Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


29 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 29 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 29 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları 29 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları, 29 01 2015 burçlar, 29 Ocak 2015 akrep burcu yorumu, 29 Ocak 2015 aslan burcu yorumu, 29 Ocak ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 26.01.2015, 15:25   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 29 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları29 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları

29 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları, 29 01 2015 burçlar, 29 Ocak 2015 akrep burcu yorumu, 29 Ocak 2015 aslan burcu yorumu, 29 Ocak 2015 balık burcu yorumu, 29 Ocak 2015 başak burcu yorumu, 29 Ocak 2015 boğa burcu yorumu, 29 Ocak 2015 ikizler burcu yorumu, 29 Ocak 2015 koç burcu yorumu, 29 Ocak 2015 kova burcu yorumu, 29 Ocak 2015 oğlak burcu yorumu, 29 Ocak 2015 terazi burcu yorumu, 29 Ocak 2015 yay burcu yorumu, 29 Ocak 2015 yengeç burcu yorumu, 2015 ocak ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2015 ocak günlük burç yorumları, 29 Ocak burç yorumları, 29 Ocak 2015 Perşembe günlük burç yorumları

29 Ocak 2015 Koç Burcu Yorumu
29 Ocak 2015 Boğa Burcu Yorumu
29 Ocak 2015 İkizler Burcu Yorumu
29 Ocak 2015 Yengeç Burcu Yorumu
29 Ocak 2015 Aslan Burcu Yorumu
29 Ocak 2015 Başak Burcu Yorumu
29 Ocak 2015 Terazi Burcu Yorumu
29 Ocak 2015 Akrep Burcu Yorumu
29 Ocak 2015 Yay Burcu Yorumu
29 Ocak 2015 Oğlak Burcu Yorumu
29 Ocak 2015 Kova Burcu Yorumu
29 Ocak 2015 Balık Burcu Yorumu
Koç Burcu

Bugün sezgileriniz öylesine yoğun ve kuvvetlidir ki günlük hayata adapte olmakta zorlanabilir. İç sesinizle mücadele etmekte zorlanabilirsiniz. Bunu yapmak yerine sezgilerinizin size işaret ettiklerine yönelip anlamaya çalışın. Yoğun ve stresli çalışma ortamından kısa sureli de olsa uzaklaşın iç dünyanıza yönelin ve kendiniz için bir şeyler yapın. Ruhunuzun dinlenmeye ihtiyacı var. Sağlıklı kalabilmek doğru kararlar alabilmek ve günü en iyi şekilde değerlendirebilmek için bunu yapmalısınız. Cevabını aradığınız pek çok sorunun cevabını bulabilir ve kendi ışığınızı yakalayabilmiş olmanın huzurunu yaşayabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Gerçeği biliyor kabul ediyor ve teslim oluyorum. Ruhumu teslimiyetle terbiye ediyor, Güneşin doğuşunu Ay’ın geceyi aydınlatmasını aşkla izliyor. Kendi ışığımın sırrına erişebilmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyorum.
Günün Kristali: Pirit
Günün Rengi: İndigo


Boğa Burcu

Bugün son derece hassas ve duyarlısınızdır. İnsanları algılama gücünüz çok kuvvetlidir. Bu etki meslek hayatınızda yararınıza olacaktır. Finansal konularda doğru kararlar almış olmanın getirileri ile sevinebilir. Sürekli gelir kaynağı sağlayacak süpriz bir gelişme yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizle bağlarınızın güçleneceği birbirinizi her zamankinden çok daha iyi anlayıp tamamlayacağınız bir gündesiniz. Eş olmanın bir olmanın huzuru yaşam kaliteninizi arttırırken her ikinizi de maddi manevi zenginleştirecektir.
Günün Olumlaması: Koruyucu Meleğim yanı başımda, Onun varlığını hissediyor ve desteğinin benimle olduğunu biliyorum. Ruhum en verimli en olgun evresinde istediklerimi biliyor gökyüzünün muhteşem yıldızlarını ruhuma rehber seçiyor ve hedeflerime doğru ışıkla aşkla yürüyorum.
Günün Kristali: Akuamarin
Günün Rengi: Mor
İkizler Burcu

Gökyüzü bugün işinizle ilgili gelişmeleri hoş görü ile karşılayıp sessizlğinizi korumanız için uyarıyor sizleri. Başkalarının yönlendirmeleri ile hareket ederseniz tepkiler alabilir işinizle ilgili ciddi problemler yaşayabilirsiniz. Ailevi konularda fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Hırçın bir tavır içinde olmadan düşüncenizi ifade edin ama tartışmaları körükleyek hareketlerde bulunmamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda arkadaşlarınızdan her duyduğunuza inanmamalı ilişkinizi başkalarının yönlendirmeleri ile devam ettirmemelisiniz. Siz birlikte olduğunuz insana güveniyorsanız başkalarının ne dediğinin önemi olmamamalı…
Günün Olumlaması: Yüreğimin yara almış yanlarını sevgiyle ve açık sözlü konuşmalarımla iyileştirmeyi seçiyorum. Yaşadığım kırgınlıkları affediyor ve bir daha tekrarlanmaması için geçmiş deneyimlerimden aldığım özle kendimi ifade ediyorum.
Günün Kristali: Agat
Günün Rengi: Mavi
Yengeç Burcu

Bugün korku ve kaygılarınızı kontrol altına almalısınız. Endişeleriniz iş hayatınıda birlikte çalıştığınız kişilerle problem yaşamanıza sebep olabilir çelişkili konuşmalar yaparak insanların zihinlerinde olumsuz düşüncelerin oluşmasına sebep olabilirsiniz dikkatli olun. Özel yaşamınızda da arkadaşlarınızın beklenmedik kıskançlıkları iler kaşılaşabilirsiniz. Sizde olmayan bir davranışla karşılaşmış olmanız bir sürpiz değil! İnsanları daha iyi tanımanızı sağlayan bir durum yaşadığınız. Aşk hayatınızda ise eş yada sevgilinizin duygularını açıkça ve saflıkla ifade etmesi ona olan tüm kırgınlığınızı unutturabilir…
Günün olumlaması: Kendime güveniyorum yeteneklerime bilgi ve tecrübe güveniyorum. Sahip olduğum güven duygumun beni koruduğuna geliştirdiğine inanıyorum ve biliyorum ki inanarak yaptığım tüm girişimlerimin sonunda maddi ve manevi kazançlı çıkarım.
Günün Kristali: Septerian
Günün Rengi: Mavi
Aslan Burcu

Gökyüzü bugün bel ve sırt ağrıları ile ilgili sağlık sorunları için uyarıyor sizleri. Ani bir hareket başınızı ağrıtabilir. İş hayatınızda rakiplerinizin üzerinde hakimiyet kurarak açık ara liderliği alabileceğiniz bir gündesiniz. İnsanlarla ilişkilerinizde güçlü duruşunuz isteklerinizi kabul ettirmenizi kolaylaştıracaktır. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz aile bireylerinin bitmek tükenmek bilmeyen istekleri bunalmanıza sebep olabilir. Sizi düşünmeden hareket etmeleri onlara karşı tutumunuzu radikal bir şekilde değiştirmenize sebep olabilir. Siz değerlisiniz….
Günün Olumlaması: Sevginin ve inancın gücünün var olan zorlu şartları değiştirebileceğine tüm kalbimle inanıyor ve deneyimleyerek şahitlik ediyorum. Sevgiyi paylaştıkça her geçen gün yoluna giren ilişkilere zenginliğe bolluk ve berekete sahip olmanın şükrünü yaşıyorum
Günün Kristali: Agat
Günün Rengi: Mavi
Başak Burcu

Bugün kendinizi hemen her konuda yetersiz görebilir kendinize haksızlık edebilirsiniz. Bunu yapmaktan vazgeçtiğiniz gün sizin için yeni başlangıçlar gelecektir. İş hayatınzda isteklerinizin dışında gelişen olaylar her ne kadar canınızı sıksa da bunu bir talihsizlik olarak değil geçiş süreci olarak değerlendirmelisiniz. Kısa bir sure içinde her şey olumlu yönde ilerleyecek sizde hakkınız olanı alacaksınız. Özel yaşamınızda ise aşka olan özleminiz ümitsiz düşünceler içinde olmanıza neden olabilir. Aşk aramakla bulunacak bir şey olmadığına gore bu duygudan uzaklaşmalı pozitif düşünerek her şeyden once kendinize kıymet vermeli kişisel bakımınızı önemsemeli ve hayatı güzel yönleri ile görmeye çalışmalısınız.
Günün Olumlaması: Kendim olmaktan mutluyum ruhumu arındırmış olmanın huzuru ile yepyeni başlangıçlara yürüyorum. Burada ve şimdiyi kabulleniyorum. Kendimi seviyorum ve hayatıma sevgi dolu ilişkileri çekiyorum.
Günün Kristali: Rodokrozit
Günün Rengi: Mavi
Terazi Burcu

Kendinizi son derece bitkin ve mutsuz hissederek başlayabilirsiniz güne. Bünyenizin zayıf olduğu bir gündesiniz. Sağlığınıza dikkat etmeli yediklerinize önem vermelisiniz. Özel yaşamınızda eşinizden kaynaklanan problemler yaşanabilir. İş hayatında ki karışıklıklar huzurunuzu kaçırabilir. Eşinizin sorunlarını dinlemeli ve olan biten herşeyi sakinlikle karşılaması için uyarılarda bulunmalısınız. Her şeyi sizinle paylaşmalı fakat yaşadıklarının suçlusu sizmişsiniz gibi davranmayı bir tarafa bırakmalı. Sizinle tartışması zaten gergin olan iş hayatına daha da fazla yansıyacaktır.
Günün Olumlaması: İlahi adalete güveniyor ve teslim oluyorum. Yaptığım her davranışımın ve seçtiklerimin sorumluluğunu kabul ediyorum. Çevremde ki hiç kimse yargıç değil yine hiç kimse beni yaptıklarımdan yaşadıklarımdan dolayı yargılayamaz ve cezalandıramaz. Yaşadıklarımı olgunluğa olgunluğu bilgeliğe katarak her gelen günle gelişerek zenginleşiyorum.
Günün Rengi: Mavi
Günün Kristali: Zebercet
Akrep Burcu

Bugün ikili ilişkileriniz yakın çevreniz sizi güçlü kılacak. İşinizle ilgili uzun zamandır mücadele ettiğiniz bir konuda zafer kazanbilirsiniz. Kapıları çalmanın zamanıdır şimdi. İş hayatınızda sürpriz teklifler alabilirsiniz. Hiç kimsenin etkisi altında kalmadan kendinize yüreğinize güvenin ve cesur davranın. Özel yaşamınızda ise keyifli gelişmeler söz konusu uzun zamandır devam eden ilişkinizi resmileştirme kararı alabilir. Evli iseniz eşinizle sorunları aşabilmiş olmanın heyecanı ile ilişkinize bir şans daha verebilirsiniz…
Günün Olumlaması: Daha önce fark edemediğim kadar bilincindeyim geçiciliğin, bu hayatta hiçbir şeyin kalıcı olmadığının ve bilincindeyim gerçek dostlarla, sevdiklerimle olan dayanışmanın ve tek gerçeğin sevgi olduğunun. Bunun öneminin farkındayım artık. Boşluğun sonsuzluğunda saklı gerçeğin bilgeliğinin farkındayım. Yaşamımın en olgun, en bilge, en verimli çağındayım.
Günün Rengi: Mavi
Günün Kristali: Çeroit
Yay Burcu

İş birlikleri ve ortaklıklar kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Yaşanan bu olumlu gelişmelerle var olan şartları bir adım ötesine taşımak için yapmayı düşündüğünüz yatırımları bu süre içinde gerçekleştirmeniz kazançlı çıkmanızı sağlayacaktır. Özel hayatınızda ise var olan sorunları aşacak ve ilişkinizi yeni bir boyuta kavuşturarak huzur bulacaksınız. Bekar Yay’ lar ise hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz…
Günün Olumlaması: Mucizelerin gerçekliğini biliyor ve inanıyorum, Tüm olumsuzlukları kalbimden yaşamımdan uzaklaştırıyorum, Sevgiyi saygıyı aşkı parayı tüm kalbimle kendime çekiyorum.
Günün Kristali: Kalsedon
Günün Rengi: Mavi
Oğlak Burcu

Tüm çabalarınızın karşılığını almaya başlıyorsunuz kariyer hayatınızda başarılı olmanızı engelleye herşey ardınızda kalıyor. İş hayatınız yeni bir yöne doğru ilerliyor Emek verdiğiniz işlerin mükâfatını alacak ve yeni bir statü kazanacaksınız. Evli Oğlaklar eşinizden gelecek önerileri görmezden gelmeyin ve evliliğinizle evinizle ilgili kararları birlikte değerlendirin. Bekar Oğlaklar ise bugün arkadaşlarınızın pekte hoş olmayan davranışları ile karşılaşabilir ve ciddi tepkiler verebilirsiniz.
Günün Olumlaması: Başarıya giden yolumda üzerime kapanan tüm kilitli kapıları bir bir açıyorum. Hiçbir olay ve hiçbir insanın yeteneklerimi körelterek beni ve ruhumu hapsetmesine izin vermiyorum. Haklarımı geri alıyor kendimle barışıyor ve tüm gücümle mücadele ediyorum.
Günün Kristali: Kalsedon
Günün Rengi: Mavi
Kova Burcu

Bugün iş ve özel yaşamınızda evdeki hesap çarşıya uymayabilir. Yaptıklarınızla söylediklerinizin farklılığı zor durumda kalarak insanların tepkilerini almanıza sebep olabilir. Haklı çıkmak için öfkenizin esiri olmamalısınız! Özel yaşamınızda ise eşinizin işi ile ilgili yaşanacak hukuksal bir gelişme sonucu üzülebilirsiniz. Uyarılarınızı görmezden gelmesi ve kendi başına hareket etmesi tüm aile etkileyecek bir duruma neden olabilir. Bugün olabildiğince sakin olmalı ve olayları tek taraflı değerlendirmekten kaçınmalısınız.
Günün Olumlaması: Ben emeğin ben sevginin ben hakkın değerini bilmenin şükrü ile bana bahşedilmiş olan tüm yeteneklerimin bedenimin sağlığımın sevdiğim ve sevenlerimin kıymetini biliyor, Kendime hak ettiğim değeri verdikçe daha çok değer görüp saygınlığımı arttırıyorum.
Günün Kristali: Akumarin
Günün Rengi: Mor
Balık Burcu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda yüksek tempolu bir güne işaret etmekte ne kadar ön planda olur istekle azimle çalışırsanız o denli kazançlı çıkacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin size olan sevgisinin gitgide artması ilişkinizde güven ve saygının getirdiği güzelliklerin en güzel karşılığı olacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise bugün ilgi duyduğunuz insanın duygularını açması ile kendinizi bir anda harika bir ilişkinin içinde bulabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Dünya benim gözlerimin gördüğü kadar küçük bir yer değildir bunun idrakinde ve bilincindeyim. Yaşadıklarımı çevremi sevdiklerimi yalnızca kendi penceremden değerlendirmeden daha adil daha cesur daha gerçekçi bir gözle değerlendirmeyi seçiyorum.
Günün Kristali: Peridot
Günün Rengi: Mavi

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 2
Elois, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 05:29