Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


25 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 25 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 25 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları 25 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları, 25 06 2015 burçlar, 25 06 2015 akrep burcu yorumu, 25 Haziran 2015 aslan burcu yorumu, 25 Haziran ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By YeşiL6

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 24.06.2015, 12:52   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 25 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları25 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları

25 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları, 25 06 2015 burçlar, 25 06 2015 akrep burcu yorumu, 25 Haziran 2015 aslan burcu yorumu, 25 Haziran 2015 balık burcu yorumu, 24 Haziran 2015 başak burcu yorumu, 24 Haziran 2015 boğa burcu yorumu, 25 Haziran 2015 ikizler burcu yorumu, 25 Haziran 2015 koç burcu yorumu, 25 Haziran 2015 kova burcu yorumu, 25 Haziran 2015 oğlak burcu yorumu, 25 Haziran 2015 terazi burcu yorumu, 25 Haziran 2015 yay burcu yorumu, 25 Haziran 2015 yengeç burcu yorumu, 2015 Haziran ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2015 Haziran günlük burç yorumları, 25 Haziran burç yorumları, 25 Haziran 2015 Perşambe günlük burç yorumlarıKoç Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2015

Sevgili Koçlar saat 01:23 Ay-Pluto görünümüyle güne adım atarken, sizi ilgilendiren konuları yüzeysel değil derinlemesine gözden geçirmek istersiniz. Söylenenle, duyduklarınızla yetinmeniz pek mümkün olmaz. Sizi endişelendiren durumlar varsa çok daha fazla incelersiniz. Ta ki, rahatlayana, aklınıza yatana kadar. Çalışma hayatında da durum böyledir.
Saat 21:08 Merkür-Neptün görünümü, hayallerimizi gerçekleştirmek üzere yola çıkışın göstergesidir. Kişi böyle bir etki altında yolculuklar yaparak, etrafıyla bağlantılar içinde olarak, düşüncelerini yazıya söze dökerek kendi yolunu kendi çizebilir. Fikir sahibi olmanızı, bilmediklerinizi öğrenmenizi, öğrendiklerinizi başkalarıyla paylaşmanızı sağlayabilecek bu enerjiyle neler yapılmaz ki? Bu görünüm, hayata ayak uydurmanın önemini göstermektedir. Neye inanıyorsan onun peşinden koş, neyi anlatmak istiyorsan onu anlat diyerek bizi harekete geçirmektedir. Kısa vadeli düşünülmemesi gerektiğini gösteren bu görünüm, uzun sürse bile kişinin sabırla her türlü engeli aşabileceğini söylemektedir.
Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Her şey gönlünüzün istediği yönde gelişsin. Kalben sevgilerimle,

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2015

Sevgili Boğalar Salı günümüz, saat 01:23 Ay-Pluto görünümüyle başlıyor ve sizlerin kendinizi daha güçlü şekilde ifade etmenizi sağlıyor. Aşk hayatınızla ilgili konularda, her ayrıntının aslında bütünün bir parçası olduğunun bilincinde olduğunuzdan, gözünüzden hiçbir şeyin kaçmasına izin vermezsiniz.
Saat 21:08 Merkür-Neptün görünümü, parasal konular üzerinde akıllıca hareket etmenin ve hedefinize uygun şekilde ilerlemenin göstergesidir. Uzun vadeli olana yönelirken, aceleci davranmamayı da bilmemizde yarar var. Eğer amacımız ilerlemekse, her bir detaya dikkat etmemiz iyi olur. İş girişimlerinde veyahut kararlarımızı verirken, bir yön belirlerken gerçekçi düşünelim.
Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Her şey gönlünüzün istediği yönde gelişsin. Kalben sevgilerimle,

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2015

Sevgili İkizler saat 01:23 Ay-Pluto görünümü Salı günümüzün ilk etkili enerjisidir ve bizim akıllı, sorumluluk sahibi bireyler olarak hedef belirlememizde rehberimiz olur. Ayrıca düşündüğünüz yenilikler için paranın önemini bir kez daha vurgulayıcıdır. Mali ortaklıklar, miras, hisseli paralar, finansal yatırımların ileriye dönük şekilde ele alınmasında yarar vardır.
Saat 21:08 itibariyle etkili olacak Merkür-Neptün arasındaki mücadeleci görünüm, iş konularında sizi aktif kılıyor. Şu aralar özellikle iletişimde bulunma ve fikirlerinizi ortaya koyarak gelişimden yana kararlar almak niyetindesiniz. Bu görünüm, hayallerine sahip çıkan ve onları ortaya koymak için yılmadan çalışan kişilerin başarılı olmasını sağlıyor. Burada dikkat edilecek nokta, hem yaptığınızdan hem de ortaya koyduğunuzdan emin olmak. Siz azimli olursanız, tabii ki başarırsınız.
Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Her şey gönlünüzün istediği yönde gelişsin. Kalben sevgilerimle

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2015

Sevgili Yengeçler saat 01:23 Ay-Pluto görünümüyle Salı günümüz başlayacak. Hem yakın çevremizde olan gelişmeleri hem de ilişkimizle alakalı konuları daha dikkatli bir şekilde ele alacağız. Derinlemesine analiz edebilecek güçteyiz.
Saat 21:08 Merkür-Neptün görünümü, birçok mesele üzerinde düşündüğünüzü, merak ettiğinizi, her şeyi bilmek istediğinizi gösteriyor. Ancak edindiğiniz bilgiler yeterli gelmeyebilir veya başarılı olmak istediğiniz konularda engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Sizi ilgilendirsin veya etmesin, her şeyin dibini kurcalayabilirsiniz. Bazen öylesine çok şey öğrenirsiniz ki, bunları nerede kullanmanız gerektiğini tam olarak bilmediğiniz için kolayca dağılabilirsiniz. Gizli bir mesele üzerinde incelemede bulunan birisi olabilirsiniz. Sözgelimi bir gazeteci veya araştırmacı. Bir konuyu tam olarak öğrenmeye çalışabilirsiniz. Bu enerjiyi doğru bir şekilde kullanmanın yolu, disiplinli olmaktır. Ancak bu öyle kolay değildir. Çaba sarf ederseniz, çok kıymetli bilgilere ulaşabilir, bunları yazıya dökebilirsiniz. Sizi başarılı bulabilirler.
Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Her şey gönlünüzün istediği yönde gelişsin. Kalben sevgilerimle,

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2015

Sevgili Aslanlar saat 01:23 Ay-Pluto görünümü, planlarınızı kendi bildiğiniz şekilde yapma arzunuzu işaret eder. Dışarıdan müdahalede bulunulmasından hoşlanmazsınız. Öncelikli işlerinize sabah saatlerinde daha fazla önem vermenizi tavsiye ediyorum. Çalışma hayatı, sağlık, mali konular üzerinde daha fazla durabilirsiniz.
Saat 21:08 Merkür-Neptün görünümü, hayallerinizi aktif ve enerjik bir zihinsel akış sağlıyor. Kişi eğer isterse, hayallerini gerçeğe dönüştürmek yolunda mesafeler kat edebilir. Sınırlarınızı genişleten, maddi ve manevi, ilişki anlamında fantezilerinizi yükseltici bu görünümden yararlanmanın yolu, meraklı ve yetenekli olduğunuz alanlarda kendinizi göstermek. Gelişime, bilgi sahibi olmaya çalışmakta yarar var. Hangi alana meraklıysanız mutlaka o alanla ilgili gelişmeleri mutlaka takip ediniz. Siz bilgilendikçe, danışmanlık, yazarlık, öğretmenlik, seyahat gibi alanlarda söz sahibi olabilirsiniz. Ayrıca başkalarını da doğru yönde teşvik edebilirsiniz.
Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Her şey gönlünüzün istediği yönde gelişsin. Kalben sevgilerimle,

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2015

Sevgili Başaklar saat 01:23 Ay-Pluto görünümü, hayatı ele alış biçiminize göre planlarınızı gözden geçirerek günü olumlu bir şekilde değerlendirmenizi sağlar. Ayrıca aşk hayatınız, varsa çocuklarınızla alakalı meseleleri de titizlikle ele almanızda rehberinizdir. Bilmek, anlamak, görmek istersiniz. Dolaylı yollardan değil, bilhassa kendiniz şahit olmak istersiniz.
Saat 21:08 Merkür-Neptün görünümü, mesleki ve ilişki konularında zaman mevhumunu göz önüne almak, iş hayatında profesyonelce hareket etmek, ilişki konusunda da gerçekçi düşünmek zorundasınız. Hangi mesele olursa olsun, şu aralar aklı başında düşünmemiz gerekiyor.
Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Her şey gönlünüzün istediği yönde gelişsin. Kalben sevgilerimle,

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2015
Sevgili Teraziler, saat 01:23 Ay-Pluto görünümü, ailevi konular başta olmak üzere toplumsal hayatın içinde yaşananları dikkatle gözlem altına almanızı sağlar. Gerek gördüğünüz meseleler üzerinde titizlikle duracağız. Bize göre henüz yerli yerine oturmamış durumlar söz konusu. Bu yüzden de içimiz pek rahat değil. Dışa belli etmesek de, derinlikli bir şekilde bunların üzerinde düşünebiliriz.
Saat 21:08 Merkür-Neptün görünümü, yolculuklar yaparak, bilgilenmenin, kendinizi geliştirmenin, aktif hareket etmenin, başarıya susamışlığın göstergesi. Sizi şu anda hangi konuda olursa olsun bilginizi, deneyimlerinizi mutlaka ifade etmelisiniz. Bu sizi gereksiz telaşlardan, endişelerden, sağlık açısından zorlayan durumlardan kurtulmanızda destekleyicidir.
Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Her şey gönlünüzün istediği yönde gelişsin. Kalben sevgilerimle,

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2015

Sevgili Akrepler saat 01:23 Ay-Pluto görünümü, çevrenizdeki insanlar üzerindeki tesirinizi olumlu yönde güçlendiriyor. Sizi dikkatle gözlemlediklerini fark edebilirsiniz. Belirli insanlarla aranıza mesafe koymanız da mümkündür. Bunun nedeni, dostunuzu düşmanınızı tanımak içindir.
Saat 21:08 Merkür-Neptün görünümü, akışa ayak uydurmak isteyen birey, tutkularının esiri olur. Sonra da esiri olduğu için kendi kendini denetim altına alır. Denetim altına aldığında ise, aşkın tadını çıkaramadığını fark eder. Oysaki aşk hesaplama, yönlendirme işi değildir. O kuralsız ve sınırsızdır. Şimdi yapılması gereken, kendini zorlamadan akışa izin vermektir. Bir öyle bir böyle düşüncelerle aşkı denetim altına almaya, niye şu şöyle değil diye kendinizi yormaya gerek yok.
Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Her şey gönlünüzün istediği yönde gelişsin. Kalben sevgilerimle,

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2015

Sevgili Yaylar saat 01:23 Ay-Pluto görünümü, günün ilk etkili enerjisidir ve sizin maddi konularda güçlenmeniz ve amacınıza ulaşmanız için sabırlı olmanız gerektiğini işaret eder. Çünkü bu sabır hem doğru kararlar vermenizi hem de gereksiz endişeler yüzünden zaman kaybetmenizin önüne geçer.
Saat 21:08 Merkür-Neptün görünümü, gerek iç dünyanızda gerekse ilişkinizle ilgili konularda hayatı çok fazla zorlamanın, kendinizi yormanın gereksiz olduğunu gösteriyor. Aklın yolu bir aslında. Beraberliğinizi şöyle bir düşünürseniz, göreceksiniz ki, kendine özel bir ilişki bu. Çünkü siz farklılıktan yanasınız. Sürekli bir şeyleri deşeleyerek veya olur olmaz şeyler için havai fişekler gibi parlayarak nasıl huzur bulabilirsiniz. Bunları sadece size yazmıyorum. Partnerinizin de dikkat etmesi gerekiyor. Siz iletişimi güçlü tutmalısınız. Bu arada ikili ilişki yaşayanlarınız varsa, kafanız epeyce karışmış olabilir. O zaman durun ve gerçekçi bir şekilde düşünün. Bugün cazip gelen bir şey yarın sizin için ne ifade edecek. Bu sorunun cevabı çok önemli.
Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Her şey gönlünüzün istediği yönde gelişsin. Kalben sevgilerimle,

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2015

Sevgili Oğlaklar Salı günümüz, saat 01:23 Ay-Pluto görünümüyle başlıyor ve gözlem gücümüzü yükseltiyor. Etrafımızdaki insanları, durumları titizlikle ele alacağız. Gücümüzün farkındayız. Fakat halletmekte zorlandığımız meseleleri de çözmeye, yerli yerine koymaya, anlamaya çalışacağız.
Saat 21:08 Merkür-Neptün görünümü, çalışma hayatınızla ilgili konularda akıllı bir şekilde hareket etmenin önemini gösteriyor. Ancak tek sorun iş hayatının, sizi dış dünyadan uzaklaştırması olur ki, bunu yapmayınız. Eğer gerçekten verimli şekilde çalışmak istiyorsanız, kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyiniz. Dedikodular, sizi yanlış anlayan insanlarla uğraşmak, profesyonel anlamda zorlayıcıdır. Ancak Merkür, akıl yoluyla, akışa ayak uydurarak hepsinden üstesinden gelmenizde size destektir. Siz ilham gücünüzü ve yaratıcı ifadenizi sergilemekten çekinmeyiniz. Sizi örnek aldıklarını biliniz.
Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Her şey gönlünüzün istediği yönde gelişsin. Kalben sevgilerimle,

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2015

Sevgili Kovalar saat 01:23 Ay-Pluto görünümüyle güne adım atıyoruz. Bu enerjinin anlamı nedir? İdeallerimize sahip çıkmamız, inandığımız yolda yürümemiz ve ilerlememizdir. Ayrıca etrafımızda gelişen durumları detaylı bir şekilde incelememizdir.
Saat 21:08 itibariyle etkili olacak Merkür-Neptün görünümü, izlediğiniz veya düşündüğünüz her şeyi bir daha gözden geçirmenizi sağlıyor. Merkür-İkizler burcunda son derece güçlüdür. Akıl yoluyla senteze ulaşmada, hayatı doğal akışında değerlendirmenizde emrinize amadedir. Neptün ise, maddi ve manevi yönde sizi huzurlandırıcı bir etkidir. Demek oluyor ki, hayatı kendi haline bırakarak, lezzetine varmakta yarar var. Yaşam tek düze değil. Sürekli farklı insanlarla, olaylarla karşılaşıyoruz. Ancak kendinden emin insan, panik olmuyor. Duruma uygun çözümler yaratabiliyor.
Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Her şey gönlünüzün istediği yönde gelişsin. Kalben sevgilerimle,

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2015

Sevgili Balıklar, saat 01:23 Ay-Pluto görünümüyle Salı günümüz başlıyor. Ortaklaşa paylaşım ve el ele vererek hayatı sürdürmenin ne kadar kıymetli olduğunu anlamamızda rehberlik ediyor. Ayrıca duygularımızı güçlü bir biçimde dışa yansıtmanızda destek veriyor.
Saat 21:08 itibariyle etkili olacak Merkür-Neptün görünümü, iç huzurunuza verdiğiniz önemin göstergesi. Siz sakın ola ki, hayallerinizin gerçekleşmeyeceğini düşünmeyin. Çünkü onlar size ait. Siz dağılmadığınız sürece, yavaş ve akıllı bir şekilde ilerlediğinizde isteklerinizi elde etmemeniz mümkün değil. Zihniniz gayet hareketli ve pratik çalışmaya dönük bir şekilde işliyor. Huzursuzluğa izin vermeyiniz. Olması gereken niye olmuyor diyerek kendinizi yormayınız.
Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Her şey gönlünüzün istediği yönde gelişsin. Kalben sevgilerimle,

Kelebek beğendi.
__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2015, 15:51   #2 (permalink)
Mutlu uyumak lazım azizim
Madem uyku yarı ölüm halidir
"Mutlu ölmek lazım,her gece.."
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 25 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu 25 Haziran 2015
Sevgili Teraziler, saat 01:23 Ay-Pluto görünümü, ailevi konular başta olmak üzere toplumsal hayatın içinde yaşananları dikkatle gözlem altına almanızı sağlar. Gerek gördüğünüz meseleler üzerinde titizlikle duracağız. Bize göre henüz yerli yerine oturmamış durumlar söz konusu. Bu yüzden de içimiz pek rahat değil. Dışa belli etmesek de, derinlikli bir şekilde bunların üzerinde düşünebiliriz.
Saat 21:08 Merkür-Neptün görünümü, yolculuklar yaparak, bilgilenmenin, kendinizi geliştirmenin, aktif hareket etmenin, başarıya susamışlığın göstergesi. Sizi şu anda hangi konuda olursa olsun bilginizi, deneyimlerinizi mutlaka ifade etmelisiniz. Bu sizi gereksiz telaşlardan, endişelerden, sağlık açısından zorlayan durumlardan kurtulmanızda destekleyicidir.
Gün boyunca işlerinizde kolaylıklar diliyorum. Her şey gönlünüzün istediği yönde gelişsin. Kalben sevgilerimle,

Teşekkürler.


__________________


pişman değilim ama kabul ediyorum ki;
karşımda dengesiz bir çocuk değil de
bir adam olsaydı,

her şey farklı olurdu

Destinys isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 25.06.2015, 16:13   #3 (permalink)
neden senin olduğun yerde değilim?

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 25 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları

Teşekkürleer

__________________
Pineapple isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 5
-X-, Destinys, Kelebek, Pineapple, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 05:22