 Eylül 2014 ikizler burcu yorumu, 15 Eylül 2014 koç burcu yorumu, 15 Eylül 2014 kova burcu yorumu, 15 Eylül 2014 oğlak burcu yorumu, 15 Eylül 2014 terazi burcu yorumu, 15 Eylül 2014 yay burcu yorumu, 15 Eylül 2014 yengeç burcu yorumu


15 Eylül 2014 Koç Burcu Yorumu
Bugün, sizin için önem taşıyan bir meydan okumaya sahne olacak. Geç sonuçlanmış bir iş, her şeye rağmen, hiç sonuçlanmamış olandan iyidir. Yorgunluğa teslim olmaktansa elinizdekileri tekrar gözden geçirip kendiniz için en efektif yöntemi tercih etmeli ve hem kafanızı, hem de bedeninizi meşgul eden bu işten bir an önce yüz akıyla sıyrılmanın yolunu bulmalısınız.


15 Eylül 2014 Boğa Burcu Yorumu
Duygusal açıdan etkileneceğiniz kişiyle tanıştığınızda içinizdeki gerçek sizi gizlememeli; fakat başarısız olmanızla karlı çıkacak rakiplerin bulunduğu ortamda gerçek düşüncelerinizi hemen açığa vurmamalı, kendinizi frenlemelisiniz. Eğer kendinize hakim olabilirseniz, topluluk içinde alacağınız övgüler, uzun zamandır karşılaştığınız ve egonuzu olumlu yönde etkileyecek hoş motivasyonlara dönüşecek. Açıkçası, sonuçta ne olacağını, sizin olaylara vereceğiniz tepkinin ayarı belirleyecek.


15 Eylül 2014 İkizler Burcu Yorumu
Kendinize zaman ayırmanız gerekiyor ve buna hemen bugün başlamalısınız. Spor salonuna gidin, arkadaşınızla buluşup spor yapın veya oyun oynayın, sevgilinizle sinemaya gidin, gezmeye çıkın, dışarıda yiyin, ne yaparsanız yapın ama işle ilgilenme sürenizi mutlaka ve mutlaka azaltın. Kimse bu kadar uzun süre bu kadar sıkı ve aralıksız çalışamaz, çalışırsa da doğacak marazlarla karşı karşıya kaldığında gücü tükenmiş olur. Mali durumunuzun da kötü olmamasını fırsat bilerek bazı sosyal faaliyetlerde bulunun, böylece hayat arkadaşınızın da gönlünü almış olacaksınız.


15 Eylül 2014 Yengeç Burcu Yorumu
Kendinizden emin ve ne yaptığınızı bildiğinizi hissettirerek hareket ettiğiniz sürece, çevrenizdeki kişilerin size olan inançlarını daha da sağlamlaştıracaksınız. Yıldızların konumu bugünlerde güvenilirlik ve adil karar verme konularında diğerlerinden üstün olma avantajını sağlıyor size, bu da ilerlediğiniz yolda bayrağı taşımanızı ve destekçilerinizin artmasını kolaylaştıracak. Kararlar vermekten ve uygulamaya geçmekten kaçınmamanız gereken günler geldi.


15 Eylül 2014 Aslan Burcu Yorumu
Kendinize gelmek, hatalarınızı fark edip tamire başlamak için ille de tek başınıza kalmanız mı gerekiyor? İşte size, bu duruma düşmeden işleri düzeltebilmeniz için değerli bir uyarı. Hareketlerinizi kontrol edin ve sonradan telafisi zor olacak fakat yapılması kolay hamlelerden kaçının. Belki, sizden daha zor durumda olan birisine yardım etmeniz, içinizdeki insani yanları hatırlamanız için iyi bir başlangıç teşkil edebilir. Başkaları için de bir şeyler yapabiliyor olmanın verdiği mutluluğa zaman zaman herkesin ihtiyacı vardır ve siz di işte bu durumdasınız.


15 Eylül 2014 Başak Burcu Yorumu

Sizi örnek almış olan insanları yanlış yollara sevk etmemeli ve birilerini farkında olarak etkilediğinizde, sonuçların sorumluluğunu da önceden üstlenmelisiniz. Bu gerçeğe göre hareket edin. Özellikle teknolojinin yardımıyla, bugün uzun zamandır haber almadığınız, uzaklarda olan fakat zaman zaman ortak anılarınızı memnuniyetle hatırladığınız kimselerle haberleşecek, temas kuracaksınız. Bu da sizi mutlu edecek. Bu arada, bazı sırlarınızı güvendiklerinizle paylaşmanız sizi rahatlatabilir.


15 Eylül 2014 Terazi Burcu Yorumu
Hatırlayın, başka taraflarda işler kötü giderken insanın her zaman yaslanabileceği sağlam duvar, yakın dostlarıdır. Siz de işinizdeki yakın dostlarınızın varlığını unutmuş gibisiniz. Onlarla yarışacağınıza destek olup yardım etseniz, bir zamanlar bundan da zevk aldığınızı hatırlayacak ve aynı duruma düştüğünüzde kendinizi güvende hissettirecek dostlarınızı tekrar kazanacaksınız. Finans kontrolünü elden kaçırmayın. Başkasını etkilemek için alış veriş yapmak hiç de akıl karı değil.


15 Eylül 2014 Akrep Burcu Yorumu
Geri adım atma zamanı değil, fikirlerinizi açıkça ortaya atma ve ilgili kimseleri ikna etme zamanı. Hiçbir şekilde aracıları, işinizi kolaylaştıracak tanıdıklara, üçüncü şahıslara ihtiyacınız yok. Bu güçlü maneviyatınızdan romantik ilişkinizde de faydalanabilir, ilgilendiğiniz kimseyi etkilemek için fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Aslında, bu fırsatları siz de yaratabilirsiniz. Bugün ailenizi ihmal etmeyin.


15 Eylül 2014 Yay Burcu Yorumu
Bir süredir sakin ve yumuşak eğilimler sergilemenize rağmen bugün bu durumun değişmesi söz konusu. Sonuçta ciddi olarak kaybedeceğiniz bir şey yok ama münakaşanın verdiği gerginlik akşam da devam edecek ve sevdiklerinizle, aile bireylerinizle ilişkilerinizi olumsuz etkileyecek. Kendiniz için de rahatlama sağlayacak bir eyleme girişecek ve zor durumdaki bir tanıdığa yardıma koşacaksınız. Zor durumlarda bile başınızı dik tutun.


15 Eylül 2014 Oğlak Burcu Yorumu
Hissettiğiniz şeyleri duvarların arkasına hapsedip yarın hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz fakat her aklınıza geldiğinde de yaşanmamış şeyler sizi rahatsız edecek, emin olun. Çok zorlanıyorsunuz, güvendiğiniz bir dostunuzla paylaşın derdinizi. Onun verdiği öğütler sizi rahatlatacak ve cesaretinizi artıracaktır. Zincirlerinizi kırmanız, başka sorunlarınızı halletmenizde de size yardımcı olacak, rahatlatacaktır.


15 Eylül 2014 Kova Burcu Yorumu
Bugün, bazılarınız için adeta bir dönüm noktası. Vazgeçmek isteyenler de var, devam etmek isteyenler de. İsabetli sözler söylerseniz, destekçilerinizin de yardımıyla badireyi atlatacaksınız. Aksi takdirde kariyerinizde ve mali durumunuzda telafisi mümkün ama nahoş zararlar gerçekleşebilir. Uykunuza ve gıdanıza dikkat edin, sağlığınız için riskli bir süreç içindesiniz. Evinizde olmasını istediğiniz bazı yeni şeyleri satın almak için de iyi bir gün.


15 Eylül 2014 Balık Burcu Yorumu
Hissettiğiniz şeyleri duvarların arkasına hapsedip yarın hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz fakat her aklınıza geldiğinde de yaşanmamış şeyler sizi rahatsız edecek, emin olun. Çok zorlanıyorsunuz, güvendiğiniz bir dostunuzla paylaşın derdinizi. Onun verdiği öğütler sizi rahatlatacak ve cesaretinizi artıracaktır. Zincirlerinizi kırmanız, başka sorunlarınızı halletmenizde de size yardımcı olacak, rahatlacaktır.

iNNocent beğendi.
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 14.09.2014, 21:24   #2 (permalink)
Zamanla sadece "zaman" tüketirsin unutamazsın..!
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 15 Eylül 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yengeç iyiymiş
Teşekkürler...

__________________
The_End
iNNocent isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 15.09.2014, 17:57   #3 (permalink)
Cesareti ile yaşamayan esareti ile ölür

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 15 Eylül 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Dikkate değer bir yorum..

__________________
''Şîrler pençe-i kahrımdan olurken lerzân
Beni bir gözleri âhûya zebûn etti felek''
FeCr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 15.09.2014, 18:07   #4 (permalink)
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 15 Eylül 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

15 Eylül 2014 Koç Burcu Yorumu
Bugün, sizin için önem taşıyan bir meydan okumaya sahne olacak. Geç sonuçlanmış bir iş, her şeye rağmen, hiç sonuçlanmamış olandan iyidir. Yorgunluğa teslim olmaktansa elinizdekileri tekrar gözden geçirip kendiniz için en efektif yöntemi tercih etmeli ve hem kafanızı, hem de bedeninizi meşgul eden bu işten bir an önce yüz akıyla sıyrılmanın yolunu bulmalısınız.
Hımm

__________________
Ahraz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 15.09.2014, 18:08   #5 (permalink)
lazy
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 15 Eylül 2014 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Yengeç güzel gibi

__________________

Cem KARACA
PANDA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 7
Ahraz, dadasmuro, FeCr, iNNocent, PANDA, YeşiL6, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 10:31