Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


23 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 23 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 23 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları 23 Mart 2015 Burç Yorumları, 23 Mart 2015 Burçlar Hakkında, 23 Mart 2015 Günü Koç Burcu Yorumları, 23 Mart 2015 Günü Balık Burcu Yorumları, ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 21.03.2015, 08:31   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 23 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları23 Mart 2015 Günlük Burç Yorumları

23 Mart 2015 Burç Yorumları, 23 Mart 2015 Burçlar Hakkında, 23 Mart 2015 Günü Koç Burcu Yorumları, 23 Mart 2015 Günü Balık Burcu Yorumları, 23 Mart 2015 Günü Aslan Burcu Yorumları, 23 Mart 2015 Günü Yay Burcu Yorumu, 23 Mart 2015 Günü İkizler Burcu Yorumu, 23 Mart 2015 Günü Akrep Burcu Yorumu, 23 Mart 2015 Günü Kova Burcu Yorumu, 23 Mart 2015 Günü Boğa Burcu Yorumu, 23 Mart 2015 Günü Başak Burcu Yorumu, 23 Mart 2015 Günü Oğlak Burcu Yorumu, 23 Mart 2015 Günü Yengeç Burcu Yorumu, 23 Mart 2015 Günü Terazi Burcu Yorumu, 23 Mart 2015 Pazar Günü Burç YorumlarıKoç

Gökyüzü burcunuzda ilerleyen Güneş’in tüm olumlu enerjilerini yaşamanıza yansıtmaya başlıyor. Sağlık sorunlarınız finansal kaygılarınız her şeyden once uzun süredir ruhunuzda esip duran mutsuzluk rüzgarının olumsuzluklarından arınıyor yenileniyor, Kendi gücünüzün farkına varabilmenin gücünü tüm benliğinizde hissetmeye başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda yüreğinizin sesine kulak vererek hareket ederseniz mutluluğa giden yolda önemli bir adım atabilirsiniz.
Günün Olumlaması: Karanlıklarımın üzerine doğan GÜNEŞ’in ışığında aydınlanıyor arınıyor, Yükselen enerjimle günü aşkla karşılıyorum.
Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Oniks
Boğa

Gökyüzü yorucu bir haftanın ardından kendinize zaman ayıracağınız keyifli bir günü müjdeliyor sizlere. Kişisel bakımınızı yapabilir yeni bir kitaba başlayabilir, Ruhunuzu dinlendirmenin huzuru ile var olan sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizle yanlış anlaşılmalara dikkat etmeli. Gönülden söylenmediğini hissettiğiniz kırıcı sözlere takılıp kalmadan tartışma yaratmadan çözüm odaklı davranmalısınız. Bilinki yaşam tartışmalarla harcanacak kadar uzun değildir. Anı güzel yaşayıp yaşatmak kendinize vereceğiniz en büyük armağandır.
Günün olumlaması: İnandığım gibi yaşıyor, Değerlerime sahip çıkmanın mucizelerini deneyimliyorum. Şükürle kabul ediyor sevgi ile paylaşıyorum.
Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Oniks
İkizler

Günlerdir zihninizi tırmalayan soruların cevabını kendiliğinden gelişen olaylarla bulacak ve omuzlarınızda ağırlığını hissettiğiniz sıkıntılarınızdan sıyrılacaksınız. Doğru yerde doğru zamanda olmanın getirisi yaşamınızda yeni bir sayfa açabilir ve yepyeni başlangıçlara yol alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aile bireylerinin sağlık sorunlarında yaşanacak keyifli gelişmelerle moral bulacaksınız.
Günün Olumlaması: Meleklerimin işaretlerini fark ediyor, Onların eşsiz güzelliklerinden fayda görmeye niyet ediyorum. Güvende ve huzurluyum.
Yengeç

Gökyüzü bugün aile bireylerinin sorunlarını dinlerken tarafsız olmanız için uyarıyor sizleri. Herkese eşit mesafede olmalı fakat gördüğünüz haksızlık karşısında duygularınızla değil gerçekçi tavrınızla tepkilerinizi dile getirmelisiniz. Maddi konularla ilgili beklediğiniz bir alacak ya da haber bugün süpriz bir şekilde gelebilir, Yeni yatırımlara yönelmek için harekete geçebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sorunları aşamadığınız bir ilişki içindeyseniz kendinizi FEDA etmek yerine gerçekleri görmeli ve mantığınızla hareket ederek sorunlara son vermeyi seçmelisiniz.
Günün Olumlaması: Aşkı iliklerimde hissediyor, Güçleniyor aşktan kalbime yansıyan güzellikleri başarı ile yaşamıma aktarıyorum.
Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Oniks
Aslan

Sizler için arınma ve yenilenme günü. Hayatınızda radikal kararlar alıp başarı ile uygulayabileceksiniz ayrıca yaşananlar eşinizle ilişkinizi de çok daha keyifli ve özel bir hale getirecek birbirinize kenetlenecek ve çok daha iyi anlayabileceksiniz… Doğru her zaman kazanır bunu hiç unutmayın…Bu dönemde kendinize her zamankinden daha fazla değer vermeli ruhunuzu bedeninizi güçlendirecek iyileştirecek her türlü aktivitenin içinde yer almalısınız. Bekar Aslan’lar sizlerde bu süreçte iş hayatınıza önem vermeli duygusal konular için aceleci davranışlar içinde bulunmamalısınız. Yetenekleriniz yeni fırsatları beraberinde getireceğinden şansınızı doğru kullanmalısınız.
Günün Olumlaması: İsyan yerine şükretmeyi, Nefret yerine sevmeyi seçiyor, Ruhumu sevgiyle arındırıyorum.
Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Oniks
Başak

Özel yaşamınızın önem kazandığı bir gündesiniz Bekar Başaklar doğru yerde doğru zamanda olmanın getirilerini maddi manevi deneyimleyebileceksiniz. Yeni insanlar tanıyacak ve onların yardım ve öneri ile yeni başlangıçlar içinde olacaksınız. Duygusal hayatınızda gerçekçi davranmanız ve dürüst olmanız sağlam temeller üzerine kurulacak bir beraberliğin AŞK kapısını aralayacak sizlere…. Yenileneceksiniz baştan ayağa mekandan hayata! Özellikle evli ve eşinin ailesi ile sıkıntılı süreçlerden geçen Başaklar hak yerini bulacak. Siz yeterki sağ duyulu davranmayı elden bırakmayın ve zaten baskı altında olan eşinizi sık boğaz ederek haklılığınızı ispat çabası içine girmeyin. Herşey doğal akışında sizin hayrınıza gelişecek.
Günün Olumlaması: İnanıyor güçleniyor, Yaşamın güzelliklerinden en yüce hayrıma olacak şekilde nasiplenmeye niyet ediyorum. Gerçekleşen niyetlerim için şükrediyor sevgiyle yeni başlangıçlara yol alıyorum.
Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Oniks
Terazi

Gökyüzü karşıt burcunuz Koç’ta ilerleyen Güneş’in sizlere yansıttığı etki ile, Kariyer hayatınızda yeni başarılı ve kazançlı bir dönemin kapılarını aralıyor sizlere. Yeteneklerinizi sergilemekten çekinmeyin ve ön planda olmaktan korkmayın. İş arıyorsanız bu dönemde girişimci davranın. Hz. İSA’nın söylemindeki gibi ‘’Kapıları çalın’ki size açılsın! Kuraklıktan sonra yağan yağmur KUTSAL’dır. Bunu unutmayın. Özel yaşamlarınızda ise Evli Koç’lar sizlerde eşinizden gelecek güzel haberlerle sevineceksiniz. Özellikle maddi konularda yaşanacak gelişmeler ödeme sıkıntılarınızı da sona erdirecek…
Günün Olumlaması: Zorlukları kolaylaştırmayı, Sevgi ile zenginleşebilmeyi sağlıkla uyanılan her günün önemini içtenlikle anlayabilmenin bereketi ve şansı benimle birlikte.
Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Oniks
Akrep

Gökyüzünün sizlere yansıyan olumlu enerjileri ile, Öğrenci Akrep’ler başarılı olmaya odaklanın ve bu olumlu enerjiyi disiplinli çalışmanızla bütünleştirin. Tutulmanın enerjisi tüm Akrepleri ruhsal olarak güçlendirecek omuzlarınızda yüreğinizde ağırlık yapan sorun alışkanlık ve takıntılarınızdan ARINACAK. Kendinizi geliştirebileceğiniz yenileyebileceğiniz aktivitelere yöneleceksiniz. İçinden çıkamadığınızı düşündüğünüz pek çok konuya çözüm bulacak yaşamış olduğunuz onca zorluğa rağmen hayata tutunabilmenin mücadele edebilmenin şükrü ile HAYATA Kendinize bir ŞANS daha verecek… Karşılığınıda fazlası ile alacaksınız.
Günün Olumlaması: Aşka inanıyor Aşkı çağırıyor, Kırılan kalbimi Aşkın kutsal şifası ile şifalandırıyor, Doğan günü sağlıkla aşkla karşılayarak zenginleşiyorum.
Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Oniks
Yay

Gökyüzünden burcunuza yansıyan enerjiler; Kendinize yapılmasını istemediğiniz davranışları eş yada sevgilinize yapmamanız için uyarıcı. Göksel enerjilerle özel hayatınız fazlası ile önem kazanmakta. Duygularınızı ifade ederken kırıcı sözler sarf etmemeye özen göstermelisiniz. Özellikle evli Yay’lar eşinize kendisini değersiz hissettirecek sözlerden kesinlikle kaçının. Bekar ve ilişkisi devam eden Yay ’lar sizlerde şüpheci davranışlarınız sonucu ani bitişler yaşayabilirsiniz. Gökyüzünden size yansıyan enerjiyi olumlu yönde kullanmak istiyorsanız sağ duyulu davranmalı ve takıntılarınızdan uzaklaşmak için kendinizle mücadele etmelisiniz. Kırdığınız yerden kırılmak istemiyorsanız ruhunuzdaki Melek şeytanınızı yensin…
Günün Olumlaması: Meleklerimin mucizelerini fark ediyor, İnaçlarımı güçlendiriyor şükürün önemini kavrayabilmiş olmanın sayısız nimetleri ile karşılaşıyorum.
Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Oniks

Oğlak

Gökyüzü arınmanız yenilenmeniz ve yaşamın güzelliklerini fark etmeniz için şanslı bir günü müjdeliyor sizlere. Bugün; Sosyal olun kendinize olan güveninizi ortaya koyun. Hiç kimsenin duygularınızla oynamaya hakkı yok siz izin vermediğiniz sürece. Hayatta olumsuz ilişkilerden ibaret olmadığına göre; Aynı yerden değil farklı yerlerden bakın hayata. İş arıyorsanız yada iş değişikliğine gitmek istiyorsanız bu dönemi değerlendirin. Yeteneklerinizi kazanca dönüştürün. Bu dönemde yeni tanıyacağınız insanlardan beklemediğiniz faydalar görebilir hayat rotanızı bambaşka bir yöne çevirebilirsiniz. Siz yeterki değişimden korkmayın kırgınlıklarınızın korkularınızın fırsatları değerlendirmemenize neden olmasına izin vermeyin. Can Yücel’in söyleminde olduğu gibi Gavura kızıp oruç bozulmaz bir kemik aynı yerden iki kere kırılmaz!
Günün Olumlaması: Beni aşkla seven yüreği aşkla karşılıyor, BİR Oluyor paylaşıyor Aşkı Aşk’la yücelterek yüreğime rehber ediyorum.
Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Oniks
Kova

Gökyüzü fırsatlarla dolu bir günü müjdeliyor sizlere. Farkına varabildiğiniz kadar değerlendirebilir yada değerlendiremezsiniz! Ne duruyorsunuz HÜR iradenizi ortaya koyun ve kazanın. Hayal kırıklarınız kalbinizin kanayan yarası kapanıyor ve yenileniyorsunuz. Sorunlu ilişkilerden sebepsiz bitişlerden yorgun düşmüş ruhunuz Aşk enerjisi ile yapılanmaya başlıyor. Evli Kova’lar eş ya da yakınlarınız aracılığı ile gelirler elde edebilirsiniz. Uzun süredir devam eden bir davanız sonuçlanabilir ve yüklü bir kazanç elde edebilirsiniz… Bekar Kova’lar sizlerde iş ve özel yaşamınızda gelen şansı değerlendirmek için harekete geçmelisiniz.
Günün Olumlaması: Sağlıkla uyuduğum geceden Aşkla uyandığım güne şükürler olsun. Aşk sadakat bereket şans benimle birlikte.
Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Oniks
Balık

Hayatınızda ki özel günlerden birindesiniz, Yüzleşmeler ağırlıklarınızdan kurtulmanıza vesile olur belki’de. Bugün özel yaşamınızla ilgili konularda geçmişte yaptığınız davranışlarınızı gözden geçirin. Size değer veren seven o özel insanı kırmakta ısrar eder bencilce davranışlar içinde olur kendinizi haklı onu haksız konuma sokma çabası içine girerseniz Bilin’ki geçmişte ki kadar şanslı değilsiniz! Toprak yağmurun kıymetini anlayacak fakat o gün yağmur yağmayacak diye bir söz vardır! Geç kalınmışlıkların son pişmanlığın fayda etmeyeceği zamanlarda ektiğinizi biçebilirsiniz! Bekar Balıklar sizlerde kuşku ve kıskançlık duygunuzu kontrol altına almalı. Sevgilinizin her sözünde her davranışında farklı bir mana çıkarmamalısınız. Kendi kafanızda kurguladığınız düşüncelerin sorumlsusu sizsiniz sevgiliniz değil! Mutlu olmak istiyorsanız adil olmalı sevgiye aşka değer vermeyi yaşamınızın bir parçası haline getirmelisiniz
Günün Olumlaması: Kendimle yüzleşiyor ve kendime adil davranıyorum. Zoru kolaya çeviriyor sevginin zırhına bürünüyor korkularımı alt edebilmiş olmanın ZAFERİ’ni deneyimliyorum.
Günün Rengi: Kırmızı
Günün Kristali: Oniks

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 3
Amazonn, Papatya, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 00:54