Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


5 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 5 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 5 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları 5 Mart 2015 Burç Yorumları, 5 Mart 2015 Burçlar Hakkında, 5 Mart 2015 Günü Koç Burcu Yorumları, 5 Mart 2015 Günü Balık Burcu Yorumları, ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 04.03.2015, 11:52   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 5 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları5 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

5 Mart 2015 Burç Yorumları, 5 Mart 2015 Burçlar Hakkında, 5 Mart 2015 Günü Koç Burcu Yorumları, 5 Mart 2015 Günü Balık Burcu Yorumları, 5 Mart 2015 Günü Aslan Burcu Yorumları, 5 Mart 2015 Günü Yay Burcu Yorumu, 5 Mart 2015 Günü İkizler Burcu Yorumu, 5 Mart 2015 Günü Akrep Burcu Yorumu, 5 Mart 2015 Günü Kova Burcu Yorumu, 5 Mart 2015 Günü Boğa Burcu Yorumu, 5 Mart 2015 Günü Başak Burcu Yorumu, 5 Mart 2015 Günü Oğlak Burcu Yorumu, 5 Mart 2015 Günü Yengeç Burcu Yorumu, 5 Mart 2015 Günü Terazi Burcu Yorumu, 5 Mart 2015 Günü Burç YorumlarıKoç Burcu

Gökyüzü bugün cesaretli adımlar atabileceğiniz imkanlarla karşılaşarak çevrenizde bulunan hemen herkesin onay ve desteğinizi alabileceğinizi müjdeliyor sizlere. Özel yaşamınızda ise, bekar Koç’lar çevrenizi saran aşk enerjisini görmezden gelmemeli, karşınıza çıkan fırsatları fark etmeli ve değerlendirmelisiniz. Evli Koç’lar, sizler ise duygularınızı ifade edin problemlerin üstüne üstüne gidin ve birlikte olduğunuz insanın duygularınızı anlaması ve daha duyarlı olması için elinizden geleni yapın.
Günün Olumlaması: Kara bulutlardan sonra gelen Güneş’in ışığı ile aydınlanmış olmanın sevinci ile güller açtı yüreğimde. Sözümle özümle bir olmanın demindeyim şimdi. Ruhum sarhoşluğunda sevdanın aşkın mucizesi ile en yüce makamdayım bugün.
Günün Kristali: Kedi gözü
Günün Rengi: Kırmızı

Boğa Burcu

İş hayatınızda kendinize olan güveniniz ve pozitif enerjiniz birçok insanın dikkatini çekecek. Bu da size birçok yeni teklif ve fırsatın kapılarını aralayacak. Zamanı ne kadar iyi değerlendirirseniz o denli kazançlı çıkacaksınız. Bugün kendinizi ifade ediş tarzınız ve olaylar karşısındaki yaklaşımınız çok etkileyicidir. İstek ve taleplerinizi bugün dile getirebilirsiniz. Yeni anlaşmalar için de oldukça uygun bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise, evli Boğa’lar çocuklarınızla iletişim kurmakta zorlandığınız konuları bugün ele almalı ve onları anlamaya çalışarak hareket etmelisiniz. Bekar Boğa’lar gün sizin gününüz her anınızı dolu dolu istediğiniz şekilde geçirin…
Günün Olumlaması: Her sonda yeni bir başlangıç yaşamayı öğrendim. Döktüğüm her gözyaşının kattığı olgunluğu yaşanmışlıkların ruhuma kattığı bilgeliği fark ettim. En değerli zamanlarımdayım her anımı doyasıya yaşıyor sahip olduğum değerlerime sahip çıkarak yola devam ediyorum.
Günün Kristali: Kuvars
Günün Rengi: Kırmızı

İkizler Burcu

Gökyüzü yaşanan olumsuz günlerin etkisini güzel gelişmelerle aralamaya başlıyor düşüncelerinizin kabul göreceği ve birlikte çalıştığınız insanların desteğini alabileceğiniz bir gündesiniz. Sahip olduğunuz kararlılık ve gördüğünüz destekle işinize fazlasıyla adapte olacak ve her türlü zorluğun üstesinden gelebileceksiniz. Finansal konularda hesapların dikkatle incelenmesi olabilecek aksaklıkları önleyecektir. Özel yaşamınızda da dengelerin oturmaya başlaması ile rahat bir nefes alacaksınız. Bu süreçte var olan sorunları son derece adil bir şekilde değerlendirip kendi hatalarınızı da kabul eder tarzda yapacağınız konuşmalarla sorunları tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Kuraklıktan sonra yağan yağmur gibi özel ve değerliyim. Yaşamımda ki herkes benim için bende onlar için çok değerliyim. Sevgimi bilgimi paramı paylaştıkça bana benden de başkalarına çoğalarak akar gider böylece evrenin muhteşem dengesine ayak uydurmuş olurum.
Günün Kristali: Hematit
Günün Rengi: Kırmızı

Yengeç Burcu

Gökler bugün işinizle ilgili her şeyi geniş boyutta değerlendireceğiniz çok kuvvetli bir zihinsel enerjiye sahip olacağınıza işaret etmekte. Planlama karar verme ve girişkenlik bugünün şifresidir. Çok yoğun haberleşme trafiği ile iletişimin yoğun olacağı bir gün olacak sizler için. Birikmiş işlerinizi toparlayıp hafta sonunu kendinize ayırabilirsiniz. Yeni bir kitap alabilir sevdiklerinizle uzun sohbetlerin yapıldığı keyifli akşam yemeklerine katılabilirsiniz. Yoğun bir haftadan sonra dinlenmek sizlere iyi gelecektir. Ruhunuzu dinlendiren melodilerle meditasyon yaparak zihninizi de gergin etkilerden arındırabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Zekamı ve iletişim gücümü seviyorum. Kendimi hiç zorlanmadan olduğum gibi ifade ediyorum. Yüreğimden dilime dökülen sözlerde ki gerçeklik başarıya giden yolumda tüm kapıları bana ardına kadar açıyor. Şimdi bu kapılardan güvenle ve bilgelikle yürüyorum.
Günün Kristali: Çeroit
Günün Rengi: Kırmızı

Aslan Burcu

Gökyüzü bugün yoğun bir iş günü geçireceğinize işaret etmekte. Aşırı yorgunluğa dikkat etmelisiniz ruhsal ve bedensel olarak kendinizi dinlendirmelisiniz ki, Yoğun temponuza daha sağlıklı bir şekilde ayak uydurabilesiniz. Aile bireylerinden birine içten içe olan kırgınlığınız sizi duygusal davranmaya itebilir; Kendinize haksızlık yapıldığı düşüncesiyle geriye çekilip uzak durmayı yeğlemek yerine açıkça kırgınlığınızı ifade etmelisiniz. Duygularınızı kendi içinizde biriktirmeniz olmadık meselelerde şiddetli tepkiler vermenize sebep olabilir.
Günün Olumlaması: Yüreğimin yara almış yanlarını sevgiyle ve açık sözlü konuşmalarımla iyileştirmeyi seçiyorum. Yaşadığım kırgınlıkları affediyor ve bir daha tekrarlanmaması için geçmiş deneyimlerimden aldığım özle kendimi ifade ediyorum.
Günün Kristali: Septerian
Günün Rengi: Kırmızı

Başak Burcu

Hayatta hiçbir şey mücadele etmeden bedel ödemeden istediğimiz gibi gerçekleşmez. Bu dönem sorumluluklarınızı sonuna kadar sahiplenerek hareket etmelisiniz. Kariyerinizi ilgilendiren konularda istekli çalışmanız sayesinde birilerinin dikkatini çekmeyi başaracak ve iş yaptığınız alanlarda yeni kapıların açılmasıyla heyecanlanacaksınız. Hayatınızın durgun kötüye giden yanlarında hızla yaşanacak gelişmeler ne kadar doğru bir yol seçtiğinize daha iyi idrak edebilmenizi sağlayacak. Başkalarından önce kendinize güvenerek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin gereksiz tartışmalara girmesine izin vermemeli ve net bir şekilde incindiğinizi rahatsız olduğunuzu ifade etmelisiniz.
Günün Olumlaması: Bir kapı kapanıyorsa hayat yolumda daha büyük bir kapı açılıyor şansıma. Her gecenin bir sabahı olduğu gibi, Her bitenin yeni bir başlangıcı vardır. Yıkılan ruhum sevgiyle diriliyor şimdi. Hayatın akışına ayak uyduruyor onunla bütünleşip yeniden doğuyorum.
Günün Kristali: Yakut
Günün Rengi: Kırmızı

Terazi Burcu

Bugün iş hayatınızda başkalarının sebep olacağı konulardan rahatsızlık duyarak gergin olabilirsiniz. Bu gerginlik sizi sarsacak nitelikte bir etkide olmayacak aksine yaşamınıza çeki düzen vermeniz ve insanlara yaklaşımınızı köklü bir şekilde değiştirmenize sebep olacak olumlu etkilere sebep olacaktır. Kendinize daha fazla değer verecek planlamalarda bulunacaksınız. Özel yaşamınızda ise beraberliği olmayan Terazi’ler ruhlarınızın anlaşacağı keyifli bir birlikteliğe adım atabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Sağlıklı zinde yaşama karşı dimdik durabiliyor olmanın şükründeyim. Her gün daha da kuvvetleniyor gerekli olanlarla gereksiz olanı ayırt ederek önceliklerimi belirliyorum. Yaşamın eşsiz kaynaklarından bolca faydalanıyorum.
Günün Rengi: Oranj
Günün Kristali: Kırmızı Mercan

Akrep Burcu

Gökyüzü duygularınızı kontrol altında tutmanız için uyarıyor sizleri. Pire için yorgan yakmanın anlamı yok. Sinirlerinize hakim olmayı başarmalısınız. Yaşadığınız stres sağlıklı kararlar almanızın önüne geçmemeli yaşadıklarınızdan yoruldunuz. Kendinize zaman ayırın yürüyüş yapın kendinizle baş başa kalıp rahatlamaya çalışın enerjinizi yükseltin bunu yaptığınız anda hem iş hem de özel hayatınızda her şey yoluna girecektir. Beraberliği olmayan Akrep’ler, Sizi anlayan mutluluğunuzla mutlu olan özel bir insanla aşka yaşama olan bakış açınız köklü bir değişiklik kazanabilir.
Günün Olumlaması: Öğrendiğim her şeyi sabır ve emekle geliştiriyor her yeni günle büyük bir coşkuyla hayata geçiriyor. Haklı başarılara ulaşıyorum. Maddi konularda şans benden yana. Kazandığım her lira katlanarak artıyor ve yaşam seviyemi daha iyiye daha güzele taşımaya devam ediyor.
Günün Rengi: Parlak Kırmızı
Günün Kristali: Kırmızı Spinel

Yay Burcu

Kendinize olan güveninizin her geçen gün daha da güçlenmesiyle iş hayatınızda yerinde çıkışlar sergileyecek insanların beğeni ve desteğini alarak rahatlıkla ilerleyebileceksiniz. Zihninizdeki planlarınızı uygulamaya başlamak için hazırsınız kendinize olan güveniniz yerinde. Şimdi size düşen harekete geçmek. Bir takım şeyleri arkanızda bırakmak sizi biraz zorlasa da kazanımlarınızın buna değdiğini göreceksiniz. Özel yaşamınızda olumlu gelişmelerle rahatlayacaksınız. Sadece duygularınızla değil mantığınızın da sesine kulak vererek tercihlerinizi belirlerseniz mutluluğun keyfini çıkarabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Eksik kalan düşüncelerimi tamamlıyor olmanın keyfi ve mutluluğundayım. Aşkı doyasıya yaşıyor aşkın gücüyle yaşamımı yeniden şekillendiriyorum. Aşktan aldığım enerji işime yaşamımın her alanına güneş olup doğuyor.
Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Labradorit

Oğlak Burcu

Problem yaşadığınız insanlarla size doğru gelen yaklaşımlardan çok onların anladığı tarzda mücadele edeceksiniz. dikkat etmeniz çevrenizde ki negatif insanların etkisinde kalmadan hayatınızın geneline müdahale etmelerine fırsat vermeden kararlı bir şekilde ilerlemeye devam etmeniz olmalıdır. Ayrıca hedeflerinizi belirlemeden hayatın rüzgarına teslim olarak yaşamı ağırdan alırsanız insanların üzerinizde baskı kurmalarına fırsat vermiş olursunuz. Özel yaşamınızda ise karşı cinsin yoğun ilgisi birlikte olduğunuz insanın alakası sizleri memnun edecek.
Günün Olumlaması: Her gelen günle kendimi daha çok seviyorum, Kendimde değer veriyor ve ruhumun bana gönderdiği mesajların anlamları çözüyor kendimle barışıyorum. Yedi veren gülleri gibi her gün bir yeteneğim özelliğim gün yüzüne çıkıyor hayat yolunda başarılarıma bir yenisi ekleyerek yenileniyorum.
Günün Rengi: Parlak kırmızı
Günün Kristali: Beyaz mercan

Kova Burcu

İş hayatınızda önemli gelişmelerin yaşanacağı bir gündesiniz. Kendinize güvenin ve kıskanç ruhlu insanların sizi sinirlendirerek motivasyonunuzu düşürmelerine izin vermeyin. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın kendi çıkarlarını düşünerek birlikteliğinizi 2nci plana alan tavırları karşısında ipleri bir anda koparabilirsiniz. Samimiyet ve saygıdan uzak bir beraberliğe tahammülünüz yok. Duygunun olmadığı bir ilişkide kalmanız oldukça güçtür. Bekar Kova’lar bugün aşk hayatınızda süpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Duygularım samimiyetim benim öz değerlerimdir. Öz değerlerimi seviyor sahip çıkıyor bana ve duygularıma saygı göstermeyen tüm insanları yaşamımdan uzaklaştırmayı seçiyorum. Sevgiyle besleniyor inançlarım sayesinde mucizelerimi yaşıyor yaşama Aşkla daha çok bağlanıyorum.
Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Kristal Kuvars


Balık Burcu

Bugün her şeyden önce fiziksel çekiciliğiniz ön planda tüm gözler üzerinizde olacak bu hayranlıkla olabileceği gibi kıskançlıkla da olabilir.. Bir yıldız gibi parlayacaksınız adeta, Fakat bu durum iş hayatınızda meslektaşlarınız ve mesai arkadaşlarınız tarafından hoş karşılanmayabilir ve moralinizi bozmak için adeta sözlerinde sizi hedef alan tarzda yaklaşımları olabilir. Kimsenin moralinizi bozmasına müsaade etmeyin ve emin olun ki sizin zayıf bir yönünüzü yakalayarak sizi üzmekten başka bir düşünceleri yok! Özel yaşamınızda sevdiğiniz insanın desteği huzur bulmanıza ve daha sağlıklı düşünmenize yardımcı olacaktır.
Günün Olumlaması: Yeni başlangıçlar yapmayı seçiyorum, Beni her halimle değiştirmeye kalkmadan seven ve değer veren insanlarla yola devam etmeyi seçiyorum. Tüm huzursuzluklarımı korku ve kaygılarımı sevgiyle evrene iade ediyorum.
Günün Rengi: Oranj
Günün Kristali: Rodokrozit

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 09:12