Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


28 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 28 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 28 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları 28 Şubat 2015 boğa burcu yorumu, 28 Şubat ikizler 2015 burcu yorumu, 28 Şubat 2015 yay burcu yorumu, 28 Şubat 2015 yengeç burcu yorumu, ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 27.02.2015, 09:24   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 28 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları28 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları

28 Şubat 2015 boğa burcu yorumu, 28 Şubat ikizler 2015 burcu yorumu, 28 Şubat 2015 yay burcu yorumu, 28 Şubat 2015 yengeç burcu yorumu, günlük burç yorumları, 28 Şubat günlük burç yorumları, 28 Şubat burç yorumları, 28 Şubat 2015 Güncel burç yorumları, 28 Şubat 2015 Güncel Günlük Burç Yorumları, 28 Şubat 2015 günlük burç yorumları, 28 Şubat 2015 burçlar, 28 Şubat 2015 akrep burcu yorumu, 28 Şubat 2015 aslan burcu yorumu, 28 Şubat 2015 balık burcu yorumu, 28 Şubat 2015 başak burcu yorumu, 28 Şubat 2015 terazi burcu yorumu, 28 Şubat 2015 kova burcu yorumu, 28 Şubat 2015 oğlak burcu yorumu, 28 Şubat 2015 koç burcu yorumuKoç Burcu

Gökyüzü bugün iş ve eğitim hayatınızda başkalarından kaynaklanan problemlerin çözüme kavuşacağını müjdeliyor sizlere. Bugün dikkat etmeniz gereken en önemli konu sağlığınız gün içinde yüksek temponuz ve dinlenmeye vakit bulamamanız yorgunluğa bağlı kas ağrılarına sebep olabilir. Dİnlenmeyi ihmal etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise anlamlı bir karşılaşma ile duygusal anlamda özel ve keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Evli Koç’lar eşinizden hoş bir süpriz söz konusu olabilir.
Günün Olumlaması: Ruhumun derinliklerinde keşfetmemiş olduğum özelliklerimi fark ediyor, Sezgilerimin rehberliğinde kendimi geliştiriyor görmezden geldiğim her şeyi en yüksek haliyle fark etmeyi seçiyorum. Korkularımın egomun zayıflıklarımın aşırı duygusallığımın üzerine gidiyorum ve tüm bu duygularımı yeniyorum. Tüm gücümle yenilenerek kendimi yenebilmenin şahane huzuru yaşıyorum.
Günün Kristali: Yakut
Günün Rengi: Sarı
Boğa Burcu

Gökyüzü bugün duygusal konularda şanslı olduğunuzu müjdeliyor sizlere; Eş yada sevgilinizle uyumunuz mükemmeldir duygularınızın karşılıklı olması sizleri mutlu edecek var olan sorunları stresli günleri ardınızda bırakıyorsunuz. Bu olumlu etki iş hayatınıza da yüksek bir enerji ile yansıyacak tüm dikkatinizi işinize vererek yapmakta zorlandığınız pek çok şeyi kolaylıkla yapabileceksiniz…
Günün Olumlaması: Evrenin engin bilgeliğinin ruhuma kattığı zenginliklerle daha çok öğreniyor irademle öğrendiklerimi uygulayarak kendi farkındalığımı arttırıyorum. Yaşamı bana sunduğu tüm nimetleri seviyor ve tüm kalbimle kabul ediyorum.
Günün Kristali: Lapis Lazuli
Günün Rengi: Turuncu
İkizler Burcu

Bugün dune göre kendinizi çok daha huzurlu hissedeceksiniz yarım kalan ve engellenen işlerinizin üzerinde ki etkilerin ortadan kalkması ile özgürce istediklerinizi gerçekleştirebilmenin keyfini süreceğiniz emeklerinizin karşılığını sözlü ve maddi olarak alabileceğiniz bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise duygularınız son derece yoğundur kırgınlığınız öfkeye dönüşmeden birlikte olduğunuz insanla konuşmalı ve rahatsızlıklarınızı çözüme kavuşturmak için ilk adımı atan taraf siz olmalısınız.
Günün Olumlaması: İnançlarım sezgilerim yeteneklerim beni ben yapan değerlerim. İyiki varsınız iyiki doğmuşum beni dünyaya getiren anne babama teşekkür ediyorum. Ben olmaktan mutluyum. Deli dolu yüreğimi cesaretimi mertliğimi çaresiz anlarımda kendi kendimi motive edebilmemi seviyorum. Ey hayat bana sunduğun ve sunacağın tüm güzellikler için şükürler olsun….
Günün Rengi: Sarı
Günün Kristali: Yeşim
Yengeç Burcu

Kendinize zaman vermenin biraz ben demenin zamanı gelmedimi sizce de? İnsanların beklentileri karşılama mücadelesi içinde yok saydığınız ruhunuzun mesajlarını görmezden gelmeyin ve kendinize odaklanın. Bu sayede hem iş hem de özel yaşamınızda şu anda olduğunuz dan çok daha iyi hissedecek ve yeteneklerinizin hakkını vererek hareket edebileceksiniz. Karar sizin…..
Günün Olumlaması: Coşup durulmayı ağlayıp susmayı düşüp kalkmayı yaşama aşkla bağlanmayı seviyorum. Sabrın erdemini vefanın kıymetini aşkın kudretini inancın gücünü tüm benliğimde yaşıyor ve yaşatıyorum..
Günün Kristali: Hematit
Günün Rengi: Turuncu
Aslan Burcu

Gün sizin gününüz takdir edilip insanların yoğun iltifatları ile karşılaşabileceğiniz keyifli bir gündesiniz. Ruhunuzda ki güzel enerji çevrenizdeki tüm insanlara yayılacak ve çözümsüz diye değerlendirdiğiniz konuların çözüme kavuşması için mucizevi bir başlangıçlar sunacak sizlere. Şimdi işinizle ilgili konularda yeni arayışlara yönelmelisiniz..Özel yaşamınızda beraberliği olmayan Aslan’lar her an kendinizi bir ilişki içinde bulabilir ve kısa sürede yaşanan gelişmelerle sürpriz kararlar alabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Değişim beni korkutmuyor özüme sadık kalarak gelişiyorum var olan yeteneklerimi şimdi coşkuyla ortaya koyuyor ve yeteneklerimin getirdiği bolluk ve bereketi şükürle artırarak değerlendiriyorum.
Günün Kristali: Akik
Günün Rengi: Turuncu
Başak Burcu

Kuşku ve kuruntularınızdan hak etmeyen insanlara hak ettiğinden fazla değer vermekten uzaklaşmanın zamanıdır sizler için. Kendinizi sevin ve değer verin. Bugün güvenliğinizle ilgili konularda daha duyarlı davranmalısınız değerli bir eşyanızı kaybedebilir bir hırsızlık olayının mağduru olabilirsiniz. Dikkatli olduğunuz takdirde oldukça keyifli bir gün sizler için. İşlerinizin istediğiniz şekilde ilerlemesi ile moral bulacak ve başarıyla ilerlemeye devam edecek enerjiye sahip olacaksınız.
Günün Olumlaması: Yaşamımda ki kargaşa ve çok sesliliğe kararlılıkla sessizliği ve huzuru davet ediyorum. Ruhumda yaşadığım ikilik halini kontrol altına alıyor hakkımda başkalarının kararlar verip beni istemediğim şeyler mecbur bırakmalarına izin vermiyorum.
Günün Kristali: Çeroit
Günün Rengi: Sarı
Terazi Burcu

İş hayatınızda duygularınızla değil tamamen mantığınızla hareket etmeniz gereken bir gündesiniz. Eğer duygusal davranırsanız kariyer hayatınızda ilerlemenize engel olabilecek bir kurgunun içinde bulabilirsiniz kendinizi.Özel yaşamınızda ise Aşk’ın coşkusu tüm ruhunuzu saracak yeni bir ilişkiye adım atabileceğiniz gibi var olan ilişkinizi aşkın heyecanıyla canlandırabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Kendi yaşamımı yüksek irademle sezgimle bilgimle tecrübelerimle idare edebiliyor olmanın gücü ile cesur kararlar alıyor uyguluyorum. Gereksiz her şeyi yaşamımdan kolaylıkla uzaklaştırarak yaşam şartlarımı güzelleştiren bolluğu bereketi aşkı kendime çekiyorum.
Günün Kristali: Turmalin
Günün rengi: Sarı
Akrep Burcu

Düşüncelerinizin kabul göreceği sizi alt etmeye çalışanlara karşı galip geleceğiniz günlerdesiniz. Sizi zaman zaman kelimelerinizin esiri edenler şimdi kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmenizin karşısında neye uğradıklarını şaşıracaklar. Siz iş ve özel yaşamınızda yavaş ve emin adımlarla kalıcı olmak için düşe kalka savrula durula bugünlere geldiniz.. Şimdi yürüyün başarınıza başarı katmak ve yaşamınızda ki engelleri kaldırmak için….
Günün Olumlaması: Ben kendime doğrularıma yeteneklerime sabrıma İlahi olana inanmanın şükretmenin getirdiği şansa erişmenin huzurundayım. Yaşamımda her şey olması gerektiği hızda ve güzellikte gerçekleşmekte benim hayrıma olan her şey kendiliğinden kolaylıkla bana geliyor sağlık başarı huzur aşk barış. Her birine Hoş geldin diyor sevgiyle kabul ediyorum.
Günün Kristali: Kalsedon
Günün Rengi: Turuncu
Yay Burcu

İş hayatınızda kendinize olan güveninizi tazeleyecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Övgü dolu sözlerle takdir edilebilir ve kariyerinize katkı da bulunacak bir oluşumun içinde bulabilirsiniz kendinizi. Bu durum yakın çevrenizde sizi sevenleri de mutlu edecek ve haklı mücadelenizde ki başarınızla gururlanmalarını sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise; Eski aşkınız karşınıza çıkabilir ve bir anda duygularınızı altı üst edecek açıklamalarda bulunabilir. Var olan bir ilişkiniz varsa dikkatli olmalısınız bir anda karar vererek ait olduğunuzu hissettiğiniz kişi’ ye aşkın davetine doğru yol alabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Anlıyor, bağışlıyor ve teşekkür ediyorum. Hayatımı bu şekilde planladığım için kendimi kutluyorum ve Rabbime Meleklerine teşekkür ediyorum. Beni üzenler, anlamayanlar kendimi keşfetmemi, ifade gücümü arttırmak için benimleydiler. Hepsine teşekkür ediyorum.
Günün Kristali: Rodokrozit
Günün Rengi: Turuncu
Oğlak Burcu

Güçlü insanlarla takım ruhu içerisinde hareket etmek, sizi hak ettiğiniz yere taşıyacaktır.Kendi değerinizin farkına varma zamanı geldi. Yeteneklerinizden asla şüphe etmeyin. Kendi benliğinizi, fikirlerinizi ortaya koyarak; diğer insanlarla ortaklaşa düşünüp; işbirliği içinde bulunmayı, kendinize görev edindiğiniz takdirde her şey sizler için çok daha kolay ilerleyecek. Özel yaşamınızda ise geçmişle ilgili problemleri hukuki sorunları finansal problemleri eşinizin de yardımı ile çözecek ve tam anlamı ile huzura kavuşacaksınız.
Günün Olumlaması: Karanlık girdaplardan ışığa yürümenin aydınlığı tüm ruhumu sarıyor. Yaşadığım her şeyi adil bir yaklaşımla değerlendiriyor kendimi yeniliyor sürekli öğrenerek gelişiyorum. Böylelikle bana sunulan ruhsal planla bütünleşiyor doğru kararlar alıyor ve uyguluyorum….
Günün Kristali: Kuvars
Günün Rengi: Turuncu
Kova Burcu

Bugün iç dünyanıza yönelip kararlar alabilirsiniz. Kendinizi yaşadıklarınızı ve yaptıklarınızı değerlendirerek öz disiplininizin sizi yönlendirdiği doğrultuda önemli kararlar alarak var olan şartlarınızı daha ileri seviyelere taşıyabileceksiniz. Özel yaşamınızda sevdiklerinize sahip çıkmanız muhteşem duyarlılığınız sayesinde yıkılmaz bir kalenin içinde mutluluğunuzu pekiştireceksiniz. Bekar Kova’lar hayat arkadaşınız olacak kişiyle karşılaşabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Her gelen günle kendimi daha çok seviyorum, Kendimde değer veriyor ve ruhumun bana gönderdiği mesajların anlamları çözüyor kendimle barışıyorum. Yedi veren gülleri gibi her gün bir yeteneğim özelliğim gün yüzüne çıkıyor hayat yolunda başarılarıma bir yenisi ekleyerek yenileniyorum.
Günün Kristali: Sitrin
Günün Rengi: Sarı
Balık Burcu

Duygusal doluluğunuz kendinizi olduğunuzdan farklı yansıtmanıza sebep olabilir. İnsanlar üzerinde yanlış bir izlenim bırakabilir ve sonrasında sizin için düşüncelerini değiştirmekte bir hayli zorlanabilirsiniz. Hakkınızı aradığınızı düşünürken geri dönüşü güç hatalar içinde olmamaya özen gösterin. Sakinleşin ağlayın gülün duygusal anlamda kendinizi rahatlatın ve önemli konuşmaları gün içinde yapmamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize karşı anlayışlı ve sevgi dolu yaklaşımlarınızla aşkın tüm huzurunu yaşamınızın her alanında hissedeceksiniz.
Günün Olumlaması: Yolum yolundur canım canındır, Ruhum senindir diyebilen aşığı çağırıyorum. Bana değer veren güvenle seven aşkı istiyorum. Ey yüce Aşk gel bul beni ruhumu ruhuna canıma canına yoldaş et yücelt beni.
Günün Kristali: Jasper
Günün Rengi: Turuncu

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 27.02.2015, 09:28   #2 (permalink)
Ada
Siyahı da Gökkuşağından Dışlamadılar mı?

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 28 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları

Balık Burcu

Duygusal doluluğunuz kendinizi olduğunuzdan farklı yansıtmanıza sebep olabilir. İnsanlar üzerinde yanlış bir izlenim bırakabilir ve sonrasında sizin için düşüncelerini değiştirmekte bir hayli zorlanabilirsiniz. Hakkınızı aradığınızı düşünürken geri dönüşü güç hatalar içinde olmamaya özen gösterin. Sakinleşin ağlayın gülün duygusal anlamda kendinizi rahatlatın ve önemli konuşmaları gün içinde yapmamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize karşı anlayışlı ve sevgi dolu yaklaşımlarınızla aşkın tüm huzurunu yaşamınızın her alanında hissedeceksiniz.
Günün Olumlaması: Yolum yolundur canım canındır, Ruhum senindir diyebilen aşığı çağırıyorum. Bana değer veren güvenle seven aşkı istiyorum. Ey yüce Aşk gel bul beni ruhumu ruhuna canıma canına yoldaş et yücelt beni.
Günün Kristali: Jasper
Günün Rengi: Turuncu


Günün Olumlaması: Yolum yolundur canım canındır, Ruhum senindir diyebilen aşığı çağırıyorum. Bana değer veren güvenle seven aşkı istiyorum. Ey yüce Aşk gel bul beni ruhumu ruhuna canıma canına yoldaş et yücelt beni.


imzamada ne uymuş nan


__________________
.
Ey ruhumda dolaşan deli taylar!
Ey gönlümü yakan kor alevler..
Söyleyin bana!
Bu mücadelenin sonunda ne var?.


Sevdim Seni bir Kere ...!
Ada isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 27.02.2015, 09:43   #3 (permalink)
Root Administrator

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 28 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları

Bekar kovalar Hayatvarkadaşı olacak kişiyle karşılaşılabilir diyor .d

__________________
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
Jaqen isimli Üye şuanda  online konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 27.02.2015, 19:19   #4 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 28 Şubat 2015 Günlük Burç Yorumları

Başımın ağrısı yarın gidecekmi onuda bilseydim iyiydi

Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 4
Ada, Papatya, Perii, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 13:03