Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


07 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 07 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 07 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları 7 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları, 7 02 2015 burçlar, 7 Şubat 2015 akrep burcu yorumu, 7 Şubat 2015 aslan burcu yorumu, 7 Şubat ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 04.02.2015, 08:15   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 07 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları07 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları

7 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları, 7 02 2015 burçlar, 7 Şubat 2015 akrep burcu yorumu, 7 Şubat 2015 aslan burcu yorumu, 7 Şubat 2015 balık burcu yorumu, 7 Şubat 2015 başak burcu yorumu, 7 Şubat 2015 boğa burcu yorumu, 7 Şubat 2015 ikizler burcu yorumu, 7 Şubat 2015 koç burcu yorumu, 7 Şubat 2015 kova burcu yorumu, 7 Şubat 2015 oğlak burcu yorumu, 7 Şubat 2015 terazi burcu yorumu, 7 Şubat 2015 yay burcu yorumu, 7 Şubat 2015 yengeç burcu yorumu, 2015 şubat ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2015 Şubat günlük burç yorumları, 7 Şubat burç yorumları, 7 Şubat 2015 cumartesi günlük burç yorumlarıKoç Burcu

Bugün iş hayatınızda tüm gözler üzerinizde olacaktır. Hata yapmanız yanılgıya düşmeniz için adeta el birliği içinde olan insanların karanlık enerjilerini ruhunuzda hissedebilirsiniz.Fakat önemli değil AURANIZ’daki müthiş enerji duruşunuz konuşmanız başarınızı hiç bir şeyin ve hiç bir kimsenin gölgelemesine izin vermeyecek.Yanılgıya düşen ise bir grup insan olacak. Hayatınızda yeni bir dönemin kapıları aralanırken gitmesi gereken gidiyor kalması gereken sizi hak eden insanlar ise yaşamınızda kalmaya devam ediyor. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizden alacağınız güzel haber ayaklarınızı yerden kesebilir. Keyifli bir gün ve gecenin tadını çıkarmaya bakın…
Günün Olumlaması: Ben şanslı bir insanım el attığım işimde öğrenim hayatımda daima doğru adımlar atarak doğru insanların yaşamıma kattığı zenginlikle öğrenir ve bilgilenirim. Şimdi zihinsel faaliyetlerimi en yüksek akıl yetilerimle kuvvetlendirerek cesur adımlarla yaşamımın her alanında bolluk ve bereket nimetleriyle karşılaşıyorum.
Günün Kristali: Peridot
Günün Rengi: Turuncu
Boğa Burcu

Gökyüzü bugün Dostlarınızın size olan sonsuz güven ve desteğinin rakiplerinizi kıskandıracağına işaret etmekte. Bilmelisiniz ki kendi tuzaklarına kendilerinin düşmüş olmasının hezimeti size karşı saldırgan bir tutum içine girmelerine sebep olacaktır.Sizlerde bu tarz davranışlara sessiz kalacak insanlar değilsiniz.Sözlerinizle karşınızda ki insanlara iyi bir ders vereceğiniz kesin.Bugün işinizle ilgili orijinal fikirlerinizi uygulamaya koyabilir kısa bir süre içinde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.Bugün dikkat etmeniz gereken konu boğaz ağrıları dinlenin kendinize zaman ayırın.Özel yaşamınızda ise bekar Boğa’lar karşı cinsten gelecek şaşırtıcı teklifler söz konusu.
Günün Olumlaması: Göklerin rehberliğinde ilerlemenin şansı huzuru ve bereketindeyim. Yaptığım işi seviyor sürekli üretiyor çalışıyor ve bolca para kazanıyorum.Her gelen günle yaşamım daha zengin daha üretken daha mutlu bir halde huzurla süsleniyor.
Günün Kristali: Hematit
Günün Rengi: Yeşil

İkizler Burcu

Bugün işinizle ilgili önemli gelişmeler söz konusu. Gelişmelerin gidişatı tamamen sizin tutumunuza göre gerçekleşecek.Diplomatik davranırsanız kazanırsınız.Düşüncelerinizi ulu orta paylaşmadan hareket etmeli ve herkesin eteğinde ki taşları dökmesine izin verdikten sonra yapmanız gerekenleri hızlı bir şekilde uygulamaya geçmelisiniz.İş ve eğitim hayatınızda ertelediğiniz her şeyi gündeminize alacak çevrenizdeki insanların da desteğini alarak gerçekleştirebileceksiniz. Özel yaşamınızda da karışık etkiler olabilir eş ya da sevgilinizin iş hayatında yaşanacak finansal aksiliklerin özel yaşamınızı etkilemesine izin vermeyin…
Günün Olumlaması: Düşten gerçeğe giden muhteşem bir yoldayım. En yüksek akıl yetilerim ve yeteneklerimin rehberliğinde her şeyin üstesinden geliyor yüksek şansımın yardımıyla yeni kapıları aralıyor ve başarıya ulaşıyorum.
Günün kristali: Akumarin
Günün Rengi: Turuncu
Yengeç Burcu

Gökyüzü bugün evli Yengeçleri harcamalar ve isle ilgili yapılacak yatırımlar konusunda uyarıyor. Kredi alacak verecek gibi konularda dikkatli davranın Eşinizle birlikte karar almaya aynı fikir üzerinde buluşup hareket etmeye önem verin.50 liralık işe 5 lira ile girmeye kalkarsanız hayal kırıklığı yaşayabilir. Hukuksal problemlerle karşılaşabilirsiniz.Kısacası ayaklarınız yere sağlam basmalısınız Gökyüzü bu tarz zararlara karşı uyarıyor sizi. Gerçekçi olur anlık heveslere kapılarak hareket etmezseniz olası bir çok zararın önüne geçebilirsiniz…
Günün Olumlaması: Yokluğu da gördüm, Varlığı da, Elimde olupta kıymetini bilemediğim tüm değerlerimin kaybettiklerimin bilincindeyim, Şimdi karşılaştığım şanslarımın sevdiklerimin birikimlerimin değerine hürmet göstererek layık olduğu gibi davranmanın huzurundayım.
Günün Kristali: Akik
Günün Rengi: Turuncu
Aslan Burcu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaptıklarınızın karşılığını maddi manevi olumlu gelişmelerle almaya başlayacağınıza işaret etmekte. Bu süreçte göstereceğiniz sabırlı tutum sizi şu anda bulunduğunuz konumdan daha ilerilere taşıyacaktır.Maddi konularda kazancınızı akıllıca değerlendirmeli gereksiz harcamalarda bulunarak borç altına girmemelisiniz.Özel yaşamınızda ise ruhunuzda esen özgürlük fırtınası duygudan yoksun günü birlik beraberlikler yaşamanıza neden olabilir.Bu konuda gelip geçici heveslerin peşinden gitmek daha sonra pişmanlıklar yaşamanıza neden olabilir.
Günün Olumlaması: Yeni olan her şeyi sevgiyle kucaklıyorum, Geçmişimden gelen değerlerimi sevgilerimi yeni olanla harmanlıyor ve zenginleştiriyorum bu eşsiz zenginlikler şimdi yaşam kalitemi yükseltip beni hak ettiğim yere taşıyor.
Günün Kristali: Rodokrozit
Günün Rengi: Turuncu
Başak Burcu

Gökyüzü bugün sizin dışınızda gelişen olaylar yüzünden gergin bir ruh hali içinde olacağınıza işaret etmekte. İş hayatınızda yapmakta olduğunuz bir girişimi engellemek için birlikte çalıştığınız bazı insanların entrikalarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz bilin ki bu geçici bir durum sakın kendinizi ispatlamak adına bir şeyler yapmayın.İlerleyen saatlerle haklılığınız ortaya çıkacak ve size bunu yaşatan insanlar başkaları tarafından cezalandıralacaktır.Bu akşam kendinize zaman ayırın ve sessiz bir yerde kafanızı dinleyin.Bugün tepkilerinizi kontrol altında tutmayı başarabilirseniz aleyhinize gelişen her şeyi lehinize çevirebileceksiniz.
Günün Olumlaması: Derin derin nefes alıyorum ve her nefes alışımda yaşamın ve evrenim muhteşemliğinin farkına varıyor. Sahip olduğum sağlık sevdiklerim ve bana ait olan her şey için şükrediyorum.Öfkemi kırgınlık ve kızgınlıklarımı bir kenara bırakıyor.Sevgimi akıl gücümle birleştirmeyi seçiyorum.
Günün Kristali: Aragonit
Günün Rengi: Turuncu
Terazi Burcu

İş hayatınızda ise disiplinli çalışmanız gereken bir gün zamanınızı iyi değerlendirmeli ve çalışma arkadaşlarınızın başkaları hakkında yaptıkları eleştirilere ortak olmamalısınız. Duygusal konularda oldukça şanlısınız beraberliğinizin en huzurlu ve keyifli zamanlarının keyfini çıkarın.Yeni bir ilişkiye adım attıysanız doğru bir birliktelik olduğundan emin olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bugün çocuk sahibi Teraziler onlarla ilgili süpriz ve keyifli gelişmeler söz konusu. Gurur ve duygusallığı bir arada yaşayacaksınız.
Günün Olumlaması: Bugün tüm benliğimle yüzleşiyor ve içimde taşıdığım kibiri ruhumun derinliklerinden söküp atıyorum. Kibir ve Ego bana sadece zarar verir bunun bilincindeyim.Şimdi kendimi çok daha huzurlu özgür ve yaşam dolu hissediyorum.
Günün Kristali: Akik
Günün Rengi: Sarı
Akrep Burcu

Gökyüzü iş hayatınızda bir anda parlayıp tüm dikkatleri üzerlerine çekebileceğiniz çok şanslı bir gün olduğuna işaret etmekte. Şimdi var olan potansiyelinizi ortaya koyun sahne sizin.Belki de bugünün yıldızı siz olacaksınız.Bu süreçte sizinle hem fikir olmayan ve yaptığınız seçimleri eleştiren ve anlamaya çalışmayan yakınlarınızla problemler söz konusu olabilir.Anlayışlı olun ve işinize konsantre olarak başarılı sonuçlar elde etmeye çalışın.Bu sürecin sonunda verdiğiniz emeğe saygı gösterecek ve sizi destekleyeceklerdir.Özel yaşamınızda da sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.Başkalarının neden olduğu konulardan dolayı ayrı kaldığınız sevgilinizle bir araya gelebilirsiniz.
Günün Olumlaması: Bugün doğan Güneş’in tüm enerjisini ruhumda ve bedenimde hissediyor tüm ışığım ve içtenliğimle yaptığım işe yansıtıyorum. Bu yansımanın bana getireceklerine hazırım ve kabul ediyorum.
Günün Kristali: Zümrüt
Günün Rengi: Turuncu
Yay Burcu

Gökyüzü sizleri iş ve özel yaşamınızda isteklerinizin gerçekleşmesi için mücadele etmeniz emek vererek hedefler belirlemeniz için destekliyor. Yakın çevrenizde yaşanan olumsuz enerjileri bir tarafa bırakmalı ve yapacaklarınız için planlamalarda bulunarak girişimci yönünüzü uyandırmalısınız.Özel yaşamınız da var olan sorunları tam anlamıyla ortadan kaldırabilir ve ilişkinizi sağlam temeller üzerine inşa edebilirsiniz.Biraz özveri size hiçbir şey kaybettirmez.Sevginizi ifade edin.Bekar Yay’lar bugün karşı cinsin yoğun ilgisiyle şımarabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Dünün olumsuzluklarını bugünüme yansıtmamayı ve dünde bırakmayı seçiyor. Yaşadıklarımın olgunlaştıran yanlarını ruhuma katarak kendime rehber ediyorum.
Günün Kristali: Lal
Günün Rengi: Turuncu
Oğlak Burcu

Bugün iş hayatınızda sevdiğiniz insanında görüşlerini alarak hareket edin. İş hayatınızı ilgilendiren konularda daha açık görüşlü davranarak kalıplaşmış düşüncelerinizin dışında yeni fikir ve önerileri olumlu yönde değerlendirmelisiniz.Bu süreç içinde yaptığınız işe bağlı olarak daha profesyonel yaklaşımlar sergilemelisiniz.Özel hayatınızda birçok şeyi değiştirmeyi isteğiniz oldukça kuvvetlidir ve bunu başarabilecek irade gücüne sahipsiniz.Fakat kendinize yaptıklarınıza dönüp bakmalı tarafsız bir öz eleştiride bulunduktan sonra planlarınızı uygulamaya başlamalısınız.
Günün Olumlaması: Olumlaması: Yaşama sevdiklerime işime duyduğum Aşk, Zorluklar karşısında azmimi inançlarımı kuvvetlendiren büyük bir güçtür. Bu duyguyu yaşıyor olmanın şansıyla her günüm bolluk bereket huzur ve sağlık dolu.
Günün Rengi: Sarı
Günün Kristali: Hematit
Kova Burcu

İş hayatınızda yaşanan olumsuz günlerin etkisi güzel gelişmelerle aralamaya başlıyor düşüncelerinizin kabul göreceği olumlu gelişmelerle maddi anlamda da rahatlayacağınız bir gündesiniz. Ortaklıkları olan Kova’lar Finansal konularda hesapların dikkatle incelenmesi olabilecek aksaklıkları önleyecektir.Özel yaşamınızda da dengelerin oturmaya başlaması ile rahat bir nefes alacaksınız. Bu süreçte var olan sorunları son derece adil bir şekilde değerlendirip kendi hatalarınızı da kabul eder tarzda yapacağınız konuşmalarla sorunları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Kuraklıktan sonra yağan yağmur gibi özel ve değerliyim. Yaşamımda ki herkes benim için bende onlar için çok değerliyim.Sevgimi bilgimi paramı paylaştıkça bana benden de başkalarına çoğalarak akar gider böylece evrenin muhteşem dengesine ayak uydurmuş olurum.
Günün Rengi: Sarı
Günün Kristali: Peridot
Balık Burcu

Kariyerinizi ilgilendiren konularda yeni tanışacağınız insanlardan hiç beklemediğiniz şekilde önemli teklifler ve başarılı olabileceğiniz orijinal fikirler alabilirsiniz. Kendinize olan güveniniz ve iletişimdeki başarınız sizlere pek çok kapıyı aralayacaktır.Yakın çevrenizde sizin dışınızda gelişen olaylarla karşılaşabilirsiniz.Bu olaylar olumlu da olabilir olumsuzda.Şimdi kendi kaynaklarınızı becerilerinizi akılcı bir şekilde değerlendirmeli ve önce ben demeyi öğrenmelisiniz.Siz ayaklarınızın üzerinde sağlam duracaksınız ki sevdiklerinize faydanız olsun.
Günün Olumlaması: Zekamı ve iletişim gücümü seviyorum. Kendimi hiç zorlanmadan olduğum gibi ifade ediyorum. Yüreğimden dilime dökülen sözlerde ki gerçeklik başarıya giden yolumda tüm kapıları bana ardına kadar açıyor. Şimdi bu kapılardan güvenle ve bilgelikle yürüyorum.
Günün Rengi: Sarı
Günün Kristali: Akik

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 22:22