Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


31 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 31 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 31 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları 31 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları, 31 01 2015 burçlar, 31 Ocak 2015 akrep burcu yorumu, 31 Ocak 2015 aslan burcu yorumu, 31 Ocak ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 29.01.2015, 08:21   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 31 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları31 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları

31 Ocak 2015 Günlük Burç Yorumları, 31 01 2015 burçlar, 31 Ocak 2015 akrep burcu yorumu, 31 Ocak 2015 aslan burcu yorumu, 31 Ocak 2015 balık burcu yorumu, 31 Ocak 2015 başak burcu yorumu, 31 Ocak 2015 boğa burcu yorumu, 31 Ocak 2015 ikizler burcu yorumu, 31 Ocak 2015 koç burcu yorumu, 31 Ocak 2015 kova burcu yorumu, 31 Ocak 2015 oğlak burcu yorumu, 31 Ocak 2015 terazi burcu yorumu, 31 Ocak 2015 yay burcu yorumu, 31 Ocak 2015 yengeç burcu yorumu, 2015 ocak ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2015 ocak günlük burç yorumları, 31 Ocak burç yorumları, 31 Ocak 2015 Cumartesi günlük burç yorumları


Koç Burcu

Bugün kendi iç dünyanıza yönelip artısı ile eksisi ile yaşamınızı sorgularsınız. Dışarıya yansıyan kimliğinizle ruhunuzda ki sizi dengelemek için kendinizi olduğunuz gibi yansıtabilmeniz için yüreğinizde ki sese kulak verin ve kendinizi engellemekten başkaları için yaşamaktan vazgeçin.Herhalinizle kendiniz olun.Olun ki, yaşamınızı istediğiniz gibi şekillendirin başarı ve huzur sizinle olsun.Korkularınızı göz yaşlarınızı arzularınızı kızgınlıklarınızı özgür bırakın ve kazanın.İş hayatınızda yapmaktan keyif almadığınız konularda yeni arayışlara girebilir önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz.Hızlı düşünün ve zamanı yakalayın.Özel yaşamınızda da eşinizle kıskançlık tartışmalarından uzak durmanız gereken bir gündesiniz.
Günün olumlaması: Ruh ve bedenimde ki tüm hastalıklarımdan şifa buluyor yeni doğmuş bir bebek gibi hayata yeniden sevgi ile merhaba diyorum. Kendime değer veriyor bedenimi seviyor sağlıkla aldığım her nefese tüm kalbimle şükrediyorum.
Günün Kristali: Safir
Günün Rengi: Turuncu


Boğa Burcu

Gökyüzü bugün iş ve özel yaşamınızda daha önceden aldığınız kararların arkasında durmanız için uyarıyor sizleri. Eğer başkalarının etkisi altında kalır ve kararlarınızı uygulamak konusunda tereddtü eder geri adım atarsanız sonrasında çok pişman olabilirsiniz. Haklı mücadelenizi kararlılıkla sürdürün.Yaşamın güzelliklerine giden kapılar size açılmışken kararsızlıklar pişmanlıkları da beraberinde getirebilir.Özel yaşamınızda bekar Boğa’lar bugün hiç tahmin etmediğiniz bir duygusal yakınlaşma yaşayabilirsiniz.Uzun bir sessizlik döneminden sonra aşk hayatınız önem kazanıyor.
Günün Olumlaması: Umudumu koruyabilmiş olmanın manevi zenginlikleri gürül gürül akıyor yaşamıma ruhumu olgunlaştırıp güçlendiriyor. Aşkı yaşıyor emek verdiğim herşeyin mükafatını doğrulukla kazanıyorum.
Günün Kristali: Peridot
Günün Rengi: Sarı
İkizler Burcu

Bugün geçmişle ilgili konular gündeminize gelebilir. Duygularınızın son derece yoğun olduğu bir gündesiniz.Eski bir sevgili uzun zamandır görmediğiniz bir arkadaşınız geçmişte olduğundan çok daha farklı bir durumda karşınıza çıkabilir.Kırgınlık ve pişmanlıklarınızı ardınızda bırakabilmiş olmanız bugün sizleri güçlü kılıyor ve sizler ilahi adaletin hiç şaşmadan işlediğinin şahidi oluyorsunuz.İş hayatınızda ise karışık etkiler söz konusu.Bu karışıklık sizden değil birlikte çalıştığınız insanlardan kaynaklanacaktır.Siz işinizi yapın ve sorumluluklarınızı eksiksiz olarak yerine getirmeye çalışın.Görev değişiklikleri sizlere basamak atlatabilir.
Günün Olumlaması: Değişim enerjisini sevgiyle kabul ediyorum zorlandığım değiştirmekte zorlandığım tüm alışkanlıklarımı davranışlarımı yüksek irademle değiştiriyor ve yenileniyorum. Sağlıklı ve huzurluyum.Özüme sadık kalarak gelişmenin keyfiyle yepyeni başlangıçlara cesaretle yol alıyorum.
Günün Kristali: Ametist
Günün Rengi: Turuncu
Yengeç Burcu

Bugün karşılaştığınız her türlü olay ve kişi ye karşı içinizden geldiği gibi davranın.DİPLOMATİK davranmak zorunda değilsiniz.Sezgilerinize güvenin kendinizi bu sayede çok daha iyi ifade edecek ve hoş gelişmelerle moral bulacaksınız.İşiniz gereği tanışacağınız bir insanla iyi bir dialog kurabilir yeni fikirler yeni başlangıçlar için gereken cesareti kendinizde bulabilirsiniz.Özel yaşamınız da da kurban rolünü çıkarıp atın üzerinizden.Burcunuzun sembolündeki Yengeç formunun dış kabuğu oldukça serttir. Şimdi bu yönünüzü ortaya koyun ve rahatsızlıklarınızın üzüntilerinizin sebebi olan insana iyi bir ders verin…
Günün Olumlaması: Farkındayım yapabildiklerimin ve yapabilecek olduklarımın. Bugün ruhumun derin uykusundan uyandım ve içimde ki gerçeği buldum.Gerçeğin işaret ettiği doğrultuda yaşamımın yeni rotasını belirliyor inançlarımla yeteneklerimle emin adımlarla bu yolda ilerliyorum.
Günün Kristali: Oniks
Günün Rengi: Turuncu


Aslan Burcu

Bugün yakın arkadaşlarınızdan birinin dışında gelişen onun zor durumda kalmasına sebep olan bir olayda yaşanacak olumlu gelişme ile haklılığı ispatlanacak ve sizde onun mutluluğu ile mutlu olacaksınız destek olmanın getireceği şans her ikinize de yansıyacaktır.Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz eş ya da sevgilinizin geçmişte beraber olduğu bir insan ya da kendi yakınları tarafından bilinçli bir şekilde ilişkiniz hedef alınarak yapılacak sözlü saldırılara karşı hazrılıklı olun. Şimdi size düşen yaşanan olay ne kadar can sıkıcı olsa da aşkınıza sahip çıkan güçlü tavrınızı ortaya koymak ve art niyetli insanların huzurunuzu bozmalarına izin vermemek olmalı…
Günün Olumlaması: Evrenin muhteşem sesliliğinde sessiz kalan yüreğimin sesini tüm benliğimle duyuyor, Onun bana gösterdiği yolda yürümeyi seçiyorum. Acıyı aşkla sevgisizliği sevgiyle egoyu tevazuyla alt ederek isteklerimi kısa bir sürede elde ediyor yenileniyor sağlıkla aşkla huzurla gelişiyorum.
Günün Kristali: Opal
Günün Rengi: Sarı


Başak Burcu

Bugün iş hayatınızda maddi manevi rahatlıklar ve olumlu gelişmeler sizleri bekliyor.Fakat gün içinde, işle ilgili, özellikle birlikte iş yaptığınız insanlarla paylaştığınız konularda, gizliliğe önem verin bir terfi ya da zam bekliyorsanız bunu ulu orta paylaşmak beklenmedik tepkiler almanıza sebep olabilir. Unutmayın her yerde kıskanç insanlar var başarmak yerine engellemek için çabalayan! Mesleğinizle Sezgilerinizin sesine kulak verin ve sezgilerinizi daha fazla geliştirebilmek için meditasyon yapın.Duygusal hayatınızda ise olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Duymak istedikleriniz aşkla size söylenebilir…
Günün Olumlaması: Anlıyor, bağışlıyor ve teşekkür ediyorum. Hayatımı bu şekilde planladığım için kendimi kutluyorum ve Rabbime Meleklerine teşekkür ediyorum.Beni üzenler, anlamayanlar kendimi keşfetmemi, ifade gücümü arttırmak için benimleydiler.Hepsine teşekkür ediyorum.
Günün Kristali: Kalsedon
Günün Rengi: Turuncu


Terazi Burcu

Aileniz ve ev hayatınızla ilgili harcamalar bütçenizi zorlayabilir. Kırıcı olmadan ufak uyarılarda bulunup tasarruflu olmaları yönünde aile bireylerinize öğüt ve uyarılarda bulunabilirsiniz.Aksi halde ilerleyen günlerle ciddi bir ekonomik krizle karşılaşabilirsiniz.HAYIR Demeyi öğrenmeli ve yaşamın sorumluluğunu yakınlarınızla paylaşmanız gerektiğinin farkına varmalısınız.Özel yaşamınızda ise huzurlu günlerin tadını çıkarmaya bakın.Dış etkenlerin ilişkiniz üzerinde olumsuz etkiler yaratmasına izin vermeyin.
Günün Olumlaması: Ben hür irademle kendi hayrıma olacak tüm güzel davranışlarımı ortaya koymayı seçiyorum. Seçimlerimin olumlu sonuçlarıyla kendimi ve sevdiklerimi mutlu ediyorum.
Günün Kristali: Hematit
Günün Rengi: Sarı


Akrep Burcu

Eşinizin ihmalkar tutumuna bağlı sağlık problemleri sizi üzebilir ve onun sağlığı ile ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Nedenini anlayamadığınız güçlerin etkisi ile hayatınızın anlamını sorgular içinde bulunduğunuz ruh halini çözmeye çalışırsınız.Yapıcı tutumunuz ve sakinliğiniz eşinizüzerinde etkili olmanızı sağlayacak ve kısa sürede sağlığına kavuşmasına yardımcı olacaktır. Bugün ödemelerle ilgili gecikmeler söz konusu olabilir. Panik yapmayın akşama doğru her şey yoluna girecektir..
Günün Olumlaması: Aşkla beslenen ruhum ışık olup aydınlatıyor düşüncelerimi, netleşiyor her şey. Yaşanmışlıklardan bana kalan yorgunlukları sevgiyle harmanlıyorum. Yeniden yapılanıyor, her zamankinden daha fazla ben oluyorum ve ben beni bu halimle çok seviyorum.
Günün Kristali: Obsidyen
Günün Rengi: Turuncu


Yay Burcu

Gökyüzübugün yakın çevreniz ya da eşiniz tarafından gelecek kırıcı eleştirilere karşı suskun kalmak yerine haklı tepkinizi vermeniz için destekliyor sizleri.Yapmadığınız bir şey ya da gözünüzden kaçan ufak bir ayrıntının büyütülüp sorun haline dönmesine ve karşı tarafın sizi suçlamasına izin vermeyin.HOŞGÖRÜ karşılıklıdır fedakarlıkların olduğu gibi.Bunu aklınızın bir köşesine bir daha çıkarmamak üzere yerleştirin.İlişkilerinizde de prensip olarak uygulayın.İş hayatınızda ise görevini yerine getirmeyen insanların tembelliğine bir son vermenin zamanıdır sizler için.İster çalışan olun ister patron. 2nci şansı hak edecek insanlara verin…
Günün Olumlaması: Ben kendime güveniyor ve yaşamın bana öğrettikleri ile güçlenerek büyüyorum. Biliyorum ki yaşamın her safhası ayrı bir öğreti ve güzellikte, Yaşamı seviyor sahip olduklarıma değer veriyorum.Ruhumu saran sevginin gücü yaşamımın her alanında kendini gösteriyor ve ben başarıya doğru yol almaya devam ediyorum.
Günün Kristali: Kuvars
Günün Rengi: Sarı
Oğlak Burcu

Gökyüzü bugün ev sahibi patron ya da bu tarz bir konu ile bağlantılı olduğunuz insanlarla tartışmalardan uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Tartışmalardan uzak durmalı karşınızda ki insan fevri ise siz sakin olmalısınız.İşinizle ilgili ise beklentileriniz yükselirken hata yapmamaya özen gösterin ve ayrıntılara fazlası ile önem verin.Bu sayede önemli veriler elde edebilir ve planlarınızı başarı ile uygulamaya geçirebileceğiniz imkanlarla karşılaşabilirsiniz.Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi Oğlak’lar çocuğunuzun sizden sakladığı bir gerçeği başkalarından duymak sizi üzebilir.Siz üzerinize yaptığınızı inanıyorsanız kendinizi suçlamamalısınız..
Günün Olumlaması: Yüreğimdeki en saf ve masum duygularımın, ruhuma yansıyan gökkuşağı gibi büyüleyici renklerinin mucizevi yansımalarının, yaşamıma yansıdığı çok değerli anlardayım. İstek ve dileklerime kolaylıkla ulaşıyor, şansım için tüm kalbimle şükrediyorum.
Günün Kristali: Topaz
Günün Rengi: Turuncu


Kova Burcu

Gökyüzü bugün sabırsız olmamanız için uyarıyor sizleri. Sabırsızlık maddi manevi zararlar görmenize neden olabilir. Bugün ailenizi de kapsayan konularda sözü ilk isteyen kişi siz olmayın ve fikirlerinizi kabul ettirme çabası içine girmeyin. Herkes sizin kadar akıllıdır ve mantık yürütebilme kapasitesine sahiptir. Siz kendinize yönelin ve sağlığınıza önem verin. Yorgun ruhunuzu ayağa kaldırmak için size sizden başka kimse yardım edemez! Zihninizde ki bulanıklığı berraklaştırmak için kendinize ve başkalarına adil davranın.Özel yaşamınızda ise eşinizden alacağınız olumlu haberler yüzünüzü güldürebilir.Günün Olumlaması: Bugün kararlar alıyor ve yaşamımda bana huzursuzluk veren her şeyi ve herkesi kendimden çevremden uzaklaştırıyorum. Kimsenin beni istemediğim bir şeyi yapmaya mecbur etmesine izin vermiyorum. Hür irademe güveniyor olmam gerektiği gibi oluyor ve hiçbir şekilde başkalaşmıyorum.Sağlığıma bedenime özen gösteriyor, Kendimi seviyor ve değer veriyorum.
Günün Olumlaması: Yaşanmışlıklarımdan aldığım derslerle olgunlaşmış olmanın huzurundayım. Ruhumda saklı olan olumlu yönlerimi ortaya koyuyor sezgilerimin rehberliği doğrultusunda doğru kararlar alarak başarı ile uyguluyorum.Kendime değer verdikçe daha başarılı oluyor sevginin kutsal gücüyle besleniyorum.
Günün Kristali: Peridot
Günün Rengi: Turuncu


Balık Burcu

Bugün iş hayatınızda da ön planda olmaya özen gösterin bildiklerinizi tecrübenizi konuşturun ve kimsenin sizi gölgelemesine izin vermeyin. Gün sizin gününüz başarıya doğru hızlı adımlarla yürüyorsunuz… Bugün duygusal konularda oldukça şanslı olduğunuzu uzun zamandır ifade etmeyi düşündüğünüz fakat bir türlü uygun ortamı bulamadığınız için yüreğinizde biriktirdiğiniz duygusal meseleleri bugün ele alabilirsiniz.Kızgınlıklarınızı kırgınlıklarınızı aşkınızı bugün partnerinizin de hoşnut olacağı bir ortam hazırlayarak ifade edin.Sonuç her ikiniz içinde iyi olacaktır.
Günün Olumlaması: Beni ben yapan duygularımı alışkanlıklarımı bakış açımı seviyorum. Özüme sadık kalarak gelişebilmenin şükrünü yaşıyorum.Öğrendikçe farkındalığım doğrultusunda mütevaziliği tevazuyu huzuru aşkı en saf en yalın en güzel haliyle yaşıyorum.Aldığım nefesi sağlıklı bedenimi işimi aşımı eşimi çocuklarımı yaşamı her haliyle seviyor seviyor seviyorum.
Günün Kristali: Yakut
Günün Rengi: Sarı

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 07:34