Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


12 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 12 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 12 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları 12 Mart 2015 Burç Yorumları, 12 Mart 2015 Burçlar Hakkında, 12 Mart 2015 Günü Koç Burcu Yorumları, 12 Mart 2015 Günü Balık Burcu Yorumları, ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By YeşiL6

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 11.03.2015, 11:10   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 12 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları12 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

12 Mart 2015 Burç Yorumları, 12 Mart 2015 Burçlar Hakkında, 12 Mart 2015 Günü Koç Burcu Yorumları, 12 Mart 2015 Günü Balık Burcu Yorumları, 12 Mart 2015 Günü Aslan Burcu Yorumları, 12 Mart 2015 Günü Yay Burcu Yorumu, 12 Mart 2015 Günü İkizler Burcu Yorumu, 12 Mart 2015 Günü Akrep Burcu Yorumu, 12 Mart 2015 Günü Kova Burcu Yorumu, 12 Mart 2015 Günü Boğa Burcu Yorumu, 12 Mart 2015 Günü Başak Burcu Yorumu, 12 Mart 2015 Günü Oğlak Burcu Yorumu, 12 Mart 2015 Günü Yengeç Burcu Yorumu, 12 Mart 2015 Günü Terazi Burcu Yorumu, 12 Mart 2015 Günü Burç YorumlarıKoç Burcu

Gökyüzü bugün fiziksel enerjinizi yükseltiyor. Uyuyan ruhunuz coşku ile uyanıyor diyebiliriz.Cesaretiniz ve aklını işbirliği halinde gerçekçi davranmanızı sağlayarak iş hayatınızda yeni kapıları aralamanızı sağlayacak.Maddi anlamda riskleri hesaplayarak hareket ettiğiniz sürece kazanacaksınız.Özel yaşamınızda ise oldukça hareketli bir gündesiniz.Süpriz keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz.Bekar Koç’lar sizlerde tereddütlerinizden uzaklaşın ve aşkı dolu dizgin yaşayın….
Günün Olumlaması: Gözümü yükseklere diktim yüreğimin aydınlığından aldığım güçle ilerliyorum. Her doğan günle yenileniyor zenginleşiyor aşkla bütünleşiyorum.
Günün Kristali: Yakut
Günün Rengi: Kırmızı
Boğa Burcu

Gökyüzü bugün özel yaşamınızda kıskanç insanlardan kaynaklanabilecek sorunlarla karşılaşabileceğinize dikkat çekmekte. Eş yada sevgilinizle güven duygunuzu kimsenin sarsmasına izin vermeyin.Seviyor ve güveniyorsanız gözünüzle görüp kulağınızla şahit olmadığınız hiç bir şeye inanıpta sevginizi bir hiç uğruna feda etmeyin.İş hayatınızda da bugün insanların takdirini alacak ve maddi anlamda şanslı gelişmeler yaşayabileceksiniz.
Günün Olumlaması: Yüreğimin sesine kulak verdiğimde aydınlanıyor ben olmaktan çıkıp bütünün hayrına doğru yol alıyorum, Benliğin esir edici ağırlığından kurtuluyor, Biz olma yolunda tamamlanıyorum, Sevgiyle aşkla öğreniyor paylaşıyor ve aydınlanıyorum.
Günün Kristali: Zümrüt
Günün Rengi: Kırmızı
İkizler Burcu

Gökyüzü bugün iş ve özel yaşamınızda hiçbir şeyi kendi akışına bırakmamanız konusunda uyarıyor sizleri. Kuşku duyduğunuz olay ve kişileri incelemeli, Gerektiği takdirde düşüncelerinizi direk paylaşmalısınız.Bu sayede karşılaşabileceğiniz bir sorunun önüne geçebilirsiniz.İşinizle ilgili konularda paylaşımlarınızda iletişime önem verin fikir eleştiri ve önerileri anlayışla karşılayın.Finansal konularda ise ailenizin uyarılarını dikkate almalı cazip görünen tablolara temkinli yaklaşmalısınız bugün her hangi bir şey için aşırı harcamada bulunmamaya özen gösterin. Özel yaşamınızda ise; Uzun zamandır problem ettiğiniz bir konu birlikte olduğunuz insanın kararlı ve duyarlı tavırları ile çözüme kavuşabilir ve rahat bir nefes alabilirsiniz…
Günün Olumlaması: Nefes aldığım her an çok özel ve değerli şükretmek için çok fazla sebebim var. Sağlıklıyım iyi olanaklara sahibim iyi niyetim ve inançlarım beni her zaman güzelliklerle karşılaştırır ve engellerin üstesinden gelmem için beni güçlendirir. Sahip olduğum her şey için minnettarım ve şükrediyorum.
Günün Kristali: Yeşim
Günün Rengi: Kırmızı
Yengeç Burcu

Bugün duygusal konularda aşırı tepkileriniz yanlış anlaşılmaları ve buna bağlı tartışmaları beraberinde getirebilir. Duygusal gerginliğinizi kontrol altına almakta bir hayli zorlanacaksınız.Karşınızdaki insanın kırıcı sözleri çileden çıkmanıza neden olabilir. Her ne kadar zor olsa da sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız. İş hayatınızda ise disiplinli çalışmanız gereken bir gün zamanınızı iyi değerlendirmeli ve çalışma arkadaşlarınızın başkaları hakkında yaptıkları eleştirilere ortak olmamalısınız. Hiç alakanız olmadığı halde her şeyin sorumlusu olarak siz gösterilebilirsiniz aman dikkat…
Günün Olumlaması: Düşten gerçeğe giden muhteşem bir yoldayım. En yüksek akıl yetilerim ve yeteneklerimin rehberliğinde her şeyin üstesinden geliyor yüksek şansımın yardımıyla yeni kapıları aralıyor ve başarıya ulaşıyorum.
Günün Kristali: Lapis Lazuli
Günün Rengi: Kırmızı
Aslan Burcu

Gökyüzü bugün iş hayatınızda yaptıklarınızın karşılığını maddi manevi olumlu gelişmelerle almaya başlayacağınıza işaret etmekte. Bu süreçte göstereceğiniz sabırlı tutum sizi şu anda bulunduğunuz konumdan daha ilerilere taşıyacaktır.Maddi konularda kazancınızı akıllıca değerlendirmeli gereksiz harcamalarda bulunarak borç altına girmemelisiniz.Özel yaşamınızda ise sağlık problemleri söz konusu olabilir. Hava değişimi aşırı yorgunlukla birleşince gribal enfeksiyonlar bünyenizi zayıf düşürebilir dikkatli davranın…
Günün Olumlaması: Aşkı doyasıya yaşıyorum, Aşkla besleniyorum her geçen gün verdiğim ve aldığım Aşk büyüyor. Sevginin gücüyle güçleniyor yaşamın keyfine varıyorum.
Günün Kristali: Aragonit
Günün Rengi: Kırmızı
Başak Burcu

Bugün yakın çevrenizi ve ailenizi ilgilendiren konularda sizi bire bir ilgilendiren konular dışında yorum yapmamaya özen gösterin. Uzun süre sonra alevlenen sorunlara serinkanlı ve akılcı yaklaşımlarınızla kimseyi incitmeyecek şekilde çözüm bularak olayları sakinleştirerek her kesin saygı ve sevgini bir kez daha kazanacaksınız. Bugün sezgileriniz oldukça kuvvetlidir gördüğünüz rüyalarınızı kaydedin.Size mesaj verecek niteliktedir.Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi Başak’lar problemler yaşayabilirler.Olgun tavrınızla onlarla iletişim kurmak sizler için hiçte zor olmayacaktır.
Günün Olumlaması: Yeni olan her şeyi sevgiyle kucaklıyorum, Geçmişimden gelen değerlerimi sevgilerimi yeni olanla harmanlıyor ve zenginleştiriyorum bu eşsiz zenginlikler şimdi yaşam kalitemi yükseltip beni hak ettiğim yere taşıyor.
Günün Kristali: Zümrüt
Günün Rengi: Kırmızı
Terazi Burcu

Gökyüzü bugün yaşadığınız sorunlardan bir tanesinin daha sona ermesiyle motivasyonunuzu güçlendirirken yorgun ruhunuzu diriltmeye devam edecek. İş ve eğitimle ilgili keyifli gelişmelere hazır olun.Bu süre içinde yeteneklerinizi ortaya koyun işinizle ilgili hemen her konuda söz alın ve olabildiğince ön planda olmaya gayret gösterin.Bugün özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizin yakınları huzurunuzu kaçırmak için bir takım sözlerle size rahatsızlık vermeye çalışabilirler. Sakin olun daha önce yaşadıklarınızı düşünün ve sözlerin vurucu gücünü kullanın öyle bir ders verin ki birbirini seven insanların arasına girilemeyeceğini tüm benliklerinde hissetsinler…
Günün Olumlaması: İnançlarım sezgilerim yeteneklerim beni ben yapan değerlerim. İyiki varsınız iyiki doğmuşum beni dünyaya getiren anne babama teşekkür ediyorum. Ben olmaktan mutluyum.Deli dolu yüreğimi cesaretimi mertliğimi çaresiz anlarımda kendi kendimi motive edebilmemi seviyorum.Ey hayat bana sunduğun ve sunacağın tüm güzellikler için şükürler olsun….
Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Yeşim
Akrep Burcu

Sabah saatlerinde kendinizi oldukça gergin birr uh hali içinde bulabilirsiniz. Öğleden sonra daha sakin ve uyumlu bir ruh halinde olacak ve sabahki gerginliğinizden eser kalmayacak.Bugün işinizle ilgili önemli kararlar almaktan kaçının kendinizi ve yapmak istediklerini yeterince iyi ifade edemeyebilirsiniz.Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz çok güvendiği zaman zaman onlar için sizi kırdığı kişi ya da kişilerin gerçek yüzlerini göreceği bir günde. Kral Çıplak!!! Bu durum yaşadığınız üzücü olayların izlerini elbette kolay kolay silemeyecektir fakat gerçeklerin ortaya çıkması sizi de memnun edecektir. Unutmamalısınız ki ilahi adalet hiçbir zaman şaşmaz…
Günün Olumlaması: Coşup durulmayı ağlayıp susmayı düşüp kalkmayı yaşama aşkla bağlanmayı seviyorum. Sabrın erdemini vefanın kıymetini aşkın kudretini inancın gücünü tüm benliğimde yaşıyor ve yaşatıyorum..
Günün Kristali: Hematit
Günün Rengi: Kırmızı
Yay Burcu

Gökyüzü bugün özel yaşamınızda özlem duyduğunuz huzuru yakalayabilmek için rahatsızlık duyduğunuz daha doğrusu bıktığınız her şeye karşı tavrınızı belirleyerek yaşamınızda radikal düzenlemelerde bulunacağınıza işaret etmekte.İş hayatınızda ise sürpriz teklifler alabilir yurt dışı ile bağlantılı önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.Günün sizler için şifresi disiplin ve kararlılık.Kendinize güvenin yeteneklerinizi disiplinli bir şekilde göstermekten çekinmeyin.Aile bireyleri ile iletişime önem vererek hareket etmeniz faydanıza olacaktır.Ailenin desteği sizi bugünlerde daha güçlü kılacak ve manevi yönden çok daha huzurlu olmanızı sağlayacaktır.
Günün Olumlaması: Yaşamımda ki kargaşa ve çok sesliliğe kararlılıkla sessizliği ve huzuru davet ediyorum. Ruhumda yaşadığım ikilik halini kontrol altına alıyor hakkımda başkalarının kararlar verip beni istemediğim şeyler mecbur bırakmalarına izin vermiyorum.
Günün Kristali: Çeroit
Günün Rengi: Kırmızı
Oğlak Burcu

Gökyüzü bugün yaşadığınız her şeyi derin sorgulamalarda bulunarak öz disiplininizi harekete geçireceğinize işaret etmekte.Kendi içinizde kararlar almanız en yakınlarınızın bile tepkisini almanıza sebep olabilir.Olsun varsın sonunda kendiniz için neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlayarak doğru kararlar alacaksınız.Sizi olduğunuz gibi seven insanlar asla kötülüğünüzü istemezler.İş hayatınızda ise emeğinizi enerjinizi işinize olanca gücünüzle yansıttığınız sürece kazanacağınızı bilmelisiniz. Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi Oğlak’lar bugün çocuk ya da çocuklarınızdan hiç te hoş olmayan davranışlar görebilirsiniz. Bekar Oğlak’lar duygusal geçişleriniz sorgulamalarınız bu kadar fazlayken bir ilişkiye başlamak sizce ne kadar uygun olur?
Günün Olumlaması: Sezgilerimin ilahi gücüyle karanlık uykularımdan uyandım. Güneşin sıcaklığı Ay’ın ışıklarıyla aydınlandım.Yalanı doğrudan sahteyi gerçekten ayırt ettim bugün. Kendimi sevdim yaşamı sevdim aşkı sevdim inancın gücüyle kutsandım bugün…
Günün Kristali: Safir
Günün Rengi: Kırmızı
Kova Burcu

Gökyüzü bugün özel yaşamınızda yaşanabilecek gelişmelere dikkat çekmekte. Size duygularını ifade edip bir anda geri çekilen kişi’ den gelecek haberler söz konusu olabilir.Bu kez duygularınızla oynamasına fırsat vermemeli ve ona iyi bir ders vermelisiniz.Bu hem kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak hem de kendinize olan güveninizi kazanmanızı sağlayacaktır. İş hayatınızda ise bugün şans sizden yana maddi anlamda nakit akışı sizleri rahatlatırken yeni gelen işlerle keyifleneceksiniz. Bu süre içinde çalışma arkadaşlarınızla iletişime bir hayli önem vermeli onların desteğini alarak birlikte hareket etmelisiniz.
Günün Olumlaması: İlahi adalete güveniyor ve teslim oluyorum. Yaptığım her davranışımın ve seçtiklerimin sorumluluğunu kabul ediyorum. Çevremde ki hiç kimse yargıç değil yine hiç kimse beni yaptıklarımdan yaşadıklarımdan dolayı yargılayamaz ve cezalandıramaz. Yaşadıklarımı olgunluğa olgunluğu bilgeliğe katarak her gelen günle gelişerek zenginleşiyorum.
Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Zebercet
Balık Burcu

Gökyüzü elinizden kaçan bir fırsat; Tekrar kapınızı çalabilir. Bu kez elinizi çabuk tutmalı ve şansınızı iyi değerlendirmelisiniz.Bu bir iş teklifi olabileceği gibi alım satımla ilgili bir konuda olabilir.Kimsenin sizi engellemesine fırsat vermeden görüşme ve girişimlerinize hız vererek hareket edin ve kazanın.Bugün resmi dairelerle ilgili konularda da kontroller yapmalı ve işinin uzmanı kişilerin de görüşlerine başvurarak vergi finans gibi konularda planlı bir şekilde uygulamalar yapmalısınız.Özel yaşamınızda bugün birlikte olduğunuz insana her zaman ki anlayışı gösteremeyebilir ve onun bile bile sizi rahatsız edecek tavırlarına karşı sert tepkiler ortaya koyabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Her gece huzurla yattığım uykuda dinleniyorum. Yenileniyorum, Arınıyorum ve yepyeni bir günü umutla aşkla gelişen ve büyüyen inançlarımla karşılıyor.Enerjimi birikimimi en yüce hayrıma olacak şekilde değerlendiriyorum.
Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Topaz

Vanilya beğendi.
__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 11.03.2015, 20:58   #2 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 12 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

Bu burç 13 martın olsaydı bişişler doğru gidiyor diyebiliridm :d Arabanın muayenesi varda :d

Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 4
Cia, Perii, Vanilya, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 12:54