Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


18 Eylül 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 18 Eylül 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları konusu , 18 Eylül 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları 18 eylül 2014 Günlük Burç Yorumları, 18 09 2014 burçlar, 18 eylül 2014 akrep burcu yorumu, 18 eylül 2014 aslan burcu yorumu, 18 ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 16.09.2014, 11:35   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 18 Eylül 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları18 Eylül 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

18 eylül 2014 Günlük Burç Yorumları, 18 09 2014 burçlar, 18 eylül 2014 akrep burcu yorumu, 18 eylül 2014 aslan burcu yorumu, 18 eylül 2014 balık burcu yorumu, 18 eylül 2014 başak burcu yorumu, 18 eylül 2014 boğa burcu yorumu, 18 eylül 2014 ikizler burcu yorumu, 18 eylül 2014 koç burcu yorumu, 18 eylül 2014 kova burcu yorumu, 18 eylül 2014 oğlak burcu yorumu, 18 eylül 2014 terazi burcu yorumu, 18 eylül 2014 yay burcu yorumu, 18 eylül 2014 yengeç burcu yorumu, 2014 eylül ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2014 eylül günlük burç yorumları, 18 eylül burç yorumları, 18 eylül 2014 perşembe burç yorumları

18 Eylül 2014 akrep burcu yorumu
18 Eylül 2014 aslan burcu yorumu
18 Eylül 2014 balık burcu yorumu
18 Eylül 2014 başak burcu yorumu
18 Eylül 2014 boğa burcu yorumu
18 Eylül 2014 ikizler burcu yorumu
18 Eylül 2014 koç burcu yorumu
18 Eylül 2014 kova burcu yorumu
18 Eylül 2014 oğlak burcu yorumu
18 Eylül 2014 terazi burcu yorumu
18 Eylül 2014 yay burcu yorumu
18 Eylül 2014 yengeç burcu yorumuKoç Burcu

Gökyüzü bugün yakın çevrenizde iyi niyetinizden faydalanmak isteyen insanların ısrarcı tavırları ile karşılaşacağınıza işaret etmekte. Merhametiniz başınızı ağrıtabilir. Dikkatli davranın ve insanlarla ilişkinizi sizin belirlediğiniz ölçülerde kalmasını sağlayın. İş hayatınızda ki durgunluğun son bulduğu maddi gelirlerinizin arttığı önemli tekliflerle karşılaşarak başarınızı katlayacağınız zamanlardasınız. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın bencil ve her şeyi ben bilirim tarzındaki yaklaşımları sinirlerinizi bozabilir. İç sesinize güvenerek ilerlemeye devam edin.
Günün Olumlaması: Güneşin ışığıyla aydınlanan ruhumu benliğimi kimliğimi seviyorum. Sahip olduğum her şey benim hazinemdir. Yeteneklerimi sürekli geliştiriyor mesleğimde başarıyla ilerliyorum. Sağlıklı ve zindeyim.
Günün Rengi: Yeşil
Günün Kristali: Çeroit


Boğa Burcu

Gökyüzü bugün adınızdan sıkça bahsettireceğiniz güzel olayların baş kahramanı olacağınızı müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda çalışkanlığınızın mükafatını almaya başlıyorsunuz. Ailevi konularda da keyifli haberler yüksek olan enerjinizle herkezi kendinize hayran bırakmanızı sağlayacak. Evlilik hayatınızda ise eşinizin fedakarlıklarınıza karşı olumlu tepkileri ve içtenlikle yaklaşımı ilişkinizi yeniden yapılandırmanıza yardımcı olacak. Bekar ve ilişkisi devam eden Boğa’lar arkadaşlarınızın ilişkiniz üzerinde etkili olmaması gerektiğini sevdiğiniz insana kesin bir dille anlatmalısınız…
Günün Olumlaması: İşimi hayatımı yaşamımda ki herkesi AŞK la seviyor emek veriyor ve karşılığını Aşk la alıyorum. Bolluk bereket ve şans benimle birlikte. Güne sağlıkla uyanıyor şükürle zenginleşiyorum.
Günün Kristali: Akuamarin
Günün Rengi: Yeşil


İkizler Burcu

Bugün; İşinizle ilgili konularda ise son derece cazip fikirler üretebilir ve insanların takdiriyle karşılaşabilirsiniz. Aileniz ve ev hayatınızla ilgili harcamalar bütçenizi zorlayabilir. Kırıcı olmadan ufak uyarılarda bulunup tasarruflu olmaları yönünde aile bireylerinize öğüt ve uyarılarda bulunabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise huzurlu günlerin tadını çıkarmaya bakın. Dış etkenlerin ilişkiniz üzerinde olumsuz etkiler yaratmasına izin vermeyin. İlişkisi olmayan İkizler ise her an yeni bir ilişkiye adım atabilirler.
Günün Olumlaması: Ben hür irademle kendi hayrıma olacak tüm güzel davranışlarımı ortaya koymayı seçiyorum. Seçimlerimin olumlu sonuçlarıyla kendimi ve sevdiklerimi mutlu ediyorum.
Günün Kristali: Malahit
Günün Rengi: Yeşil


Yengeç Burcu

Gökyüzü bugün yaşadığınız her soruna karşı gerçekçi davranmanız ve olayları tek yönlü düşünmemeniz için uyarıyor sizleri. İş ve özel yaşamınızda gerçekleri kabullenerek vereceğiniz her türlü karar sizleri olumlu etkileyecek. Eğitim hayatı devam eden Yengeç’ler bugün öğretmenlerinizin görüş ve uyarılarını dikkate almanız ilerleyen günlerde yararınıza olacaktır. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinize karşı rahatsızlıklarınızı ifade ederken gerçekçi davranmanız gerektiğini unutmayın. Bekar Yengeç’ler anlık kararlar pişmanlıkları beraberinde getirebilir…
Günün Olumlaması: Evrenin yüksek sesinde sessiz kalan yalnızlığımla yüzleşiyorum şimdi, Kalabalıkların çığlığı sağır ederken kulakları ve tozu dumana katarak koşturmalarının kör ettiği gözlerden olmaktan kendi istek ve irademle uzaklaşıyor tozu dumanı karmaşayı arkamda bırakarak sakin huzurlu başarılı gözümün kulağımın aydınlandığı yolda yürümeyi seçiyorum.
Günün Kristali: Labradorit
Günün Rengi: Yeşil


Aslan Burcu

Bugün duygusal konularda aşırı tepkileriniz yanlış anlaşılmaları ve buna bağlı tartışmaları beraberinde getirebilir. Duygusal gerginliğinizi kontrol altına almakta bir hayli zorlanacaksınız. Karşınızdaki insanın kırıcı sözleri çileden çıkmanıza neden olabilir. Her ne kadar zor olsa da sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız. İş hayatınızda ise disiplinli çalışmanız gereken bir gün zamanınızı iyi değerlendirmeli ve çalışma arkadaşlarınızın başkaları hakkında yaptıkları eleştirilere ortak olmamalısınız.
Günün Olumlaması: Duygularımı serbest bırakıyor ve sakinleşiyorum. Hiç kimsenin yaşamımda olumsuz etki ve enerjiler bırakmasına izin vermiyorum.
Günün Kristali: Lal
Günün Rengi: Yeşil


Başak Burcu

Bugün; Aile ilişkilerinizde can sıkıcı konular tekrar gündeme gelebilir. Sorunlar büyük bir bölümü kişisel konularla ilgili olabilir. ani kararlar tepkisel davranışlar sergilemekten kaçının küçük tartışmaları büyüttüğünü takdirde hep siz hem de sevdikleriniz oldukça fazla zarar görebilirsiniz. Sakinliğinizi korumalı ve çözüm odaklı hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise bugün beraberliği devam eden Başak’lar için gergin anlar yaşanabilir. Aşırı duygusal yaklaşımlar sergileyerek olayları haddinden fazla büyütebilirsiniz
Günün Olumlaması: Geçmişi bırakıyor ve yeni olanı sevgiyle kabul ediyorum. Her şey benim hayrıma çalışıyor. Yaşama güveniyorum, yaşamımda her şey yeterli ve her şey yolunda.
Günün Kristali: Firuze
Günün Rengi: Yeşil


Terazi Burcu

Bugün sabah saatlerinde eş yada sevgilinizden gelecek güzel bir haberle sevinebilirsiniz. Maddi manevi huzurlu bir gün karşılıyor sizleri, Uzun zaman sonra gelen bu olumlu enerji sizi zorlayan hemen her konuda çözüm odaklı davranmanızı sağlayacak. Çocuk sahibi Teraziler onlarla iletişime önem verin çocuğunuzun o yüksek saf enerjisi size yansısın.. Bekar Teraziler doğru zamanda doğru insanla karşılaşabilir hayatınıza bambaşka anlamlar yükleyecek o özel insanla karşılaşabilirsiniz….
Günün Olumlaması: Biliyor inanıyor güveniyor ve seviyorum. Eşim yoldaşım sırdaşım hayat arkadaşım. Aşkın gücü ve koruması ile huzur ve mutluluktayım. Birbirimize destek oluyor anlıyor ve sürekli paylaşıyoruz. Hayat ikimizi birden güzellikleri ile mükafatlandırıyor.
Günün Rengi:Yeşil
Günün Kristali: Opal


Akrep Burcu

Gökyüzünden ruhunuza yansıyan etkilerle, Bugün kendi düşüncelerinizi kelimelerle ifade etme isteğinizi harekete geçiyor. Yakınlarınız ve birlikte çalıştığınız insanlarla ortak menfaatler üzerinde çatışmalar yaşanabilir. Sakinliğinizi korumalısınız vereceğiniz tepkiler maddi zararlarla karşılaşmanıza sebep olabilir. Bugün duygusal duyarlığınız beraber olduğunuz insan ile aranızda zorluklar çıkmasına neden olabilir. Olaylara ve davranışlarınıza egonuzu yansıtmadan önce diğer insanların da duygularını düşünerek harekete edin. Haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz. Birlikteliğinizle ilgili sorunlara vakıf arkadaşlarınızla ilişkileriniz yoluyla deneyim kazanacak ve olgunlaşacaksınız.
Günün Olumlaması: Hayatımın her alanında sevgi ve aşk var. Eşimi aşkla seviyorum işimi çocuğumu ailemi dostlarımı her geçen gün büyüyen bir sevgiyle seviyorum yaşamıma mana kazandıran en güzel duygudur SEVGİ. Ben onunla beslendikçe yaşamımda hiçbir olumsuzluk olmaz ve onun bana verdiği güçle her zorluğun üstesinden gelerek kendim ve sorumlu olduklarım için her zaman doğru kararlar alırım.
Günün Kristali: Hematit
Günün Rengi: Yeşil


Yay Burcu

Gökyüzü bugün, Özel yaşamınızda konular üzerinde bir hayli düşünceli olup kararlar alacağınıza işaret etmekte. Beraber olduğunuz insana duyduğunuz sevgi ve güveni sorgulayacağınız, Haksız ve son derece yanlış düşünceler içinde olabileceğiniz bir zamandasınız. Emin olun, sezgileriniz sizi yaşadığınız ikilemden kurtarabilecek kadar kuvvetlidir. Bu olumsuz düşüncelerden bir an evvel arının ve hafta başı ile birlikte; İş hayatınızda ise bir takım engeller yaşansa da kıvrak zekanız sempatik tavırlarınız sayesinde hepsinin üstesinden gelebileceğinizi bilerek hareket edin. Maddi konularda şanslı bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise yasal konularla ilgili beklenmedik gelişmeler’ le sarsılabilirsiniz. Öfkenizin esiri olur haksızlık ederseniz haksızlık görebilirsiniz.
Günün Olumlaması: Kendime haksızlık ve baskı uygulamaktan vazgeçiyorum. Kendimi engellemekten düşüncelerimi net bir şekilde ortaya koymama engel oluşturan bilinçaltı formlarımdan büyük bir istek ve olgunlukla uzaklaşıyorum. Kendime güvenerek isteklerime doğru emin adımlarla ilerliyorum.
Günün Kristali: Lal
Günün Rengi: Yeşil


Oğlak Burcu

Bugün bilinçaltınızdaki konular gün yüzüne vurabilir yaşamış olduklarınızdan duyduğunuz hüzün pişmanlıklar gün boyunca üzerinizde hakim olacaktır. Özellikle özel yaşamınızı ilgilendiren konularda yaşananları düzeltme isteğiniz öylesine kuvvetlidir ki sizden hiç beklenmeyen davranışlar sergileyebilirsiniz. Duygularınızın kontrolünüzü sarsmasına izin vermeyin. İş hayatınızda ise ufak tefek olumlu gelişmeler kendinize olan güveninizi yükseltecektir. Bu güzel enerjileri akıllıca değerlendirir başkalarının etkisi altında kalmadan güvenle hareket edebilirseniz kendi şansınızı kendiniz yaratabilir ve kısa sürede oldukça başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.
Günün Olumlaması: Aklımı ilimle, yüreğimi inançla zenginleştirebilmiş olmanın şükründeyim. Düşünüyor, üretiyor, kolaylıkla öğrenerek sürekli gelişiyorum. Mesleğimde başarıyı yakalıyor ve sürekli olarak yenilenerek maddi-manevi bereket dolu kazançlar elde ediyorum. İlahi adalete güveniyor, haksızlık yapmıyor, haklarıma da sahip çıkıyorum. Evrenin güzelliklerini keşfediyor, yaşamımda severek yer veriyorum.
Günün Kristali: Beyaz Mercan


Kova Burcu

Gökyüzü bugün, kendinizi şımartmanız için destekliyor sizleri. Uzun zamandır başkalarının sebep olduğu problemlerle uğraşıp, kendinize yeteri kadar zaman ayıramadınız. Biri bitmeden diğeri başlayan sorunlar sizi fazlasıyla yordu ama olsun, kazanan siz oldunuz. Emek verdiğiniz her şeyin olumlu karşılığını almaya başlıyorsunuz. Gitmesi gereken gidiyor, bitmesi gereken bitiyor ve daha iyisi sizin için en olumlusu geliyor yaşamınıza. Bugün işinizle ilgili konularda hoşgörülü olmayı başarırsanız maddi olarak sürpriz gelişmeler yaşayabilir, kendi alanınızda parlak bir teklif alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yaşadığınız onca acı tecrübeden sonra ilişkinize sahip çıkmayı gizliliğe önem vermeyi öğrendiniz. Bu süreçte böyle bir teşebbüs içinde olacakların sizden alacakları çok iyi bir ders olduğu kesin.
Günün Olumlaması: Ben olmaktan çıkıp biz olmanın huzurundayım. Aşkımın, sevgimin ve emeğimin en büyük mükafatı budur. Bize ve birlikte sahip olduğumuz her şeye sahip çıkıyor, değer veriyor, aşkla birlikte yürümeye söz veriyorum.
Günün Kristali: Diyopsit
Günün Rengi: Yeşil


Balık Burcu

Gökyüzü sabah saatlerinde başkalarının sebep olacağı konulardan rahatsızlık duyarak gergin olacağınıza işaret etmekte. Bu gerginlik sizi sarsacak nitelikte bir etkide olmayacak aksine yaşamınıza çeki düzen vermeniz ve insanlara yaklaşımınızı köklü bir şekilde değiştirmenize sebep olacak olumlu etkilere sebep olacaktır. Kendinize daha fazla değer verecek planlamalarda bulunacaksınız. İş hayatınızda oldukça aktif ve yoğun bir dönem sizleri karşılamakta. Bunun için enerji toplamalı ve keyif alacağınız aktivitelere yönelmelisiniz. Özel yaşamınızda ise beraberliği olmayan Balık’lar ruhlarınızın anlaşacağı keyifli bir birlikteliğe adım atabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Sağlıklı zinde yaşama karşı dimdik durabiliyor olmanın şükründeyim. Her gün daha da kuvvetleniyor gerekli olanlarla gereksiz olanı ayırt ederek önceliklerimi belirliyorum. Yaşamın eşsiz kaynaklarından bolca faydalanıyorum.
Günün Rengi: Koyu yeşil
Günün Kristali: Peridot

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16.09.2014, 15:42   #2 (permalink)
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 18 Eylül 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu

Gökyüzü bugün yakın çevrenizde iyi niyetinizden faydalanmak isteyen insanların ısrarcı tavırları ile karşılaşacağınıza işaret etmekte. Merhametiniz başınızı ağrıtabilir. Dikkatli davranın ve insanlarla ilişkinizi sizin belirlediğiniz ölçülerde kalmasını sağlayın.

Tamam

__________________
Ahraz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 16.09.2014, 15:52   #3 (permalink)
Bia

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 18 Eylül 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

2 gün sonra okurum burayı

Bia isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 4
Ahraz, Ahtapot, Bia, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 05:42