Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


7 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 7 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 7 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları 7 Temmuz 2015 günlük burç yorumları, 07 07 2015 burçlar, 7 Temmuz 2015 akrep burcu yorumu, 7 Temmuz 2015 aslan burcu yorumu, 7 Temmuz ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By EsiLa

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 06.07.2015, 12:26   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 7 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları7 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları

7 Temmuz 2015 günlük burç yorumları, 07 07 2015 burçlar, 7 Temmuz 2015 akrep burcu yorumu, 7 Temmuz 2015 aslan burcu yorumu, 7 Temmuz 2015 balık burcu yorumu, 7 Temmuz 2015 başak burcu yorumu, 7 Temmuz 2015 boğa burcu yorumu, 7 Temmuz ikizler 2015 burcu yorumu, 7 Temmuz 2015 koç burcu yorumu, 7 Temmuz 2015 kova burcu yorumu, 7 Temmuz 2015 oğlak burcu yorumu, 7 Temmuz 2015 terazi burcu yorumu, 7 Temmuz 2015 yay burcu yorumu, 7 Temmuz 2015 yengeç burcu yorumu, 2015 Temmuz ayı burç yorumları, günlük burç yorumları, 2015 Temmuz günlük burç yorumları, 7 Temmuz burç yorumları, 7 Temmuz 2015 salı burç yorumlarıKoç Burcu Günlük Yorumu 7 Temmuz 2015
Sevgili Koçlar salı günü hızlılık, canlılık, değişiklik işaretçisi bir görünümle başlıyor. Saat 09:49 itibariyle Venüs-Uranüs arasındaki enerji akışı, bir çok alanda sizi aktif kılabilir. Sözgelimi partnerinizle bir yolculuğa çıkmak, arkadaşlarınızla bir araya gelmek, yeni yerler görmek gibi. Bekar Koçlar bu etki altında yeni biriyle tanışabilirler. Bir arkadaşınız da tanışmanızda aracı olabilir. Bu görünüm, bazıları için bir seyahat kararının işaretçisi olabilir. Şimdiden yer ayırtabilirsiniz. İlişkilerde sürpriz gelişmeleri işaret eden bu enerji, alacağınız güzel bir haber sayesinde canlanmanızı sağlayabilir. Hareketlilik bir hayli artabilir. Problemleri olan çiftlerin yeniden bir araya gelmelerini sağlayabilir.
Saat 12:13 Ay-Neptün görünümü, moral verici ve rahatlatıcı bir enerjidir. Gün ortasında hem derinlikli hem de yaratıcı tarzda düşünmenizi sağlar.
Saat 20:58 Ay-Pluto olumlu görünümü, güçlendirici bir yansıma. İş hayatımız ve duygusal sıkıntılarımızın üstesinden gelmemizde bize yardımcı oluyor ve yol gösteriyor ve sabırlı olmamızı sağlıyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumu 7 Temmuz 2015
Sevgili Boğalar salı günü saat 09:49 itibariyle Venüs-Uranüs olumlu görünümü ile başlıyor. Sizler açısından ne gibi etkileri olabilir birlikte gözden geçirelim. Bu enerji, maddi konularda yapılacak iletişim, düşünce alışverişi ve aktif hareket etme arzunuzu işaret ediyor. İki ayrı iş veya proje üzerinde hazırlanabilirsiniz. Ayrıca bu işlerden gelir sahibi olmayı isteyebilirsiniz. Bilginizi geliştirme amaçlı kitaplar okuyabilir, internet kanalıyla merak ettiğiniz konularda veri toplayabilirsiniz. Genelde dışarıya yönelmek yerine kendi başınıza hobilerinizle meşgul olabilirsiniz. Fiziksel ve ruhsal anlamda sağlığınızı güçlendirici aktivitelere yönelebilirsiniz. Yeni birisiyle tanışmak veya hayatınızda şu anda yer alan kişiyle sohbet etmek, birlikte bir şeyler yapmaktan zevk alırsınız.
Saat 12:13 Ay-Neptün ile olumlu görünümü, aileniz, eviniz ve değer verdiğiniz her şeyi, ideallerinize göre şekillendirme arzunuzu işaret eder. Aşkı delice arzularsınız. Ancak yanılmamak için dikkatli olmaya da çalışırsınız.
Saat 20:58 Ay-Pluto olumlu görünümü, insanın güçsüz olmadığını, mutlaka bir çıkış yolunun olduğunu hatırlatıyor. Sezgilerimiz güçleniyor ve iç sesimize kulak vermemiz kolaylaşıyor. Ayrıca sizi dayanıklı kılıyor.

İkizler Burcu Günlük Yorumu 7 Temmuz 2015
Sevgili İkizler salı günü bir hayli olumlu bir enerjiyle merhaba diyeceğiz. Saat 09:49 itibariyle Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünümü sizler açısından hem kişisel anlamdaki yenilenme hem aşk hayatınızla ilgili konularda canlanma ve hem de seyahat yönünde etkin buluyorum. Geziye çıkabilir veya bununla ilgili bir planlamada bulunabilirsiniz. Dostlarınızla bir araya gelebilir, iletişimde bulunabilirsiniz. Yeniliklere bir hayli açık ve hevesli olduğunuz için, özellikle bekar ikizler flört etmekten hoşlanacaklardır. Hatta bugünlerde kalbinizi birisi çalarsa hiç şaşırmayınız. Çiftler açısından bu enerji gayet olumlu bir iletişimin göstergesidir. Birlikte vakit geçirmekten zevk alırsınız. Bazı İkizler bu görünüm sayesinde, aynı anda iki kişiyi beğenebilirler. Sosyal ilişkilerinizi aktif hale getiren bu enerji, güzel sürprizlerin işaretçisidir.
Saat 12:13 Ay-Neptün olumlu görünümü, yetenekli olduğumuz konularda ve alanlarda seçimlerimizi doğru biçimde yaparak işlerimizi başarılı şekilde yapacağımızın işaretçisidir.
Saat 20:58 Ay-Pluto olumlu görünümü, katı ve bizi sınırlayıcı olan her şeyi geride bırakmanın rahatlatıcı olacağını söylüyor. Kolay olmasa da, bu görünüm sayesinde, derinlemesine gözden geçirmelerde bulunuyoruz. Ancak kendimize yüklenmeden ve güven duygumuzu ayakta tutarak bunu yaparsak faydasını olumlu yönde görebiliriz.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu 7 Temmuz 2015
Sevgili Yengeçler salı gününe, saat 09:49 Venüs-Uranüs olumlu görünümüyle merhaba diyeceğiz. Bu enerjinin dostlarınızla olan ilişkiniz, ailevi konular ve paylaşımlar yönünde önemli buluyorum. Çünkü şöyle bir ideallerinizi gözden geçirmenizde yarar var. Yüzeysel dostluklar heyecan verici olsa da, aslında insan karşılıklı konuşabileceği, paylaşımda bulunabileceği, farklı düşünüyor olunsa da, ortak bir noktada buluşabileceği insanları arıyor. Siz de şimdi nasıl kişilerle berabersiniz, bu insanlarla aranızdaki muhabbet nedir bunları ele alabilirsiniz. İş hayatında, ev yaşamında, maddi ve manevi konularda sıkıntılarınız, kaygılarınız, beklentileriniz nedir? Bunlara bir bakabilirsiniz. Böylece sizi yavaşlatan, bazen huzursuz eden meseleleri tespit ederek zamanınızı daha olumlu yönde değerlendirebilirsiniz.
Saat 12:13 Ay-Neptün olumlu görünümü, maddi konular başta olmak üzere eğitim-iş-yeni yerleşim-bilgilenme ve kendini geliştirme anlamında hayallerimizi gerçekleştirme ve ideallerimize sahip çıkma yönünde kararlı olmamızı sağlıyor.
Saat 20:58 Ay-Pluto olumlu görünümü, ilişkimizin hayatımızdaki yerini, tutkularımızın kıymetini, yüreğimizin derinliklerindeki özlemlerimizi hatırlatıyor. Güce fazlasıyla ihtiyacımız olduğu bu dönemde, sevgilimizin bir güzel sözü veya karşımıza çıkacak biri, bizi yeniden canlandırabilir ve hayata bağlayabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumu 7 Temmuz 2015
Sevgili Aslanlar salı gününe canlı-hareketli-aktif bir görünümle uyanıyoruz. Saat 09:49 itibariyle Venüs-Uranüs arasında olumlu bir enerji alışverişi olacak. Sizin açınızdan gayet faydalı buluyorum. Hem dostlarınızla iş veya özel anlamda fikir alışverişinde bulunmanızı, ilişkilerde çok yönlü düşünmenizi sağlıyor. Yolculuklar özelikle etkili. Bu ister yeni tanışacağınız biriyle veya partnerinizle olabilir. Ayrıca bir arada olmaktan zevk aldığınız insanlarla da temasınız gayet olumlu yönde ilerler. Yenilikleri hem iş hem çevre edinme hem de özel hayatınızda öne alarak hareket edersiniz. Tanıştığınız veya bir arada olduğunuz insanlar sizin özel yanlarınızı yakından görme fırsatı bulurlar. İletişimin her türlüsü özellikle bilgilenme, bildiklerinizi iletme yönünde gayet olumludur. Sosyal ağları güçlü bir şekilde kullanabilirsiniz. Uzak yerlere yolculuklar veya bu yöndeki planlamalarda bugünlerde yapılabilir.
Saat 12:13 Ay-Neptün olumlu görünümü, başkalarının sizin üzerinizdeki maddi ve manevi baskılarından kurtulma arzunuzu işaret ediyor. Bir yandan merhametiniz diğer taraftan tutkularınız ağır basıyor.
Saat 20:58 Ay-Pluto olumlu görünümü, başkalarına olan desteğiniz ve yardımlarınız sayesinde bir çok kişinin rahatlamasını sağlar. Ancak gereğinden fazla kendinizden verirseniz yorulursunuz. Biliyorum çok cömertsiniz. Ancak sizin de gücünüz bir yere kadar. Gerektiğinde hayır demeyi bilmek lazım

Başak Burcu Günlük Yorumu 7 Temmuz 2015
Sevgili Başaklar salı günü 09:49 itibariyle etkili olacak Venüs-Uranüs olumlu görünümüyle başlıyor. Bu enerji kendinizi geliştirme, bilgilenme ve iş ilişkilerine önem vererek arzu ettiğiniz yere ulaşma anlamında önemlidir. Bunun için eksiklerinize bir bakmanız, sosyal medyayı çok iyi kullanmanız, iki ayrı alan veya proje ile öne çıkmanız yönünde de etkileyicidir. Sözgelimi bir web sayfası açabilir, bildiklerinizi paylaşabilirsiniz. Satış yapabilir, insanlarla iletişimde bulunarak bir ağ oluşturabilirsiniz. Maddi açıdan gelir getirici alanlara yönelebilirsiniz. Bu bahsettiğim noktalar zaten dikkate alınırsa, kazandırıcıdır. Kişilerle kuracağınız diyalog çok önemli.Böylece gereksiz yere zaman kaybetmemiş, bilgi ve deneyimlerinizle ilgi uyandırabilirsiniz. Hem çalışıp hem okuyabilirsiniz.
Saat 12:13 Ay-Neptün olumlu görünümü, endişelerinizi, korkularınızı bir yana koyarak, gelişmeye, bilgilenmeye önem vermeniz ve ideallerinize sahip çıkmanız yönünde sizi destekliyor.
Saat 20:58 Ay-Pluto olumlu görünümü engellerle baş edebilme gücünüzü yükseltici olduğu gibi, sahip olduğunuz her değeri koruyup kollamanızda yardımcıdır. Bu görünüm aşk hayatımızla ilgili konularda güçlenmemizi sağlayıcıdır. İstediğimiz her ne ise, ona doğru inançla yöneldiğimizde kimse onu elimizden alamayacaktır.

Terazi Burcu Günlük Yorumu 7 Temmuz 2015
Sevgili Teraziler salı gününü olumlu bir enerjiyle karşılıyoruz. Saat 09:49 itibariyle Venüs-Uranüs arasında sizleri harekete geçirici, canlandırıcı ve hevesli kılıcı faydalı bir görünüm meydana gelecek. İlişkilerinizde iletişimin bir hayli yoğun olacağını söylemeliyim. Bu yolculuk, haberleşme, bir yerden başka yere ulaşma, birileriyle karşılaşma, bağlantı kurma yönünde de bir hayli yararlıdır. Bilginizi, kültürel yanlarınızı, olumlu özelliklerini dışa yansıtarak ne kadar güzel, farklı ve sıra dışı biri olduğunuzu gösterebilirsiniz. Fırsatlar karşınıza aşk anlamında olduğu gibi, yaşamın lezzetli yanlarını hissetmenizde de ön ayak olabilir. Bekar Terazilerin popülerliği bir çok kişi tarafından rahatlıkla görülecektir. Güzel ve olumlu ilişkiler istediğiniz yönde geliştiği için, moral duygunuz da otomatik olarak yükselir.
Saat 12:13 Ay-Neptün olumlu görünümü sıhhatiniz, işiniz veya maddi sıkıntılarınızı endişeden uzak bir şekilde ele almamızda yardımcı olacaktır. Böylece nerelerde yanlış yaptık, neleri düzeltmemiz gerekiyor sakince bir bakarız. Umutsuzca düşünmeyiz ve panik olmayız.
Saat 20:58 Ay-Pluto olumlu görünümü ailemiz, sevdiğimiz ve güvendiğimiz insanların varlığına duyduğumuz ihtiyacı gösteriyor. Fazla didikliyoruz bir çok meseleyi. Öyle ki, bu didikleme çoğu zaman kendi kendimizi engellememize neden olabilir. Oysaki bu enerji, bazı kişilerin bize yardımcı olabileceğini gösteriyor.

Akrep Burcu Günlük Yorumu 7 Temmuz 2015
Sevgili Akrepler salı günü saat 09:49 itibariyle etkili olacak Venüs-Uranüs görünümüyle başlıyor. İlişkinizle ilgili konularda geçmişte yaşanan bazı olumsuz gelişmeleri geride bırakmak ve yeniden kendinizi gözden geçirme yönünde etkili oluyor. Eğer çoktandır yalnızsanız bu görünüm, hayatınıza yeni birini alma konusunda kararsız kaldığınızı gösteriyor. Belki hala bitmemiş bir beraberliğiniz var veyahut sorunlarınız olduğu için yüzleşmekten kaçınıyorsunuz. Fakat şunu biliniz ki, üstü örtülen her şey geri planda işlemeye devam eder. İyice düşünün. Bu hayat sizin çünkü. Bu görünüm, mali konularda işin getirisinin az olduğunu ve sizin de daha fazla kazanmak mecburiyetinizi işaret ediyor. Bu nedenle, yeni iş arayışınızın göstergesi olabilir. Genelde gerginlik, biraz huzursuzluk yaratabilir. Fakat değişime olan hevesliliğiniz bir hayli yoğundur.
Saat 12:13 Ay-Neptün olumlu görünümü, iş hayatınız-ciddi ilişki-aşk hayatınız-çocuklarınızla alakalı konularda size güçlü bir sezgi ve yaratıcılık gücü kazandırıyor. Bu sayede işlemeyen, aksaklık çıkartan her ne varsa onu tespit edebilirsiniz.
Saat 20:58 Ay-Pluto olumlu görünümü bir Akrep için güçlendirici aşı gibidir. Dış etkenlere karşı sizi korur ve güven duygunuzu yükseltir. Kimsenin sınırlarınız içine girerek sizi rahatsız etmesine izin vermez. Yakınlarınızdan destek görmenizi sağlar. Bir işi başarıyla yerine getirmenizde yardımcı olur.

Yay Burcu Günlük Yorumu 7 Temmuz 2015
Sevgili Yaylar saat 09:49 itibariyle Venüs-Uranüs arasındaki olumlu görünümün aktif ve canlandırıcı güzelliğiyle yeni haftaya adım atıyorsunuz. İlişkinizle ilgili konularda gayet olumlu buluyorum. Bu problemleri yeni bir bakış açısıyla ele alarak, konuşarak, iletişimde bulunarak çözmenizde yardımcı olabilir. Ayrıca yeni bir ilişki isteyenler için fırsat anlamına gelir. İş konularında özellikle bir ortaklık söz konusuysa, geliştiricidir. Kendi değerlerinize uygun şekilde ilişkinizi yönlendirmenizde de etkin bir enerjidir. Alışverişlerin, yolculuk planlarının veya seyahate çıkmanın da göstergesidir. Bugün sizi bir çok konuda aktif görebiliriz. Sosyal açıdan canlandırıcıdır. Projelere başlamanızda teşvik edicidir. Düşüncelerinizi, yenilikçi görüşlerinizi, sevimli yanlarınızı, farklı bakış açısıyla insanlara lanse etmenizi sağlayıcıdır.
Saat 12:13 Ay-Neptün olumlu görünümü. kişisel gelişimi önemsemenizi, yeteneklerinizi uygun bir alanda değerlendirmenizi, eviniz, aileniz, yurdunuz, çalışma hayatınız ve sağlığınızla ilgili meseleleri gözden geçirmenizi sağlıyor.
Saat 20:58 Ay-Pluto olumlu görünümü, bazı işlerinizi yerli yerine koyabilmek için güçlü bir desteğe ihtiyacınız olduğunu gösteriyor. Para bunların başında gelebilir. Birikmiş borçlarınızı temizlemek için daha iyi bir iş arayışında bulunmayı düşünebilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu 7 Temmuz 2015
Sevgili Oğlaklar salı günü saat 09:49 Venüs-Uranüs arasındaki görünüm eşliğinde adım atıyoruz. Aşk hayatımızı şöyle bir analiz edeceğiz. Ancak genel olarak ilişkilerimizde fikir alışverişini bir hayli önemseyeceğiz. Eğer dostluklarımızda, iş hayatında, ailevi veya özel ilişkimizde bu yoksa, hayatımızdan kolayca insanları çıkarabiliriz. İçimizden şunları geçirebiliriz. Madem ortak bir noktada buluşamıyorum, farklı görüşteyim ve bu yüzden de anlaşmakta zorlanıyorum. O zaman bu insanlara daha fazla tahammül etmek zorunda değilim. İşte bu cümleyi bugün düstur edinebiliriz. Maddi konular özellikle kazandırıcı olana yöneleceğiz. Az bir maaş veya getiri ile yeni bir sayfadan hayata bakmak zor diye düşünebiliriz. Genelde huzur bulduğumuz, kendimizi rahat hissettiğimiz yerde olmak, yaşamak isteyeceğiz. Bu görünüm, birkaç gün boyunca ani kararlara işaret olabilir. Ancak bastığımız yeri de bilmeliyiz.
Saat 12:13 Ay-Neptün olumlu görünümü, aşk hayatınız, çocuklarınız, yeni bir çevreye ve insanlarla kaynaşma anlamında destekleyici olup, mali konular üzerinde de durmanızı, geleceğe güvenle bakacak şekilde kararlar almanızda, gözden geçirmelerde size moral olabilir ve maneviyatınız güçlenebilir.
Saat 20:58 Ay-Pluto olumlu görünümü hem sağlığınızı güçlendirici hem de derinlikli düşünmenizi sağlayıcıdır. Gönüllü çalışmanın, iş birliğine açık olmanın işaretçisi olan bu görünüm çıkarlarınızı korumanızda destekçinizdir.

Kova Burcu Günlük Yorumu 7 Temmuz 2015
Sevgili Kovalar salı gününe gayet olumlu bir enerjinin eşliğinde karşılıyoruz. Sizler açısından hem aşk hayatınızı yenileştirici hem de sosyal yaşamınızı aktif hale getirici özelliğiyle olumlu buluyorum. Ailenin bir arada tatil planları yapması veya aile içinde iletişimin güçlenmesi anlamında canlandırıcı olan bu enerji, sürpriz bir aşkın da göstergesi olabilir. Yeni ve farklı özelliklere sahip biriyle tanışmanızı sağlayabilir. Yolculuklar bir hayli verimli geçebilir. Popülerliğinizi güçlendirir. Farklı bir yere gitmek, görmek, tanımak, eğlenmek anlamında renklilik getirir. Beklenen haberlerin gelişini hızlandırır. Yeni kararlar alınmasında cesaret verir. Okumak, bilgilenmek, bildiklerinizi başkalarına yazarak, konuşarak iletmenizde rol oynar.
Saat 12:13 Ay-Neptün olumlu görünümü, gerek ikili beraberliğiniz, iş ortaklığınız, eviniz ve maddi kazancınızla alakalı konularda hayallerinizi, ideallerinizi gerçekleştirmek anlamında size yardımcıdır.
Saat 20:58 Ay-Pluto olumlu görünümü, kişisel ilişkilerde en iyi yaklaşımın, karşınızdaki kişinin değerlerini, düşüncelerini ve arzularını iyi tanımanızdır. Bir takım insanların zamanla sizi ne kadar çok yanılttığını düşünebilirsiniz. Paylaşıma açık olmayan insanlardan uzak durmakta yarar var.

Balık Burcu Günlük Yorumu 7 Temmuz 2015
Sevgili Balıklar salı günü, Venüs-Uranüs arasındaki hareketli enerji alışverişi, gerek parasal ve gerekse eviniz sınırları içinde kendinizi özgür bir biçimde ifade etmenizi sağlıyor. Denetim altına girmekten hoşlanmazsınız. Kafanıza koyduğunuzu yapmak ve bir an önce hayatınıza şekil düzen vermek istersiniz. Evin içinde bir koşturmaca başlar. Bu bir yolculuk, taşınma veya bir görüşmenin işaretçisi olabilir. Para harcamaktan zevk alırsınız. Eviniz, sevdikleriniz ve kendiniz için hoşunuza giden bir şeyler satın alabilirsiniz.
Saat 12:13 Ay-Neptün olumlu görünümü, çalışma hayatınız, günlük yaşam, çevre değişimleri, eğitim-iş-girişim anlamındaki konular üzerinde hayallerinizi gerçekleştirmek yönünde size moral motivasyon kazandırıyor. Ayrıca yaratıcı düşünmenizi sağlıyor. İlham gücünüz yükseliyor.
Saat 20:58 Ay-Pluto olumlu görünümü, Derin bir anlayışla hayatı ele almanızı sağlar. Bir yolculuğun planlanmasında, ticari bir görüşmenin yapılmasında, yararlı çalışmalara imza atılmasında destekleyicidir.

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 06.07.2015, 12:29   #2 (permalink)
Ne Mutlu Türk'üm Diyene

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 7 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları

Benim sanırım çoğu doğru gibi

YeşiL6 beğendi.
__________________
Altın olsam; değerimi herkes bilir.
Ben basit bir demir olayım...
Değerimi sadece anlayan bilsin!
EsiLa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 07.07.2015, 02:13   #3 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 7 Temmuz 2015 Günlük Burç Yorumları

7 Temmuz 2015 Salı Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu: Günlük işlerinizde ilgili detaycı, mükemmeliyetçi bir tavır sergileyebilirsiniz. Geçmişten tanıdığınız birinin vereceği fikir ile ideallerinize doğru somut bir adım atabilirsiniz.

Boğa Burcu: Çocuklarla ilgili konularda gerçekçi, araştırmacı olabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili daha önce görüştüğünüz bir projenin finansal onayı ya da yatırımcının kesinleşmesi söz konusu olabilir.

İkizler Burcu: Eviniz ile ilgili işlerle detaylı ve mükemmeliyetçi bir çalışma içinde olabilirsiniz. Daha önce görüştüğünüz bir ortaklığın sağlamlaşması ve medya görünümü konusunda gelişme olabilir.

Yengeç Burcu: Sözleşme vb yapmak için uygun bir dönem olmasa da Detaylı bir araştırma yapabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili bir çalışma ile günlük yaşantınızda somut Değişiklikler yapabilirsiniz.

Aslan Burcu: Maddi konularda detaylı çalışmalar yapmak için güzel bir gün olabilir. İkili ilişkilerde geleceğe yönelik somut adımlar ile ilgili Konuşmalar yapabilirsiniz. Bebek arzu ediyorsanız karar alabilirsiniz.

Başak Burcu: Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bir gün. Evinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler için fikir alabilir ve araştırma yapabilirsiniz. Somut adımlar ile günlük yaşantınızı değiştirebilirsiniz.

Terazi Burcu: Yaratıcı projelerimizi hayata geçirmek için düşüncelerinizi toparlayabileceğiniz bir gün olacak. Anlaşma ve sözleşmelerle ilgili somut ve Kalıcı sonuçlar için adım atabilirsiniz.

Akrep Burcu: Aile içi ilişkilerinizde iletişim önemli olacak bir gün. Evinizle ilgili gerçekleştirmeyi düşündüğünüz projelerinizde aile büyüklerinden birinin finansal desteğini alabilirsiniz.

Yay Burcu: Kariyeriniz ile ilgili kolay konularda detaycı ve mükemmeliyetçi hissedebilirsiniz. Sözleşmeler, anlaşmalar ya da iletişim konularında ciddi ve sağlamcı olabilirsiniz.

Oğlak Burcu: Seyahat planlarınızı ve akademik çalışmalarınızı detaylandırabilirsiniz. Finansal durumunuzu gözden geçirmek ve yeni bir plan için araştırma yapmak isteyebilirsiniz.

Kova Burcu: Bir süredir görüşmediğiniz, haber alamadığınız bir arkadaşınızla görüşebilir; geleceğe yönelik Konuşmalar yapabilirsiniz. Gelirlerinizi mercek altına alabilirsiniz.

Balık Burcu: İkili ilişkilerde detaycılığınız karşı taraf Tarafından yanlış anlaşılabilir. Kariyerinizde daha kalıcı olabilmek için gizli kalan konuların ortaya çıkması ve konuşulması söz konusu olabilir.

DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 4
DeRDeST, EsiLa, Toprak, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 07:55