Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


11 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 11 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 11 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları 11 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları, 11 02 2015 burçlar, 11 Şubat 2015 akrep burcu yorumu, 11 Şubat 2015 aslan burcu yorumu, 11 Şubat ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 10.02.2015, 10:53   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 11 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları11 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları

11 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları, 11 02 2015 burçlar, 11 Şubat 2015 akrep burcu yorumu, 11 Şubat 2015 aslan burcu yorumu, 11 Şubat 2015 balık burcu yorumu, 11 Şubat 2015 başak burcu yorumu, 11 Şubat 2015 boğa burcu yorumu, 11 Şubat 2015 ikizler burcu yorumu, 11 Şubat 2015 koç burcu yorumu, 11 Şubat 2015 kova burcu yorumu, 11 Şubat 2015 oğlak burcu yorumu, 11 Şubat 2015 terazi burcu yorumu, 11 Şubat 2015 yay burcu yorumu, 11 Şubat 2015 yengeç burcu yorumu, 2015 şubat ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2015 Şubat günlük burç yorumları, 11 Şubat burç yorumları, 11 Şubat 2015 çarşamba günlük burç yorumlarıKoç Burcu

Eşle ilgili sorunlar gününüzü zehir etsin istemiyorsanız sabrınızı korumalısınız. Gözünün üstünde kaşın var gibi sudan sebeplerle bile tartışma çıkarmaya çalışarak sizi olduğunuzdan farklı göstermesine izin vermemelisiniz. Sabretmenin ne kadar zor olduğunu söylediğinizi duyar gibiyim. Şunu bilmelisiniz ki bu sürecin sonunda sabır sizi hayatının her noktasında mükafatlandıracak. Kendinize zaman ayırın sevdiğiniz bir hobinizle ilgilenin zihninizi ruhunuzu bedeninizi dinlendirin. Enerjiye fazlası ile ihtiyaç duyacağınız bir gün karşılıyor sizleri… Kendinize değer verin
Günün Olumlaması: Ben beni yeniden keşfedebilmenin şükründeyim. Kendi madenimi işliyor şekilleniyor yenileniyor fark edemediklerimin farkına vararak gelişiyorum. Yeryüzünden gökyüzüne bir merdiven kurdum yürüyorum. Bu yol uzun bu yol aydınlık kendimle yarışabilmenin heyecanı ile coşuyor duruluyor mucizelerle mükafatlandırılıyorum.
Günün Kristali: Ametist
Günün Rengi: Parlak Kırmızı
Boğa Burcu

Gökyüzü bugün duygularınızı kontrol altında tutmanız için uyarıyor sizleri. Bir anlık duygusallık geri dönüşü mümkün olmayan kararlar alıp tebliğ etmenize sebep olabilir. Yaşadıklarınızın bilincindesiniz ve seçimlerinizi bu doğrultuda yapmalı, kendinizi zor bir durumun içine sokacak davranışlardan kaçınmalısınız. Göksel enerjiler sizleri cesaretli olmanız için desteklerken zaaflarınızdan faydalanmak isteyen kişilere özellikle karşı cinsle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız. İş ve özel yaşamı birlikte ilerleyen Boğa burçları, Korku ve kaygılarınızı bir tarafa bırakmalı, gerçeklerle cesur bir şekilde yüzleşmelisiniz.
Günün Olumlaması: Aklımı kendi hayrıma olacak şekilde kullanıyor, korkularımın esiri olmadan doğru seçimler yaparak kararlar alıyor ve cesurca uyguluyorum. Duygularımı özgürleştirirken sezgilerime sesine kulak veriyor, özüme sadık kalarak huzuru buluyor, yaşıyor ve yaşatıyorum.
Günün Kristali: Akuamarin
Günün Rengi: Parlak kırmızı
İkizler Burcu

Gökyüzü bugün ruh ve beden sağlığınıza özen göstermeniz kendinizi şımartmanız için destekliyor sizleri. Hemen her konuda cesaretli davranmalı, ne kadar değerli ve özel olduğunuzun farkına vararak hareket etmelisiniz. Enerjinizi yükseltin ve yaşama dört elle bağlanın. Hür iradenizi ortaya koymak, rahatsızlık duyduğunuz her şeyden uzaklaşmak için gereken güç ruhunuzda saklı. Bu gücün farkına varın ve yenilenin. Maddi anlamda bugün şans sizden yana. İş hayatınızda hızlı girişimlerde bulunup istediklerinizi kabul ettirebileceğiniz şartlar elde edebileceksiniz. Kararlı tavrınız ve ikna edici konuşmanız karşısında çevrenizdeki insanların sizden etkilenmemesi imkansız.
Günün Olumlaması: Aldığım her nefeste rabbime şükrediyor, farkındalığımı artırıyorum. Egolarımdan, bencilliklerimden, bilinçaltımın derinliklerinde yatan ve beni yoran tüm enerjilerden arınıyorum. Sahip olduğum inanç kutsal bir çemberle koruyor beni ve sevdiklerimi. Ağırlıklarımdan kurtulmanın özgürlüğünü yaşıyorum.
Günün Kristali: Pirit
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Yengeç Burcu

Gökyüzü bugün duygusal anlamda gergin ve huzursuz bir ruh hali içinde olabileceğinize işaret etmekte. Eş ya da sevgilinizin size yaşattığı olumsuzlukların izlerinin zihninizde dolaşmasına izin verdiğiniz sürece üzülen ve yaşamın size sunduklarına gereken önemi veremeyen siz olursunuz. Sezgilerinize güvenin ve cesaretli davranın. Hiçbir şey sizin mutluğunuzdan daha değerli değildir. Başkalarının size vermediği değeri onlara vermekten vazgeçin ve yaşadıklarınızı değiştirebilecek olduğunuzun bilinci ile hareket edin. Yüreğinizin sesine kulak verin. Hayata bir kez geldiğinizi hatırlayın ve buna gore kararlar alarak uygulayın…
Günün Olumlaması: Sevginin ve inancın gücünün var olan zorlu şartları değiştirebileceğine tüm kalbimle inanıyor ve deneyimleyerek şahitlik ediyorum. Sevgiyi paylaştıkça her geçen gün yoluna giren ilişkilere zenginliğe bolluk ve berekete sahip olmanın şükrünü yaşıyorum.
Günün Kristali: Pirit
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Aslan Burcu

Diyete başlamayı düşünüyorsanız bugün sizin için idealdir. Metabolizmanızın hızla size yardımcı olacağını göreceksiniz. Yaratıcılığınızı göstermeniz gereken alanlarda yapacaklarınız için planlamalarda bulunabilirsiniz. Özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanın sürpriz bir aktivesi ile oldukça mutlu olabilirsiniz.. İş hayatınızın getirdiği stresli ortamdan tamamen uzaklaşmak için dışarı çıkın sevdiğiniz insanla birlikte duygu dolu bir günün keyfini çıkarın. İlişkilerinde problem olan Aslan’lar bugün karşılıklı anlayışla herşeyin üstesinden gelebilirsiniz.
Günün Olumlaması: İnsanların ruhumda bıraktıkları negatif etkilerinden arınıyorum yenileniyorum öfkemi sevgiyle dengeliyor eksikliklerimin farkına vararak içsel düzenlemelerimi yapıyorum.
Günün Kristali: Akik
Günün Rengi: Kırmızı
Başak Burcu

Gökyüzünün size mesajı ‘’Bugün size özel olsun’’ Aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmeniz enerjinizi güçlendirecektir. Aile bireylerinin düşünceleri yaşadıkları sizden beklentileri üzerine sohbetler yapabilir karşılıklı fikir alışverişleri ile samimi paylaşımlarda bulunabilirsiniz.. Kendinize zaman ayırın ve kişisel bakımınıza özen gösterin. Günün yorgunluğunu üzerinizden atmanıza yardımcı olacak aktivitelerde bulunmakta size iyi gelecektir. Sağlığınızla ilgili konulara hassasiyet göstermeli ve ihmalkar davranmamalısınız.
Günün Olumlaması: Kendimin isteklerimin eksiklerimin ne olduğunun bilincindeyim. Eksik kaldığım yönlerimi tamamlamayı isteklerimin doğrultusunda kişisel gelişimimi sağlamayı seçiyor ve bu yönde en yüce hayrıma gerçekleşecek adımlarımı dikkatlice atıyor ruhumu yeniliklere açıyorum.
Günün Kristali: Kuvars
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Terazi Burcu

Göksel enerjiler yaşamınızı olumlu bir yönde değiştirirken bunun heyecanını keyfinin huzurunun tadını çıkarın. Kimin ne dediğinin ne söylediğinin önemi olmadan yaşadıklarınıza odaklanın. Sosyal hayatınıza da yansıyacak bu keyifli gelişmeler ilişkilerinizi çok daha canlı bir hale getirecek. Bugün; Meditasyon yapabilir engellendiğinizi hissettiğiniz konularda tamamen içinizden gelen duygularla çözümler oluşturabilirsiniz. . Özel yaşamınızda ise huzurlu günlerin tadını çıkarmaya bakın. Dış etkenlerin ilişkiniz üzerinde olumsuz etkiler yaratmasına izin vermeyin. Güne iyi bir başlangıç yapabilmek için kendinizle baş başa kalın dinlenin ve hoşlandığınız keyif alacağınız aktiviteler tercih edin.
Günün Olumlaması: Kendi ruhuma yöneldiğimde özümden gelen yakarışları duyar ve neler yapmam gerektiğinin farkına varırım. Bu sayede daha özgür daha aktif ve huzurlu olurum.
Günün Kristali: Kehribar
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Akrep Burcu

Gökyüzü bugün başkalarının sizden beklentilerine gore değil kendi isteklerinize gore hareket etmenizin getireceği güzelliklere işaret ediyor. Kimin ne dediğinin ne söylediğinin önemi olmadan yaşadıklarınıza odaklanın. Sosyal hayatınıza da yansıyacak bu keyifli gelişmeler ilişkilerinizi çok daha canlı bir hale getirecek. İşinizle ilgili konularda planlamalar yapın. Başkalarının fikirlerine önem verin ama kendi iç sesinizin size işaret ettiği yoldan ilerlemeye devam edin. Özel yaşamınızda ise çekiciliğiniz ve hoş sözlerinizle birlikte olduğunuz insanın tüm ilgisinin üzerinizde olmasını sağlayacaksınız.
Günün Olumlaması: Gücümün ve yeteneklerimin farkındayım. Şimdi isteklerimi nasıl gerçekleştirebileceğimin bilincindeyim. Yüksek bilincim ve akıl yetilerim ahenk içinde yolumu aydınlatmaya devam ediyor.
Günün Kristali: Kehribar
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Yay Burcu

Ruhsal ve fiziksel olarak önemli bir değişimin içinde olduğunuz bu süreçte mistik konulara olan eğiliminizin daha da artacağına işaret etmekte. Ruhsal enerjinizin bu olumlu etkisi mesleki yaşamınızda daha da ön plana çıkıp insan ilişkilerinize farklılık katarak çok daha başarılı girişimlerde bulunmanız için sizlere fayda sağlayacak. Bu süre içinde istekleriniz konusunda ısrarcı olmalısınız. Bugün meditasyon yaparak ruhsal enerjinizi kuvvetlendirebilirsiniz. Kendinizle baş başa kalmak sakinleşerek doğru kararlar almanız için fayda sağlayacaktır. Dışarı çıkın gezin yeni bir kitaba başlayın.. Her ne yaparsanız yapın yeni olsun ve sizi heyecanlandırsın…
Günün Olumlaması: Nefes aldığım her an çok özel ve değerli şükretmek için çok fazla sebebim var. Sağlıklıyım iyi olanaklara sahibim iyi niyetim ve inançlarım beni her zaman güzelliklerle karşılaştırır ve engellerin üstesinden gelmem için beni güçlendirir. Sahip olduğum her şey için minnettarım ve şükrediyorum.
Günün Kristali: Florit
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Oğlak Burcu

Bireysel olarak kendi yakınlarınızla yaşadığınız sorunları birlikte olduğunuz insana yansıtmamalısınız. Eğer bu kontrolü sağlayamazsanız karşınızdaki insanında tepkisini alabilir ve derin bir kalp kırıklığı yaşamasına sebep olabilirsiniz. Başkaları yüzünden beraberliğinizi zedeleyecek davranışlardan sakının. Yeni bir ilişkiye adım atanlarınız ise birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz aranızdaki duygusal yakınlığı kuvvetlendirebileceğiniz bir gündesiniz. Yeniliğe açık olun ve gelen şansları zamanında değerlendirin…
Günün Olumlaması: Her bitiş yeni bir başlangıçtır. Biten ardımda kalan her şey en yüce hayrımadır. Neden niçin keşke sorgusunda bulunmam ve yenilenen değişime sevgi ile ayak uydurur yaşamıma kattıklarını en iyi şekilde değerlendiririm.
Günün Kristali: Kehribar
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Kova Burcu

Uzun zaman sonra belki de ilk kez bu kadar huzurlu enerjik ve cesur hissettiğiniz bir gündesiniz. Yaşadıklarınızı nasıl değerlendirmeniz gerektiğini biliyor ve planlı bir şekilde düşündüklerinizi uygulamak için her fırsatı değerlendiriyorsunuz. İş ve özel yaşamınızda yeni insanlarla tanışmanın getireceği şansları elde edeceksiniz. Bunun içinde sosyal olun iletişime her zamankinden daha fazla önem gösterin. Özel yaşamınızda tatlı heyecanlar ruhunuzu sarabilir yeni bir ilişki ya da var olan ilişkinizde aşkın kuvvetli etkilerini yoğun olarak yaşayabilirsiniz. Sabrınız ve çalışkanlığınız sizi önemli seviyelere taşıyacak…
Günün Olumlaması: Kendimi doğayı insanı özgürlüğü bütünüyle saf bir kalple seviyorum. Sevgimin gücüyle köklerimi sağlamlaştırıyor. Yüksek akıl yetilerimle yeneteklerimi ortaya koyuyor ve kazanıyorum.
Günün Kristali: Labradorit
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Balık Burcu

Yakın çevreniz yapmayı düşündüğünüz bir proje ile ilgili haksız ve eleştirel yaklaşımlarda Bulunarak canınızı sıkabilir. Tepkisiz kaldığınız takdirde zarar görebilirsiniz. Bugün fiziksel bakımınız için oldukça olumlu sonuçlar alabileceğiniz bir gündesiniz spora başlayabilir saç ve cilt bakımınızı yapabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili hiçbir şeyi ihmal etmemeli ve ilişkiler konusunda bencil yaklaşımlarla kendinizi haklı görerek sevdiğiniz insana hesap sorma gibi bir düşünce ile aynı hatalara tekrar düşmemelisiniz. Daha doğrusu geçmişte yaşadığınız acı deneyimlerin öfkesini hiçbir suçu olmayan insanlardan çıkarmaktan vazgeçmelisiniz. Geçmişte yaptıklarınızı bir an olsun durup düşünün ve tepkilerinizi gerçekten vermeniz gereken kişilere vermeyi öğrenin. Bu sizin kendi iç huzurunuz için oldukça önemlidir.
Günün Olumlaması: Geçmişte yaşadığım acıları kalp kırıklıklarımı ve huzursuzluklarımı affediyorum bağışlıyor serbest bırakıyorum ve genel hayatıma yansıtmamayı başarıyorum. Ruhumda kine ve bencilliğe yer vermiyorum ve biliyorum ki ilahi sistemde herkes için işleyen bir adil düzen var ben üzerime düşeni yapıp tevekkülü seçiyorum.
Günün Kristali: Labradorit
Günün Rengi: Parlak kırmızı

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 11:58