Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji


28 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 28 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 28 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları 28 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları, 28 01 2015 burçlar, 28 Ocak 2015 akrep burcu yorumu, 28 Ocak 2015 aslan burcu yorumu, 28 Ocak ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 26.01.2015, 15:24   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 28 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları28 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları

28 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları, 28 01 2015 burçlar, 28 Ocak 2015 akrep burcu yorumu, 28 Ocak 2015 aslan burcu yorumu, 28 Ocak 2015 balık burcu yorumu, 28 Ocak 2015 başak burcu yorumu, 28 Ocak 2015 boğa burcu yorumu, 28 Ocak 2015 ikizler burcu yorumu, 28 Ocak 2015 koç burcu yorumu, 28 Ocak 2015 kova burcu yorumu, 28 Ocak 2015 oğlak burcu yorumu, 28 Ocak 2015 terazi burcu yorumu, 28 Ocak 2015 yay burcu yorumu, 28 Ocak 2015 yengeç burcu yorumu, 2015 ocak ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2015 ocak günlük burç yorumları, 28 Ocak burç yorumları, 28 Ocak 2015 Çarşamba günlük burç yorumları

28 Ocak 2015 Koç Burcu Yorumu
28 Ocak 2015 Boğa Burcu Yorumu
28 Ocak 2015 İkizler Burcu Yorumu
28 Ocak 2015 Yengeç Burcu Yorumu
28 Ocak 2015 Aslan Burcu Yorumu
28 Ocak 2015 Başak Burcu Yorumu
28 Ocak 2015 Terazi Burcu Yorumu
28 Ocak 2015 Akrep Burcu Yorumu
28 Ocak 2015 Yay Burcu Yorumu
28 Ocak 2015 Oğlak Burcu Yorumu
28 Ocak 2015 Kova Burcu Yorumu
28 Ocak 2015 Balık Burcu YorumuKoç Burcu

Gökyüzü şansı yüksek bir günü müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda dikkatleri üstünüze çekecek ve başarınızla insaların güvenini kazanırken maddi şanslarınızı da yükselteceksiniz. Bugün tanışacağınız insanlar yaşamınızda önemli bir yer tutabilir sağlam dostluklar kurabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizin yakınları ile yaşayacağı bir problem huzurunuzu kaçırabilir. Eşinizin yanında olun başkasının değil. Önceliğiniz eşiniz ve aileniz olmalı diğer sorunlar nasıl olsa halledilecektir. Bekar Koç’lar bugün geçmişte kalan aşkınıza özleminiz artabilir onu arama ihtiyacı duyabilirsiniz. Anlık duygusal yaklaşımlarda bulunmamaya özen gösterin.
Günün Olumlaması: Aklımı ilimle yüreğimi inançla zenginleştirebilmiş olmanın şükründeyim, Düşünüyor üretiyor kolaylıkla öğrenerek sürekli gelişiyorum. Mesleğimde başarıyı yakalıyor ve sürekli olarak yenilenerek maddi manevi bereket dolu kazançlar elde ediyorum. İlahi adalete güveniyor haksızlık yapmıyor haklarıma da sahip çıkıyorum. Evrenin güzelliklerini keşfediyor yaşamımda severek yer veriyorum.
Günün Kristali: Yeşim
Günün Rengi: Beyaz
Boğa Burcu

Gökyüzü bugün iş ve eğitim hayatınızda destekliyor sizleri. Kariyer ve eğitim hayatınızda yükselişler bu dönemin getirileri arasında. Sınavlarınız varsa başarılı sonuçlar alabileceksiniz. Yurt dışı ile ilgili girişim ve bağlantılar söz konusu ise bugün önemli haberler alabilirsiniz. Zamanı iyi değerlendirin ve şans rüzgarı sizinleyken bunu iyi değelendirin. İş ve eğitiminizle ilgili uzlaşmacı tutumunuz sizi kazançlı çıkaracaktır. Özel yaşamınızda ise eşinize olan sevginizi ifade edin. Kızgınlıkla söylenen sözlere takılıp kalmadan hareket edin ve evliliğiniz için mücadele edin. Bekar Boğa’lar aşk kapınızı çalabilir…
Günün Olumlaması: Ruhumda ki ışığı fark ediyor ve aydınlanıyorum. Gizemli yönlerimi keşfediyor ortaya çıkarıyor emek veriyor başarılı sonuçlar elde ediyorum. Kendi dengemi bulmanın mükafatlarını yaşıyorum.
Günün Kristali: Lapis Lazuli
Günün Rengi: Beyaz
İkizler Burcu

Bugün parlak zekanızın hakkını vermeli. Hızlı kararlar alıp girişimci davranmalısınız. Özellikle de ortaklıkları olan İkizler şans kapıyı 2 kez çalmaz. İsteklerinizin hayalden gerçeğe ulaşmasını istiyorsanız gün sizing gününüz. Maddi konularda yatırım yapan İkizler ayrıntılara önem verin ama takılıp kalmadan aklınıza yattıysa yatırımınızı da geciktirmeden hareket edin. Aşk hayatınızda ise karışık etkiler söz konusu iki insanın arasında kalabilir duygularınız ve merhametinizin baskısını gün boyu yüreğinizde taşıyabilirsiniz. Doğruyu bulmak için vicdanınızın sesini dinleyin ve duygularınızın gerçekliğinden emin olmaya bakın.
Günün Olumlaması: Sevginin ve inancın gücünün var olan zorlu şartları değiştirebileceğine tüm kalbimle inanıyor ve deneyimleyerek şahitlik ediyorum. Sevgiyi paylaştıkça her geçen gün yoluna giren ilişkilere zenginliğe bolluk ve berekete sahip olmanın şükrünü yaşıyorum.
Günün Kristali: Pirit
Günün Rengi: Beyaz
Yengeç Burcu

Gökyüzü bugün aşmakta zorlandığınız konularda dostlarınızdan gelecek yardım tekliflerini geri çevirmemeniz için uyarıyor sizleri. Her şeyi ben yaparım üstesinden gelebilirim zihniyeti ile hareket ederseniz kendi seçimlerinizin doğru olmadığını tecrübe edebilirsiniz. Dikkatli davranın. İş hayatınızda da ben merkezli düşünmek yerine biz neler yapabiliriz diye düşünmeli ve meslektaşlarınızın görüş ve önerilerini önemsemelisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinize haksız eleştirilerde bulunmamaya özen gösterin. Duygularınız başka kelimelerin başka olmasın. Bugünler de evliliğinizi önemsemeli ve dışarıdan gelen etkilere karşı eşinizle güç birliği yapmalısınız.
Günün Olumlaması: İlerlemem ve olumlu sonuçlara ulaşmam için değişmem gerekiyor. Her değişim ruhsal bir bitiş ve tekrar diriliştir. Küllerimden yeniden doğuyor yenileniyor yeni kazançlı huzurlu kutsal ve değerli deneyimler yaşıyorum.
Günün Kristali: Labradorit
Günün Rengi: Beyaz
Aslan Burcu

Bugün sağlığınızı önemsemelisiniz. Aşırı yorgunluk stres duygusal baskı sağlık problemleri yaşamanıza sebep olabilir. Önce sağlık diyerek hareket etmeli günlük iş temposunun içinde kendinizi heba etmemelisiniz. Sizin dışınızda değişen koşulların olması sizleri ürkütmemeli ve gerçeklerden kaçarak hareket etmemelisiniz. Değişimi kabullenin ve ayak uydurun. Özel yaşamınızda ise geçmişe duyulan özlem keşke ler yaşanmışlıklar yaşamınızın bir parçası olmaya devam ederken, Yaşamın size sunduklarından da kendinizi mahrum etmeyin. Keşke ler her zaman insanı yorar ve yaşamın getirdiği şansları fark edememenize sebep olur. Bunun bilinci ile hareket edin ve anı yakalayın…
Günün Olumlaması: Yaşamın her anı öylesine değerli öylesine öğretici ki, Farkındalığımın doğrultusunda yaşamıma yeniden yön verdiğim zamanlardayım. Eğriyi doğruya çevirmekten vazgeçtiğim, Gereksiz emekten sakındığım, Doğruyu görmeyenden uzaklaştığım kendi doğrularıma sahip çıkıp geliştirdiğim zamanlardayım.
Günün Kristali: Topaz
Günün Rengi: Beyaz
Başak Burcu

Aşk hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmeler yaşamınızın tüm yönlerine ışık olup doğacaktır. Çarelerin bittiğini düşündüğünüz konularda gelişen olaylar mucize gibi gelecektir sizlere. Aşkınızı ifade edin davranışlarınıza yansıtın ve sevdiğiniz insanın sizin için ne kadar önemli olduğunu ona yansıtın. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Başak’lar eşinize karşı duygularınız halen devam ediyorsa ve onsuz bir yaşamı düşünemiyorsanız ortak değerlerde buluşmak için bir adım atın. Rahatsızlıklarınızı tartışmaya dökmeden onu ikna etmeye çalışın göreceksiniz sakin tutumunuz onu da sakinleştirip doğru düşünmesini sağlayacak ve öfkesinin size olan sevgisinin önüne geçmesine engel olacaktır.
Günün Olumlaması: Sezgimin ve aklımın en üst seviyesindeyken kendi iç sesimin rehberliğine güveniyor, Var olan tüm iyi özelliklerimi sevgiyle ele alıyor geliştiriyor ve yaşamımdaki tüm karanlık noktalara ışık olup aydınlatmak için kullanmayı seçiyorum.
Günün Kristali: Rodokrozit
Günün Rengi: Beyaz
Terazi Burcu

Gökyüzü bugün aşk hayatınızda gerçekçi olmanız zihninizde kurguladığınız olayları bir tarafa bırakıp aşkı doyasıya yaşamanız için destekliyor sizleri. Gerçek yaşanırken kurguların içinde AŞK’ı esir etmek niye? Bu soruyu kendinize sorun ve gerçekçi olun. Bırakın yüreğiniz de ki sevgi aksın gitsin kelimelerle sevdiğinize. İş hayatınızda girişimci davranın ve kazanın. Bugün işbirlikleri sizi kazançlı çıkaracaktır. Ailevi konular da ise hukuksal konular gündeme gelebilir bir alacak verecek davası ssk vergi gibi konularla ilgili bir araya gelebilir ve ortak kararlar almakta zorlanabilirsiniz. Siz olabildiğince sağ duyulu davranarak hareket edin..
Günün Olumlaması: İzin vermiyorum hiç kimsenin benim değerlerimi acımasızca eleştirmesine ve izin vermiyorum kalbimi kırmalarına beni başkalaştırmaya çalışmalarına, Hatalarımı seviyorum olgunluğumu kazandırdığı için iyi niyetimi seviyorum her düştüğümde beni ayağa kaldıran mucizeleri getirdiği için özümü seviyorum hiçbir zaman başkalaşmadığı için ve şükrediyorum her halimle hayatın bana sundukları için….
Günün Kristali: Sitrin
Günün Rengi: Beyaz
Akrep Burcu

Bugün özel yaşamınızla ilgili olumlu olumsuz tüm konuları bir kenara bırakmalı tamamen iş ve eğitim hayatınıza yönelmelisiniz. Günlerdir yaşadığınız zorluklar bu yönde yeterince verimli olamamanıza neden oldu. Şimdi iş ve eğitiminize yönelin. Bugün sizden beklenenleri kısa sure içinde başarı ile verebilir maaşınızla ilgili süpriz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aileyi ilgilendiren konular söz konusu olabilir. Evli bir kardeşiniz varsa onun ilişkisinde yaşadığı olumsuzlukları öğrenebilir onunla derdini paylaşarak yol gösterebilirsiniz. Bekar Akrep’ler sizler bugün duygularınızı ifade etmekte zorlanabilir kararsızlıkların yorgunluğunu ruhunuzda hissedebilirsiniz.
Günün Olumlaması: Şans kapımın açılmasını engelleyen tüm dış güçleri teker teker oradan uzaklaştırıyor yüzlerindeki maskeyi düşürerek gerçeği görmeyi seçiyorum ve bir daha bana bunu yapmalarına izin vermiyorum. Ben kararlıyım hedefime ilerlerken ne istediğimin bilinciyle hareket ediyor olmanın huzuru adımları çok daha kuvvetli kılıyor.
Günün Kristali: Mahalit
Günün Rengi: Beyaz
Yay Burcu

Gökyüzü bugün yaşadığınız olumsuzlukların ruhunuzu hapsetmesine izin vermeden hareket etmeden hareket etmeniz için güçlü kılıyor sizleri; İş ve özel yaşamınızda başınıza gelen her şey kabullenmeden direnmelisiniz. Kendinizi yaşamınızı yaşanmışlıklarınızı sorgulayacağınız güçlü bir enerji ile karşı karşıyasınız bugün. Ağlayın öfkelenin ruhunuzu özgürleştirin duygularınızı hayatla birleştirin ve netleşen olayların farkına varın.. Özel yaşamınızda ise kendinizi çok özel hissettirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Direnmeden muhalefet etmeden samimiyeti sorgulamadan aşka teslim olun.. Bırakın aşkın gücü yaşamınızı kuşatsın…
Günün Olumlaması: Yorgunluklarımdan yaşanmışlıklarımın getirdiği bıkkınlıktan, Uzaklaşmanın mutluluğu iliklerime kadar işlemişken, Günün getirdiği güzellikleri sevgiyle kabul ediyor yaşamı yeniden keşfetmenin mucizesine eriyorum.
Günün Kristali: Peridot
Günün Rengi: Beyaz
Oğlak Burcu

Gökyüzü karamsarlıktan uzaklaşan ruhunuzu aşkla güçlendiriyor. Duygusal konularda yaşanan keyifli gelişmelerle moral bulacak eş ya da sevgilinizle ilişkilerinizi çok daha iyi bir hale getirebilmenin huzurunu yaşayacaksınız. Yapıcı uyarıları dikkate almış olmak sizing yaşama bakış açınızı olumlu yönde geliştirecektir. Gelişime açık olun ve kazanın. İş hayatınızda ise güçlü etkiler söz konusu aldığınız kararları uygulamak için pek çok fırsatla karşılaşabilirsiniz. Bugünler verdiğiniz her mücadeleden galibiyet ve başarı ile çıkacaksınız… Gökyüzü sizleri destekliyor harekete geçin. Bekar Oğlak’lar sizlerde aşk hayatınızda ani gelişmeler yaşayabilirsiniz…
Günün Olumlaması: Sağlıklı ve doğru kararlar alabilmek için iç sesime kulak veriyor yaşadıklarımı objektif olarak gözlemlemeyi seçiyorum. Haklılık peşine düşmeden haksızlığı suçlamadan suçlu olmayı hissederek hareket ediyor ve doğru olanı buluyorum.
Günün Kristali: Granat
Günün Rengi: Turuncu
Kova Burcu

Gökyüzü bugün yakın çevrenizde olan biten olaylara karşı duyarsız kalabileceğinize işaret etmekte. Dalgınlığınızdan kaynaklanan bu etki yanlış anlaşılmalara ve suçlamalara sebep olabilir. Bir an evvel kendinizi toparlamalı ve çevrenizle ilişkilerinize önem vermelisiniz bugün. İş hayatınızda ise çalışma arkadaşlarınızla fikir ayrılıkları ve üstünlük tartışmaları söz konusu olabilir. Olabildiğince sakin olun ve üstünlük kurmak için kırıcı davranışlar içinde olmamaya bakın. Özel yaşamınızda ise çocuklarla ilgili konularda eşinize muhalefet etmek yerine ortak kararlar almaya bakmalısınız. Çocuğunuz üzerinde otoritenin tek taraflı kurulmayacağını unutmamalısınız. Bekar Kova’lar sizlerde bugün gelecek bir mail ya da mesajla duygusal bir yakınlaşmanın içinde bulabilirsiniz kendinizi.
Günün Olumlaması: : Ay’ın Dünyanın etrafında döndüğü gibi güzellikler bolluk bereket başarı aşk ve huzur etrafımda dönüyor şimdi beni büyük bir güçle sarmalına alıyor ve yaşamımı mükâfatlandırıyor. Sonsuz bir şükürle hepsini kabul ediyor ve bana gelen her şeyi layık olanlarla paylaşmayı seçiyorum.
Günün Rengi: Beyaz
Günün Kristali: Akuamarin
Balık Burcu

Gökyüzü bugün duygusal tepkilerinizin yıkıcı etkilere sebep olmaması için uyarıyor sizleri. İçinizde yükselen isyan duygusu haksızlığa uğradığınız düşüncesi fevri davranışlar içinde olmanıza ve haklıyı haksızı ayırt edemeden kırıcı davranmanıza sebep olabilir dikkatli davranın. İş hayatınızda ise var olan şartları zorlamamalı sizden tecrübeli insanların uyarılarını dikkate almalısınız. Beklediğiniz haber ve gelişmelerin henüz gerçekleşmemiş olmasının getirdiği kaygıyı günlük yaşamınıza yanstımamalısınız bugün. Aksi halde günün sonunda kaybeden taraf siz olabilirsiniz. Duygularınızı kontrol etmek için dua edin dışarı çıkın arkadaşlarınızla iletişime geçin ve fikirlerini alarak hareket edin…
Günün Olumlaması: Yeteneklerimi iç sesimi sınırlamadan özgürce yaptığım işe yansıtıyor ruhumda ki içtenliğin muhteşem getirileri ile mükafatlandırılıyorum. İlahi aşkı tüm benliğimde yaşıyor aydınlanmanın keyfine varıyorum.
Günün Kristali: Mavi Safir
Günün Rengi: Beyaz

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 20:37