Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


6 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 6 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 6 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları 6 Mart 2015 Burç Yorumları, 6 Mart 2015 Burçlar Hakkında, 6 Mart 2015 Günü Koç Burcu Yorumları, 6 Mart 2015 Günü Balık Burcu Yorumları, ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 06.03.2015, 10:58   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 6 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları6 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

6 Mart 2015 Burç Yorumları, 6 Mart 2015 Burçlar Hakkında, 6 Mart 2015 Günü Koç Burcu Yorumları, 6 Mart 2015 Günü Balık Burcu Yorumları, 6 Mart 2015 Günü Aslan Burcu Yorumları, 6 Mart 2015 Günü Yay Burcu Yorumu, 6 Mart 2015 Günü İkizler Burcu Yorumu, 6 Mart 2015 Günü Akrep Burcu Yorumu, 6 Mart 2015 Günü Kova Burcu Yorumu, 6 Mart 2015 Günü Boğa Burcu Yorumu, 6 Mart 2015 Günü Başak Burcu Yorumu, 6 Mart 2015 Günü Oğlak Burcu Yorumu, 6 Mart 2015 Günü Yengeç Burcu Yorumu, 6 Mart 2015 Günü Terazi Burcu Yorumu, 6 Mart 2015 Günü Burç YorumlarıKoç Burcu

Gökyüzü hayattan edindiğiniz tecrübeleri deneyim zenginliğini acısı ile tatlısı ile yaşamınızın her safhasına güçlü bir şekilde yansıtmanız için destekliyor sizleri.Ruhsal olarak büyüdüğünüzü özgürleştiğinizi dengelendiğinizi yoğun olarak hissedeceğiniz bir gündesiniz.Yüreğinizde ki zincirleri kırabilmiş olmanın gücü sizleri daha aktif girişken bir hale büründürecek. Keşfedilmemiş olanı keşfe çıkacağınız bu özel süreç sizleri her anlamda kazançlı çıkaracak. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin huysuzluklarını görmezden gelin ve uygun anı kollayıp sevgi ile konuşup yaptıkları ve yapmadıkları üzerine paylaşımlarda bulunun ve aşkın huzurunu iliklerinize kadar yaşayın….
Günün Olumlaması: Ruhumu arındırıyor benlik sıyrılıp özümle bir olabilmenin huzurunu yaşıyorum. Tüm pozitif enerjileri ruhuma bedenime çağırıyor geldiğini hissediyor ve şifalanıyorum.
Günün Kristali: Akuamarin
Günün Rengi: Fıstık yeşili

Boğa Burcu

Gökyüzü bugün analizci yönünüzün iş hayatınızda önemli ayrıntıları yakalayarak başarılı çıkışlar sergilemenizi sağlayacağına işaret etmekte. Uzun zamandır niyetlendiğiniz bir işinizle ilgili önemli bir teklif alabilir hayallerinizi hayata geçirebilirsiniz. Bugün sezgilerinize güvenin ve bu doğrultuda ilerleyin…Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizin kendi aile bireyleri ile yaşayacağı tartışmalar karşısında söyleyecek söz bulmakta zorlanabilir ve sevdiğiniz insanın böylesine hak etmediği davranışlar içinde kalmasına üzülebilirsiniz.Ona ne yapması gerektiğini söylemeden küçük tavsiyelerde bulunursanız belki oda sapla samanı daha iyi ayırt edip tutumunun nasıl olması gerektiğini fark edebilir.Farkına varamadıklarının farkına varması için sevdiğiniz insana ışık tutabilirsiniz tavsiyelerinizle….
Günün Olumlaması: Ben hür irademle kendi hayrıma olacak tüm güzel davranışlarımı ortaya koymayı seçiyorum. Seçimlerimin olumlu sonuçlarıyla kendimi ve sevdiklerimi mutlu ediyorum.
Günün Kristali: Hematit
Günün Rengi: Fıstık yeşili

İkizler Burcu

Gökyüzü bugün son derece sezgisel bir hal içinde olacağınıza işaret etmekte. Algılarınız fazlasıyla açıktır, İnsanların duygu ve düşüncelerini net bir şekilde algılamanız iş hayatınızda bir çok konuda size rehberlik edecektir. Gerçek dostlarınızın varlığını maddi manevi destekleri ile yoğun olarak hissedeceğiniz bir dönemdesiniz…Özel yaşamınızda ise yeni başlangıçlar yeni heyecanlar ruhunuzu gençleştirecek.
Günün Olumlaması: Sezgimin ve aklımın en üst seviyesindeyken kendi iç sesimin rehberliğine güveniyor, Var olan tüm iyi özelliklerimi sevgiyle ele alıyor geliştiriyor ve yaşamımdaki tüm karanlık noktalara ışık olup aydınlatmak için kullanmayı seçiyorum.
Günün Kristali: Akuamarin
Günün Rengi: Yeşil

Yengeç Burcu

Bugün tüm gözler üzerinizde olabilir fazlası ile dikkat çekip yaptığınız hemen her davranışın hayranlık ve takdir kazanacağı bir gündesiniz.Tahmin bile edemeyeceğiniz insanların dikkatini çekecek işinizle ilgili yeni teklifler alabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise aşka olan hasretiniz sonlanıyor, Karşınıza sizi size tanıtacak özel bir insan çıkabilir ve yeni bir başlangıçla hayatınızın rotasını aşka çevirebilirsiniz. Evli Yengeç’ler romantizmin yoğun olacağı bir gündesiniz…
Günün Olumlaması: Sezgimin ve aklımın en üst seviyesindeyken kendi iç sesimin rehberliğine güveniyor, Var olan tüm iyi özelliklerimi sevgiyle ele alıyor geliştiriyor ve yaşamımdaki tüm karanlık noktalara ışık olup aydınlatmak için kullanmayı seçiyorum.
Günün Kristali: Akik
Günün Rengi: Yeşil

Aslan Burcu

Gökyüzü bugün olumlu düşünmenin ve davranmanın nimetlerinden yararlanacağınıza işaret etmekte. İnsanlarla iletişiminiz mükemmeldir.Maddi anlamda kazançlı çıkacağınız bir gündesiniz.İşinizle ilgili önemli bağlantılar ve iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizden dolayı yapmak zorunda kalacağınız ödemeler söz konusu olabilir.Bu durumun yaşanmasından sonra Sorumluluklarını gereği gibi yerine getirmesi için ciddi bir konuşma yapabilirsiniz. Bekar Aslan’lar bugün karşı cinsle tartışmalar söz konusu olabilir.
Günün Olumlaması: Aşkla beslenen ruhum ışık olup aydınlatıyor düşüncelerimi, netleşiyor her şey. Yaşanmışlıklardan bana kalan yorgunlukları sevgiyle harmanlıyorum. Yeniden yapılanıyor, her zamankinden daha fazla ben oluyorum ve ben beni bu halimle çok seviyorum.
Günün Kristali: Obsidyen
Günün Rengi: Yeşil

Başak Burcu

Gökyüzü bugün kaygılarınızı kontrol altına almanız için uyarıyor sizleri. Aksi halde düşündüğünüz tüm kaygılarınız gün içinde karşınıza sorun olarak çıkabilir.İşinizle ilgili konularda size sunulan görüş ve önerileri iyi değerlendirin ilerleyen günlerde kariyeriniz açısından olumlu etkileri gözden kaçırmak istemezsiniz.Özel yaşamınızda ise eşinizden kaynaklanan küçük ama can sıkıcı finansal bir kriz yaşanabilir. Dikkatli olun ve eşinizi de dikkatli davranması konusunda uyarın.
Günün Olumlaması: Sağlıklı ve doğru kararlar alabilmek için iç sesime kulak veriyor yaşadıklarımı objektif olarak gözlemlemeyi seçiyorum. Haklılık peşine düşmeden haksızlığı suçlamadan suçlu olmayı hissederek hareket ediyor ve doğru olanı buluyorum.
Günün Kristali: Labradorit
Günün Rengi: Fıstık yeşili

Terazi Burcu

Gökyüzü kendi merkezinizden çıkıp çevrenizle eski arkadaş ve dostlarla iletişime geçmeniz için teşvik ediyor sizleri. Uzun zamandır sabırla kendiliğinden düzelmesini beklediğiniz fakat bir adım bile ilerleme olmayan bir konuda kesin bir tepki koyarak rahatsızlığınıza son noktayı koyabilirsiniz.Buda sizi fazlasıyla rahatlatacak ve ruhsal anlamda özgürleştirecektir.İşinizle ilgili konularda yaptırım gücünüzün yüksek olduğu bir gündesiniz.İsteklerinizi size doğru gelmeyen konuları ifade etmekten çekinmeyin.Özel yaşamınızda ise ilişkinizde yaşanacak olumlu gelişmeler güveni tazeleyecek.Kendinizi her zamankinden daha huzurlu ve mutlu hissedeceksiniz.
Günün Olumlaması: Zorda kaldığım için doğru olanı belirleyemediğim anlarda sessiz kaldığım rahatsızlık duyduğum konu ve kişilere karşı haklı tepkimi ortaya koyuyor; Bitirmem gerekeni bitirerek yoluma devam ediyorum.
Günün Kristali: Opal
Günün Rengi: Fıstık yeşili

Akrep Burcu

Gökyüzü bugün güvenliğinizle ilgili konularda dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Bir anlık dalgınlık sonucu değerli bir kişisel eşyanızı kaybedebilirsiniz.Gözünüzü dört açın.İşinizle ilgili konularda maddi anlamda ufak tefek sıkıntılar gecikmeler yaşanabilir.Başkalarının kontrolünde olan işlerinizi takip etmeniz yararınıza olacaktır.Özel yaşamınızda ise eşinizin baskıcı tavırları karşısında aynı olayların defalarca tekrarlanmasına tahammül göstermekte zorlanabilir ve şiddetli bir tartışma yaşayabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Evrenin yüksek sesinde sessiz kalan yalnızlığımla yüzleşiyorum şimdi, Kalabalıkların çığlığı sağır ederken kulakları ve tozu dumana katarak koşturmalarının kör ettiği gözlerden olmaktan kendi istek ve irademle uzaklaşıyor tozu dumanı karmaşayı arkamda bırakarak sakin huzurlu başarılı gözümün kulağımın aydınlandığı yolda yürümeyi seçiyorum.
Günün Kristali: Krizopras
Günün Rengi: Yeşil

Yay Burcu

Uzun zaman sonra belki de ilk kez bu kadar huzurlu enerjik ve cesur hissettiğiniz bir gündesiniz. Yaşadıklarınızı nasıl değerlendirmeniz gerektiğini biliyor ve planlı bir şekilde düşündüklerinizi uygulamak için her fırsatı değerlendiriyorsunuz.İş ve özel yaşamınızda yeni insanlarla tanışmanın getireceği şansları elde edeceksiniz.Bunun içinde sosyal olun iletişime her zamankinden daha fazla önem gösterin.Özel yaşamınızda tatlı heyecanlar ruhunuzu sarabilir yeni bir ilişki ya da var olan ilişkiniz tekrar aşkın kuvvetli etkileriyle canlanabilir.
Günün Olumlaması: Kendimi doğayı insanı özgürlüğü bütünüyle saf bir kalple seviyorum. Sevgimin gücüyle köklerimi sağlamlaştırıyor.Yüksek akıl yetilerimle yeneteklerimi ortaya koyuyor ve kazanıyorum.
Günün Kristali: Kalsedon
Günün Rengi: Yeşil

Oğlak Burcu

Gökyüzü bugün kızgınlıklarınızı öfkenizi kontrol altına alıp sakinleşmeniz yönünde uyarıyor sizleri. Bilmelisiniz ki bugün davranışlarınızda öfke hakim olursa pişmanlık duyacağınız bir çok olayın başrolünde olabilir yaptıklarınızın sonuçlarını ağır bir şekilde ödeyebilirsiniz. Sakinliğinizi muhafaza etmelisiniz! Üzülmek istemiyorsanız. Bugün elinize geçecek parayı iyi değerlendirin ödemeniz gereken boçlar söz konusu iken harcamaları bir başka yöne yapmak akıllıca olmayacaktır.Özel yaşamınızda ise sınırları zorlamak olumsuz sonuçları getirebilir. Hiç kimse mükemmel değildir! Aklınızdan çıkarmayın .Hatalar insanlar içindir suçlarken eleştirirken kendi hatalarınızın bilincinde olmanız daha objektif olmanızı sağlayacaktır.
Günün Olumlaması: Ben beni yeniden keşfedebilmenin şükründeyim. Kendi madenimi işliyor şekilleniyor yenileniyor fark edemediklerimin farkına vararak gelişiyorum.Yeryüzünden gökyüzüne bir merdiven kurdum yürüyorum.Bu yol uzun bu yol aydınlık kendimle yarışabilmenin heyecanı ile coşuyor duruluyor mucizelerle mükafatlandırılıyorum.
Günün Kristali: Ametist
Günün Rengi: Fıstık yeşili

Kova Burcu

Gökyüzü bugün duygularınızı ikinci planda tutarak disiplinli bir şekilde profesyonel düşünerek hareket etmeniz için uyarıyor sizleri. İşinizi ilgilendiren her konuda kontrolü kendi elinizde tutmalı ve duygularınızın sizi yanıltmasına izin vermemelisiniz.Maddi konularda da adımlarınızı dikkatli atmalı her hangi bir yatırım yapma konusunda da aceleci davranmamalısınız.Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insan sizi bir hayli kızdırabilir ve sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Önce ben diyebilmeli ve hiç kimsenin sizi sağlık sorunları yaşatacak kadar çok üzmesine izin vermemelisiniz.
Günün Olumlaması: Düşe kalka yürümeyi öğrendim, Benim doğrularımdan uzak insanları sevdim seçmeyi ve doğrularıma daha fazla sahip çıkmayı öğrendim. Başkalarının beni yönlendirmesine izin verip aklımı onların idaresine verdim sürekli kaybettim. Şimdi ise yaşadıklarımın özünü bilgeliğini aldım kendimi yeniden keşfettim.
Günün Kristali: Yakut
Günün Rengi: Fıstık yeşili


Balık Burcu

Gökyüzü bugün ruh ve beden sağlığınıza özen göstermeniz kendinizi şımartmanız için destekliyor sizleri. Hemen her konuda cesaretli davranmalı, ne kadar değerli ve özel olduğunuzun farkına vararak hareket etmelisiniz. Enerjinizi yükseltin ve yaşama dört elle bağlanın.Hür iradenizi ortaya koymak, rahatsızlık duyduğunuz her şeyden uzaklaşmak için gereken güç ruhunuzda saklı.Bu gücün farkına varın ve yenilenin. Maddi konularda şans sizden yana. İş hayatınızda hızlı girişimlerde bulunup istediklerinizi kabul ettirebileceğiniz şartlar elde edebileceksiniz. Kararlı tavrınız ve ikna edici konuşmanız karşısında çevrenizdeki insanların sizden etkilenmemesi imkansız.
Günün Olumlaması: Aldığım her nefeste rabbime şükrediyor, farkındalığımı artırıyorum. Egolarımdan, bencilliklerimden, bilinçaltımın derinliklerinde yatan ve beni yoran tüm enerjilerden arınıyorum. Sahip olduğum inanç kutsal bir çemberle koruyor beni ve sevdiklerimi. Ağırlıklarımdan kurtulmanın özgürlüğünü yaşıyorum.
Günün Kristali: Pirit
Günün Rengi: Fıstık yeşili

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2015, 11:25   #2 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 6 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
Yay Burcu

Uzun zaman sonra belki de ilk kez bu kadar huzurlu enerjik ve cesur hissettiğiniz bir gündesiniz. Yaşadıklarınızı nasıl değerlendirmeniz gerektiğini biliyor ve planlı bir şekilde düşündüklerinizi uygulamak için her fırsatı değerlendiriyorsunuz.İş ve özel yaşamınızda yeni insanlarla tanışmanın getireceği şansları elde edeceksiniz.Bunun içinde sosyal olun iletişime her zamankinden daha fazla önem gösterin.Özel yaşamınızda tatlı heyecanlar ruhunuzu sarabilir yeni bir ilişki ya da var olan ilişkiniz tekrar aşkın kuvvetli etkileriyle canlanabilir.
Günün Olumlaması: Kendimi doğayı insanı özgürlüğü bütünüyle saf bir kalple seviyorum. Sevgimin gücüyle köklerimi sağlamlaştırıyor.Yüksek akıl yetilerimle yeneteklerimi ortaya koyuyor ve kazanıyorum.
Günün Kristali: Kalsedon
Günün Rengi: Yeşil
Burçalara inanırım ama burç yorumlarını hergün okumam .Okuduğum zamanda tutmaz. Neşeli ve enerjiğim maşallah ne hikmetse bugün tuttu .
Günün rengi herkeste yeşilin bir tonu bana özel bir şey yok

__________________


Papatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 06.03.2015, 12:32   #3 (permalink)
XxX
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 6 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

bu falları kim yazıyosa varya cebir cümle hepsinin neyse hep yalan dolan ya aşk hayatınız renklenecek ne aşk hayatı nan karşı cinsle tokalaşmak aşk mı sayılıyo ?

XxX isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 3
Papatya, XxX, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 02:37