Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


5 Ekim 2015 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 5 Ekim 2015 Günlük Burç Yorumları konusu , 5 Ekim 2015 Günlük Burç Yorumları Sevgili Koçlar, saat 00:06 Yengeç burcunda oluşacak sondördün, bir yandan ilişkimizle ilgili konularda adil bir paylaşımın olmasını isteriz. Diğer yandan kendimizi güvence altına almaktan ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 05.10.2015, 11:27   #1 (permalink)
Aktif Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 5 Ekim 2015 Günlük Burç Yorumları

5 Ekim 2015 Günlük Burç YorumlarıSevgili Koçlar, saat 00:06 Yengeç burcunda oluşacak sondördün, bir yandan ilişkimizle ilgili konularda adil bir paylaşımın olmasını isteriz. Diğer yandan kendimizi güvence altına almaktan yanayız. Ancak burada partnerinizle aranızdaki paylaşımın önemi büyük. Eğer düzgün bir ilişki yaşanıyorsa zaten bir sorun yok. Partneriniz adil davranır siz de kendinizi güvende hissetmenin huzurunu duyarsınız. Ancak ilişkisinde sorunları olanlar açısından zorlayıcı bir gün. Çünkü partner ortalama davranırken, siz aradığınız ve ihtiyacınız olanı elde etmekte zorlanırsınız. Kafanızın içinde bir çok soru cevap bekler. Ancak o cevapları almak zordur. Size öyle bir güven vermelidir ki, siz onunla aynı yolda yürümenin hazzını yaşayın. Sanki her şey ona bağlı gibidir. O seviyorum derse, rahatlarsınız. O size sarılırsa mutlu olursunuz. Burada yapılması gereken güveni, önce kendi içinizde oluşturmaktır. Bir başkasına bağlı olmamalı sizin mutluluğunuz. Lütfen bu ayrımı iyi yapınız.

Saat 14:04-6 Ekim saat 11:30 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, özellikle ailenizle olan ilişkiniz, evinizle alakalı konularda ve çevrenizle olan ilişkinizde kontrolü ele geçirme ve isteklerinizi elde etme tavrınızı biraz yumuşatmanızda yarar var. Çünkü isteklerinizi elde etmeniz zor olabilir. Durumları daha fazla güçleştirmenin yararı olmaz. Başka bir gün, bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Beklemede kalmak yararlıdır.Sevgili Boğalar saat 00:06 Yengeç burcunda gerçekleşecek sondördün, insanların bizi eleştirmesine, zorlamasına, belirsizliklerin karşımıza çıkmasına tahammülümüz olmayacağını gösteriyor. Çünkü güvene ihtiyacımız var. Değerlerimizi korumaktan yanayız. Eğer birileri bizi onaylamazsa, isteklerimiz kabul edilmezse, işlerimiz aksarsa duygusal açıdan kendimizi zayıf hissedebiliriz. Başkalarına zorla uyum göstermeye çalışarak kendimizi rahatlatamayız. Bugün yapılması gereken mantıklı düşünmek, işler yolunda gitmiyorsa, kendimizi zorlamamak, tepkisel davranmamak. Sakin olmanın faydası büyük.

Saat 14:04-6 Ekim saat 11:30 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında, yakın çevrenizde bulunan insanlarla veya girişimleriniz konusunda tasdik edilme ihtiyacınız yoğundur. Sizin düşündüğünüz konular ve üzerinde önemle durduğunuz her mevzuda iletişimde bulunurken ister istemez hassas düşünebilirsiniz. Bunun en önemli sebebi işi sağlama almak güvenliği sağlamak ihtiyacınızdır. Boşluktaki saatlerde rutin işler her zamanki gibi yerine getirebilir, özellikle seyahatle ilgili konularda bir sakınca yoktur fakat ani bir yolculuk kendiniz veya bir tanıdığınız yapsa dahi dikkatli olmak gerekebilir.Sevgili İkizler saat 00:06 Yengeç burcunda sondördün, partnerinizle dengeli bir şekilde paylaşımda bulunmak, çocuklarınızla alakalı mevzularda arkadaşça davranmak, isteklerinizi elde edebilmek için nazik ve ölçülü hareket etmek ihtiyacı duyabilirsiniz. Çünkü elinizdekileri korumak, sahip olduğunuz değerlerinizi büyütmek ve geliştirmek, maddi manevi her konuda güvenliğinizi sağlamaktan yanasınız. Verdiğiniz bunca çabaya karşı sizi takdir etmediklerinde ve onaylamadıklarında kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Oysaki bugün kimsenin değil, sizin kendi içinizde kendinizi onaylamanız gerekiyor. Güven duygunuz birilerine bağlı olmamalı.
Saat 14:04-6 Ekim saat 11:30 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında parasal konularda hassas düşünürüz. Güvenli yaşamak arzumuz daha fazla öne çıkar. Ancak bu saat diliminde, acil kararlar verilmemelidir. Finansal anlamda tabii ki, iki misli dikkat gerekiyor. Önceden ayarlanmış ödemelerinizi yapabilir, bütçenizle ilgili, aylık rutininiz için gereken hesaplamaları gözden geçirebilirsiniz. Bilinçli şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamak yerinde olur.Sevgili Yengeçler saat 00:06 itibariyle Yengeç burcunda oluşacak sondördün, aile bireylerinizle yakından ilgilenebilir, sorunlarında yanlarında olmaya çalışarak aranızdaki bütün problemleri ortadan kaldırmak niyetiyle hareket edebilirsiniz. Amacınız onlarla paylaşımda bulunarak huzur ve güvenliğinizi sağlamaktır. Ancak iş ve duygusal açıdan hayat size beklediklerinizi sunmuyorsa, bir de üzerinize geliyorsa dayanmanız kolay değildir. Ancak ben derim ki, bugün lütfen kendinize bu denli yüklenmeyiniz. Beklentileriniz gerçekleşmiyor diye, hayattan uzaklaşmayınız.

Saat 14:04-6 Ekim saat 11:30 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde iletişime dikkat etmek yerinde olacaktır. İsteklerinizi veya beklentilerinizin mutlak kabulünü isteyebilirsiniz. Ancak bu zor olabilir. Tartışmak, inatlaşmak gereksizdir. Rutin işlerinize ağırlık vermenizi tavsiye ediyorum. Bu saatler içinde, sakin ve mantıklı bir şekilde sizi rahatlatacak aktivitelerde bulunmak, sözgelimi kısa molalar, kitap okumak, müzik dinlemek, dostlarla muhabbet etmek iyi gelebilir.


Sevgili Aslanlar saat 00:06 Yengeç burcunda oluşacak sondördün fazı, yakın çevrenizde bulunan insanlar başta olmak üzere herkesle güçlü bir şekilde iletişimde bulunmak, yaşamınızla alakalı her konuda bilgi ve deneyim alanınızı geliştirmek, sözel açıdan kuvvetli bir şekilde kendinizi ifade ederek asıl yapmak istediklerinize odaklanmak kısaca düşüncelerinizi hayata geçirmek istersiniz. Bu istek, gün boyu başkalarıyla fikir alışverişinizde esnek ve uyumlu bir tarz içinde iletişimde bulunmanızı ve farklı düşünseniz bile etrafınızdaki insanlarla anlaşabilmek için ılımlı davranmanıza, çatışma çıkmasın diye susmanıza, asıl fikirleriniz yerine başkalarının hoşuna gidecek tarzda konuşmanıza neden olabilir. Eğer siz, içinizden gelmeyerek böyle davranıyorsanız, bir de istediğiniz karşılığı alamıyorsanız sıkılabilirsiniz. Onun için lütfen kendinize çok yüklenmeyiniz olur mu?

Saat 14:04-6 Ekim saat 11:30 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında enerjimiz biraz düşebilir. Eğer birkaç gündür sıkıntılı günler geçiren Aslanlardan birisi iseniz, dinlenmenize önem veriniz. Herhangi bir konuda acil kararlar vermeyiniz. Bu sakıncalı olabilir. Ailenizle alakalı işler, güvencenizi ilgilendiren maddi ve manevi meselelerde hassas düşünebilirsiniz. Sevdiklerinize olan ihtiyacınız artabilir. Bütün bunlar gayet doğaldır.Sevgili Başaklar saat 00:06 itibariyle oluşacak Yengeç burcundaki sondördün, maddi konularda ılımlı bir şekilde davranmak, ilişkilerinize özen göstermek, huzursuzluktan uzak durmak, başkaları adına hareket etmek ve onlarla iyi geçinmek arzusunda olduğumuzu gösteriyor. Çünkü amacınız ileriye dönük hedeflerinizi gerçekleştirmek ve kimseyle çatışmadan, yarınlarınızı garanti altına almaktır. Ancak bu bakış açısı taviz vermek anlamına gelebilir. O nedenle lütfen kendinizi birileri aracılığıyla tanımlamayınız ve tamamlamayınız. Çünkü şartlar sizin istediğiniz gibi gelişmediğinde kendinizi mutsuz hissedersiniz. Sakin olunuz. Maddi konuları, ilişki meselelerini kendinize en azından bugün dert etmeyiniz.

Saat 14:04-6 Ekim saat 11:30 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında temkinli olmak yapılacak en doğru harekettir. Sosyal hayatınız başta olmak üzere duygu dünyanızla ilgili konularda kendi temelinizi güçlendirmek ve güvenliğinizi sağlamak olgusu ön plandadır. Kafanızın içindekileri uygulamak yerine, üzerinde düşünmek yararlıdır. Fakat tam tersine, ani bir karar vermeye kalkışmanız sakınca doğurabilir.Sevgili Teraziler saat 00:06 Yengeç burcunda oluşan sondördün, sizin isteğiniz, özgürce kararlar alarak, hayatınızın kontrolünü elinizde tutmak, girişimlerde bulunarak yaşamınızı düzgün bir şekilde geçirmektir. Bu nedenle gün boyu etrafınızda bulunan insanlarla iyi geçinmeye, diyalogunuzu bozmamaya çalışabilirsiniz. Bazı durumlar ve kişiler canınızı sıksa dahi, içinizden bazı sözler sarfetmek gelse de bunları içinizde bastırarak, olayları kendi kendinize çözmeye çalışabilirsiniz. Ancak üzerinize gelebilirler. İş hayatı, çocuklar, ailemiz veya büyüklerimiz ikazda bulunur veya biz bu kişiler nedeniyle kendinizi güvensiz hissedebilirsiniz. Ben bugün kendinize iyi davranmanızı istiyorum. Sizi kimsenin üzmesine izin vermeyiniz ancak gerektiğinde de lütfen sakin olunuz.

Saat 14:04-6 Ekim saat 11:30 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında özellikle mesleki ve ailevi konularda, size karşı anlayışlı davranılmasını beklersiniz. Hassasiyetiniz yoğundur ve takdir edilmeyi beklersiniz. İtibarınıza fazlasıyla önem verdiğiniz için, elde edeceğiniz başarılarla kendinizden söz ettirmek, geleceğinizi garanti altına alacak şekilde ve kimsenin kahrını çekmeden hayatınızı devam ettirmekten yanasınızdır. Bütün bunlar boşluk diliminde hissedilen duygulardır. Ancak tamamen karşılık bulması zor olabilir.Sevgili Akrepler, saat 00:06 Yengeç burcunda oluşan sondördün etkisi altında, gerek ilişki gerek iş veya gerekse parasal konularda hayatınızı şekillendirmek, yeni kararlar alarak girişimde bulunmak ve eskiyi geride bırakarak yeni bir pencereden hayata bakmak isteğinizin işaretçisidir. Fakat bilginiz dahilinde olmayan bazı gelişmeler ve bu durumların yarattığı sorunlar canınızı bir hayli sıkabilir. Ya bütün bunlara boyun eğip kaderim böyleymiş deyip hayata havlu atarsınız veyahut gerçeklerin ışığı altında durumunu gözden geçirir, sakin olursunuz. Unutmayalım ki, hayatın mutluluk verici tarafları gibi, huzursuz edici deneyimleri de vardır. Bize düşen yılmamak, ayaklarımızın üzerinde durarak inançla yol almaktır.

Saat 14:04-6 Ekim saat 11:30 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde, başarılı girişimlerde bulunmak, için planlar yapıyorsanız, ben derim ki bir daha düşününüz. Aile özlemi, sevdiklerinizi yanınızda görmek arzusu boşluk saatlerinde yükselir. Eğer ilişkiniz veya başka bir mesele sizi rahatsız ediyorsa bu zaman diliminde başkalarına karşı anlayışlı olmanız zordur. Böyle anlarda biraz daha sakin olmaya çalışmak iyi bir çözümdür. Rutin işlerinizi yapınız. Akşam saatlerinde de etkili olacak boşluk süresinde dinlenmekte yarar var.Sevgili Yaylar, saat 00:06 itibariyle Yengeç burcunda sondördün oluşacak. Siz etrafınızdaki kişilerle gerek ilişki gerek iş veya bir çok konuda bağlantıya geçerek işbirliğinde bulunmaya gayret ediyorsunuz. Çünkü başkalarının sizi onaylaması, takdir etmesi çok önemlidir. Herkesi ayrı ayrı idare etmeye çalışırsınız. Tabii ki bu, epeyce yorucudur. Görüşmeniz varsa, karşınızdaki kişinin istediği gibi konuşmaya çalışırsınız. Sevgilinizle aranız bozulmasın istemezsiniz. Arkadaşlarınıza her türlü desteği verirsiniz. Girişimlerde bulunarak, kendinizi garanti altına almaya çalışırsınız. Fakat nedense aradığınız desteği, ilgiyi, yardımı görmeniz mümkün olmaz. İşte bu durum sizi bir hayli rahatsız eder. Bu yüzden de bir hayli sıkılırsınız. Ancak bugün ne kendinizden fazla ödün veriniz ne de karşılık göremediğinizde hayata küsmeyiniz.

Saat 14:04-6 Ekim saat 11:30 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında gelir durumunuz, cinsel yaşamınız, güvenceniz gibi konularda hassasiyet gösterirsiniz. Üzerinize gelindiğini, sizi bir türlü anlamadıklarını düşünürsünüz. İsteklerinizi elde edememek canınızı sıkabilir. Genel olarak bu zaman diliminde bu hissedişler ve hassasiyet gayet olağandır. Yalnız şunu da hatırlatayım, çevrenizdeki insanlar da bu etki altında olacağından, size karşı yanlış bir harekette bulunabilirler. Birbirimize anlayışlı olmamız gerekiyor.Sevgili Oğlaklar saat 00:06 itibariyle Yengeç burcunda sondördün fazı oluşacak. Mesleki ilişkilerde nazik ve ölçülü davranmak, ailenizle olan iletişiminizde sakinliğinizi korumak, iş yaptığınız insanlarla onların anlayacağı dilden konuşmak sizi bir hayli zorlayabilir. Gereğinden fazla kendinize yüklenebilirsiniz. Sorumluluklar bir yandan, diğer yandan birileriyle burun buruna gelmek canınızı sıkabilir. İşler umduğunuz gibi gitmez veya siz tatmin olmazsınız. Bu özverili haliniz iç çatışmalarına neden olabilir. Bu kadar çalışkanım, düşünceliyim, kimseye haksızlık yapmıyorum. Peki neden hala bir türlü mutlu olamıyorum diye kendi kendinize yüklenirsiniz. Oysaki bugün gerek özel hayatınızda gerekse iş konularında kendimizi zorlamamalıyız. Beklediğimiz neticelerle karşılaşmadığımızda umutsuz olmamalıyız.

Saat 14:04-6 Ekim saat 11:30 arasındaki Ay-Boşluk etkisi, ilişkinizle alakalı konularda sahiplenici, koruyucu ve kollayıcı tavırlar içinde olmanız, aranızdaki sevgi duygusunun yücelmesini sağlayacağı gibi, bu saat dilimi içinde olabilecek yanlış anlamaların önüne geçilmesinde etkilidir. Bu saatlerde her ikinizin de dikkat etmesi gereken konu, farklı kişiler olduğunuz ve doğal olarak tepkilerinizin de farklı olabileceğidir. Bunu kabul ettiğiniz zaman, aranızdaki denge de otomatik olarak kurulmuş olacaktır. İş ortaklığı, sözleşmeler veya kontrat gibi imzayı gerektiren işlerinizi beklemede tutunuz. Eğer mutlaka yapılacaksa, konunun uzmanı kişilere danışıp, bilgi alınız.Sevgili Kovalar saat 00:06 Yengeç burcunda sondördün fazı, siz özgür olmak, tanınmak, popüler olmak, kendinizi göstermek, kabul edilmek ve takdir edilmek istersiniz. Gün boyu etrafınızda bulunan kişilerle olumlu bir şekilde iletişimde bulunabilir, yapmanız gerekenleri düzgün bir şekilde yerine getirebilir, baskılar karşısında çatışmaya girmeden halim selim bir görüntü çizebilirsiniz. Ancak bütün bunlara rağmen, kendinizi güvende hissetmeniz kolay olmaz. Her bir durumdan kendinizi sorumlu tutabilirsiniz. Aslında içinizden gelmediği halde bir şeylere susmak zorunda kalmanın gerilimini yaşarsınız.

Saat 14:04-6 Ekim saat 11:30 arasındaki Ay-Boşluk etkisinde, çevrenizdeki insanlarla olan ilişkinizde daha ılımlı, olgun ve hoşgörülü olmanız yararlıdır. Bu zaman diliminde, işlerinizin verimli bir şekilde ilerlemesini ve planladığınız şekilde gelişmesini istiyorsanız bir daha gözden geçiriniz. Birileri canımızı sıktığında, şu haklı, bu haksız diye tartışmayalım. Sağlığımıza önem verelim. Stresten, aşırı hassasiyetten uzak duralım. Bu zaman diliminde, yeni bir iş girişimi veya farklı bir yöntemi denemek, verdiğiniz bir kararla ilgili değişimlere gitmek, etrafınızdaki kişilerin sizin gibi düşünmelerini beklemek yanlış olur.Sevgili Balıklar, saat 00:06 Yengeç burcunda sondördün oluşuyor. Bu saatlerde siz, özellikle ilişki, iş ortaklığı, maddi ve finansal konularda arzu etmediğiniz durumlarla karşılaştığınızda fevri davranabilir, kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Aslında arzunuz güven içinde yaşamaktır. Güvenilir bir aşka, doğru düzgün bir ilişkiye o kadar ihtiyacınız vardır ki, bu kadar hassas biri olup da, nasıl böyle içinden çıkılmaz problemler yaşıyorum diye kendinize yüklenip durursunuz. Şu andaki şartlarınız mecburen susmanızı veya katlanmanızı gerektirdiği için sıkılırsınız. Para bulma derdi, ilişki kurma ihtiyacı, olan biteni başkalarının gözünden görme mecburiyeti sizi yorabilir. Ancak unutmayalım, bugün bize düşen güven hissini başkaları değil, bizzat kendi içimizde oluşturmaktır.

Saat 14:04-6 Ekim saat 11:30 arasındaki Ay-Boşluk etkisi altında sakinlik, ılımlılık ve hoşgörünün son derece önemli olduğunu her zaman söylüyorum. Yengeç burcunun son derecelerinde oluştuğu için doğal olarak güvenlik, sahiplenme, korunma ihtiyacınız oldukça yükselebilir. Bu güçlü hassasiyet beraberinde tedirginlik yaratır. Her şey üzerimize geliyormuş gibi düşünürüz. Ailemizi, sevdiklerimizi özleriz. Birisi ters bir söz etse, sanki dünyanın sonuymuş gibi algılarız. Bütün bu ruh halleri çoğumuzda yaşanabilir.

Hatra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 2
Hatra, Vanilya
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 09:58