Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


11 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 11 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 11 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları 11 Mart 2015 Burç Yorumları, 11 Mart 2015 Burçlar Hakkında, 11 Mart 2015 Günü Koç Burcu Yorumları, 11 Mart 2015 Günü Balık Burcu Yorumları, ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By YeşiL6

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 10.03.2015, 11:03   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 11 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları11 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

11 Mart 2015 Burç Yorumları, 11 Mart 2015 Burçlar Hakkında, 11 Mart 2015 Günü Koç Burcu Yorumları, 11 Mart 2015 Günü Balık Burcu Yorumları, 11 Mart 2015 Günü Aslan Burcu Yorumları, 11 Mart 2015 Günü Yay Burcu Yorumu, 11 Mart 2015 Günü İkizler Burcu Yorumu, 11 Mart 2015 Günü Akrep Burcu Yorumu, 11 Mart 2015 Günü Kova Burcu Yorumu, 11 Mart 2015 Günü Boğa Burcu Yorumu, 11 Mart 2015 Günü Başak Burcu Yorumu, 11 Mart 2015 Günü Oğlak Burcu Yorumu, 11 Mart 2015 Günü Yengeç Burcu Yorumu, 11 Mart 2015 Günü Terazi Burcu Yorumu, 11 Mart 2015 Günü Burç YorumlarıKoç Burcu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda gelen teklif ve önerileri dikkatle incelemeniz için uyarıyor sizleri. Anlık kararlar yanılgıları beraberinde getirebilir.Bilmediğiniz işlere yönelmekten uzak durun.Bu günlerde beklemede kalmak var olan şartları iyileştirmek için hareket etmek yararınıza olacaktır.Özel yaşamınızda ise eşinizin iş hayatında ki belirsizlik size karşı duygularını yeterince iyi ifade edememesine ve içine kapanmasına sebep olabilir.Anlayışlı davranın ve bu zorlu zamanlarında sevginizle ona destek olun.Bekar Koç’lar bugünler duygusal yakınlaşmalar hayal kırıklıklarına sebep olabilir. Dikkatli davranın…
Günün Olumlaması: Değişim enerjisini sevgiyle kabul ediyorum zorlandığım değiştirmekte zorlandığım tüm alışkanlıklarımı davranışlarımı yüksek irademle değiştiriyor ve yenileniyorum. Sağlıklı ve huzurluyum.Özüme sadık kalarak gelişmenin keyfiyle yepyeni başlangıçlara cesaretle yol alıyorum.
Günün Kristali: Turmalin
Günün Rengi: Çivit Mavisi
Boğa Burcu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda ilahi adaletin gerçekleşeceğini müjdeliyor sizlere. İşinizle ilgili size zararı dokunan kişi ya da kişilere karşı büyük bir zafer kazanabilirsiniz.İş hayatınızda yeni bir dönem sizleri karşılıyor istikrarlı bir başarı söz konusu.Emeklerinizin karşılığını almaya başlıyorsunuz.Özel yaşamınızda ise kaygılarınızı bir tarafa bırakmalısınız artık.Seviyor ve seviliyorsunuz güvenin ve aşka teslim olun.Hiç kimse seven iki insanın bir biri için atan yüreğininin kutsallığının karşısında duramaz zarar veremez.Sevginin gücünü fark edin ve ilerleyin….
Günün Olumalaması: Ruhumun derinliklerinde yer etmiş bilinçaltımda sürekli tekrar eden tüm yorucu düşüncelerimden arınıyorum. Ruhumu aşkla besliyor ve güçleniyorum.Tepeden tırnağa yenileniyor yeteneklerimin farkına varıyor sağlıkla aşkla bilgelikle küllerimden yeniden doğuyorum.
Günün Kristali: Lapis Lazuli
Günün Rengi: Beyaz
İkizler Burcu

Gökyüzü iş hayatınızda yüksek tempolu bir günün heyecanı stresi ve ilerleyen saatlerde getireceği önemli gelişmeleri müjdelemekte sizlere. Yeni bir işe başlayabilir.Mesleki yönde daha once yapmadığınız bir işe girişebilir ve insanların desteği ile kısa sürede hızla yol alabilirsiniz. Özel yaşamınızda da şans sizden yana ilişkinizde isteklerinizi gerçekleştirebileceğiniz problemleri aşabileceğiniz harika bir gündesiniz. Bugün gerçekleşecek Yeni ay enerjisi duygusal konularda güçlendiriyor sizleri…
Günün Olumlaması: Hayat seni seviyorum. Muhteşem bilgeliğinle bana öğrettiklerin için sana teşekkür ediyorum. Kendi mükemmelliğime giden yolda rehberim oldun sen beni daima destekleyen ileri taşıyan yegâne güçsün. Tüm parlaklığının ve ihtişamının bir parçası olmaktan mutlu ve huzurluyum.
Günün Kristali: Ay taşı
Günün Rengi: Çivit Mavisi
Yengeç Burcu

Bugün; Arkadaşlık ilişkilerinizde fikir ayrılıkları yaşamanız olası böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda geri çekilin ve tartışmaya girmeyin. Aynı şekilde aşk hayatınızda da bu sorunu yaşamanız olası eş yada sevgilinizle ortak noktalarda buluşamayabilirsiniz.Sağduyulu davranın ve sonrasında pişman olacağınız ani kararlar ve fevri davranışlardan kaçının.İş hayatınızda gelişmeler istediğiniz hızda ilerlemiyor diye Kendinizi hak ettiğiniz yerde hissetmeyebilirsiniz.Bu duygunun sizi esir almasına izin vermeyin.İlerleyen günlerle birlikte gelişmeler hız kazanacak ve hak ettiğiniz karşılığı maddi manevi almaya başlayacaksınız.
Günün Olumlaması: Sezgilerimin rehberliğinde ilerliyor farkına varamadığım değerlerimi fark ederek kendimi sevgiyle geliştiriyor, İletişime her zamankinden daha fazla önem veriyor özümden gelen değerlerimi sevgiyle ifade ediyor inançlarımı geliştirerek bolluk ve bereket dolu bir güne HOŞGELDİN diyorum…
Günün Kristali: Yıldız Taşı
Günün Rengi: Beyaz
Aslan Burcu

Bugün iş hayatınızda direkt ya da dolaylı bir şekilde sizi etkileyen ani değişimler yaşanabilir dikkatli olmanızda fayda var. Başkalarının sebep olduğu hataları kabullenir tarzda yaklaşımlarda bulunmayın çalışma arkadaşlarınız arasında yaşanan tartışmaların dışında kalın ve sadece yapmanız gerekenlerle ilgilenin.Aksi halde haklı haksız ayırt edilmeden yanlış yargının kurbanı olabilirsiniz.İyi niyetinizi sevdiğiniz yakınlarınıza saklayın ve işinize duygularınızı yansıtmayın.Özel yaşamınızda ise geçmişte kalan ve fazlasıyla özlem duyduğunuz bir ilişki tekrar gündeme gelebilir ve kalbiniz yeniden aşk’ın heyecanına kapılabilir.
Günün Olumlaması: Yaşanmışlıklarımdan aldığım derslerle olgunlaşmış olmanın huzurundayım. Ruhumda saklı olan olumlu yönlerimi ortaya koyuyor sezgilerimin rehberliği doğrultusunda doğru kararlar alarak başarı ile uyguluyorum.Kendime değer verdikçe daha başarılı oluyor sevginin kutsal gücüyle besleniyorum.
Günün Kristali: Akuamarin
Günün Rengi: Beyaz
Başak Burcu

Bugün işle ilgili konularda iletişim sıkıntılı olabilir insanlar sizi anlamayabilir sabırlı olmaya özen gösterin ve karşınızda ki insanlar sizi anlayana kadar anlatmaya devam edin. İş arkadaşlarınızdan gelecek destekle günün zorluğunu hafifleteceksiniz.Bugün sosyal yaşamınızı hareketlendirecek enerjilerle arkadaş ve dostlarla bir araya gelebilir iş ve özel yaşamınızla ilgili keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz.Bu enerjiler altında yeni biriyle tanışabilirsiniz evli olanlar ise eşinizle romantizmi yoğun olarak yaşayabileceğiniz aşkınızı alevlendirecek güzel bir dönemdesiniz keyfini çıkarın.
Günün Olumlaması: Kendimle yaşadıklarımla yüzleşiyor dünde kalması gereken olumsuzlukları bugünüme taşımaktan vazgeçiyorum. Ruhumu evrenin güzellikleriyle arındırıyor yeteneklerimi cesur bir şekilde ortaya koyarak bolluk ve bereket enerjisini kendime çekiyorum.
Günün Kristali: Kırmızı Zirkon
Günün Rengi: Çivit Mavisi
Terazi Burcu

Bugün banka ve finansal konularla ilgili gecikmeler ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz dikkatli davranın. Yaptığınız ya da yapılan ödemeleri kontrol ederek hareket edin.İş arkadaşlarınızla ilişkileriniz bugün bir hayli önem kazanmakta onlara karşı dikkatli olun başkalarının sebep olacağı olumsuzluklar size yansıyabilir.Bu dönemde potansiyellerinizin farkında olun yeteneklerinizden yapacaklarınızdan tereddüt etmeden cesur ve dikkatli olmanız gereken zamanlardasınız.Gerçek başarıya ulaşmak için sistemli bir şekilde çalışın ve gayretli olun.Gün sonunda kariyer hayatınızla ilgili önemli kararlar söz konusu olabilir.Özel yaşamınızda ise sakin ve duygularınızı kontrol altında tutmanız gereken bir gündesiniz.
Günün Olumlaması: Yüksek zekam şimdi iş başında duygusal olarak görmediğim göremediğim ya da görmezden geldiğim her şeyin farkına varıyor ve karanlıklarımdan aydınlığa çıkıyorum. Kendimi en doğru sözlerle ifade ediyor başarıya giden yolda kararlılıkla ilerliyorum. Yaşamı ve bana sunduklarını sevgiyle kabul ediyorum.
Günün Kristali: Selenit
Günün Rengi: Beyaz
Akrep Burcu

İş ve özel yaşamınızda; Yaşadığınız zorlu olayları olumsuz olarak değerlendirmeden her sonun yeni bir başlangıç olduğunu kabul ederek yolunuza devam etmelisiniz. Yaşamın akışına ayak uydurun ve ne kadar değerli olduğunuzun farkına varın. Hiçbir şey için geç olmadığına idrak edin ve isteklerinizi hedeflerinizi yükselterek ideallerinizi gerçekleştirebilmek için mücadele etmekten korkmayın.Maddi konularda önemli gelişmelerle standartlarınızı yükselme şansını elde edebileceksiniz.Bu dönem yaşadığınız her şey sizi daha iyi bir noktaya taşıyacaktır bitmesi gereken bitecek daha iyisi gelecektir.
Günün Olumlaması: Sevginin ve inancın gücünün var olan zorlu şartları değiştirebileceğine tüm kalbimle inanıyor ve deneyimleyerek şahitlik ediyorum. Sevgiyi paylaştıkça her geçen gün yoluna giren ilişkilere zenginliğe bolluk ve berekete sahip olmanın şükrünü yaşıyorum.
Günün Kristali: Kaplan gözü
Günün Rengi: Çivit mavisi
Yay Burcu

Bugün işinizle ilgili hemen her konuda ön planda olmaya özen gösterin. Öğrenebileceğiniz her türlü bilgi genel anlamda olduğu kadar kariyeriniz içinde paha biçilemez olacak gözünüzü kulağınızı dört açın. En iyi kaynağınız insanlardır.Gerek çalışma arkadaşlarınız gerek sektörde bulunan insanlar olmak üzere tüm tanıdıklarınızla iletişime önem verin ve yapmak istedikleriniz konusunda onların da desteğini istemekten çekinmeyin.Yaşamınızda olumlu gelişmelerin hız kazanması ile birlikte moral bulacak ve daha cesaretli adımlar atmaya başlayacaksınız.Aileniz ve yakın çevrenizdeki insanlar sizler için daha da fazla önem kazanacak yeni başarılara imza atmanız için size yardımcı olacaklar fakat dikkat herkes sizin kadar içten olmayabilir!!
Günün Olumlaması: Söz veriyorum kendime hayatı ertelemeden yaşayacağım, Kendime daha fazla değer verecek sevdiğim konularla ilgilenecek rahatsızlık duyduğum tüm konuları yaşamımdan uzaklaştırıp etkisiz hale getireceğim. Ruhum ve bedenim oldukça sağlıklı, Dengede kalabilmem için bu sağlığın önemini biliyor ve buna uygun yaşıyorum.
Günün Kristali: Hematit
Günün Rengi: Beyaz
Oğlak Burcu

Bugün özel hayatınızda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aşka küskün Oğlak’lar ise sürpriz bir aşkla karşılaşabilir ve kısa bir süre içinde ilişkilerini resmileştirme kararı alabilirler.İş hayatınızda yaşanan düzensizlik maddi sıkıntılar ödeme zorlukları son bulmaya başlıyor ve rahatlıyorsunuz.Uzun zamandır beklediğiniz finansal gelişmeler bugün gerçekleşebilir.Buna rağmen çalışma arkadaşlarınızla; İletişim veya iletişimsizlikle son sözü söylemek isteyen insanlarla ilgili gerginlikle olabilir.İnatçı zihinleri değiştirmek için yapabileceğiniz pek bir şey yok. O yüzden durumu elinizden geldiğince idare edin ve tartışmalardan uzak durun. Bugün mide ve bağırsaklarınızla ilgili sağlık problemlerine karşı dikkatli olmalısınız.
Günün Olumlaması: Ay’ın Dünyanın etrafında döndüğü gibi güzellikler bolluk bereket başarı aşk ve huzur etrafımda dönüyor şimdi beni büyük bir güçle sarmalına alıyor ve yaşamımı mükâfatlandırıyor. Sonsuz bir şükürle hepsini kabul ediyor ve bana gelen her şeyi en iyi şekilde değerlendireceğime Rabbime ve kendime söz veriyorum..
Günün Kristali: Sarı Safir
Günün Rengi: Çivit Mavisi
Kova Burcu

Bugün işinizle ilgili konularda birlikte çalıştığınız insanlarla yapılan çalışmalarda gözünüzden kaçan bir konu sıkıntılara sebep olabilir sözleşme ve anlaşmalara özen gösterin verilen sözleri yazılı anlaşmalar olarak imza altına almaya bakın. Bugün ikili ilişkileriniz önem kazanıyor. Uzun süredir devam eden birliktelikler resmiyet kazanabilir. Ruhunuzu gençleştirecek enerjilere açık olun ve kendinizi bedeninizi yenileyin bugün.Beraberliği olmayan Kova’lar ise ilk görüşte aşkı yaşayabilirler.Evinizle ilgili boya dekorasyon ya da her hangi bir değişiklik düşünüyorsanız tam zamanı her şey kolaylıkla ve istediğiniz gibi kısa bir sürede gerçekleşecektir.
Günün Olumlaması: Gecenin karanlığında kaybolup giden mum ışığı gibi yüreğimde tükenen ümitlerim, Şimdi güneşin günü aydınlattığı gibi ışıldıyor dünyama. Ruhum ve bedenim yenileniyor doğan günle.Sevginin ve inancın büyük gücüyle ben çevreme çevrem bana zenginlikler katarak ilerliyorum bu muhteşem döngüde.
Günün Kristali: Sitrin
Günün Rengi: Mor
Balık Burcu

Bugün burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile yaşamınızın her alanında güçleniyorsunuz.İş ve özel yaşamınızda yapmak istediğiniz hiçbir şeyi ertelemeyin bugün. Maddi konularda artış yaşanabilir fakat bu güzel etkiyi aşırı gereksiz harcamalarda bulunup har vurup harman savurmadan değerlendirmelisiniz.Paranızı biriktirmek ve ilerleyen aylarda yatırım için kullanmak sizleri kazançlı çıkaracaktır. Özel yaşamınızda ise aşkın heyecanını deneyimleyebilirsiniz bu durum sizi biraz ürkütüp düşündürse de kaygılarınızın mutluluğunuza engel olmasına izin vermemek tamamen sizin elinizde karar sizin..Bugün evli Balıklar için önemli gelişmeler yaşanabilir bu olumlu da olabilir olumsuz da.
Günün Olumlaması: Haklarıma sahip çıkıyorum; Yeteneklerime güveniyorum. Kimseye haksızlık yapmam kendime de haksızlık yaptırmam.Tüm kararlığımla hak ettiğim olana sahip olmak için şimdi bütün güçler benimle birlikte.
Günün Kristali: Kuvars
Günün Rengi: Çivit mavisi

Hipnoz beğendi.
__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 2
Hipnoz, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 17:38