Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


04 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 04 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 04 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları 4 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları, 4 02 2015 burçlar, 4 Şubat 2015 akrep burcu yorumu, 4 Şubat 2015 aslan burcu yorumu, 4 Şubat ...


Like Tree3Beğeni
  • 2 Post By YeşiL6
  • 1 Post By Elois

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 04.02.2015, 08:11   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 04 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları04 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları

4 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları, 4 02 2015 burçlar, 4 Şubat 2015 akrep burcu yorumu, 4 Şubat 2015 aslan burcu yorumu, 4 Şubat 2015 balık burcu yorumu, 4 Şubat 2015 başak burcu yorumu, 4 Şubat 2015 boğa burcu yorumu, 4 Şubat 2015 ikizler burcu yorumu, 4 Şubat 2015 koç burcu yorumu, 4 Şubat 2015 kova burcu yorumu, 4 Şubat 2015 oğlak burcu yorumu, 4 Şubat 2015 terazi burcu yorumu, 4 Şubat 2015 yay burcu yorumu, 4 Şubat 2015 yengeç burcu yorumu, 2015 şubat ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2015 Şubat günlük burç yorumları, 4 Şubat burç yorumları, 4 Şubat 2015 çarşamba günlük burç yorumlarıKoç Burcu

Gökyüzü bugün işinizle ilgili konularda gözünüzü kulağınızı dört açmanız için uyarıyor sizleri. Bir anlık dikkatsizlik başınızı fazlası ile ağrıtabilir.Yaptığınız işleri iki kez kontrol etmeniz olası zorlukların önüne geçecektir.Özel yaşamınızda ise huzurun hakim olduğu bir gün.Eşinizden gelecek güzel bir mesaj güne yüksek bir enerji ile başlamanıza vesile olacaktır. Yine bugün eşiniz aracılığı maddi anlamda rahatlamalar ve yeni bir ev yeni bir ev eşyası ile sevinebilirsiniz. Bekar Koç’lar bugün arkadaşlarınızdan alacağınız teklif ve davetleri cevapsız bırakmamalısınız.
Günün Olumlaması: Güçlü inancım sayesinde dirayetim artarken ruh ve bedenim her doğan günle yenileniyor arınıyor. Ruhumda inancın gülleri rengarenk açarken; Ben yaşama sıkı sıkı tutunuyor daha çok üretip daha çok kazanıyor bolluk ve bereket enerjisini şükürle kabul ediyorum.
Günün kristali: Labradorit
Günün Rengi: Beyaz
Boğa Burcu

Gökyüzü iş hayatınızda haklı olduğunuz konularda planlı ve diplomatik davranarak hakkınızı aramanız için destekliyor sizleri. Ne kadar üzerinize gelinirse gelinsin öfkenizi yenin olabildiğince sakin davranın ve planlarınızı başarı ile uygulamaya koymak için uygun zamanı bekleyin bunu yaptığınız anda ŞAH ve MAT Galip sizsiniz. Doslarınız sayesinde tanıyacağınız yeni insanlarla kuracağınız iyi dialoglar sayesinde hayallerinizi gerçekleştirmeye doğru adım adım yürüyeceksiniz.Özel yaşamınızda ise eşinizin işi ile ilgili konularda yaşanacak süpriz gelişmelerle moral bulacaksınız.Bu güzel olayı bir kutlama yaparak taçlandırabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Ben bugün yaşamın bana sunduğu tüm güzellikleri görmeye niyet ediyorum. Aldığım nefes sağlıkla uyandığım her gün için şükürler olsun.Yaptığım işi seviyorum ruhumdan gelen güzel enerji tüm yaşamsal alanlarıma sevgiyle yansıyor ve gerçek mutluluğu yaşıyorum.
Günün Kristali: Kuvars
Günün Rengi: Beyaz
İkizler Burcu

Gökyüzü bugün işinizle ilgili emin olmadığınız kaygı ve şüphe duyduğunuz konularda risk almamanız için uyarıyor sizleri. Parlak zekanınızın hakkını vermeniz gereken bir gündesiniz.Özellikle ortaklıkları olan İkizler bugün ödemelerle ilgili kontrolü mutlaka yapmalı ve ortağınızın sizin bilginiz olmadan kendi başına kararlar almasına izin vermemelisiniz.Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizle kıskançlık yüzünden tartışabilirsiniz. Sizin arkadaşlarınızla olan ilişkinizi farklı boyutlara çekmesi tahammül sınırlarınızı aşabilir. Bekar İkizler sizlerde bugün tanışacağınız size ilgi ile yaklaşan insanlara güvenerek hareket etmeyin üzülebilirsiniz..
Günün Olumlaması: Evrenle bütünleşiyor, Kainatın güzellikleri ile tamamlanıyor, Kalp kırıklıklarımı olumsuz alışkanlık ve davranışlarımı ruhumdaki güçlü inançla aşıyor dünümde yaşadığımın olgunluğunu alarak yarınıma katıyorum. Sağlıklı dinç ve huzurluyum.
Günün Kristali: Labradorit
Günün Rengi: Beyaz
Yengeç Burcu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda keskin kararlar almamanız için uyarıyor sizleri. İçinize sinmeyen konularda sessiz kalmamalı ve kafanıza takılan soruları çalışma arkadaşlarınız ve iş verenlerinizle paylaşmalısınız.Bu sayede üretkenliğiniz artacak kendinizi rahatlamış hissederek işinize tam anlamı ile adapte olabileceksiniz.Özel yaşamınızda ise eşinizin 2nci evliliği ise ilk evlilikten kaynaklanan hukuksal problemler canınızı sıkabilir.Eşinizin bu konuda ki duyarsız davranışları ise ciddi bir tepki vermenize ve ilişkinizi sorgulamanıza sebep olabilir.Ne karar alacaksanız alın öncelikle sakin olmalı anlık öfkenize yenilmeden hareket etmelisiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Yengeç’ler bugün sevdiğiniz insandan evlilik teklifi alabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Sahip olduğum olacağım tüm güzellikler için şükürler olsun. Düştüğüm yerden kalkabildiğim için, Düşmanlarıma galip gelip dostlarımla sevenlerimle güçlenerek doğruyu gördüğüm isteklerime azimle aşkla emekle ulaştığım için şükürler olsun.
Günün Kristali: Yakut
Günün Rengi: Beyaz
Aslan Burcu

Gökyüzü gerçek dostlarınızın jestleri ile iş hayatınızda önemli gelişmeler yaşayabileceğinize işaret etmekte. Umudunuzu yitirdiğiniz konularda bir yarış atı gibi şaha kalkabilir dolu dizgin giderek hedefinize başarı ile ulaşabilirsiniz.Kendinize ve sevdikleriniz olan güveninizin en büyük mükafatıdır bu belki de. Finansal konularda ise başvuru ve istekleriniz kabul görebilir. Kredi zam gibi talepleriniz olduysa bugün güzel haberi alabilirsiniz.Özel yaşamınızda ise geçmişte yaşanan nahoş bir durum yeniden karşınıza çıkabilir ve var olan huzurunuzu kaçırabilir.Eş yada sevgilinize dürüst olmalı hatta bu durumda onunda desteğini isteyerek hareket etmelisiniz. Bekar Aslan’lar bugün hoş olmayan yaklaşımlar içinde bulunan sevgilinize iyi bir ders verebilir ilişkiyi daha da ilerlemeden sonlandırabilirsiniz…
Günün Olumlaması: Sezgilerimin rehberliğinde ilerliyor farkına varamadığım değerlerimi fark ederek kendimi sevgiyle geliştiriyor, İletişime her zamankinden daha fazla önem veriyor özümden gelen değerlerimi sevgiyle ifade ediyor inançlarımı geliştirerek bolluk ve bereket dolu bir yıla merhaba diyorum…
Günün Kristali: Lal
Günün rengi: Beyaz
Başak Burcu

Gökyüzü bugün duygusal zekanızı doğru kullandığınız takdirde ilişkilerinizi dengeleyerek rahat ve huzurlu bir gün geçirebileceğinize işaret etmekte. Bugün içinden çıkmakta zorlandığınız işlerinizi gündeme alabilirsiniz.Yüksek enerjiniz sayesinde başarılı olur birlikte çalıştığınız yöneticilerinizinde takdirini kazanabilirsiniz.Özel yaşamınızda bekarsanız süpriz bir karşılaşma ile aşk hayatınızda hızlı ve keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz.Evli Başaklar sizler de eşinize olan sevginizi göstermiş olmanın karşılığını sevgi ile hazırlanan bir süprizle görebilirsiniz. Güzel anların kıymetini bilin ve keyfini çıkarın..
Günün Olumlaması: Ey Aşk, Senin tüm güzel enerjini ruhuma çekiyor yenileniyor güçleniyor dünyamı zenginleştiriyorum. Senin bana kattığın güzellikleri işime yakınlarıma sevdiklerime yansıtıyor ışığınla aydınlanıyorum.
Günün Kristali: Carnelian
Günün Rengi: Beyaz
Terazi Burcu

Gökyüzü bugün ne kadar kararlı ve kendinize güven duyarak hareket ederseniz o denli kazançlı çıkacağınıza işaret etmekte. İşinizle ilgili kaygılarınız çalışma arkadaşlarınızla sıkıntılarınız varsa bugün yetkililerinizle görüşebilir onların desteğini alarak problemlerin çözülmesini sağlayabilirsiniz.Bugün önemli bir iş teklifi alabilir yeni bir projenin başına getirilebilirsiniz.Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın beklentilerinizi görmezden gelmesi duygusallıktan uzak davranışları ona olan sevginizi köreltebilir ve ilişkinizi bitirme yönünde kararlar alabilirsiniz. Bekar Teraziler iş arkadaşlarınızdan birinin can sıkıcı ilgisine ciddi şekilde tepkinizi koyabileceğiniz bir gündesiniz.
Günün Olumlaması: Ben bugün bolluk ve bereket enerjisini tüm iyi dileklerimle kendime çekiyor ve başarılı oluyorum. İşimde ve özel hayatımda tüm güzellikler benimle birlikte daha çok seviyor ve seviliyorum.
Günün Kristali: Kırmızı turmalin
Günün Rengi: Beyaz
Akrep Burcu

Gökyüzü bugün el attığınız her işte başarılı olabileceğinizi müjdeliyor sizlere. Olağanüstü sezgilerinizi sonuna kadar kullanın. Kararlı oluşunuz işinize olan hakimiyetiniz haklı başarıyı da beraberinde getirecektir.Çalıştığınız şirketin tüm yetkillerinin yeterli olamadığı bir konuda ortaya atacağınız parlak fikriniz çözüm olurken kariyer hayatınızın dönüm noktasını da gerçekleştirebilirsiniz.Yeter ki sezgilerinize güvenin ve fikirlerinizi söylemekten çekinmeyin.Aşk hayatınızda ise geçmişte yaşanan kalbinizde taşıdğınız bir aşk hikayesi yeniden gündeme gelebilir ve siz bu ani gelişme karşısında nasıl davranmanız gerektiğini belirlemekte zorlanabilirsiniz. Bunu yapmayın duygularınıza güvenin ve aşkın güzelliğine teslim olarak hareket edin..
Günün Olumlaması: Maddi manevi zenginlikler içindeyim. Sahip olduklarım ve olacaklarım için şükür ediyor.Elimdekileri sevgiyle ihtiyacı olanlarla paylaşıyor huzur buluyorum.Öfkemi sakinliğimle dengeliyor.Sevgimi söz ve davranışlarımla ifade etmeyi seçiyorum.
Günün kristali: Aragonit
Günün rengi: Beyaz
Yay Burcu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaşadığınız sorunları büyütmeden çözüm odaklı hareket etmeniz için destekliyor sizleri. Geçen haftanın stresli görüşmelerinden sonra haklılığınızın kabul göreceği ve iş birlikleri ile güçlenerek sorumluluklarınızı yerine getirirken destek göreceğiniz bir gündesiniz. Finansal anlamda beklediğiniz gelişmeler bugün olmasa da bir kaç gün içinde istediğiniz doğrultuda gerçekleşecektir.Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin işi gereği yapacağı ani bir yolculuk söz konusu olabilir.Anlayışlı davranın ve sevdiğiniz insana gereksiz kıskançlıklar yapmamaya özen gösterin.Güvenin ve saygının olduğu bir beraberlikte şüpheye yer vermemelisiniz.Bekar Yay’lar sizlerde bugün hiç beklemediğiniz bir arkadaşınızın size duygularını açıkça ifade etmesi karşısında büyük bir şok yaşayabilirsiniz. Problem şu ki arkadaşınız evli olabilir!!!
Günün Olumlaması: Duygularım benim olaylara karşı verdiğim tepkilerdir. Bu yüzden duygularım benim hazinemdir. Kızgınlık ve kırgınlıklarımı sevgiyle kucaklıyor beni ve sevdiklerimi rahatsız etmelerine izin vermiyorum.
Günün Kristali: Turmalin
Günün Rengi: Beyaz
Oğlak Burcu

Gökyüzü iş hayatınızda yüksek enerjiniz ve iş disiplininiz sayesinde tüm dikkatleri çekeceğinize işaret etmekte. Kıskançlıkların ve takdirlerin yoğun olduğu bir gündesiniz.Bunun bilinci ile hareket edin.Yeni bir iş yeni bir proje önemli bir görüşme gerçekleştireceksiniz.Bilmelisiniz ki hedefi 12 den vurdunuz. Yeteneklerinizi konuşturun ve kazanın..Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizin desteğini görmek sizleri bir hayli mutlu edecek ve ondan aldığınız cesaret ve sevgi ile başarılı bir sürecin kapılarını kararlılıkla aralayacaksınız. Bekar Oğlak’lar sizlere bugün daha once soğuk davrandığı halde yakınlaşma çabası içinde olan kişilere şüphe ile yaklaşın ve duvarlarınızı o kişinin size yaklaşmasını engelleyecek kadar yükseltin..
Günün Olumlaması: Cesaretimi ruhumdan gelen güçle birleştiriyor rahatsızlık duyduğum tüm davranışlarımdan yüksek irademle uzaklaşıyorum. İnançlarımın gücü yaşadıklarımın olgunluğu ile dengelenerek beni yaşama karşı daha kararlı kuvvetli ve sağlıklı bir hale getiriyor. Bu sayede isteklerime giden yolda ne yapmam gerektiğinin yüksek bilinci ile hareket ediyor.Yaşam denen sahnede bana sunulan oyunun baş rolünde başarıya yürüyorum.
Günün Kristali: Yeşim
Günün rengi: Beyaz
Kova Burcu

Yaşam kaynağı Güneş’in burcunuzda seyrine başlaması ile birlikte yeni başlangıçlar ve şanslı bir dönemin içindesiniz. Yaşamınızda karanlıklar belirsizlikler üzüntüler ardınızda kalıyor.Bu süreci iyi değerlendirin ve geçmişte yaşadıklarınızdan dersler çıkararak geleceğinizi belirleyin.İşinizle ilgili konularda sizden yaşça büyük ve tecrübe sahibi insanların uyarılarını dikkate alın ve her şeyi ben merkezli değerlendirmekten uzak durun.BEN demenin sonucu size pahalıya mal olabilir.Özel yaşmınızda ise bitişin ardından gelen başlangıçla ayağa kalkacak doğru insanın yaşamınızda olmasının pozitif enerjisi ile güçleneceksiniz.Evli Kova’lar sizler ise eşinize olan baskın tavırlarınızı kontrol altına almalı hem suçlu hem güçlü bir tutum sergilemekten kaçınmalısınız.
Günün Olumlaması: Arzu ve isteklerimi yeteneklerimi geliştirip ortaya koydukça gerçekleştiriyor. Her gelen günle şansımı yükseltiyorum.Sağlıklıyım huzurluyum ve dengedeyim.Pozitif enerjim tüm güzellikleri kendime çekmemi sağlıyor.
Günün Kristali: Peridot
Günün Rengi: Beyaz
Balık Burcu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda ilk sözü söyleyen ilk tepkiyi veren tarafın siz olmamanız gerektiği yönünde uyarıyor sizleri. Bırakın ilk tepkiyi başkaları versin siz fikriniz sorulursa beyan edin.Susmanın mükafatını günün ilerleyen saatlerinde alabilirsiniz.Bugün maddi konularda arkadaşlarınızın taleplerine karşı HAYIR demeyi bilmelisiniz.Aksi halde geri ödenmeyecek bir borcu bekler durursunuz. Özel yaşamınızda ise kendinizi daha once olmadığınız kadar cesaretli hissedebilir rahatsız olduğunuz konuları hiç ortamı yokken gündeme getirerek gereğinden çok fazla tepkiler vererek hiç tahmin etmediğiniz karşılıklar görebilirsiniz. Öfkenizi kontrol edin ve tepkilerinizi ilk anda vermeyi öğrenin. İlişkinizin sağlıklı bir şekilde devam etmesini istiyorsanız iletişime önem vermeli rahatsızlıklarınızı beklentilerinizi ilk anda ifade etmeyi alışkanlık haline getirmelisiniz…
Günün Olumlaması: Zehir zemberek sözlerin yüreğimde bıraktığı izleri siliyor yeni başlangıçlara ilahi aşkla yürüyorum. Kendimi seviyor inançlarımı güçlendiriyor zorluğu dünde bırakıp şükrün kolaylığı ile mucizeleri yaşıyorum…
Günün Kristali: Ametist
Günün Rengi: Beyaz

Elois ve Balsamina beğendi
__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 04.02.2015, 19:57   #2 (permalink)
Bağımlı Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 04 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
YeşiL-6 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Kova Burcu

Yaşam kaynağı Güneş’in burcunuzda seyrine başlaması ile birlikte yeni başlangıçlar ve şanslı bir dönemin içindesiniz. Yaşamınızda karanlıklar belirsizlikler üzüntüler ardınızda kalıyor.Bu süreci iyi değerlendirin ve geçmişte yaşadıklarınızdan dersler çıkararak geleceğinizi belirleyin.İşinizle ilgili konularda sizden yaşça büyük ve tecrübe sahibi insanların uyarılarını dikkate alın ve her şeyi ben merkezli değerlendirmekten uzak durun.BEN demenin sonucu size pahalıya mal olabilir.Özel yaşmınızda ise bitişin ardından gelen başlangıçla ayağa kalkacak doğru insanın yaşamınızda olmasının pozitif enerjisi ile güçleneceksiniz.Evli Kova’lar sizler ise eşinize olan baskın tavırlarınızı kontrol altına almalı hem suçlu hem güçlü bir tutum sergilemekten kaçınmalısınız.
Günün Olumlaması: Arzu ve isteklerimi yeteneklerimi geliştirip ortaya koydukça gerçekleştiriyor. Her gelen günle şansımı yükseltiyorum.Sağlıklıyım huzurluyum ve dengedeyim.Pozitif enerjim tüm güzellikleri kendime çekmemi sağlıyor.
Günün Kristali: Peridot
Günün Rengi: Beyaz

Hadi inşallah Bir şeyler eski, bir şeyler eksik bu aralar, kendime yeni bir ben lazım... Amaaa onu yapacak enerjim kayıp

YeşiL6 beğendi.
__________________
Elois isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 3
Balsamina, Elois, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 03:23