Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


13 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 13 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 13 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları 13 Mart 2015 Burç Yorumları, 13 Mart 2015 Burçlar Hakkında, 13 Mart 2015 Günü Koç Burcu Yorumları, 13 Mart 2015 Günü Balık Burcu Yorumları, ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By Perii

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 12.03.2015, 10:41   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 13 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları13 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

13 Mart 2015 Burç Yorumları, 13 Mart 2015 Burçlar Hakkında, 13 Mart 2015 Günü Koç Burcu Yorumları, 13 Mart 2015 Günü Balık Burcu Yorumları, 13 Mart 2015 Günü Aslan Burcu Yorumları, 13 Mart 2015 Günü Yay Burcu Yorumu, 13 Mart 2015 Günü İkizler Burcu Yorumu, 13 Mart 2015 Günü Akrep Burcu Yorumu, 13 Mart 2015 Günü Kova Burcu Yorumu, 13 Mart 2015 Günü Boğa Burcu Yorumu, 13 Mart 2015 Günü Başak Burcu Yorumu, 13 Mart 2015 Günü Oğlak Burcu Yorumu, 13 Mart 2015 Günü Yengeç Burcu Yorumu, 13 Mart 2015 Günü Terazi Burcu Yorumu, 13 Mart 2015 Günü Burç YorumlarıKoç Burcu

Gökyüzü bugün sıcakkanlı doğal ve olabildiğince çekici olacağınıza işaret etmekte. Pozitif haliniz çevrenizde bulunan herkesin ilgisini çekmenize neden olacak. İş hayatınızda size hayır demek neredeyse imkansızdır. Özel yaşamınızda da bu haliniz eş yada sevgilinizin size olan hayranlığını daha da arttıracaktır. Bekar Koç’lar aşk kapınızı çalabilir bugün olabildiğince sosyal olun ve kendinize vakit ayırıp sevdiğiniz bir aktivite ile ilgilenin…
Günün Olumlaması: Düşümden gerçeğe giden yolda söylemediğim her şeyi en güzel en yalın hali ile ifade ediyor, Korkumu cesaretle bilgisizliği bilgimle inançsızlığı inançla alt ederek ilerliyor. Gerçeklerle yüzleşiyor sahip olduğum her şeyi bütünün ve kendi hayrıma olacak şekilde değerlendiriyor geliştiriyor başarıdan başarıya aşkla yürüyorum…
Günün Kristali: Carnelian
Günün Rengi: Yeşil
Boğa Burcu

Gökyüzü sorumluluk almanız ve ön planda olmanız için destekliyor sizleri. Tüm yetenek ve bilgi birikiminizi konuşturma zamanıdır şimdi. Bugün tanışacağınız insanlar dan önemli iş teklifleri alabilirsiniz. Kendinizi geliştirebileceğiniz sizi bir adım öteye taşıyacak her teklifi değerlendirmeli kabul ederek ilerlemeye devam etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin yaşadığı iş stresinin hırsını sizden çıkarmaya kalkması sinirlerinizin gerilmesine sebep olabilir. Sakinliğinizi son ana kadar muhafaza ederek uyarıda bulunmanız olası tatsızlıkların önüne geçecektir.
Günün Olumlaması: Zamanın akışı beni kendi gerçeğime içsel sesimin rehberliğine ulaştırır kendi benliğimi keşfederim. Yeteneklerimin bilincindeyim ruhsal zenginliğime yeteneklerime güveniyorum. Bilirim ki gün ve gece aydınlandığında yepyeni bir gökyüzü bütün berraklığıyla ruhumu aydınlatır.
Günün Kristali: Labradorit
Günün Rengi: Fıstık yeşili
İkizler Burcu

Gökyüzü kendinizi son derece dinamik hissederek girişimci bir ruhla hareket edeceğinize işaret etmekte. İş hayatınızı ilgilendiren konularda kendinize göre geliştireceğiniz taktiklerle zorlandığınız konuları olumlu yönde kendinize çevirebilirsiniz. Maddi olarak şanslı bir gün sizler için. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle; Ortaklaşa yaptığınız işlerle ilgili disiplinli davranarak haklarınızı korumalısınız. Öfkeniz sadece kendinize karşı yaptığınız bir engeldir. Gerçekleri görmezden gelecek bir yapıda olmadığınıza göre şimdi harekete geçmeli ve rahatsızlık duyduğunuz tüm konularda fikirlerinizi söyleyerek yapmanız gereken hiçbir şeyi ertelememelisiniz. Kaybetme korkusunun ruhunuzda gezinerek sizi engellemesine izin vermemelisiniz.
Günün Olumlaması: Ruhumda gezinen korku endişe ve kaygılarımdan en yüksek akıl yetilerimi kullanarak uzaklaşıyor. Gerçeği tüm yanlarıyla kabul ederek iyileştirmem gereken alanların farkına vararak haklarıma sahip çıkıyorum.
Günün Kristali: Akik
Günün Rengi: Yeşil
Yengeç Burcu

Bugün iş ve özel yaşamınızda olaylara yaklaşımınızda ki içtenlik aşılması zor engellerin bile üstesinden gelmenizi sağlayacaktır. Bugün dikkat etmeniz gereken konu bu olumlu ruh halinizin rakiplerinizin kıskançlık duygularını harekete geçirerek size saldırır tarazda konuşmalarda bulunup dengenizi bozmaya çalışmalarına fırsat vermemeniz olmalıdır. Yapabileceklerinizin farkındasınız buda sizleri güçlü kılacak. Özel yaşamınızda ise uzun süredir devam eden sorunları çözüme kavuşturabilmek tamamen sizin elinizde yeter ki isteyin ve unutmayın ki Aşk fedakarlık sabır ve emek gerektirir…
Günün Olumlaması: Ruhumu ısıtan saran kuşatan sevginin güzelliğiyle ertelediğim sonralara bıraktığım her şeyi şimdiye taşıyorum. Anı yaşıyor aşkla seviyor ve ilahi bir şekilde aydınlanarak ilerliyorum.
Günün Kristali: Dumanlı kuvars
Günün Rengi: Yeşil
Aslan Burcu

Hayatınızın her alanında kazandığınız deneyimleri aynı olayları bir daha yaşamamak adına kullanmalısınız. Uzun yıllara dayanan bir dostunuzun özel yaşamınızdaki konularla ilgili görüşlerine saygı duymalı ve kendi içinizde değerlendirmelisiniz. Yaşamınızda ki insanlara hak ettiklerinden fazla fedakarlık yaptığınızda neler olacağını geçmiş deneyimlerinizden biliyorsunuz. Hiçbir eğriyi siz düzeltemezsiniz!!! Özel yaşamınızda ise yaşadığınız ilişki hakkında sizi baskı altına almak isteyen yakınlarınızın ve arkadaşlarınızın söyledikleri ile hareket etmekten vazgeçmelisiniz…
Günün Olumlaması: Kaybettiklerimde var benim kazandıklarım da. Üzülmem yaşanmışlıklarıma, sevinirim ruhuma kattığı olgunluklara. Kayıplarımla kazançlarımı birleştirir, her gelen günle yenilenir, ağırlıklarımdan kurtulurum. Sağlıkla nefes alır, daha çok çalışır, daha çok kazanır ve daha çok sevilmenin keyfi ile anın getirdiği güzelliklere şükreder, payıma düşeni sevgi ile kabul eder, hayat yolunda yürümeye devam ederim.
Günün Kristali: Akik
Günün Rengi: Yeşil
Başak Burcu

Gökyüzü bugün; Yakın çevrenizi ilgilendiren konuların getirdiği strese işaret etmekte. Bugün gördüğünüz tablo karşısında nasıl davranacağınızı belirlemekte zorlanabilirsiniz. Duygularınızla mantığınız arasında sıkışıp kaldığınızı düşünebilirsiniz. İş ve özel yaşamınızda size karşı gösterdikleri ilgisiz ve iğneleyici tavırları duygusal olarak zorlayacaktır sizleri.
Özel yaşamınıza gelince içinizde esen kuvvetli değişim rüzgarını sevdiğiniz insanla paylaşmanın zamanı geldi de geçiyor bile. Elinizi çabuk tutun çünkü zamanı durduramazsınız yapacağınız en güzel hareket zamanı iyi değerlendirmek…
Günün Olumlaması: Potansiyellerimin farkına vardıkça keşfedilmiş bir madenin işlenmesi gibi kendi değerimin farkına varıyor ve yaşamımın tüm alanlarında hak ettiğim değeri görüyor değerlenerek gelişiyorum.
Günün Kristali: Akik
Günün Rengi: Yeşil
Terazi Burcu

Yeteneklerinizi doğru zamanda doğru yerde bulunmanın şansı ile ortaya koyabilmenin şansını yakalayarak kariyerinize yeni bir yön verebileceksiniz. Maddi manevi şanslı günlerdesiniz. Bugünlerde iletişime önem verin dostlarınızdan gelecek destek sizleri daha da güçlü bir konuma taşıyacak. Özel yaşamınızda ise; Eş ya da sevgilinizden gelecek güzel bir jestle oldukça mutlu olabileceğinizi müjdelemekte. İlişkinizin güçleneceği birbirinize olan sevginin yoğunlaşarak artacağı özel bir süreç. Siz uzun süren bir ilişki içindeyseniz bu güzel etkilerle evlilik kararı alabilirsiniz. Bugün kendinizi yenilenmiş arınmış ve son derece pozitif hissedeceksiniz….
Günün Olumlaması: İçimde bana güç veren beni canlandıran isteklerimi uygulamam için beni tetikleyen büyük bir enerji var. Korkularımı endişelerimi kayıplarımı dünümde bırakarak bugünümü en güzeliyle değerlendiriyor. Yarınlarıma güvenle yürüyorum.
Günün Kristali: Peridot
Günün Rengi: Fıstık yeşili
Akrep Burcu

Bugün işiniz gereği bir arada olduğunuz kişilerden oldukça önemli bir teklif alabilirsiniz. Ailenizi ilgilendiren konular da yaşanacak maddi gelişmelerle rahatlayacak uzun zamandır sıkıntı duyduğunuz önemli bir konunun olumlu sonuçlanması ile sevineceksiniz. Özel yaşamınızda ise; Silkinecek ve bir anda enerjinizi toplayarak yaşamınızda her şeyi kontrol altına alabileceksiniz. Öylesine güçlü bir dönemdesiniz ki tıkandığınız nefes almakta zorlandığınızı hissettiğiniz hemen her konuda rahatlamalar yaşayacak kararlarınızı başarı ile uygulayabileceksiniz….
Günün Olumlaması: Duygularımı kelimelere döküyor sevginin rüzgarına teslim ediyorum. Dipsiz kuyulardan çıkıyor özgürleşiyor aşkla buluşmanın huzuruna eriyorum. Aşkın kutsallığına bürünüyor korunuyor kendi dünyamı aşkla keşfetmenin sırrına eriyorum.
Günün Kristali: Akik
Günün Rengi: Fıstık yeşili
Yay Burcu

Uzun zamandır hissetmediğiniz kadar enerjik ve yaşam dolu hissedeceksiniz kendinizi. Sorunların azalması ile omuzlarınızdaki yüklerde hafifleyecek ve özgürleştiğinizi hissederek huzurun getirdiği keyfi süreceksiniz. Yaşamınızda Tek düze giden bir çok şey olumlu yönde değişebilir. Değişim sizleri korkutmamalı değişen sadece şartlar ve konumuz olacaktır. Bu dönemde isteklerinizi ifade etmekten korkmayın. Özel yaşamınızda ise özellikle beraberliği olmayan Yay’lar keyif alacağınız sizi anlayan değer veren birinin varlığı ile aşkın tüm güzelliğini ruhunuzda hissedebilirsiniz.
Günün Olumlaması: Sözlerin büyüleyici etkisine inanıyor duygularımı en güzel haliyle ifade ediyor olumlu sonuçlarla seviniyorum. Paylaştıkça değer kazanan duygu ve fikirlerimle güçleniyor yarınlara güvenle ilerliyorum.
Günün Kristali: Akuamarin
Günün Rengi: Fıstık yeşili
Oğlak Burcu

İş hayatınızda var olan potansiyelinizi ortaya koyun sahne sizin. Belki de bugünün yıldızı siz olacaksınız.Yaşanan sıkıntılı deneyimlerden çıkardığınız derslerle şimdi her zamankinden çok daha güçlüsünüz. Bu süreçte kariyerinizi ilgilendiren konularda kendinizi elinizdekilerle sınırlandırmadan hareket etmelisiniz. Kapıları çalmalısınız ki size açılsın. Bugün kalbinizden geçen dilekleriniz gerçekleşebilir insanlarla ilişkileriniz oldukça uyumlu ve cana yakındır. Bu güzel enerji sadece iş hayatınızda değil özel hayatınızda da etkili olacaktır. Hayatınızda biri yoksa o özel insanla tanışabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Ruhumdan dışarı yansıyan harika bir coşku var şimdi içimde, Gökkuşağının yedi rengini barındırıyorum yüreğimde. Yaşamımın her alanında yenilik başarı zenginlik ve yüreğimdeki yedi rengimin büyülü yansıması var tüm çevremde.
Günün Rengi: Yeşil
Günün Kristali: Mercan
Kova Burcu

Bugün içe dönük ve hırçın bir ruh halinde olabilirsiniz. Özel hayatınızda sonradan pişman olabileceğiniz pek çok hata yapabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanı hiç hak etmediği davranışlar sergileyebilirsiniz ve bu size oldukça pahalıya patlayabilir! Öfkeniz kızgınlığınız kimeyse sorununuzu o kişi ya da kişilerle halletmeli ve onlarla yaşadığınız problemlerin özel hayatınızı etkilememesi için kesin çözümler üretmelisiniz. Sizi seven her zaman yanınızda olan insana haksızlık etmemelisiniz. Bugün öfkenizi kontrol altına almalı ve gerginliğinizi sevdiğiniz insanlara yansıtmamalısınız.
Günün Olumlaması: Daha önce olmadığım kadar kararlı ve cesaretliyim. Yaşamımda beni engelleyen huzursuz kılan her şeyi uzaklaştırma kararı aldım. Yeniden şekillenen hayat yolumda isteklerimi gerçekleştirebilecek inanç ve güce sahibim.
Günün Rengi: Yeşil
Günün Kristali: Kırmızı Spinel
Balık Burcu

Bugün yüreğinizden gelen sese kulak verin başarıya giden yolda karşılaşabileceğiniz zorlukların sizi korkutmasına izin vermeden emeğiniz ve azminizle her şeyin üstesinden gelebileceğinizi bilincinizde oluşturun. Özel yaşamınızda ise gergine etkiler devam etmekte. Siz ne kadar anlayışlı olursanız olun birlikte olduğunuz insan sizi anlamamakta ısrarcı davranmaya devam edecektir. Sabırlı olun ve ilk adımın ondan gelmesini bekleyin. Bekar Balık’lar; Popülaritenizin ve çekiciliğinizin oldukça yüksek olduğu bir gündesiniz keyfini çıkarın.
Günün Olumlaması: Ruhumdaki ışık Güneş gibi aydınlatıyor her yanı, Sevginin huzurun aşkın içindeyim. Sağlıkla başladığım her güne hamd ediyor yaşamımın her anını bütünün hayrına en güzel haliyle değerlendiriyorum.
Günün Kristali: Rodokrozit
Günün Rengi: Yeşil

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 13.03.2015, 02:48   #2 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 13 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

Bu burç yorumu bana değil karşı kişiye düşmesi lazım Çok ısrarcı benim bir kere bana ısrar eden yok aaa varmış neyse Cumaresi burcuma bari maçla ilgili bişiçıksa

YeşiL6 beğendi.
Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 3
Hipnoz, Perii, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 06:44