Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


12 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 12 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 12 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları 12 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları, 12 02 2015 burçlar, 12 Şubat 2015 akrep burcu yorumu, 12 Şubat 2015 aslan burcu yorumu, 12 Şubat ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 10.02.2015, 10:54   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 12 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları12 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları

12 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları, 12 02 2015 burçlar, 12 Şubat 2015 akrep burcu yorumu, 12 Şubat 2015 aslan burcu yorumu, 12 Şubat 2015 balık burcu yorumu, 12 Şubat 2015 başak burcu yorumu, 12 Şubat 2015 boğa burcu yorumu, 12 Şubat 2015 ikizler burcu yorumu, 12 Şubat 2015 koç burcu yorumu, 12 Şubat 2015 kova burcu yorumu, 12 Şubat 2015 oğlak burcu yorumu, 12 Şubat 2015 terazi burcu yorumu, 12 Şubat 2015 yay burcu yorumu, 12 Şubat 2015 yengeç burcu yorumu, 2015 şubat ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2015 Şubat günlük burç yorumları, 12 Şubat burç yorumları, 12 Şubat 2015 perşembe günlük burç yorumlarıKoç Burcu

Gökyüzü bugün özel yaşamınızda ki konuların ön plana çıkacağını işaret etmekte. Eş ya da sevgilinizle uyum ve anlayış çok yüksektir adeta bir elmanın yarısı gibi birbirinizi tamamlarsınız.Ortak kararlar alabilir başarı ile uygulayabilirsiniz.İlişkinizin güçlendiği özel bir gündesiniz.Duygularınızı özgür bırakın ve cesaretli davranarak eşinizin de cesaretli adımlar atması için destekleyici davranın.Çocuk sahibi Koç’lar çocuklarının aktiviteleri kendine olan güvenleri ile gururlanacakları bir gündeler.Maddi konularda ise şanslı bir gündesiniz.Beklenmedik kazançlar elde edebilirsiniz.Şans oyunlarını denemelisiniz.
Günün Olumlaması: Aşkın kutsallığı ruhumu eğitim geliştirirken ben kendimi her doğan günle yeniden keşfederim. Sağlıklı kararlar alır ve uygularım.Yaşamın zorlukları ile baş edebilecek güce ve inanca sahip olmanın avantajlarını yaşayarak sağlığı huzuru zenginliği kendime çekerim.
Günün Kristali: Güneş Taşı
Günün Rengi: Turuncu
Boğa Burcu

Bugün, Zorlayıcı olaylarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız çözüme kavuşturulmadan üstü kapanmış olaylar tekrar gündeminize gelebilir. Bu kez son derece net tavırlar sergileyerek duygu ve düşüncelerinizi ifade etmelisiniz. Hiç kimse iyi niyetinizi suiistimal etmemeli!Eğitim hayatı devam eden Boğa’lar bu süreçte öğrenme gücünüz son derece yüksek, Yeni bir eğitim programına katılmayı düşünüyorsanız bu fırsatı değerlendirmelisiniz. Bekar Boğa’lar aşk her an kapınızı çalabilir. Alışkanlıklarınızdan uzaklaşın ve yeniliklere açık olun.
Günün Olumlaması: Anlıyor, bağışlıyor ve teşekkür ediyorum. Hayatımı bu şekilde planladığım için kendimi kutluyorum ve Rabbime Meleklerine teşekkür ediyorum.Beni üzenler, anlamayanlar kendimi keşfetmemi, ifade gücümü arttırmak için benimleydiler.Hepsine teşekkür ediyorum.
Günün Kristali: Akik
Günün Rengi: Kırmızı
İkizler Burcu

Aylardır görmezden geldiğiniz değişim rüzgarına ayak uydurmanız gereken çok önemli bir dönemin içindesiniz. Bugün size zarar veren tüm bağımlılıklarınızdan kurtulabilirsiniz gerçekçi düşünün ve kendinizi olabildiğince geliştirin iş ilişkilerinizde çok dikkatli sabırlı davranmayı tutarlı bir şekilde sürdürebilirseniz iş hayatınızda başarılı bir sürece merhaba deyin. Toplum içindeki konumunuzu belirlerken zorlayıcı olaylarla karşılaşabilirsiniz bugün bencillik ve kibirli davranışlardan uzak durun.Planlarınızı belli bir amaç doğrultusunda derleyip toparlamanız ve bu amaca yönelik bilinçli düzenlemelerde bulunmanız sizi bir çok konuda güçlü kılacaktır.Bilirsiniz bir söz vardır.Kontrolsüz güç, güç değildir diye. O zaman yapılması gereken, gücü mantıklı bir şekilde kullanmaktır. Bunun yolu ise, gerçekçi düşünmek ve fevri hareketlerden kaçınmakla olur.
Günün Olumlaması: Kendim olmaktan mutluyum ruhumu tüm negatif enerjilerden arındırmış olmanın huzuru ile yepyeni başlangıçlara yürüyorum. Burada ve şimdiyi kabulleniyorum.Kendimi seviyorum ve hayatıma sevgi dolu ilişkileri çekiyorum.
Günün Kristali: Rodokrozit
Günün Rengi: Kırmızı
Yengeç Burcu

Gökyüzü özel hayatınızda mutluluğu yakalamak ve sahip çıkmak adına, sizleri daha fazla mücadele etmeniz konusunda, disipline edecek. Bugün içinde, ilişkinizle ilgili alacağınız kararlarda aceleci davranmayın.Gerçek mutluluğu ve huzuru yakalamanız için, öncelikle sorumluluklarınızı gözden geçirmeli; kendinize öz eleştiride bulunmalısınız. Bugüne kadar yaşadıklarınızdan dersler çıkarmak; bundan sonra yaşayacaklarınızda sizin için son derece önem taşıyacaktır. İş hayatınızda beklenmedik fırsatlar kapınızı çalacak ani kararlar vermeden, iyice araştırarak, temkinli davranışlar sergileyerek işe koyulmalısınız.Bugün geçmişte çözümleyemediğiniz sorunları, hesaplaşmaları ve güzellikleri yeniden değerlendirebilirsiniz.Bu sayede kafanızda ki keşkelerden de kurtulmuş olacaksınız.
Günün Olumlaması: Her düşüncemin, her davranışımın ve sorumluluklarımın bilincindeyim. Her birinin hayatıma zenginlik veren deneyimler olduğunu bilerek yaşıyorum.
Günün Kristali: Septerian
Günün Rengi: Kırmızı
Aslan Burcu

Gerçek mutluluğu ve huzuru yakalamanız için, öncelikle sorumluluklarınızı gözden geçirmeli; kendinize öz eleştiride bulunmalısınız. Bugüne kadar yaşadıklarınızdan dersler çıkararak; bundan sonra yaşayacaklarınızı belirleyebilmeniz adına, oldukça önem taşıyacaktır. Yaşamınızda artı ve eksilerin dengeleneceği bir dönemin içindesiniz.Gökyüzü sizleri rahatsız olduğunuz alışkanlıklarınız, olaylar ve kişileri, olması gerektiği yerde muhafaza etmeniz; ya da tam anlamıyla yaşamınızdan uzaklaştırmanız için harekete geçiriyor.Duygularla aklınızın uyum içinde kullanabileceksiniz.hayatınızla ilgili önemli kararlar almanız, hedeflerinizi belirlemeniz için içsel sesinizi, cesaretinizi harekete geçirecek. Bilgilerinizi, tecrübenizi insanlarla paylaşarak; bir yıldız gibi yükselecek; insanların sevgi ve desteğini kazanacaksınız.Düşlerinizi gerçeğe dönüştürebileceğiniz muhteşem bir gün.Dostluk çevreniz genişleyerek; sizi yürekten destekleyen; hedefe yürümenizde yanınızda olan kişilerle; başarının mutluluğunu paylaşacaksınız.Evren size yenilenmeniz, isteklerinizin gerçekleşmesi için şahane bir gün armağan etmekte.Bunun değerini bilerek hareket edin.
Günün Olumlaması: Önyargılarımı bilmeden egoma yenilerek yaptığım davranışlarımı yüreğimden ruhumdan zihnimden tamamen uzaklaştırıyor. İyi güzel hakkaniyetli olanı yerine koyuyor. Yaşamımı sevgiyi adaleti inancı güçlendirerek kararlılıkla zenginleştiriyorum…
Günün Kristali: Pembe Kuvars
Günün Rengi: Kırmızı
Başak Burcu

Gökyüzü gün içinde çok sabırlı davranmanız konusunda uyarıcı. Olaylar ne kadar can sıkıcı olsa da sakın yılmayın ve yakın çevrenizle güç mücadelelerinin içine girmekten kaçının. Cesur doğanız başkalarının sözcülüğünü yaparak zarar görmenize sebep olabilir.Gün içinde ailenizden insanların baskı ve kontrollerine maruz kalmanız mümkün.Bu durum sizi sinirlendirip kırabilir.Sizlere tavsiyem birbirinizle güç mücadelesi ve baskın gelmek adına sonradan pişman olacağınız davranışlar sergilemekten kaçınmanız olacaktır.Bugün bekâr Başaklar hayatlarının kadını ya da erkeği ile tanışabilirler. Beraberliği olanlar ise ilişkilerini evlilikle tamamlayıp; aşklarına sonuna kadar sahip çıkacaklar. Bugünün sürpriz gelişmelerinden biride; yıllar önce bitmiş bir ilişkiniz tekrar gündeme gelebilir.Bugün içinde alacağınız kararlarda aceleci davranmayın.
Günün Olumlaması: Hayatımla inançlarım arasındaki ilişkiyi biliyorum. Bu yüzden dikkatli, özenli ve düşünerek yaşıyorum.Mazeret aramadan, ertelemeden devam ediyorum yoluma.
Günün Kristali: Yakut
Günün Rengi: Kırmızı
Terazi Burcu

Gökyüzü bugün özgürlük duygunuzun yükselerek olumlu etkileri olacağına işaret etmekte. Bu özgürlük var olan şartlarınızı iyileştirerek çalışma ortamınızda daha iyi imkanlar sağlayabilmeniz için mücadele gücünüzü harekete geçirecek. Sorumluluğunu aldığınız hemen her konuda olumlu sonuçlar alabilmek için kararlar alacaksınız. Ailevi ilişkilerinizde bir takım kararsızlıklar kendinizi olduğunuz gibi ifade etmekte zorlanmanıza neden olabilir. Bugünün şifresi ne olursa olsun sakinliğinizi korumak ve olayları daha da işin içinden çıkılmaz bir hale getirmemeye çalışmak olmalıdır.
Günün Olumlaması: Negatif ruhların olumsuz enerjilerine karşı en kuvvetli korumam inançlarımdan şimdi inançlarımdan aldığım güçle korunuyor ve hiç kimsenin ruhsal enerjimi bozmasına izin vermiyorum.
Günün Kristali: Krizopras
Günün Rengi: Kırmızı
Akrep Burcu

Bugün Aşk hayatınız, çocuklarınızla ilişkileriniz, hayatın keyifli yanlarını hissetmenizle alakalı konularda, hayal kırıklığı yaşamamak için tedbirli olmanız, sorunlara pembe gözlüklerle bakmamanız gerekmektedir. Huzurlu bir ev yaşamı sürmek, kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız öncelikle bunu gerçekleştirmek adına, hedefler belirlemeli ve kendi ideallerinize sahip çıkmalı, bilinçaltınızda size baskı uygulayan, geçmişte yaşanan sorunları artık devre dışı bırakmaya istekli olmalısınız. Şu anda yaşadığınız şartlar sizi tatmin etmiyorsa ve zorluklar içinde iseniz, bundan sonrası adına nasıl bir düzen kurmanız gerektiğini düşünmeli ve bunun için şimdiden kendinize yeni hedefler saptamalısınız.Bugün sezgilerinizin sesini dinlemeniz sizlere her zamankinden daha fazla fayda sağlayacaktır.İş hayatınızla ilgili olanakların size gelmesini beklemeyin.Bunu siz yaratın ve kendinizi engellemekten, ruhsal dünyanızdaki yoğun duygusal geçişlerin sizi engellemesine izin vermeyin.
Günün Olumlaması: Yüreğimin yara almış yanlarını sevgiyle ve açık sözlü konuşmalarımla iyileştirmeyi seçiyorum. Yaşadığım kırgınlıkları affediyor ve bir daha tekrarlanmaması için geçmiş deneyimlerimden aldığım özle kendimi ifade ediyorum.
Günün Kristali: Yakut
Günün Rengi: Kırmızı
Yay Burcu

Gökyüzü enerjinizi yükseltiyor iş ve özel yaşamınızda huzurlu gelişmeler yaşayacağınız keyifli bir gündesiniz. İşiniz sayesinde tanışacağınız yeni insanlarla proje ve düşüncelerinizi hayata geçirmek için destek alabilir var olan şartlarınızı iyileştirebilirsiniz.Uzun zamandır iş ilişkisi içinde olduğunuz bir insanın beklenmedik davranışları ona olan sabrınızı taşırarak tamamen yaşamınızdan çıkarma kararınızı almanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda ise beraberlikleri devam eden Yay’lar sevdiğiniz insan için özverili olma zamanı onun duygularını anlamaya çalışarak yaklaşmanız gereken bir dönemdesiniz.
Günün Olumlaması: Söz veriyorum kendime hayatı ertelemeden yaşayacağım, Kendime daha fazla değer verecek sevdiğim konularla ilgilenecek rahatsızlık duyduğum tüm konuları yaşamımdan uzaklaştırıp etkisiz hale getireceğim. Ruhum ve bedenim oldukça sağlıklı, Dengede kalabilmem için bu sağlığın önemini biliyor ve buna uygun yaşıyorum.
Günün Kristali: Selenit
Günün Rengi: Kırmızı
Oğlak Burcu

Son derece huzurlu ve keyif dolu bir gün karşılıyor sizleri. Yoğun duygular keyifli paylaşımlar günün enerjileri arasında. Bulunduğunuz kalabalık ortamın içinde yalnızlığınızın kendinizle baş başa kalmanın içsel sesi sahip olduğunuz güzelliklerin ne kadar değerli olduğunu daha iyi kavramanıza neden olacak. Özel yaşamınızda birlikte olduğunuz insanla zaman geçirmek için baş başa kalabileceğiniz bir ortam hazırlayın.İlişkiniz de olumsuz giden konuları düzeltebilir yeniden bir başlangıç yapabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Sevginin ve inancın gücünün var olan zorlu şartları değiştirebileceğine tüm kalbimle inanıyor ve deneyimleyerek şahitlik ediyorum. Sevgiyi paylaştıkça her geçen gün yoluna giren ilişkilere zenginliğe bolluk ve berekete sahip olmanın şükrünü yaşıyorum
Günün Kristali: Agat
Günün Rengi: Turuncu
Kova Burcu

Size yakın olan aile bireylerinin aşırı istek ve talepleri sizi bunaltabilir. Yapabileceğinizden fazlasını yüklenmek ruhsal ve maddi olarak yıpranmanızdan başka bir işe yaramaz.Kararlı olmalı ve yapabileceğinizin dışına çıkmamaya özen göstermelisiniz.Gökyüzü bugün sevdiğiniz insana karşı daha anlayışlı ve duyarlı davranmanızın getireceği güzel paylaşımlara işaret ediyor.Bugün sürpriz teklifler alabilirsiniz.Hemen cevap vermeden önce düşünmeli araştırmalar yapıp detaylara dikkat ederek hareket etmelisiniz.Olabildiğince sosyal olun arkadaşlarınızla bir araya gelin uzun ve keyifli sohbetler neşenize neşe katacaktır.
Günün Olumlaması: Kendime güveniyorum yapmak istediklerimin sorumluluğunu sevgiyle kabul ediyorum. Gerçek bilgeliğin ruhumda gizli olduğunu biliyorum ve bunun farkına varmayı seçiyorum.
Günün Kristali: Labradorit
Günün Rengi: Turuncu
Balık Burcu

Gökyüzü bugün sürpriz bir karşılaşma ya da tanışmanın olumlu etkilerini tüm ruhunuzda yaşayacağınıza işaret ediyor.Yaşadığınız onca stresten sonra bugün sizlere ilaç gibi gelecek. Eski bir dost ya da tanıdığınız yaşamınızda yeni kapıların açılmasına aracılık edebileceği gibi yeni bir insanda aniden yaşamınıza girerek dünyanıza yepyeni enerjileri katabilir. Fikirlerinizin bir kısmını onlarla paylaşın ama hepsini değil, Bir takım şeyleri kendi içinizde tasarlamayı öğrenmelisiniz.Özel yaşamınızda sakin ve huzurlu bir gün sizleri bekliyor.
Günün Olumlaması: Hayatımda karşılaştığım değişim enerjisine ayak uyduruyorum. Değişim ve yeniliğin olumlu enerjileri yaşamımın her noktasında heyecanı dinamizmi ve şansı beraberinde getiriyor. Bende bunları sonuna kadar değerlendirmeyi seçiyorum.
Günün Kristali: Kuvars
Günün Rengi: Turuncu

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 01:08