Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


28 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 28 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 28 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları 28 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları, 28 06 2015 burçlar, 28 06 2015 akrep burcu yorumu, 28 Haziran 2015 aslan burcu yorumu, 28 Haziran ...


Like Tree2Beğeni
  • 1 Post By Perii
  • 1 Post By Destinys

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 27.06.2015, 12:21   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 28 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları28 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları

28 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları, 28 06 2015 burçlar, 28 06 2015 akrep burcu yorumu, 28 Haziran 2015 aslan burcu yorumu, 28 Haziran 2015 balık burcu yorumu, 28 Haziran 2015 başak burcu yorumu, 28 Haziran 2015 boğa burcu yorumu, 28 Haziran 2015 ikizler burcu yorumu, 28 Haziran 2015 koç burcu yorumu, 28 Haziran 2015 kova burcu yorumu, 28 Haziran 2015 oğlak burcu yorumu, 28 Haziran 2015 terazi burcu yorumu, 28 Haziran 2015 yay burcu yorumu, 28 Haziran 2015 yengeç burcu yorumu, 2015 Haziran ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2015 Haziran günlük burç yorumları,28 Haziran burç yorumları, 28 Haziran 2015 cumartesi günlük burç yorumları

28 Haziran 2015 Koç Burcu Yorumu
28 Haziran 2015 Boğa Burcu Yorumu
28 Haziran 2015 İkizler Burcu Yorumu
28 Haziran 2015 Yengeç Burcu Yorumu
28 Haziran 2015 Aslan Burcu Yorumu
28 Haziran 2015 Başak Burcu Yorumu
28 Haziran 2015 Terazi Burcu Yorumu
28 Haziran 2015 Akrep Burcu Yorumu
28 Haziran 2015 Yay Burcu Yorumu
28 Haziran 2015 Oğlak Burcu Yorumu
28 Haziran 2015 Kova Burcu Yorumu
28 Haziran 2015 Balık Burcu Yorumu
Koç
Nisan Günün genelini sevdiğiniz kişiler ile bir arada geçirebilir, geleceğe dair plan ve beklentilerinizi dile getirerek bu sevdiğiniz, değer verdiğiniz kişilerden nasihatler alabilirsiniz. Akşam saatlerinden sonra ise aşk hayatınızı ilgilendiren konular canınızı sıkabilir, sevdiğiniz kişi tarafından fazla aç gözlü olmakla itham edilebilirsiniz.

Boğa
Sabah saatlerinde işinizle ilgili meseleler gündeme gelebilir, eşiniz veya aile bireyleriniz ile bu konuda küçük çaplı bir kargaşa, çatışma yaşayabilirsiniz. Gün genelinde hem ev, hem aile hem de iş ortamında ilişkiler konusunda gerginlikler yaşayabilir, beklenmedik çıkışlar ile kendinize zarar verecek sözler sarf edebilirsiniz.

İkizler
Gün genelinde yoğun bir koşturma ve bitmek bilmeyen bir yolculuk söz konusu olabilir. Yabancılardan yardım almanız gereken anlar olabilir, yeni dostluklar kurulabilinir. Diğer yandan akşam saatlerinden sonra olumlu haberlerle dolu mesajlar alabilir, günü güzel ve keyifli bir şekilde noktalayabilirsiniz.

Yengeç
Evliliğiniz ya da birlikteliğinizle ilgili konular halen gündemi meşgul ediyor olabilir. Açgözlü tavrınız ile ilgili eleştiriler alabilir, canınız sıkılabilir. Akşam saatlerinde ise maddi konular gündeme oturabilir, ciddi kararlar vermeniz beklenilebilinir. Gereksiz ve lüks sayılabilecek harcamalara karşı dikkatli olmak gerekiyor.

Aslan
İlişkiler konusunda biraz sıkıntılı bir gün geçirebilir, kurduğunuz diyaloglarda kırıcı olmamaya özen gösterebilirsiniz. Kendiniz ile ilgilenirken fazla vakit harcayabilir, zamanı açgözlü bir şekilde harcayabilirsiniz. Akşam saatlerinde evliliğinizi ya da birlikteliğinizi etkileyen konularda rahatsız ve ürkek tavırlar takınabilirsiniz.

Başak
Eylül Günün ilk yarısı günlük rutin, alışıla gelmiş işler peşinden koşarken geçebilir, sizi bitkin ve halsiz düşürebilir. Evcil hayvanı olanlar, evcil hayvanı ile vakit harcayıp eğlenebilir. Akşam saatleri olduğunda ise kendinizi içinize çekilmek isterken, karamsar ve ürkek hissedebilir, kayıp duygusunu hissedip, eski kayıplarınızı düşünebilirsiniz.

Terazi
Gündüz saatleri sizin için keyif verici aktiviteler ile dolu olabilir, neşenizi yerine getirip, yüksek bir morale ulaşmanızı sağlayabilir. Sportif aktivitelere katılabilir ya da arkadaşlarınızla vakit geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise başka arkadaşlarınızdan ilginç bir teklif alabilir, birlikte bir program düzenleyebilir, sevgi ve takdir toplayabilirsiniz.

Akrep
Kasım Gün genelinde aile ile birlikte vakit geçirebilir, onlarla derin konulara girerek bazı bilinmeyenleri öğrenebilirsiniz. Gençlik ve yaşlılık ile ilgili konular ortaya çıkabilir, tartışılabilinir. Gayrımenkulleriniz konusunda haberler alabilirsiniz. Evde olduğu gibi iş yerinizdeyken, ilişkileriniz konusunda gerginlikler yaşanabilir.

Yay
Aralık Gün içerisinde kuzenlerinizin ya da yeğenlerinizin ziyaretine uğrayabilir, birlikte eğlenceli vakitler harcayabilirsiniz. Öte yandan uzaklardan haber alabilir, şaşırabilir ve gelen haberle çok mutlu olabilirsiniz. Akşamüstünden sonra ise küçük bir seyahate çıkabilir, birlikte yola çıktığınız kişinin sevgisi ve takdirini kazanabilirsiniz.

Oğlak
Ocak Maddi konuların, kazanç ve kayıpların güne damgasını vurması olası. Maddi açıdan beklenmedik gelişmeler olabilir, kazanç beklerken hesapta olmayan harcamalarla kayıp yaşayabilirsiniz. Özellikle de akşam saatlerinde beklenmedik harcamalarınız artabilir, para harcama konusunda çok dikkatli olmanız gerekebilir.

Kova
Güne kendiniz hakkında düşünceler ile başlayabilir, kendinizi manen daha güçlü ve beslenmiş hissedebilirsiniz. Anne olanlar için olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Akşam saatlerinden sonra ise eşiniz yada sevgiliniz ile ilgili konular önem kazanabilir, karşılıklı değer verildiği hakkında muhabbetler açılabilinir.

Balık
Günün ilk kısmını kendinizi nedensiz bir tehlike içinde hissederek geçirebilir, korku ve endişeye kapılabilirsiniz. İşleri ve olayları akışına bırakmak, bazı gelişmeleri kabullenmek isteyebilirsiniz. Çalışma ve uzmanlaşmanız gereken konularda ise olumlu etkilerin ve genişlemenin gözlenebileceği bir gün.

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 27.06.2015, 12:23   #2 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 28 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları


Alıntı:
Balık
Günün ilk kısmını kendinizi nedensiz bir tehlike içinde hissederek geçirebilir, korku ve endişeye kapılabilirsiniz. İşleri ve olayları akışına bırakmak, bazı gelişmeleri kabullenmek isteyebilirsiniz. Çalışma ve uzmanlaşmanız gereken konularda ise olumlu etkilerin ve genişlemenin gözlenebileceği bir gün.


Bu burçları okuyan korkar be ne demek tehlikedeyim ben Yarın kazamı geçireceğim ben Yarın yoksa inanın burçlara

YeşiL6 beğendi.
Perii isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 28.06.2015, 01:52   #3 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 28 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları

28 Haziran 2015 Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç Burcu: Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik değişikliklere karşı duygusal çalkantılar hissedebilirsiniz. Yaratıcılığınızın yüksek olacağı bugünde arkadaşlarınızla hayatın tadını çıkarabilirsiniz. Aşırı yeme içmeye dikkat etmelisiniz.

Boğa Burcu: Hukuki ya da uluslararası konularda ani gelişmeler duygusal olarak zorlayabilir. Kariyeriniz ile ilgili katılacağınız bir organizasyonda önemli bir kişi ile yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Ailenizin desteği de şansınızı arttırıyor.

İkizler Burcu: Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili duygusal anlamda tribülanslı bir gün geçirebilirsiniz. Medya iletişimi ile ilgili bir girişim için bugün doğru bir gün olabilir. Önemli toplantı, görüşme, yazışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Yengeç Burcu: Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler ilişkinizde duygusal gelgitler yaratabilir. Gelir dışı kaynaklarınızı efektif kullanarak gelirlerinizi arttırabileceğiniz bir gün olacak. Aşırı harcamalardan kaçınmalısınız.

Aslan Burcu: Günlük düzeniniz ile ilgili yapmanız gereken değişiklikler duygusal tribülans yaratabilir. İkili ilişkiler konusunda şanslı olacağınız bugünde ortaklık ile ilgili önemli biri ile tanışabilir ya da evlilik kararı alabilirsiniz.

Başak Burcu: Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünlerde hobinizi işe çevirmek için uğraşıyor olabilirsiniz. Romantik ilişkinizde gelgitler yaşanabilir. İşiniz ile ilgili önemli kişilerle tanışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Terazi Burcu: Bekarsanız sosyal organizasyonlara katılmanız size yeni birileri ile tanışma ve aşk fırsatı sunabilir. Aile içi ilişkilerde gerginlikler duygusal anlamda yorucu olabilir. Eşiniz beklenmedik tepkiler verebilir.

Akrep Burcu: Günlük düzeninizde ani değişiklikler kardeşleriniz ile aranızda gerginlik yaratabilir. Kariyerinizde yaşamakta olduğunuz gelişmeler ile evinizde de değişiklikler yapmanın tam zamanı olabilir.

Yay Burcu: Çocuklarınız ya da maddi riskleriniz ile ilgili beklenmedik değişiklikler kendinizi güvende hissetmemenize sebep olabilir.Uluslararası işler, seyahatler ve idealleriniz konusunda gelişim zamanı olacak.

Oğlak Burcu: Bugün kendinizi duygusal anlamda yorgun hissedebilirsiniz. Aileniz ile ortak gelirler konusunda şansınız gelirleriniz konusunda daha girişimci olmanıza olanak sağlayabilir. Kendinizi maddi açıdan güvende hissediyorsunuz.

Kova Burcu: İkili ilişkiler konusunda şanslı olacağınız bugünde yeni ve önemli bağlantılar kurabilir; ortaklık vb düşünceniz var ise etkileyici olabilirsiniz. Ciddi bir ilişkiniz var ise evlilik konusunda yeni bir adım atabilirsiniz.

Balık Burcu: Kendinizi yoğun bir stres altında hissetseniz de sağlığınız açısından olumlu bir dönemdesiniz. Maddi konularda beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. İşiniz ile ilgili yeni bir proje üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 28.06.2015, 03:02   #4 (permalink)
Mutlu uyumak lazım azizim
Madem uyku yarı ölüm halidir
"Mutlu ölmek lazım,her gece.."
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 28 Haziran 2015 Günlük Burç Yorumları

Tesekkur ederim paylasim icin

YeşiL6 beğendi.
__________________


pişman değilim ama kabul ediyorum ki;
karşımda dengesiz bir çocuk değil de
bir adam olsaydı,

her şey farklı olurdu

Destinys isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 4
DeRDeST, muc, Perii, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 20:04