Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


4 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 4 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 4 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları 4 Temmuz 2015 günlük burç yorumları, 04 07 2015 burçlar, 4 Temmuz 2015 akrep burcu yorumu, 4 Temmuz 2015 aslan burcu yorumu, 4 Temmuz ...


Like Tree6Beğeni
  • 2 Post By YeşiL6
  • 1 Post By Hipnoz
  • 1 Post By DeRDeST
  • 1 Post By Hayat Gibi
  • 1 Post By DeRDeST

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 03.07.2015, 15:10   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 4 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları4 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları

4 Temmuz 2015 günlük burç yorumları, 04 07 2015 burçlar, 4 Temmuz 2015 akrep burcu yorumu, 4 Temmuz 2015 aslan burcu yorumu, 4 Temmuz 2015 balık burcu yorumu, 4 Temmuz 2015 başak burcu yorumu, 4 Temmuz 2015 boğa burcu yorumu, 4 Temmuz ikizler 2015 burcu yorumu, 4 Temmuz 2015 koç burcu yorumu, 4 Temmuz 2015 kova burcu yorumu, 4 Temmuz 2015 oğlak burcu yorumu, 4 Temmuz 2015 terazi burcu yorumu, 4 Temmuz 2015 yay burcu yorumu, 4 Temmuz 2015 yengeç burcu yorumu, 2015 Temmuz ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2015 Temmuz günlük burç yorumları, 4 Temmuz burç yorumları, 4 Temmuz 2015 cumartesi burç yorumlarıKoç Burcu Günlük Yorumu 4 Temmuz 2015
Sevgili Koçlar Cumartesi günümüz saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Acil olan işleri halletmek, yerli yerine koymak pek kolay olmaz, kendinizi zorlamayınız. Hiç kimse mükemmel olmadığına göre, sizin de gücünüz bir yere kadar. Sinirlenmeden, etrafınızdaki insanların davranışlarına kafanızı takmadan işinize odaklanınız. Yeni bir işe kalkışmamakta yarar vardır. Rutin işlerinize ağırlık verebilir, yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, ailenizi ve onlarla kurduğunuz ilişkiyi, evinizle birebir alakalı olan duygularınızı, geleceğinizi ilgilendiren konular üzerinde güçlü olma, güven içinde yaşama arzunuzu işaret eder. Ayrıca iş yaşamı ve toplumsal hayattaki görevlerinizin de bilincinde hareket etmeniz gerektiğini hatırlatır. Siz, aklı başında, ne yapması gerektiğinin farkında olarak hayatınızı düzenlemelisiniz. Dışarıdaki sorumluluklar ev yaşamınızı, evinizle alakalı konular dışarıyı etkilememeli, hepsinin yerini çizgisini iyi belirlemelisiniz.
Saat 12:42 sonrası Terazi burcunda ilerleyecek Ay, ailevi-eviniz-ilişkinizle alakalı konularda dengeli paylaşımların ve karşılıklı görüş alışverişte bulunmanın işaretçisidir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 4 Temmuz 2015
Sevgili Boğalar saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altındayız. Rutin işlerimize ağırlık verebiliriz. Gözden geçirmelerde bulunabiliriz. Bu zaman diliminde, yaşam sevincimizi yükselten, stresimizi azaltan insanlara ihtiyacımız var. Seçici davranabilir, mükemmeli arzu ederiz. Yeni bir karar almak uygun değildir.
Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, çevrenizle olan her türlü alışverişte, yakınlarınızla olan bağlantınızda, eğitim, yerleşim ve gündelik hayatınızda değerlerinize sıkı sıkıya bağlısınızdır. Ancak burada dikkat edilecek nokta bu bağlılığın, gelişiminizin önüne duvar örmemesidir. Çünkü yaşamak sadece kendi kabuğumuz içinde saklanmak değildir. Bilgilenerek, dışa açılarak, hayatın farkına varmamız lazımdır. Böylece hem içeride hem de dışarıda keşiflerde bulunarak büyürüz.
Saat 12:42 sonrası Ay-Terazi burcunda seyrine başladığında sağlığınızla ilgili konuları, incelemede bulunacağınız işleri, güzellik ve estetiğe dayalı konuları gözlem altına alabilirsiniz. Kişisel anlamda huzura, paylaşıma olan ihtiyacınız yükselir.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 4 Temmuz 2015
Sevgili İkizler saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altındayız. Cumartesi günümüz bu şekilde başlarken, bir karar vermeden önce lütfen iyi düşününüz. Temelleri güçlü olmayan, ilerisi adına problem yaratabilecek adımlar atmayınız. Olasılıkları gözden geçiriniz. Aceleye getirmeden, çok da endişeli düşünüp kendinizi yormadan bu zaman dilimini geçirmeye bakınız. Ev, para, aile, güvenlik konularında risk altına girmeyiniz.
Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, maddi ve manevi değerlerinize, güvencenize, geleceğinize fazlasıyla önem verebilirsiniz. Yeteneklerinizi öne çıkararak parasal açıdan kendinizi garanti altına alma isteğiniz fazlasıyla yüksek. Ancak burada dikkat edilecek nokta, ilişkide bulunduğunuz partnerinize- iş ortaklığı yaptığınız kişiler veyahut da taahhüt altına girdiğiniz işlere dikkat etmenizdir. Sakin ve gayet bilinçli bir şekilde paraya bakış açınızı ve çıkarlarınızı iyice gözden geçiriniz.
Saat 12:42 sonrası Terazi burcunda ilerleyen Ay, aşk hayatınızı ilgilendiren konular üzerinde gerçekçi bir şekilde durabilmenizi, mantıklı gözden geçirmelerde bulunmanızı sağlayıcıdır. Böylece değişimleri, yeniliklerin üzerinde tekrar düşünme olanağı bulursunuz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 4 Temmuz 2015
Sevgili Yengeçler saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Cumartesi gününü karşılıyoruz. Duygularımızı ifade ederken söz vermemeye, iyice düşünüp konuşmaya gayret etmeliyiz. Tedbirlilik şart. Bir iş, bir konu, kişisel bir kararın uygulanması kolay olmayabilir. Bizim tamam dediğimiz işlerin sağlam bir temele oturtulması zaman alabilir. Her duruma, net bir gözle, gerçekçi bir şekilde bakalım. Hani eskilerin deyimiyle, yarar elde edeceğiz diye elimizdekini risk altına almayalım. Ölçelim, biçelim. Olurunu olmazını gözden geçirelim.
Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, kendinizi garanti altına almak, güven içinde yaşamak ve huzur dolu bir hayat sürmek istersiniz. Eviniz, aileniz önemlidir. Ancak ilişki konularında karşınıza çıkan partnerler baskıcı tutumda veya hakimiyetini kabul ettirmeye çalışan kişiler olabilir. Fazla tutkulu hatta kıskanç yapıda olmaları sizi rahatsız edebilir. Doğal olarak sağlıklı bir ilişki yaşanması pek mümkün olmaz. Burada yapılması gereken seçimlerinize dikkat etmek veya mevcut beraberliğinizi gözden geçirmektir.
Saat 12:42 sonrası Ay-Terazi burcunda seyrine başladığında evinizi, ailenizi ve sizi ilgilendiren konularda gerçekçi bir şekilde düşünebilir, huzurunuz açısından hangi seçenek daha doğru ve güvenilir ise onu tercih edebilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 4 Temmuz 2015
Sevgili Aslanlar Cumartesi günümüz, saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlayacak. Bir yandan derinlikli bir şekilde maddi durumumuzu gözden geçirmemizde yarar var. Diğer yandan endişeli olmamak gerekiyor. Karşımıza çıkabilecek fırsatları veya şu sıralarda yapılacak yenilikleri uzun vadeli olacak şekilde düşünmek lazım. Bu zaman dilimi içinde ani kararlar vermeyelim. Etraflıca araştıralım.
Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi, iç dünyanızdaki hassasiyet, verimli düşünmenize ve çalışmanıza mani olabilir. Ailevi, duygusal meseleler yüzünden kendinizi kıskaç altına hissedebilirsiniz. Oysaki böyle durumlarda tartışmak yerine, buna neden olan şartları bilinçli bir şekilde ele almakta yarar vardır. Mecbur olmadığınız şeylere evet demeyiniz. Gereksiz yüklerin altına girip sonra da şikayetçi olmanız yanlıştır. Kendinize dikkat ediniz. Yormayınız ve yaşamınızı daha düzgün bir şekilde geçirmeye özen gösteriniz.
Saat 12:42 Ay-Terazi burcu seyri başladığında, kendimizi daha rahat hissederiz. Çevremizle bağlantılarımız olumlu hale gelir. En azından fiziksel ve duygusal anlamda hislerimizi dile getirebiliriz. İçinden çıkamadığımız meseleleri bilinçli bir şekilde ele alabiliriz.

Başak Burcu Günlük Yorumu 4 Temmuz 2015
Sevgili Başaklar saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Cumartesi günümüz başlıyor. Sosyal ilişkilerimizde dikkatli olmak, hedeflerimizi yeniden gözden geçirmek, ilerisi adına acil kararlar vermemek gerekiyor. Bazı durumlar açık ve net bir şekilde gözükmeyebilir veya kafamızda soru işaretleri uyandırabilir. Girişimde bulunduğumuz işleri zamanla yerine oturabilir. Boş zamanlarımızı değerlendirmek, insanlara destek olmak veyahut ileride yapmak istediğimiz girişimler üzerinde düşünmek iyi olacaktır. İncelemek, araştırmak açısından boşluk zamanları faydalıdır.
Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, arkadaşlık ilişkileriniz başta olmak üzere, hedef ve ideallerinizi gerçekleştirme anlamında fazlasıyla hassassınız. Elinizdekileri korumak ve alıştığınız şekilde hareket etmek yanlısı olabilirsiniz. Ancak bu bakış açısı bir yanıyla olumlu gibi dursa da, diğer taraftan sizi bağlayıcıdır. Tabii ki buna dikkat etmek gerekir. Aşk hayatınızla ilgili konularda gelişmeler yavaş ancak güçlü bir dönüşümü işaret etmektedir. Dünyaya annelik yaparken, ilişkide bu tutumdan vazgeçmelisiniz. Aşkı aşk gibi yaşamaya, kendinden emin partnerlere yönelmeye, ilişkilerde bu denli taviz vermemeye özen gösteriniz. Yoksa hayatın lezzetini çıkarmanız zor olur.
Saat 12:42 sonrası Terazi burcunda ilerleyen Ay, her türlü meselede güvenlik ve istikrarlı büyümenin önemsenmesi gerektiğini, paramıza sahip çıkmak gerektiğini gösteriyor. Adil davranmayan kişilere ve bütçenizi aşabilecek harcamalara dikkat ediniz. İlişkide karşınızdaki kişinin veya kim olursa olsun, bencil davranmasına ve sizi zor duruma sokmasına izin vermeyiniz.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 4 Temmuz 2015
Sevgili Teraziler Cumartesi gününü, saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında adım atıyoruz. Her durumu kontrol etmek, denetimde bulunmak, haberleşmeden yazışmalara kadar hızlı bir şeklide işleri yoluna koymak kolay değildir. Tamam dediğimiz işleri bile gözden geçirmemiz gerekir. Eğer bir girişimde bulunacaksak, sözgelimi iş veya farklı bir konuda, gecikmeleri hoş görmek lazım. Bazen biz bazen de başkaları işi yokuşa sürebilir. Fazla inceleriz, endişeleniriz. Sorumluluklardan uzak durmak isteriz. Aksaklıklarla uğraşmamız gerekebilir. Olmadık işler vaktimizi alabilir.
Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, mesleki konularda bugün bir hayli duyarlısınız. Bir yandan sorumluluk yükleyerek, gelenekçi ve teslimiyetçi bir bakış açısıyla sizi kıskaç altına almaya çalışan dünya, diğer yandan ev hayatı, aileniz ve duygusal meselelerdeki baskılar. Bu iki farklı olgunun arasında hayatını kurgulamaya çalışan ve gönlünce hareket etmek isteyen siz. Tabii ki sıkılıyorsunuz. İşte bu anlamda, neler yapabilirim diye düşünmekte yarar var. Mutlaka yeteneklerinizi değerlendiriniz.
Saat 12:42 itibariyle burcunuzda ilerleyecek Ay, üstteki paragrafta sözü edilen konuları aydınlatıcı hem huzurunuzu yerine getiricidir. Kendinizi rahatça ifade edebildiğinizi fark edeceksiniz. Denge, uyum ve işbirliği içinde günün geri kalanını değerlendirebilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 4 Temmuz 2015
Sevgili Akrepler Cumartesi günümüz, saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında başlıyor. Başkalarıyla fikir alışverişte bulunacağız. Daha iyi ve daha yararlı olana ulaşmak için titiz çalışmamız gerekecek. Eğer bir yenilikte bulunmayı istiyorsak bilgi sahibi olmamız şart. Kendimize güveneceğiz ancak dış dünyadaki şartları da göz önüne alarak düşünmemiz gerekecek. Fırsatlar önümüze öyle kolay çıkmayabilir. Sabırlı olmamız, zaman unsurunu göz ardı etmeden düşünmemiz lazım. Çevremizle ilişkimize dikkat edelim. Ggereksiz yere stres yüklenmeyelim. Bugün kimseye bir şey beğendirmek kolay gözükmüyor.
Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan yarınlarınızı garanti altına almak için çaba sarfetmelisiniz. Diğer yandan önünüzde açılan yolun farkında olarak çaba sarfetmelisiniz. Siz isteseniz de istemeseniz de, büyüyorsunuz. Kabuğunuzdan çıkıp, dünyaya karışıyorsunuz. Yeni gelişmelere, değişimlere kayıtsız olamayız.
Saat 12:42 sonrası Terazi burcunda ilerleyecek Ay, bir sırdaşa, can yoldaşına, sevdiğimiz, seveceğimiz birine duyduğumuz ihtiyacın göstergesidir. Her ne kadar güçlü gibi dursak da, aslında canımız bazı şeylere epeyce sıkkındır. İşimizi, ilişkimizi, hayatımızı gözden geçiririz. Bazen acaba yanlış mı düşündüm diyerek hüzünlenir bazen de çok mu iyi davrandım diye kendimize yüklenebiliriz. Tek ihtiyacımız anlaşılmaktır.

Yay Burcu Günlük Yorumu 4 Temmuz 2015
Sevgili Yaylar Cumartesi gününü, saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında karşılıyoruz. Ne olduğu tam belli olmayan, soru işaretleri uyandıran veya sonradan pişman olacağımız işlere kalkışmamız gerekir. Karar verirken üzerinde durulması gereken nokta, uzun vadeli düşünmektir. Eğer şartlar size uygun değilse, iş, ilişki veya finansal konularda beklemede kalmak yararlıdır. Ay-Başak burcu boşluk günlerinde yapılan analizler faydalı olacaktır.
Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi, parasal kazanç anlamında yavaş ancak bir hayli derinden işleyen değişimleri işaret ediyor. Güven içinde yaşamak için tabii ki işinizi bilmeniz lazım. Zaten bu nedenle son yıllarda kendinizi garanti altına almak için mücadele vermektesiniz. Para konusunda eskisi gibi düşünmeniz artık pek mümkün değil. Tutumlu olmanız gerektiğini artık siz de gayet iyi bilmektesiniz.
Saat 12:42 sonrası Terazi burcunda ilerleyecek Ay, üst paragraftaki noktaları somut gerçeklere dayanarak, ılımlı, dengeli bir şekilde ele alınmasını sağlar. Bu kadar endişeli düşünmezsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 4 Temmuz 2015
Sevgili Oğlaklar saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Cumartesi gününe adım atıyoruz. Titiz düşüneceğiz. Bunun nedeni, bastığımız yerin güvenlikli olmasını istememizdir. Bilgiyi doğru ellerden almanın, öğrenmenin önemi büyük. Eğer yeni bir adım atılacaksa veya yenilikte bulunmak istiyorsak elimizde somut veriler olması lazım. Şunun dediği bunun söylediğinden ziyade elimizde tuttuğumuz, gözümüzle gördüğümüz önemlidir.
Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlığında, kime ne insanlık yaptıysak karşılığını almak istiyoruz. Bu hem ilişki hem de ailevi konularda etkili. Kime nasıl davranıyorsanız o kişilerin de size karşı aynı hassasiyette olmasını bekliyorsunuz. Bir yandan da gözlemde bulunarak, ne kadar güvende olduğunuzu tespit edebilirsiniz. Eskisi gibi kimseye tahammül etmek niyetinde değilsiniz.
Saat 12:42 sonrası tek isteğimiz rahatsız edilmeden huzur içinde bir gün geçirmek. Üstteki iki paragrafta yazılanları gözden geçirebiliriz. Başkalarının hayatımızdaki etkisini, işin yoğunluğunu veya sorumlulukların bizi yorduğunu düşünebiliriz.


Kova Burcu Günlük Yorumu 4 Temmuz 2015
Sevgili Kovalar Cumartesi gününe, saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında adım atıyoruz. İşlerimizi kontrol etmemiz ancak yenilik anlamındaki girişimlerden uzak durmamız gerekecek. Bu sürede benim tavsiyem hem finansal meseleleriniz hem de düzene koyulması gereken işlerinizi inceleme altına almanızdır. Bu incelemeler, hem hata yapmanızın önüne geçer hem de doğru yönde ilerlemeniz için daha sonra faydası dokunur. Yarım kalan işleri bitirmeye öncelik veriniz. İyi notlar alınız. Sağlığınızı, paranızı önemseyiniz.
Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, bir yandan kendi arzularınız, diğer yandan sorumluluklarınız arasında kalırsınız. Hassasiyet özellikle ailevi ve duygusal meselelerde bir hayli yoğundur. Geri planda ruhunuzu güçlendirici, kendinizle buluşmanızda yardımcı psikolojik telkinler, tedaviler, ritüeller gayet iyi gelebilir. Böylece psikolojik ve ruhsal yönden rahatlayabilirsiniz.
Saat 12:42 sonrası Terazi burcunda ilerleyen Ay, bir üst paragraftaki meseleler üzerinde daha rahat düşünmenizi, yenilikleri uygulama anlamında mantıklı çözümler bul
manızı sağlar. Rahatlarsınız.

Balık Burcu Günlük Yorumu 4 Temmuz 2015
Sevgili Balıklar, saat 07:21-12:42 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında Cumartesi günümüz başlıyor. Dikkat çekmek, öne çıkmak arzumuz yoğun. Ancak sesimizi duymaları, bizi fark etmeleri anlamında sabırlı olmak gerekiyor. Boşluk saatlerini nasıl geçirebiliriz? Güven duygumuzu kaybetmeden, problem ne ise, onun merkezine inerek düşünebiliriz. Böylece gereksiz kaygı ve endişelerden kurtulabiliriz. Bir de lütfen, kimseye kendimizi beğendirmek zorunda değiliz.
Saat 11:03 Güneş-Pluto karşıtlık etkisi altında, yaşamı güzelleştirmek, kendinizi korumak, ailenizi dış dünyanın baskısından uzak tutmak amacında olduğunuzu gösteriyor. Değişimler yavaş yavaş sizi güçlendirecek kıvama gelecektir. Zamanı iyi kullanarak hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Eğer sizi durduran duygusal veya farklı bir sorununuz varsa, bunu ancak kendinize güven duyarak çözümleyeceğinizi biliniz.
Saat 12:42 sonrası Ay-Terazi burcu seyrinde, bütçemizi zorlayacak harcamalardan ve girişimlerden uzak durmamız gerekiyor. İlişkimizde karşılıklı uyumu zorlaştıran durumları ele almak ve tarafsız bir bakış açısıyla ele almamız yararlı olur.

Hipnoz ve Kelebek beğendi
__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 03.07.2015, 21:37   #2 (permalink)
Ekşinseverpollyanna

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 4 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları

Hep kotu hep kotu

YeşiL6 beğendi.
__________________
Hipnoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 03.07.2015, 23:26   #3 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 4 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları

4 Temmuz 2015 Cumartesi Günlük Astroloji Burç Yorumları

Koç Burcu: Uluslar arası ilişkilerinizin olumlu etkileneceği ve seyahatlerin artacağı bir aylık bir dönem başlıyor. Sevdiğinizle seyahat planları yapabilir; yalnızsanız uzun seyahatlerde aşkı yakalayabilirsiniz.

Boğa Burcu: Önümüzdeki bir ay eşinizle, ortağınızla ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklarınız konusunda daha özgür ve olumlu bir dönem geçireceksiniz. Hakedilmiş prim vb görüşmeleri yapabilirsiniz.

İkizler Burcu: Aşk ve ikili ilişkiler konusunda şansın sizden yana olacağı bir aya giriyorsunuz. İlişkiniz yok ise yeni biri ile tanışabilir; bir ilişkiniz var ise yeni bir boyuta adım atmayı düşünebilirsiniz.

Yengeç Burcu: İşinizle ilgili yeni bağlantılar kurmakta şanslı olacağınız bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bir ay süresince mümkün olduğunca çok organizasyona katılarak ilişkilerinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

Aslan Burcu: Her yerde aşk var! Bu ay romantizme doyacaksınız. Hayatın tadını sevdiğiniz ve çocuklarınızla birlikte çıkarabilirsiniz. Aşık olabilir ya da çocuk sahibi olmakla ilgili güzel haber alabilirsiniz. (@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] ne güzel yorumlamış bak. )

Başak Burcu: Evinizde dekorasyon değişikliklerine başlamanın tam zamanı! Önümüzdeki bir aylık süreçte evinizi güzelleştirme, davetlerde arkadaşlarla ve aileyle birlikte olmak size keyif verecek.

Terazi Burcu: Romantik kısa seyahatlere çıkabileceğiniz bir ay sizi bekliyor. Kaçamaklar sevdiğinizle sizi daha da yakınlaştıracak. Sosyal yaşantınız canlanıyor. Telefonlarınız susmayacak.

Akrep Burcu: Maddi getirileninizin artacağı bir aylık bir döneme giriyorsunuz. Özellikle maaş vb görüşmeleri yapmak ya da kendi işinizi kurarak para kazanmak için finansal değerlendirmeler yapmak faydalı olacak.

Yay Burcu: Kendinizi yenilemenin tam zamanı! Önümüzdeki bir ay süresince gelişiminiz, dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikleri ele alabilirsiniz. Kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

Oğlak Burcu: Bugündinlenmenin ve kendinizi şımarmanın tam zamanı. Kafanızı dinlemek, yoga, meditasyon vb ile rahatlamak için önümüzdeki bir aylık süreci iyi değerlendirmelisiniz.

Kova Burcu: Bugün en şanslı burç sizsiniz diyebiliriz; aslında önümüzdeki bir ay her gün gibi geçebilir. Sosyal yaşantınız hareketleniyor. Telefonlarınız susmayabilir ve organizasyonlara katılabilirsiniz.

Balık Burcu: Kariyeriniz ile ilgili konularda şanslı olacağınız bir dönem başlıyor. Önümüzdeki bir ay boyunca sizi hedeflediğiniz kariyer noktasına ulaştırabilecek bağlantılar yapabilirsiniz.

Hayat Gibi beğendi.
DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 03.07.2015, 23:37   #4 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 4 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] hani ask meselesi belki gecerli olucak da bu cocuk meselesi kafami karistirdi iyice ortada koca yok ama cocuklarimla guzel tatil yapiyorum
Ayy simdi cok guzel hayal kurdum, kocasiz cocuklar felan
o degil de ama neseli oldum bea bu yorumu gorunce sagolasin ya

DeRDeST beğendi.
__________________
Aşk bazen kelimelerin
boğazına dizilmesidir....
Konuşursan kaybedersin,
Susarsan yine kaybedersin..Hayat Gibi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 03.07.2015, 23:40   #5 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 4 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları

@[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL] o çocuk meselesi de evli aslanlar için geçerli
Olsun en azından pozitif düşünceler.

Hayat Gibi beğendi.
DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 7
DeRDeST, EsiLa, Hayat Gibi, Hipnoz, ikRa, Kelebek, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 20:31