Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


3 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 3 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 3 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları 3 Temmuz 2015 günlük burç yorumları, 03 07 2015 burçlar, 3 Temmuz 2015 akrep burcu yorumu,3 Temmuz 2015 aslan burcu yorumu,3 Temmuz 2015 balık ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 02.07.2015, 14:02   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 3 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları3 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları

3 Temmuz 2015 günlük burç yorumları, 03 07 2015 burçlar, 3 Temmuz 2015 akrep burcu yorumu,3 Temmuz 2015 aslan burcu yorumu,3 Temmuz 2015 balık burcu yorumu,3 Temmuz 2015 başak burcu yorumu,3 Temmuz 2015 boğa burcu yorumu,3 Temmuz ikizler 2015 burcu yorumu,3 Temmuz 2015 koç burcu yorumu,3 Temmuz 2015 kova burcu yorumu,3 Temmuz 2015 oğlak burcu yorumu,3 Temmuz 2015 terazi burcu yorumu,3 Temmuz 2015 yay burcu yorumu,3 Temmuz 2015 yengeç burcu yorumu,2015 Temmuz ayı burç yorumları, günlük burç yorumları,2015 Temmuz günlük burç yorumları,3 Temmuz burç yorumları,3 Temmuz 2015 cuma burç yorumlarıKoç Burcu

Sevgili Koçlar Cuma gününüz, saat 01:20 Ay-Pluto arasında oluşacak görünümle başlıyor. Sizi yakından ilgilendiren önemli konularda derinlemesine düşünmenizi ve planlamada bulunmanızı sağlıyor. Bilinmeyen veya belirsizlik içeren durumları çözüme kavuşturmanız için sizi itekliyor.
Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünümünde, aileniz, eviniz ve çıkarlarınız söz konusu olan her konuda güvencenizi ön plana alarak düşüneceksiniz. Çünkü huzur, sağlamlık ve rahat bir yaşam arzumuz bir hayli yüksek olacak.
Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, fikirlerimizi güçlü bir şekilde ifade ederken, farklı düşüncede olan kişilerle anlaşmak adına dinlemeyi de bilmenin önemini vurguluyor. Özellikle eşimiz, sevgilimiz, ortaklaşa iş yaptığımız insanlarla aramızdaki problemleri bu şekilde giderebiliriz. Gelişim yolumuz da bu noktalara dikkat etmekten geçiyor. Bu görünüm sayesinde ikili ilişkilerde doğru bir analizde bulunmamız kolaylaşıyor

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar saat 01:20 Ay-Pluto görünümüyle cuma günümüz başlayacak. Kendinizi güçlü bir şekilde dışa yansıtmanızda bu enerji size kuvvet sunuyor. Aşk hayatınızla ilgili konularda olgun düşünmenizi, her ayrıntının bütünün bir parçası olduğunun bilinci içinde hareket etmenizi, acele kararlar vermemenizi söylüyor.
Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünümü, çevrenizle olan her türlü temasımızda güven ve huzur olgularını baş tacımız yapıyor. Ayrıca maddi-manevi değerlerimize bilhassa korumak isteyeceğiz.
Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm olumlu görünümü, maddi konular üzerinde bir hayli düşünceli olduğumuzu ve bu alandaki sıkıntıları gidermek adına mücadele verdiğimizin göstergesidir. Kafamızın içinde kazanmak, sorunlarımızı gidermek amaçlı hesaplamalarda bulunuruz. Gelişmek adına, başkalarıyla olan iletişimi güçlü tutmamız gerekiyor. Bu bizim için kazandırıcı olabilir


İkizler Burcu

Sevgili İkizler saat 01:20 Ay-Pluto arasındaki olumlu görünümle cuma gününe adım atıyoruz. Bu enerji, kendiniz için gerçekçi hedefler belirlemenizi, ideallerinize sahip çıkmanızı sağlıyor. Ayrıca düşündüğünüz bir takım yeni değişimler için paranın önemli olduğunu, benzetme yerindeyse bilmediğiniz sularda yüzerken dikkatli olmanız gerektiğinden söz ediyor.
Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünümüyle maddi konular üzerinde yoğunlaşırız. Hiç kimsenin bizi baskı altına almasına izin vermemeye çalışırız. Çalışma hayatımız, sağlığımızla ilgili konulara önem verebiliriz. İşlerimizi zorunlu olduğumuz için değil, severek yapmaktan yana oluruz.
Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iletişim anlamında sizi bir hayli güçlendiricidir. Düşünceleriniz, bakış açınız ve karşı cinsle olan her türlü paylaşımınızda etkili olan kişisiniz. Her sözünüzle dikkatleri üzerinizde toplayabilirsiniz. Bugün buluşmanızda geleceğe dönük konular üzerinde konuşabilir, anlaşabilirsiniz.


Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler cuma, saat 01:20 Ay-Pluto arasında olumlu bir görünümle merhaba diyoruz. Bu enerji, yenilik anlamındaki işler üzerinde akıllıca düşünmenin önemini gösteriyor.
Saat 10:31 Ay- Satürn olumlu görünümünde sevdiklerinize olan düşkünlüğünüz yükseliyor. Onları koruyup sakınmak ve aranızdaki bağı güçlendirmek isteyebilirsiniz.
Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, yüreğinizde bir yerlerde sizi rahatsız ve huzursuz eden meseleler olduğunu gösteriyor. Siz de bugün, bu meseleleri bir daha sakinlikle gözden geçiriniz. Sizin gelişim yolunuz, ailevi ve özel hayatınızla ilgili konularda olgun yaklaşımlarınıza bağlıdır. Evet işiniz zor ancak yapılması gereken bu. Anlayışlı olmak yine sizin yüce gönlünüze kalıyor.


Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar saat 01:20 Ay-Pluto arasındaki olumlu görünümle cuma gününe merhaba diyeceğiz. Bu enerji sayesinde, kafanızın içindeki planlara ve hayat görüşünüze göre neler yapmanız gerektiğini saptayabilirsiniz. İşinizde ustalaşmak, gelir düzeyinizi arttırmak için eksiklerinizi gözden geçirmenizin faydalı olacağını söylüyor.
Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünümünde, maddi ve manevi açıdan huzur ve güven içinde yaşama arzumuz yükselecek. Kapalı yerlerde bulunmak, sevdiklerimizden uzak olmak, baskı altına alınmak istemeyeceğiz. Tanıdığımız insanlar, rahat ettiğimiz ortamlarda bulunmak isteyeceğiz.
Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, sosyal hayatta karşılaştığımız insanlar arkadaşlarımız ve yakınlarımızla olan güçlü iletişimin, birbirimizi dinlemenin, paylaşımcı düşünmenin gayet faydalı olacağını işaret ediyor. Gelişim yolumuz, konuşmayı bilmek kadar başkalarının da fikirlerine gereken saygıyı göstermekten geçiyor.


Başak Burcu

Sevgili Başaklar saat 01:20 Ay-Pluto arasındaki olumlu görünümle cuma gününü karşılıyoruz. Gayet titiz bir şekilde duygularınızı gözden geçirerek, ilişkinizle alakalı konularda karar verebilirsiniz.
Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünümünde, konuşmalarımız ve davranışlarımızda, kendimize duyduğumuz güven gayet bellidir. İşlerimizi düzgün bir şekilde yoluna koyabiliriz.
Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iş hayatımız ve ailevi konularda iletişimi güçlü tutmanın ve paylaşımcı düşünmenin gelişim anlamında faydalı olacağını işaret ediyor. Farklı düşünebilirler, sizi zorlayabilirler. Ancak bu enerji altında, iki yönlü düşünerek durumları ele almakta yarar görüyorum.


Terazi Burcu

Sevgili Teraziler saat 01:20 Ay-Pluto görünümüyle güne adım atıyoruz. Yenilik içeren konular üzerinde kendimizi güçlü hissedeceğiz. Bu enerji, korku ve endişe yerine, kendinize güven duyarak ilerlemenin sizi güçlü kılacağını işaret ediyor.
Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünümü, mesleki konularda ve sorumluluklarımız anlamında ister istemez hassas düşünmemizi sağlıyor. Güven içinde yaşamak istiyoruz. Kazanç-kayıp hesabımızı iyi yapmaktan yanayız.
Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, uzak yolculuklara çıkmak, farklı fikirleri dinlemek, yeni insanlarla tanışmak, bilgilenmek anlamında gayet faydalı olacağını, düşüncelerimizi başkalarıyla paylaşmanın da bir çok alanda kazandırıcı olacağını işaret ediyor

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler saat 01:20 Ay-Pluto olumlu görünümüyle cuma günümüz başlayacak. Bu enerji, güçlü insanlardan destek görmenizi sağladığı gibi, bazı değişimlerin sizi çok daha önemli bir çevrenin içinde yer almaya hazırladığını belirtiyor.
Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünümüyle, ailevi veya kişisel durumumuzla ilgili derinlemesine düşüneceğiz. Dışa pek belli etmesek de, çevrenizdeki kişilerin bizi güçlü görmelerini isteyeceğiz.
Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, aklımızı zorlayan, çoğu zaman bilincimizi bulandıran meseleler üzerinde, sakin ve bilinçli şekilde düşünmemiz gerektiğini söylüyor. Çünkü bazen, bizim istediğimiz yönde gelişmeyen şartlar ve durumlara gerginlikle tepkide bulunursak, maddi-manevi anlamda zorlanabiliriz. Kazançlı çıkmak için, zor da olsa bu olgunluk şart gözüküyor.


Yay Burcu

Sevgili Yaylar cuma günümüz, saat 01:20 Ay-Pluto olumlu görünümüyle başlarken, iş hayatı ve maddi konularda güçlü olma, mücadele ederek amacınıza ulaşma konusunda sizi sabırlı olmaya çağırıyor. Çünkü bu sabır hem sizi yanlıştan koruyucu hem de gereksiz endişeler yüzünden kaybetmenizin önüne geçicidir.
Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünümünde, finansal meselelerde ve ilişkilerimizde, güven unsurunu önemseyeceğiz. Her durumu, ciddi anlamda ele alacağız. Üzerinde derinlikli bir şekilde analiz yapacağız.
Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, partnerimizle iletişimimizde veya bize muhalif kişilerle olan irtibatımızda, nezaketli davranmanın, paylaşımcı düşünmenin, uzlaşıdan yana olmanın önemini işaret ediyor. İyi bir diyalog, bir çok problemin üstesinden gelinmesinde faydalı olabilir. Görüşlere saygı duymak, dinlemeyi bilmek gerekiyor.


Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar saat 01:20 Ay-Pluto olumlu görünümüyle cuma gününü karşılıyoruz. Bu enerji, yurtdışı bağlantıları, akademik çalışmalar, tayin ve terfi konuları, insanlarla paylaşım ve farklı düşünceleri olan kişilerle aranızdaki bağlantılar konusunda sizlere yeniden güç aşılıyor.
Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünüm etkisi altında, her türlü zorluğun üstesinden gelebilme, ve içinde bulunduğumuz durumun farkında olarak hareket etmemizde yardımcı oluyor.
Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü etrafımızda gelişen olaylar hakkında bilinçli bir analiz yapmanın önemini işaret ediyor. Bazen, sırf uyumlu olmak adına görüşlerimizden vazgeçmek ne kadar yanlış ise, ilişkilerimizde karşıt görüşte olan insanlarla çatışmanın gereksiz olacağını vurguluyor. Gelişim için, dinlemeyi bilmek, iyi bir analizde bulunmak için duruları bir daha gözden geçirmek yararlı olacaktır.


Kova Burcu

Sevgili Kovalar cuma günümüz, saat 01:20 Ay-Pluto olumlu görünümüyle başlarken, ideallerinizi gerçekleştirme yolunda, titiz çalışmanızı, yavaş ve emin adımlarla ilerleme konusunda sizi sabırlı kılıyor. Aradığın güç, aslında senin özünde var diyerek cesaret veriyor.
Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünümünde, düzenlemeye çalıştığımız işlerimiz sabah saatlerinde biraz yorabilir bizi. Hangisi acil ve öncelikli ise ona yönelelim.
Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, güven duygumuzun kelimelere yansıması, bilinçli hareket etmemiz, aklımızı kullanmamız ve dostluk ilişkilerimizde uzlaşıdan yana hareket etmemizi sağlıyor. Bu durum, bizim takdir edilmemizi, saygı görmemizi, sevilmemizi sağlıyor.


Balık Burcu

Sevgili Balıklar, saat 01:20 Ay-Pluto arasındaki olumlu görünümüyle cuma günümüz başlayacak. Bu enerji, ilişkinin ortaklaşa paylaşım ve el ele vererek hayatı sürdürmek olduğunu hatırlatıyor. İlişki meselelerinde aklınız başınızda düşünmenizi sağlıyor.
Saat 10:31 Ay-Satürn olumlu görünümünde, huzur ve güven arzumuz ön planda. Biraz duygusalız biraz endişeliyiz. Fakat neyin ne olduğunu gayet iyi bildiğimiz için, yanlışa düşmemek için akıllıca davranabiliriz.
Saat 16:28 Merkür-Kuzey düğüm görünümü, iletişimin ev sınırlarımız içinde etkin olduğunu gösteriyor. Hem fikirlerimizi açıklamaktan yanayız hem de koruduğumuz değerlerimizi kimsenin hafife almasını istemiyoruz. Ancak toplumsal anlamda paylaşımcı, uyumlu ve nazik olmanın da önemi gayet büyük. Bunlara dikkat edersek, iş hayatında ve ailemizle olan paylaşımımızda başarılı olabiliriz.

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 3
DeRDeST, EsiLa, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 15:09