Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


3 Aralık 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 3 Aralık 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları konusu , 3 Aralık 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları 3 aralık 2014 Günlük Burç Yorumları, 3 12 2014 burçlar, 3 aralık 2014 akrep burcu yorumu, 3 aralık 2014 aslan burcu yorumu, 3 ...


Like Tree6Beğeni
  • 3 Post By Şafak
  • 1 Post By Orhan-38
  • 2 Post By Huzur-u Kalb

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 30.11.2014, 20:46   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
genel 3 Aralık 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları3 Aralık 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

3 aralık 2014 Günlük Burç Yorumları, 3 12 2014 burçlar, 3 aralık 2014 akrep burcu yorumu, 3 aralık 2014 aslan burcu yorumu, 3 aralık 2014 balık burcu yorumu, 3 aralık 2014 başak burcu yorumu, 3 aralık 2014 boğa burcu yorumu, 3 aralık 2014 ikizler burcu yorumu, 3 aralık 2014 koç burcu yorumu, 3 aralık 2014 kova burcu yorumu, 3 aralık 2014 oğlak burcu yorumu, 3 aralık 2014 terazi burcu yorumu, 3 aralık 2014 yay burcu yorumu, 3 aralık 2014 yengeç burcu yorumu, 2014 aralık ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2014 aralık günlük burç yorumları, 3 aralık burç yorumları, 3 aralık 2014 çarşamba günlük burç yorumları

3 aralık 2014 Koç Burcu Yorumu
3 aralık 2014 Boğa Burcu Yorumu
3 aralık 2014 İkizler Burcu Yorumu
3 aralık 2014 Yengeç Burcu Yorumu
3 aralık 2014 Aslan Burcu Yorumu
3 aralık 2014 Başak Burcu Yorumu
3 aralık 2014 Terazi Burcu Yorumu
3 aralık 2014 Akrep Burcu Yorumu
3 aralık 2014 Yay Burcu Yorumu
3 aralık 2014 Oğlak Burcu Yorumu
3 aralık 2014 Kova Burcu Yorumu
3 aralık 2014 Balık Burcu Yorumu3 Aralık 2014 Koç Burcu Yorumu

Gökyüzü, iş birliklerinin iş ve özel yaşamınızda getireceği olumlu etkilere işaret etmekte. Bugün duygularınızla değil mantığınızla hareket ederseniz sürekli uğraşmak zorunda kaldığınız pek çok problemi iş birlikleri sayesinde bir daha tekrarlanmamak üzere çözüme kavuşturabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır aşka küskün kalbinizi müthiş bir heyecanla saracak özel bir insanla karşılaşabilir, duygusal hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.


3 Aralık 2014 Boğa Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün, yaşamınızın her alanında olumlu gelişmelere işaret etmekte. Bugün kendinizi şımartın ve sizi ne mutlu ediyorsa o yöne ilerleyin. Gökyüzü duygularınızı harekete geçirdiğinden, değer yargılarınız daha da gelişecek ve her şeyden önemlisi başkaları için yaşamayı bir kenara bırakıp kendinize değer verecek ve kendi isteklerinizi hayata geçirmek için cesur adımlar atacaksınız. Kendinize güvenin ve ilerleyin. Bekar Boğa’lar, alınganlığa bağlı duygusal tepkileriniz birlikte olduğunuz insanı bezdirebilir, sevgilinizi kaybetmek istemiyorsanız daha net ve kararlı olmayı denemelisiniz.


3 Aralık 2014 İkizler Burcu Yorumu

İş hayatınızda önemli gelişmeler söz konusu, iş arıyorsanız bugün beklediğiniz haberi alabilir, yeni ve başarılı bir dönemin kapılarını aralayabilirsiniz. Gökyüzü bugün, ayrıldığınız eş ya da sevgilinizle ilgili yaşanacak gelişmelere işaret etmekte. Onunla ilgili bir haber alabilir ve tekrar bir araya geleceğiniz bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Gereksiz yere gurur ya da inat yapmadan harekete geçin ve aşkı bu engellerin esiri etmeyin.


3 Aralık 2014 Yengeç Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün, iş ilişkilerinizde ilk izlenimin bir hayli önem taşıdığına işaret etmekte. Olabildiğince pozitif davranmalı ve kendinizi ispatlamak için cesaretli davranmalısınız. Sahne sizin, uzun zamandır ilk defa kendinizi bu kadar kararlı hissetmenin getireceği avantajları sonuna kadar değerlendirmelisiniz. Gün içinde trafikten kaynaklanan gecikmeler söz konusu olsa bile gerilmeden hareket edin, soğukkanlılığınızı koruduğunuz takdirde her şey kolaylıkla ilerleyecektir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin beklemediğiniz bir sürprizi ile mutlu olabilirsiniz.


3 Aralık 2014 Aslan Burcu Yorumu

Bugün; ikna edici bir tutumla çevrenizi etkileyebilir ve bakış açınızın haklılığında hemfikir olmalarını sağlayabilirsiniz. Sezgileriniz oldukça kuvvetlidir, sezgilerinizin sesine kulak verin. Pozitif düşünün, geçmişte kalması gereken düşüncelerinizden arının. Yeni başlangıçlar için içinizdeki enerjiyi doğru yönlendirin. Özel yaşamınızda bugün sevdiğiniz insanla ilişkiniz hakkında karşılıklı fikir alışverişleri yapın. Böylelikle tutkunuz ve birbirinize olan bağınızın daha da artması kaçınılmazdır.


3 Aralık 2014 Başak Burcu Yorumu

İş ve özel yaşamınızda özünüzden gelen sese kulak vererek doğru seçimler yapmaya çalışın, ilerleyen günlerle birlikte her şeyin yoluna girmeye başlamasıyla tam anlamıyla toparlanmaya başlayacaksınız. Ruh ve bedensel enerjiniz tazelenerek yenilenecek. Özel hayatınızda yapmış olduğunuz fedakarlıkların ve anlayışınızın ödülünü fazlasıyla alacaksınız. Yaptığınız işte hedeflerinizi yüksek tutmalı ve cesur adımlarla ilerlemelisiniz, popülaritenizin oldukça yükseleceği bu şanslı süreci iyi değerlendirin… Özel yaşamınızda bugün, sevdiğiniz insanla ilişkiniz hakkında karşılıklı fikir alışverişleri yapın. Böylelikle tutkunuz ve birbirinize olan bağınızın daha da artması kaçınılmazdır.


3 Aralık 2014 Terazi Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün güne, iş hayatınızla ilgili güzel haberlerle başlayacağınızı müjdeliyor sizlere. Uzun zamandır beklediğiniz bir haberi alabilir, maddi anlamda beklentilerinizi fazlası ile karşılayacak yeni bir imkana kavuşabilirsiniz. Bugün kendinizi ifade gücünüz son derece yüksektir. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın sevgisini tüm içtenliği ile ifade etmesi ile ilişkiniz farklı bir boyut kazanacak.


3 Aralık 2014 Akrep Burcu Yorumu

Tüm çabalarınıza rağmen umudunuzu kesmek üzere olduğunuz kariyer hayatınızda başarılı olmanızı engelleyen enerjileri arkanızda bırakmaya başlıyorsunuz. Maddi konularda dikkatli davranmaya devam etmelisiniz. Fırsat olarak değerlendirebileceğiniz finansal konular hiç tahmin etmediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Planlı hareket etmeli ve kazancınızı herkesle paylaşmamalısınız. Özel yaşamınızda uzun süredir devam eden beraberliklerde daha sıcak yakınlaşmalar ve ilişkinin iyi yönde ilerlemesi adına çok güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Emek verdiğiniz her şeyin meyvesini toplayacaksınız.


3 Aralık 2014 Yay Burcu Yorumu

Kendinize güvenip tereddütte kalmadan hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. Yaptığınız işten hakkınız olanı elde edebilmek için yaratıcı ve güçlü yönlerinizi ortaya koymalısınız. Yaptıklarınız takdir görecek ve ön plana çıkmanızı sağlayacaktır. İşinizle ilgili konularda oldu bittiye getirilecek anlaşmalardan ve başlangıçlardan uzak durmalı, kararlı ve ciddi tutumunuzu sergilemekten çekinmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise duygusal ve hassas olduğunuz bir gündesiniz.


3 Aralık 2014 Oğlak Burcu Yorumu


Gökyüzü, geçen yıl bu dönemlerde iş hayatınızda yaşadıklarınızı düşünerek, hedefleriniz arasına katmanız için küçük mesajlar veriyor sizlere. Günlük sıkıntıların aile ve özel yaşamınızı etkilemesine izin vermeyin, kendinizi geliştirmenin ve öğrenmenin tam zamanı şimdi. İş hayatınızda ve yakın çevrenizde bulunan insanlar sizi ve gayretlerinizi destekleyecek, size yardımcı olmak isteyeceklerdir. Bu, özellikle süregelen profesyonel ilişkileriniz için oldukça iyi olacak bir etkidir. Size yeni fikirler kazandıracak insanlarla iletişim kuracaksınız. Bugün arkadaşlarınız size önemli tavsiyelerde bulunacaklar mutlaka dikkate almalı ve uygulamak için harekete geçmelisiniz.


3 Aralık 2014 Kova Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün, coşkulu bir ruh halinde olup yaşamınız için yeni ve doğru kararlar alıp uygulayacağınızı müjdelemekte. Auranızdaki müthiş enerji, yüreğinizdeki coşku ile birleşince sizi kimse durduramaz. İş ve eğitim hayatında şans sizden yana. Yüzünüzü güldürecek gelişmeler, kendinize olan güveninizi yükseltirken, yaşam şartlarınızı iyileştirebilmenin şükrünü yaşayacaksınız. Özel yaşamınızda, eş ya da sevgilinizden hiç tahmin etmeyeceğiniz sürprizler gelebilir. Tam bitti derken aşk küllerinden yeniden doğabilir. Tüm güzellikler sizinle birlikte.


3 Aralık 2014 Balık Burcu Yorumu


Başkaları için ruhunuzda barındırdığınız enerjileri dışarıya yansıtmamaktan, duygularınızı yok sayarak idare etmekten yavaş fakat emin bir halde uzaklaşmaya başlıyorsunuz. İç sesiniz tüm gücü ile zihninize güçlü bir şekilde etki etmeye başlamışken birçok alışkanlığınız ve bağımlılığınızdan kendi isteğinizle uzaklaşacak ve zümrüd-ü anka kuşu gibi küllerinizden yeniden doğacaksınız. İş hayatınızda ise günlerdir beklediğiniz o büyük haber bugün gelebilir ve sizle birlikte emek veren herkes büyük bir sevinç yaşayabilir. Hedeflerinizi yükseltin ve zihninizi daima iyi ve pozitif düşüncelerle zenginleştirin.

Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 02.12.2014, 22:38   #2 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 3 Aralık 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
3 Aralık 2014 Balık Burcu Yorumu

Başkaları için ruhunuzda barındırdığınız enerjileri dışarıya yansıtmamaktan, duygularınızı yok sayarak idare etmekten yavaş fakat emin bir halde uzaklaşmaya başlıyorsunuz. İç sesiniz tüm gücü ile zihninize güçlü bir şekilde etki etmeye başlamışken birçok alışkanlığınız ve bağımlılığınızdan kendi isteğinizle uzaklaşacak ve zümrüd-ü anka kuşu gibi küllerinizden yeniden doğacaksınız. İş hayatınızda ise günlerdir beklediğiniz o büyük haber bugün gelebilir ve sizle birlikte emek veren herkes büyük bir sevinç yaşayabilir. Hedeflerinizi yükseltin ve zihninizi daima iyi ve pozitif düşüncelerle zenginleştirin.
Yarın ne haberi alıcağım ben acaba İşteyken arada yağmur yağmasını istiyorum o kadarcık başka bir beklentim yok

Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 03.12.2014, 01:18   #3 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 3 Aralık 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

İç sesiniz tüm gücü ile zihninize güçlü bir şekilde etki etmeye başlamışken birçok alışkanlığınız ve bağımlılığınızdan kendi isteğinizle uzaklaşacak ve zümrüd-ü anka kuşu gibi küllerinizden yeniden doğacaksınız.


Göreceğiz bakalım..


__________________
You are art.
FragiLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 03.12.2014, 15:09   #4 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 3 Aralık 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

3 Aralık 2014 Kova Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün, coşkulu bir ruh halinde olup yaşamınız için yeni ve doğru kararlar alıp uygulayacağınızı müjdelemekte. Auranızdaki müthiş enerji, yüreğinizdeki coşku ile birleşince sizi kimse durduramaz. İş ve eğitim hayatında şans sizden yana. Yüzünüzü güldürecek gelişmeler, kendinize olan güveninizi yükseltirken, yaşam şartlarınızı iyileştirebilmenin şükrünü yaşayacaksınız. Özel yaşamınızda, eş ya da sevgilinizden hiç tahmin etmeyeceğiniz sürprizler gelebilir. Tam bitti derken aşk küllerinden yeniden doğabilir. Tüm güzellikler sizinle birlikte.yaf kovalar her zaman harikadır...teşekkürler @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL].

Şafak beğendi.
__________________
Biricik Dünyam

Aşkın ekimi kasımı olmaz ki.. Ilık bir ekim sabahında, Ayaz bir şubat akşamında Ya da temmuz güneşinde sevmezmiyim seni..?. Severim.. Hemde çok..
Orhan-38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 03.12.2014, 15:17   #5 (permalink)
Herkesin yolu, layığına açık olsun.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 3 Aralık 2014 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
3 Aralık 2014 Terazi Burcu Yorumu

Gökyüzü bugün güne, iş hayatınızla ilgili güzel haberlerle başlayacağınızı müjdeliyor sizlere. Uzun zamandır beklediğiniz bir haberi alabilir, maddi anlamda beklentilerinizi fazlası ile karşılayacak yeni bir imkana kavuşabilirsiniz. Bugün kendinizi ifade gücünüz son derece yüksektir. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın sevgisini tüm içtenliği ile ifade etmesi ile ilişkiniz farklı bir boyut kazanacak.
Hmm hadi bakalım
Teşekkürler @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Şafak ve Orhan-38 beğendi
__________________"Beklemek ateşten kuvvetlidir...
Huzur-u Kalb isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 7
Amazonn, FragiLe, Huzur-u Kalb, Orhan-38, Perii, semragül, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 08:18