Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


24 Ekim 2015 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 24 Ekim 2015 Cumartesi Günlük Burç Yorumları konusu , 24 Ekim 2015 Cumartesi Günlük Burç Yorumları 24 ekim günlük burç yorumları, 2015 ekim ayı burç yorumları, 24 10 2015 burçlar,24 ekim 2015 akrep burcu yorumu, 24 ekim 2015 aslan ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By YeşiL6

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 22.10.2015, 08:59   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 24 Ekim 2015 Cumartesi Günlük Burç Yorumları24 Ekim 2015 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

24 ekim günlük burç yorumları, 2015 ekim ayı burç yorumları, 24 10 2015 burçlar,24 ekim 2015 akrep burcu yorumu, 24 ekim 2015 aslan burcu yorumu, 24 ekim 2015 balık burcu yorumu, 24 ekim 2015 başak burcu yorumu, 24 ekim 2015 boğa burcu yorumu,24 ekim Cumartesi 2015 günlük burç yorumları,24 ekim 2015 ikizler burcu yorumu, 24 ekim 2015 koç burcu yorumu, 24 ekim 2015 kova burcu yorumu, 24 ekim 2015 oğlak burcu yorumu, 24 ekim 2015 terazi burcu yorumu,24 ekim 2015 yay burcu yorumu,24 ekim 2015 yengeç burcu yorumu, 24 ekim 2015 günlük burç yorumlarıKoç Burcu Yorumu
Bugün maddi konularda hiç beklemediğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle Ortaklıkları olan Koç’lar borçlar üstünüze kalabilir. Tasarruflu davranmalı varsa biriken borçları ödemeye çalışmalı ve yeni borçlar altına girmekten sakınmalısınız. Özel yaşamınızda ise; Bugüne kadar sabır ettiğiniz düzelir diye umut ederek hoş karşıladığınız durumlara artık tahammülünüz yok net tavrınızı ortaya koyacak ve değmeyecek fedakarlıklarda bulunmayacaksınız. Bu durum sizleri kısa süreli üzse de yaşayacağınız güzelliklerle ne kadar doğru bir karar alıp uyguladığınız için şükredeceksiniz. Pozitif düşünün geçmişte kalması gereken düşüncelerinizden arının. Yeni başlangıçlar için içinizde ki enerjiyi doğru yönlendirin.

Günün Olumlaması: Ruhumu bedenimi düşüncelerimi tüm karanlıklarından arındırıyorum. İlahi müziğin melodilerinde dans ediyor ritmin titreşimleri ile bütünleşiyorum. Yüreğimde ki yaraları iyileştiriyor ilahi gücün kuvvetini hissediyor düştüğüm yerden çok sağlıklı çok güçlü bir halde ayağa kalkıyor ve hayata sıkı sıkı tutunarak ilerliyorum.

Günün Kristali: Hematit
Günün Rengi: Turuncu


Boğa Burcu Yorumu
Bugün sahip olduğunuz maddi ve manevi değerler üzerinde önemli kararlar alarak haklarınıza sahip çıkacaksınız. Deneyimlediğiniz zorlukların farkındasınız. Köklü değişiklikler yapmak için kolları sıvayacağınız sizi engelleyen tavırlarınızdan insanlardan uzaklaşacağınız bir sürecin başlangıcındasınız. İş hayatınızda ise; iş yaptığınız kişi ve kuruluşlarla yapıcı bir tutum içinde çalışmanızın başarınıza başarı katacağının göstergesi, Ortaklaşa çalışmalar yabancılarla alakalı gelişmeler hedefinize giden yolda hızla ilerlemenize neden olacak. Gökyüzü sizleri desteklerken iç güdülerinize güvenerek hareket edin…

Günün Olumlaması: Yaptığım işe ruhumdan gelen güzellikleri yansıtıyor, İnsanların da ruhlarına hitap etmeyi başarıyorum. Mistik dünyanın gizemli kapılarını araladıkça daha çok öğreniyor bilgeliğe giden yolda ilerliyorum. Ben den çıkıp hiç olmayı hiç ten çıkıp var olmayı ve tüm kalbimle paylaşmayı öğreniyorum.

Günün Kristali: Kuvars
Günün Rengi: Sarı


İkizler Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün eşinizin etrafında bulunan içten pazarlıklı insanlara karşı dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Bu insanların güler yüzlü bir tutumla size yaklaşmasına izin vermeyin. Sizinle irtibat kurmayı başardıkları anda onların amaçlarına farkına varmadan hizmet etmiş olursunuz. Eşinizin ısrarı dahi olsa bu insanlardan olabildiğince uzak durun ve eşinizi de gerçekçi davranması için uyarın. Başkalarının sebep olduğu acıları depreştirmeyin ve anı yaşayın. Sevilip sevilmenin huzurunu yaşayın ve bu sizleri güçlendirsin. Şöyle size sunulanları bir gözden geçirin ve ilahi adaletin daima haklıdan yana olduğunun farkına varın. İş hayatınızda ise keyifli gelişmelerle moral bulacaksınız.

Günün Olumlaması: Aşkın gücü ile aşmış olduğum zorluklardan sonra gelen haklı başarımın mutluluğumun şükrünü yaşıyorum. Sevgiyle kuşatılmış olmanın mucizeleri yaşamıma akıp geliyor bende sevgi ile kucaklıyorum hepsini.

Günün Kristali: Yeşim
Günün Rengi: Turuncu


Yengeç Burcu Yorumu
Gökyüzü aşk hayatınızda daha cesur adımlar atmanız için destekliyor sizleri. Bu konularda yaşanacak hızlı gelişmelere hazır olun. Bitirmekte zorlandığınız bir ilişki içindeyseniz gökyüzü tüm gücü ile desteklerken bitirmeli yeni başlangıçlara doğru yol almalısınız. Bu süre içinde kendinize zaman ayırın ruhunuzu dinlendirin ve yüreğinizi özgürleştirin. Bekar Yengeç’ler eski bir arkadaşlık aşka dönüşebilir. Korkmadan aşkın rüzgarına kapılabilirsiniz. Kalp kırıklıklarınızı unutturacak ruh eşi her an kalbinizin kapısından içeri girebilir. İş hayatınızda ise sakinliğinizi korumanız gereken bir gündesiniz.

Günün Olumlaması: Yüreğimde kopan her fırtınadan sonra yenilmeden değişmeden özüme sadık kalarak yenilendim. Yenilenirken geliştim öğrendikçe aydınlandım okyanusta bir damla olmanın şükrüne vardım. Şimdi yaşam bana nimetlerini bolca akıtıyor ve ben tüm akıl yetilerimle emeğimle işime eşime sevdiklerime sarılıyor zenginliğime zenginlik katarak ilerliyorum…

Günün Kristali: Azurit
Günün Rengi: Sarı


Aslan Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün gerginlikler ve tartışmalara karşı sakinliğinizi koruyarak hareket etmeniz için uyarıyor sizleri. Tahammül gücünüz oldukça zayıftır. Her zaman olağan karşıladığınız şeyler bugün sizi bir hayli kızdırabilir. Özellikle birlikte çalıştığınız insanlardan kaynaklanan sorunlara karşı hazırlık olmalı. Onların yapmadığı ya da yapamadığı işleri siz tamamlamaya bakmalısınız. Fikirlerinizi net bir şekilde ortaya koymalı ve birlikte çalıştığınız insanların desteğiyle hızlı sonuçlar almaya yönelik girişimlerde bulunmalısınız. Gerçekçi ve belirli bir hedefin üstüne gitme tutkunuzun yoğun olacağı bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise tartışmalardan uzak durmanız gereken bir gündesiniz.

Günün Olumlaması: Ben her yeni günle birlikte engellendiğim sınırlandırıldığım tüm negatif etki ve enerjilerden uzaklaşırım ve Her gün kendimde olumlu yönlerimin farkına vararak kişisel gelişimimde etkili olacak olumlu enerjileri kendime çekerim.

Günün Kristali: Lapis Lazuli
Günün Rengi: Turuncu


Başak Burcu Yorumu
Aklınız ruhunuz ve yüreğiniz değişim yenilik diye haykırırken farklı bir davranış içinde bulunmanızda beklenemez. İş hayatınızda her türlü fikir alışverişine açık olun fakat son kararı kendiniz verin ve kendinize sorun var olan şartlarımı nasıl yükseltebilirim? Yeteneklerimi kazanca nasıl çevirebilirim gibi. İş hayatınızı yapılandırırken bu cevapları kullanın. Yetenekleriniz iletişime verdiğiniz önem ve disiplinli çalışmanızın sonunda kazanacağınız mükafat çok büyük olacak. Özel yaşamınızda ise eşinizin ruhunuzu okşayan sevgi dolu sözleri ile mutluluğunuzu pekiştireceksiniz. Bekar Başak’lar bugün beklenmedik aşk teklifleri alabilirsiniz.

Günün Olumlaması: Ruhumda ki ışığı fark ediyor ve aydınlanıyorum. Gizemli yönlerimi keşfediyor ortaya çıkarıyor emek veriyor başarılı sonuçlar elde ediyorum. Kendi dengemi bulmanın mükafatlarını yaşıyorum.

Günün Kristali: Labradorit
Günün Rengi: Sarı


Terazi Burcu Yorumu
Maddi ve hukuksal konularda oldukça şanslı bir gündesiniz. Kazançlarınızın artacağı bir süreçtesiniz ve hukuki konularda her hakkınızı arayarak olumlu sonuçlar elde edebileceğiniz zamanlardanız. Özel yaşamınızda eşinizin çevresinde bulunan insanların kıskanç davranışlarını görmezden gelin ve ona olan sevginizi bilhassa bu insanların yanından içinizden geldiği gibi ifade edin… Düşündüklerini hayata geçirmenin imkansız olduğunu anlamalarına katkıda bulunun…. İş hayatınızda kararsızlıklar kendinizi olduğunuz gibi ifade etmekte zorlanmanıza neden olabilir.

Günün Olumlaması: Ben bugün yaşamın bana sunduğu tüm güzellikleri görmeye niyet ediyorum. Aldığım nefes sağlıkla uyandığım her gün için şükürler olsun. Yaptığım işi seviyorum ruhumdan gelen güzel enerji tüm yaşamsal alanlarıma sevgiyle yansıyor ve gerçek mutluluğu yaşıyorum.

Günün Kristali: Kuvars
Günün Rengi: Turuncu


Akrep Burcu Yorumu
Gökyüzü bugün eş ya da yakınlarınız sebebi ile münasebette olduğunuz insanların canınızı sıkacak tavır ve davranışları ile karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Birebir sizi ilgilendirmediği sürece sakinliğinizi koruyun. Yok davranışları direk sizi hedef alıyorsa karşılığını verin. Fakat ipleri koparma noktasına taşıyan kişi siz olmamaya bakın. Aynı dili konuşmak anlaşılabilir olmak anlamına gelmiyor bilmelisiniz. Bu insanlarla işiniz gereği ortaklıklar söz konusu ise bir an evvel yolları ayırmanız faydanıza olacaktır. Kararlar alıp bir an evvel hayata geçirmelisiniz.

Günün Olumlaması: Bitmesi gerekeni bitiriyor ve yeni başlangıçlar yapıyorum. Yarınlardan korkmuyor günü en yüce hayrıma olacak şekilde değerlendiriyorum. Her duyduğuma inanmıyor gördüğüme göre hareket ediyorum. Aklımın gönlümün ve ruhumun kabullenmediği hiçbir şeyi yapmıyorum. Sezgilerimin rehberliğine güvenerek ilerliyorum.

Günün Kristali: Carnelian
Günün Rengi: Sarı


Yay Burcu Yorumu
Maddi konularda yaşanan duraklama sürecinden sonra oldukça şanslı bir süreç sizleri karşılamakta. Getirilerinizi akıllıca değerlendirmeli birikim yapmaya bakmalısınız. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insanla aşkınızın kuvvetlendiği zamanlardasınız. Ufak tefek tartışmalar ilişkinizi sadece canlandırır. Rahatsızlık duyduğunuz ya da sırf mecbur hissettiğiniz için hiçbir şey yapmayın. Duygularınızı özgür bırakın kendinizi en güzel sözlerle ifade edin. Korkularınızdan tereddütlerinizden uzaklaşın. Bunu yapmayı başardığınızda göreceksiniz ki bir çok konuyu boş yere sıkıntı etmiş kendinizi huzursuz hissetmişsiniz. Ruhunuzu duygularınızı ne kadar özgür bırakırsanız yaşam sizin için o denli keyifli bir hal alacaktır. Uyumunuz ve birbirinize olan ilginiz çevrenizde ki başkalarının mutsuzluğu ile mutlu olan insanları bir hayli rahatsız edecektir…

Günün Olumlaması: Ben kendimi sevip değer verdikçe sürekli yenileniyor genç ve sağlıklı kalıyorum. Rabbimin bana sunduğu nimetlere Sağlıkla aldığım her nefes bedenim ruhum ailem işim kazancım yaşadıklarım ve yaşayacaklarım için binlerce kez şükürler olsun. İyi niyetim inancım ve yaşamın bana kattığı olgunluklarla yarınlara güvenle yürüyorum…

Günün Kristali: Carnelian
Günün Rengi: Sarı


Oğlak Burcu Yorumu
Gökyüzü iş hayatınızla ilgili konularda finansal şartlarınızın olumlu yönde ilerlemeler kaydedeceğine işaret etmekte. Adlandıramadığınız bir stresle günlerinizi kendinize zehir etmemeli ve gelişmelerden hoşnut olmaya çalışmalısınız. Özel yaşamınızda özellikle evli Oğlak’lar için problemler yaşanabilir. Sorun birlikte olduğunuz insandan her şeyi sizing gibi düşünmenizi istemenizden kaynaklanabilir Bunu istemekle kalmayıp onu zorlayabilirsiniz. Bilmelisiniz ki bencilce davranışların etkisi yıkıcı olacaktır. Olgun ve sakin davranarak ilişkinizi bir çıkmazın içine sokmamalısınız.

Günün Olumlaması: Yaşamı seviyorum aşkı sevdiğim gibi, Her doğan gün yeni mucizeler şifalar ve bollukla dolu. Bütün iyi niyetimle sevdiklerim kendim ve tüm insanlık adına dualar edip dilekler de bulunuyor gerçekleşmesinin mucizelerini yaşıyorum.

Günün Kristali: Kyanit
Günün Rengi: Turuncu


Kova Burcu Yorumu
Gökyüzü oldukça zinde huzurlu fiziksel olarak ta çekiciliğinizin dorukta olduğu güzel enerjilerle dolu bir günü müjdeliyor sizlere. İşle ilgili problem yaşayan ve beklediği cevabı alamamaktan şikayet eden Kova’lar olumlu haberler alabilir ve sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hukuksal konularda da şans sizden yana. Sizin bir davanız varsa ve hakkınızı arıyorsanız olumlu sonuçlar elde edebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın bireysel sorunlarının suçlusu sizmiş gibi davranması ona olan sabrınızı şiddetli bir öfkeye çevirebilir! Sabrınızı taşırmaması için son bir uyarıda bulunmanız her ikiniz içinde faydalı olacaktır.

Günün Olumlaması: Kendime adil davrandığımda kazanırım. Bana Hiç kimse kusursuz değildir benim olmadığım gibi geliştirmem gereken yönlerimi kabul ediyor. Sabır ve sevgiyle kendimi geliştiriyor daha iyiye güzele ulaşıyorum.

Günün Kristali: Akik
Günün Rengi: Sarı


Balık Burcu Yorumu
Gökyüzü kendinizi geliştirmeniz için her türlü olanakla karşılaşacağınıza işaret etmekte, Cesur olmalı ve size sunulan hiçbir fırsatı kaçırmamalısınız. Düzenli ve disiplinli çalıştığınız takdirde her şeyin üstesinden gelebilirsiniz. İş hayatınızı ilgilendiren konularda önemli gelişmeler söz konusu basamakları hızlı adımlarla çıkmaya başlıyorsunuz bu durum sizi korkutmamalı, Uzun zamandır emek verdiğiniz mücadele ettiğiniz konuların kendini göstermesi ve sizi yükseltmesinden daha doğal bir sebep olamaz. Korkuya kapılır ve kendinizi geri planda tutmaya kalkışırsanız fırsatlar geldiği gibi gidebilir ya da size destek olan insanlar bu tavrınız karşısında size ağır eleştirilerde bulunabilir.

Günün Olumlaması: Ruhumu bedenimi düşüncelerimi tüm karanlıklarından arındırıyorum. İlahi müziğin melodilerinde dans ediyor ritmin titreşimleri ile bütünleşiyorum. Yüreğimde ki yaraları iyileştiriyor ilahi gücün kuvvetini hissediyor düştüğüm yerden çok sağlıklı çok güçlü bir halde ayağa kalkıyor ve hayata sıkı sıkı tutunarak ilerliyorum.

Günün Kristali: Hematit
Günün Rengi: Turuncu

Huzur-u Kalb beğendi.
__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 2
Huzur-u Kalb, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 08:40