Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


4 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 4 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 4 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları 4 Mart 2015 Burç Yorumları, 4 Mart 2015 Burçlar Hakkında, 4 Mart 2015 Günü Koç Burcu Yorumları, 4 Mart 2015 Günü Balık Burcu Yorumları, ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By YeşiL6

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 04.03.2015, 11:43   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 4 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları4 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

4 Mart 2015 Burç Yorumları, 4 Mart 2015 Burçlar Hakkında, 4 Mart 2015 Günü Koç Burcu Yorumları, 4 Mart 2015 Günü Balık Burcu Yorumları, 4 Mart 2015 Günü Aslan Burcu Yorumları, 4 Mart 2015 Günü Yay Burcu Yorumu, 4 Mart 2015 Günü İkizler Burcu Yorumu, 4 Mart 2015 Günü Akrep Burcu Yorumu, 4 Mart 2015 Günü Kova Burcu Yorumu, 4 Mart 2015 Günü Boğa Burcu Yorumu, 4 Mart 2015 Günü Başak Burcu Yorumu, 4 Mart 2015 Günü Oğlak Burcu Yorumu, 4 Mart 2015 Günü Yengeç Burcu Yorumu, 4 Mart 2015 Günü Terazi Burcu Yorumu, 4 Mart 2015 Günü Burç YorumlarıKoç Burcu

Gökyüzü bugün girişimlerde bulunmak yerine var olan işlerinizi tamamlama gayreti içinde olmanızın getireceği faydalara işaret etmekte. Bugün çalışma arkadaşlarınızın sorunlarına müdahil olmadan bireysel konularla ilgilenin ve başkalarının sorunlarını çözmek için enerjinizi tüketmeyin.Emeklerinizin karşılığını maddi manevi almaya başlıyorken, Enerjinizi yüksek tutmalısınız.Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizden dolayı maddi problemlerle karşılaşabilir ve tüm sorumluluğun ağırlığını omuzlarınızda taşıyor olmanın yorgunluğu ile isyankar bir tutum sergileyebilirsiniz. Belki de doğrusu bu olacaktır ikiniz için emek fedakarlık hiç bir zaman tek taraflı olmaz…

Günün Olumlaması: Sağlıklı bir bedene ve ruha sahibim. Tüm kalbimle şükürler olsun.Rabbimin bana bahşettiği zekamı beceri ve yeteneklerimi en yüce hali ile değerlendiriyor çok kazanıyor biriktiriyor bereketimin hayrını daima görüyor güzel işler yaparak sürekli zenginleşiyorum.

Günün Kristali: Lapis lazuli

Günün Rengi: Pembe

Boğa Burcu

Gökyüzü bugün isteklerinizi hayata geçirebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabileceğinizi müjdeliyor sizlere. Kimsenin etkisi altında kalmadan iç sesinize güvenerek hareket ederseniz doğru yerde doğru insanlarla doğru karar verebilmenin mükafatını fazlası ile alacaksınız.Hiç kimsenin sizi doğrularınızdan hissettiklerinizden uzaklaştırmasına izin vermeyin.Özel yaşamınızda ise ortak değerlerde buluşabileceğiniz sağlıklı kararlar alarak ilişkinizi güçlendirebileceğiniz bir gündesiniz tadını çıkarın.Bekar Boğa’lar auranızda ki müthiş enerji karşı cinsin tüm ilgisini gün boyu üzerinizde tutacak.

Günün Olumlaması: Ben bugün yaşamın bana sunduğu tüm güzellikleri görmeye niyet ediyorum. Aldığım nefes sağlıkla uyandığım her gün için şükürler olsun.Yaptığım işi seviyorum ruhumdan gelen güzel enerji tüm yaşamsal alanlarıma sevgiyle yansıyor ve gerçek mutluluğu yaşıyorum.

Günün Kristali: Beril

Günün Rengi: Beyaz

İkizler Burcu

Gökyüzü bugün çalışma arkadaşlarınızla rekabet ve tartışmalar içinde olmamanız için uyarıyor sizleri. Zihninizi bu tarz konularda neler yapabilirimle yormak yerine daha fazla ön planda olup hakkım olanı nasıl alabilirim diye düşünmeniz yerinde bir karar olacaktır.Özel yaşamınızda ise duygusal gerginlikler tartışmalara sebep olabilir.Birlikte olduğunuz insanın her yaptığınız davranışın altında bir şey araması sizi suçlar tavırları karşısında kendinizi savunmak zorunda kalmaktan yorgun düşebilir ve ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz.Bekar İkizler sizlerde anlık yakınlaşmalar yaşayabilirsiniz acele kararla almamanız faydanıza olacaktır.

Günün Olumlaması: Evrenle bütünleşiyor, Kainatın güzellikleri ile tamamlanıyor, Kalp kırıklıklarımı olumsuz alışkanlık ve davranışlarımı ruhumdaki güçlü inançla aşıyor dünümde yaşadığımın olgunluğunu alarak yarınıma katıyorum. Sağlıklı dinç ve huzurluyum.

Günün Kristali: Labradorit

Günün Rengi: Beyaz

Yengeç Burcu

Gökyüzü yaşam enerjinizi yükseltiyor; Hayattan zevk almaya başlıyor ve rahatsız olduğunuz tüm enerjileri kararlı bir şekilde yaşamınızdan uzaklaştırıyorsunuz. Kendinize olan güveniniz pek çok insanı rahatsız edebilir.ETSİN, Siz yolunuza bakın.İş hayatınızda önemli bir çıkış yakalayabilir yakın çevrenizinde desteğini alarak statünüzü yükseltebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise romantizm rüzgarı sizi kendi eksenine alıp savururken kimsenin huzurunuzu bozmasına anı yaşamanıza engel olmasına izin vermeyin… Bekar Yengeç’ler aşk her an gönül kapınızdan içeri süzülebilir….

Günün Olumlaması: Sahip olduğum olacağım tüm güzellikler için şükürler olsun. Düştüğüm yerden kalkabildiğim için, Düşmanlarıma galip gelip dostlarımla sevenlerimle güçlenerek doğruyu gördüğüm isteklerime azimle aşkla emekle ulaştığım için şükürler olsun.

Günün Kristali: Hematit

Günün Rengi: Beyaz

Aslan Burcu

İş hayatınızda dikkatleri üstünüze çekecek ve başarınızla insaların güvenini kazanırken maddi şanslarınızı da yükselteceksiniz. Bugün tanışacağınız insanlar yaşamınızda önemli bir yer tutabilir sağlam dostluklar kurabilirsiniz.Özel yaşamınızda ise eşinizin yakınları ile yaşayacağı bir problem huzurunuzu kaçırabilir.Eşinizin yanında olun başkasının değil.Önceliğiniz eşiniz ve aileniz olmalı diğer sorunlar nasıl olsa halledilecektir.Bekar Aslan’lar bugün Anlık duygusal yaklaşımlarda bulunmamaya özen gösterin. Pişmanlık duyacağınız birliktelikler size göre değil…

Günün Olumlaması: Aklımı ilimle yüreğimi inançla zenginleştirebilmiş olmanın şükründeyim, Düşünüyor üretiyor kolaylıkla öğrenerek sürekli gelişiyorum. Mesleğimde başarıyı yakalıyor ve sürekli olarak yenilenerek maddi manevi bereket dolu kazançlar elde ediyorum.İlahi adalete güveniyor haksızlık yapmıyor haklarıma da sahip çıkıyorum.Evrenin güzelliklerini keşfediyor yaşamımda severek yer veriyorum.

Günün Kristali: Yeşim

Günün Rengi: Beyaz

Başak Burcu

Bugün iş ve eğitim hayatı devam eden Başak’lar sınavlarınız varsa başarılı sonuçlar alabileceksiniz. Yurt dışı ile ilgili girişim ve bağlantılar söz konusu ise bugün önemli haberler alabilirsiniz.Zamanı iyi değerlendirin ve şans rüzgarı sizinleyken bunu iyi değelendirin.İş ve eğitiminizle ilgili uzlaşmacı tutumunuz sizi kazançlı çıkaracaktır.Özel yaşamınızda ise eşinize olan sevginizi ifade edin.Kızgınlıkla söylenen sözlere takılıp kalmadan hareket edin ve evliliğiniz için mücadele edin. Bekar Başak’lar aşk kapınızı çalabilir…

Günün Olumlaması: Ruhumda ki ışığı fark ediyor ve aydınlanıyorum. Gizemli yönlerimi keşfediyor ortaya çıkarıyor emek veriyor başarılı sonuçlar elde ediyorum.Kendi dengemi bulmanın mükafatlarını yaşıyorum.

Günün Kristali: Lapis Lazuli

Günün Rengi: Beyaz

Terazi Burcu

Gökyüzü enerjisi yüksek tempolu bir güne işaret ediyor. Hızlı kararlar alıp girişimci davranmalısınız.Özellikle de ortaklıkları olan Teraziler şans kapıyı 2 kez çalmaz.İsteklerinizin hayalden gerçeğe ulaşmasını istiyorsanız gün sizin gününüz.Maddi konularda yatırım yapan Teraziler ayrıntılara önem verin ama takılıp kalmadan aklınıza yattıysa yatırımınızı da geciktirmeden hareket edin.Aşk hayatınızda ise karışık etkiler söz konusu iki insanın arasında kalabilir duygularınız ve merhametinizin baskısını gün boyu yüreğinizde taşıyabilirsiniz.Doğruyu bulmak için vicdanınızın sesini dinleyin ve duygularınızın gerçekliğinden emin olmaya bakın.

Günün Olumlaması: Sevginin ve inancın gücünün var olan zorlu şartları değiştirebileceğine tüm kalbimle inanıyor ve deneyimleyerek şahitlik ediyorum. Sevgiyi paylaştıkça her geçen gün yoluna giren ilişkilere zenginliğe bolluk ve berekete sahip olmanın şükrünü yaşıyorum.

Günün Kristali: Pirit

Günün Rengi: Beyaz

Akrep Burcu

Gökyüzü bugün aşk ve iş hayatınızda olumlu etkileri ile destekliyor sizleri. İş hayatınızda hareretli konuşmalar yaşanabilir tartışma boyutuna taşımadan fikirlerinizi kararlı bir şekilde savunuyor olmanız istediğiniz pozisyona gelmenize katkıda bulunacaktır.Bugün sezgilerinize güvenin maddi manevi kazançlı çıkacaksınız.Özel yaşamınızda ise aşk ruhunuzu sarmışken cesaretli davranın ve aşkınıza sahip çıkın.Yüreğinizde biriktirdiğiniz tüm duyguları ifade edin özgürleşinv e aşka teslim olun. Bekar Akrep’ler sizlerde cesur davranarak karşı cinsin yoğun ilgisini karşılıksız bırakmamalısınız…

Günün Olumlaması: İlerlemem ve olumlu sonuçlara ulaşmam için değişmem gerekiyor. Her değişim ruhsal bir bitiş ve tekrar diriliştir. Küllerimden yeniden doğuyor yenileniyor yeni kazançlı huzurlu kutsal ve değerli deneyimler yaşıyorum.

Günün Kristali: Labradorit

Günün Rengi: Beyaz

Yay Burcu

Bugün yoğun iş temponuzun içinde kendinizi heba etmemelisiniz. Sizin dışınızda değişen koşulların olması sizleri ürkütmemeli ve gerçeklerden kaçarak hareket etmemelisiniz. Değişimi kabullenin ve ayak uydurun. Özel yaşamınızda ise geçmişe duyulan özlem keşke ler yaşanmışlıklar yaşamınızın bir parçası olmaya devam ederken, Yaşamın size sunduklarından da kendinizi mahrum etmeyin. Keşke ler her zaman insanı yorar ve yaşamın getirdiği şansları fark edememenize sebep olur. Bunun bilinci ile hareket edin ve anı yakalayın…

Günün Olumlaması: Yaşamın her anı öylesine değerli öylesine öğretici ki, Farkındalığımın doğrultusunda yaşamıma yeniden yön verdiğim zamanlardayım. Eğriyi doğruya çevirmekten vazgeçtiğim, Gereksiz emekten sakındığım, Doğruyu görmeyenden uzaklaştığım kendi doğrularıma sahip çıkıp geliştirdiğim zamanlardayım.

Günün Kristali: Topaz

Günün Rengi: Beyaz

Oğlak Burcu

Aşk hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmeler yaşamınızın tüm yönlerine ışık olup doğacaktır. Çarelerin bittiğini düşündüğünüz konularda gelişen olaylar mucize gibi gelecektir sizlere. Aşkınızı ifade edin davranışlarınıza yansıtın ve sevdiğiniz insanın sizin için ne kadar önemli olduğunu ona yansıtın. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Oğlak’lar eşinize karşı duygularınız halen devam ediyorsa ve onsuz bir yaşamı düşünemiyorsanız ortak değerlerde buluşmak için bir adım atın.Rahatsızlıklarınızı tartışmaya dökmeden onu ikna etmeye çalışın göreceksiniz sakin tutumunuz onu da sakinleştirip doğru düşünmesini sağlayacak ve öfkesinin size olan sevgisinin önüne geçmesine engel olacaktır.

Günün Olumlaması: Sezgimin ve aklımın en üst seviyesindeyken kendi iç sesimin rehberliğine güveniyor, Var olan tüm iyi özelliklerimi sevgiyle ele alıyor geliştiriyor ve yaşamımdaki tüm karanlık noktalara ışık olup aydınlatmak için kullanmayı seçiyorum.

Günün Kristali: Rodokrozit

Günün Rengi: Beyaz

Kova Burcu

Gökyüzü’nün bugün sabırlı davranırsanız iş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayacağınızı müjdeliyor sizlere. Sakin olur olayların size anlatılmasını sukunetle bekler son sözü söyleyen taraf siz olursanız kazançlı çıkacaksınız.Duygularınızla değil aklınızla hareket etmelisiniz bugün.Özel yaşamınızda ise bekar Kova’lar; bugün aşk hayatınızda gerçekçi olmanız zihninizde kurguladığınız olayları bir tarafa bırakıp aşkı doyasıya yaşamanız için destekliyor sizleri.Gerçek yaşanırken kurguların içinde AŞK’ı esir etmek niye?

Günün Olumlaması: İzin vermiyorum hiç kimsenin benim değerlerimi acımasızca eleştirmesine ve izin vermiyorum kalbimi kırmalarına beni başkalaştırmaya çalışmalarına, Hatalarımı seviyorum olgunluğumu kazandırdığı için iyi niyetimi seviyorum her düştüğümde beni ayağa kaldıran mucizeleri getirdiği için özümü seviyorum hiçbir zaman başkalaşmadığı için ve şükrediyorum her halimle hayatın bana sundukları için….

Günün Kristali: Sitrin

Günün Rengi: Beyaz

Balık Burcu

Bugün sizden beklenenleri kısa sure içinde başarı ile verebilir maaşınızla ilgili süpriz bir gelişme yaşayabilirsiniz.İş ve özel yaşamınızda başınıza gelen her şey kabullenmeden direnmelisiniz.Kendinizi yaşamınızı yaşanmışlıklarınızı sorgulayacağınız güçlü bir enerji ile karşı karşıyasınız bugün. Ağlayın öfkelenin ruhunuzu özgürleştirin duygularınızı hayatla birleştirin ve netleşen olayların farkına varın..Özel yaşamınızda ise kendinizi çok özel hissettirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Direnmeden muhalefet etmeden samimiyeti sorgulamadan aşka teslim olun.. Bırakın aşkın gücü yaşamınızı kuşatsın…

Günün Olumlaması: Yorgunluklarımdan yaşanmışlıklarımın getirdiği bıkkınlıktan, Uzaklaşmanın mutluluğu iliklerime kadar işlemişken, Günün getirdiği güzellikleri sevgiyle kabul ediyor yaşamı yeniden keşfetmenin mucizesine eriyorum.

Günün Kristali: Peridot

Günün Rengi: Beyaz

Balsamina beğendi.
__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 04.03.2015, 13:36   #2 (permalink)
Aktif Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 4 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
aşk kapınızı çalabilir…
Hımm, ne diyeceğimi bilemedim şimdi.

__________________


HAYVANLIĞIN LÜZUMU YOK!

Kadınlara yönelik
ULUSAL, SINIFSAL, CİNSEL, DİNSEL
ayrımcılığa, sömürgeye ve şiddete
HAYIR !

Balsamina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 2
Balsamina, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 04:55