Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


7 Şubat 2016 Pazar Günü Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 7 Şubat 2016 Pazar Günü Burç Yorumları konusu , 7 Şubat 2016 Pazar Günü Burç Yorumları Boğa , burç , burçlar , günlük , akrep, günlük burç yorumları , ikizler , koç , terazi , yay , yengeç , ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 06.02.2016, 23:17   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 7 Şubat 2016 Pazar Günü Burç Yorumları7 Şubat 2016 Pazar Günü Burç Yorumları
Boğa , burç , burçlar , günlük , akrep, günlük burç yorumları ,
ikizler , koç , terazi , yay , yengeç , yorumlar, haftalık burç yorumları,
aylık burç yorumları,ocak burç yorumları, 7 şubat 2016,7 şubat 2016 günlük burç yorumları,

KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Mantığınızla değil duygularınızla hareket ediyorsunuz. Onun için ise duygulardan önce mantık geliyor. Sizin ilişkinizin en büyük problemi de bu. Bir süre daha bu çekişme sürecek gibi gözüküyor.

Koç Burcu Günlük İş Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu birliktelikten çok kazançlı çıkacaksınız. İşlerinizdeki yoğunluk önümüzdeki günlerde de devam edecek.

Koç Burcu Günlük Para Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Ailenizden birisi sizden maddi destek isteyebilir. Bu destek için koşullarınızı bir hayli zorlamanız gerekebilir. Bir ikilem yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Bugünlerde biraz sabırlı olmanız gerekebilir. Sabır size göre bir şey değil ama dişinizi sıkarsanız sonuç daha olumlu olacak.

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Sevdiğiniz kişi ile beraberliğinizde sizi olumsuz şekilde etkileyen bazı kişilerin etkisi altında kalabilirsiniz. Bu arada siz veya sevdiğiniz bir yolculuğu çıkabilirsiniz ve aranızda kısa bir ayrılık söz konusu olabilir.

Boğa Burcu Günlük İş Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Çalışma arkadaşlarınıza anlayışlı ve olumlu davranacağınız bir dönemde bulunuyorsunuz. Onların da size karşı aynı şekilde davranacağı bu günlerde sorunları büyütmeden çözümleyeceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Para Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Beklediğiniz gelir artışı konusunda yaptığınız görüşmelerin, çalışmaların meyvesini alacağınız bir gündesiniz. Bugün elinize bir miktar para geçecek. Bu parayı akılcı kullanmalısınız.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Evinizle ve işinizle ilgili yapacak pek çok işiniz var. Özel sorunlarınız nedeniyle bu sorumluluklarınızı aksatmamalısınız

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)


İkizler Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Sizin dalgalanmalarınıza artık o da alıştı. Ondan her uzaklaştığınızda sevginizi sorgulamaktan vazgeçti. Bugün aramanızı ve ilgilenmenizi bekleyebilir. Ama bu talebini açık açık söylemekten kaçınıyor.

İkizler Burcu Günlük İş Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
İşten çok iş ilişkilerinize odaklanacağınız bir gün. Bazı arkadaşlarınızla dostluğunuzu pekiştirebileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Para Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Şu sıralarda paraya ihtiyacınız var. Bu sıkıntınıza rağmen, geçmişte yaptığınız savurganlıktan pişman olmuyorsunuz. Yapmak zorunda olduğunuz bir ödeme için son anda adeta bir mucize gerçekleşecek.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar

Kendinizle bu kadar barışık olmanız çok güzel de, zaman zaman hata yaptığınızı görmelisiniz.
YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)


Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Sevgilinizle aranızda belirlediğiniz özel anma günlerinizi çok sık unutuyorsunuz. Sevgiliniz ona gösterdiğiniz ilgiyi arkadaşlarına övgüyle anlatıyor. Unutkanlığınızdan kurtulursanız mükemmel bir partner olacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
İşyerinizde sizinle ilgili güzel şeyler düşünülüyor. İş tecrübeniz ve bilginizle çok beğeniliyorsunuz. Büyük bir özveri içinde çalışıyorsunuz. Bu özellikleriniz yakında sizi çok sevindirecek biçimde karşılığını görecek.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Özellikle akşam gezmelerinde, gece çıkmalarında tam bir para canavarı oluyorsunuz. Dün ve bugün yaptığınız harcamalar yarınki ödemeleriniz için problem yaratacak.

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar

Sevdiğiniz birinin ailesindeki bir sağlık sorunu için bir miktar paraya gereksinimi var. Onur meselesi yapıp bunu dile getiremiyor.


ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Temmuz - 2 Ağustos)

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Aşk yaşamınızda son derece aktif olacağınız bir gündesiniz ve duygularınızı içinizden geldiği gibi yaşayacaksınız. Sevdiğiniz insana karşı son derece açık olacaksınız ancak bu aranızda çeşitli sorunların çıkmasına yol açabilir. Daha önceden planlamadığınız bazı koşulların yolunuza çıkması mümkün. Gün içinde değişken bir mizaç göstereceksiniz ve davranışlarınızda bir tutarsızlık olabilir. Gelişmelere karşısında soğukkanlı yaklaşmaya çalışmalısınız ve sevdiğiniz insana karşı hoşgörülü yaklaşmalısınız.

Aslan Burcu Günlük İş Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
İş yaşamınızda son derece enerjik olacağınız bir gündesiniz ve yeni bazı kararlar alabilrisiniz. Oldukça hızlı düşüneceksiniz ve harekete geçmek için sabırsızlanacaksınız. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Çevrenizde bazı değişimler olabilir yada siz bazı değişim kararları alabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapma şansınız olacaktır ancak bu konuda dikkatli davranmalı ve detayları gözden kaçırmamaya çalışacaksınız. Enerjinizi olumlu alanlara kanalize etmelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Para Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Maddi konularda oldukça rahat hareket edeceğiniz ve üzerinde fazla düşünmeden masraflar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Son derece cömert davranacağınız bir gündesiniz.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Ani tepkiler vermekten kaçınmanız gereken bir gündesiniz ve iletişimlerinizde esnek davranmaya çalışmalısınızBAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Ağustos - 22 Eylül)


Başak Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Belki günün ilk yarısı çok rahat olmasa da ikili ilişkilerde uyum ağır basacak. Öğleden sonra ise keyfiniz yerine gelirken hareket ihtiyacındasınız. Heveslisiniz. Belki çok daha hassas ve alıngan olabilirsiniz ama ilişkinizde başarı söz konusu.

Başak Burcu Günlük İş Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Yeni başlangıçlar, kişisel girişimler için dikkat çeken bir gündesiniz. Bununla birlikte ortaklaşa çalışmalarda bazı engellerle karşılaşmanız beklenebilir.

Başak Burcu Günlük Para Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Günün ilk yarısında alacağınız öneriler size yeni çıkış yolları, çok sayıda alternatif sağlayabilir. Öğleden sonra kazancınızla ilgili olumlu gelişmeler var.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Beklenmeyen gelişmeler sizi tutsak alırken canınız sıkılabilir. Kötümser olmamaya bakmalı, geniş düşünebilmelisiniz.

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Eylül - 2 Ekim)

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Bugün gittiğiniz kalabalık bir mekandan içiniz biraz kıpırtılı ayrılacaksınız. Bu, sürdürdüğünüz ilişkinizi yeniden gözden geçirmenize neden olacak. Yenilik merakı iyi ama riskleri var. Bu konuda bu kadar çeşitleme meraklısı olmanın riskleri, heyecanı insanın ömrünü kısaltabilir.

Terazi Burcu Günlük İş Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Unutkanlığınız üstünüzde bu sıralar. Bunun bugün bir ceremesi olacak. Başınızı duvarlara vurabilirsiniz. Yeni iş haberleriniz var. İlgilenin onlarla. Bunlardan özellikle birinin koşulları sizi her anlamda kışkırtacak biçimde sunulabilir.

Terazi Burcu Günlük Para Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Parayla yıldızınız barışmıyor bir türlü. Elde edebiliyor, ama hiç tutamıyorsunuz. Bu yüzden arada bir paralı, genellikle de parasızsınız. Onun hayattaki önemini bilmeniz bir işe yaramıyor. Harcadıkça açılıyor, açıldıkça harcıyorsunuz. Bir mülk satışınız var. Ama nedense size bir şeyler çıkmayacak gibi görünüyor.

Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar

İhmal ettiğiniz bir konu var. Bu konu üzerinde biraz durun. Sonunda beklemediğiniz bir kazan elde edebilirsiniz.

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Ekim - 22 Şubat)

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Aşk konusunda bir çok olumsuz deneyiminiz var. Bu yüzden duygularınızı belli etmekte, karşı cinse açılma da çok zorluk çekiyorsunuz. Aslında duygusal birisiniz . Bu kadar geçmişe bağlı kalmamalı ve açık olmalısınız. Aklınızdan geçen kişi de sizden hoşlanıyor ve sadece sizden bir işaret bekliyor.

Akrep Burcu Günlük İş Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Yoğun bir gün geçireceksiniz. Çevrenizdeki insanların bazı angarya işlerini yapmanın yorgunluğu içerisinde olacaksınız. İş hayatınızda ne zamandır istediğiniz bir gelişme bugün gerçekleşecek. Ancak gayret ve öneri sizden geldiği halde parsayı başkaları toplayacak.

Akrep Burcu Günlük Para Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar

Parasal açıdan oldukça olumlu bir gündesiniz. Bazı harcamalarınız olacak ama bunlar sizin maddi durumunuzu pek fazla etkilemeyecek

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar

Çevrenizde sizin çalışkanlığınızdan ve sorumluluk duygunuzdan faydalanmak isteyenler var. Dikkatli olun.
YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Şubat - 21 Aralık)

Yay Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Kendinizi güvende hissetmek istediğiniz bir ruh hali içindesiniz. Sevdiğinizin sizden talep edeceği bazı şeylere boyun eğme eğilimine giriyorsunuz. Ailenizin fikirleri bu konuda sizi etkileyecek.

Yay Burcu Günlük İş Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Haftasonu gelince kesinlikle iş düşünmek istemiyorsunuz. İşler işyerinde kalsın gibi bir zihniyetiniz var. Bugün gerçekten de iş düşünmenizi gerektirecek herhangi bir gelişme olmayacak.

Yay Burcu Günlük Para Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar

Para konusunda kendinizi sıkıyorsunuz. Harcama yapmaktan adeta korkuyorsunuz. Bugün bu korkunuz gerçek olacak ve beklemediğiniz yüklü harcamalar yapmak zorunda kalacaksınız.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Bugün arkadaşlarınız hakkında edeceğiniz sözlere dikkat edin. Konuşmalarınız istenmeyen kulaklara varabilir.OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Bugün sevgilinizin tatlı sözleri, uysal tavırları mutluluğunuzu arttıracak. Sevdiğiniz kişi ile de yerine göre duygusal, yerine göre de gerçekçi davranışlar içinde olacaksınız. Ona çok yoğun bir aşk ile bağlısınız. Gözünüz sevdiğiniz insandan başkasınız görmüyor. Onunlayken hiç olmadığınız kadar mutlusunuz.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Bugün yine disiplinli, otoriter ama tatlı halinizle işlerinizin başına geçeceksiniz. İş arkadaşınızla yaptığınız tartışmanın sıkıntılarını çalışarak unutmaya çalışacaksınız. Büyük beklentiler içindesiniz. Enerjinizi daima olumlu işlerde kullanıyorsunuz ve başarılı oluyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar

Parasal açıdan endişeleriniz var. Evdeki hesabın çarşıya uymamasından çekiniyorsunuz. Maddi olarak planlarınız var. BU planları gerçekleştirmek için doğru zamanı kolluyorsunuz.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Çevrenizde ilişkinizi istemeden de olsa etkileyecek kendini bilmez insanlar var. Onlardan uzak durmaya bakmalısınızKOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)


Kova Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Aşk hayatınıza ilişkin yeni gelişmeler olabilir ve kalabalık ortamlara girebilirsiniz. Aşk hayatınıza ilişkin ani kararlar alabileceğiniz bir gündesiniz.

Kova Burcu Günlük İş Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
İş yerinizde küçük de olsa anlaşmazlıklar olabilir. Özel zevklerinizle fazlasıyla ilgilenip işlerinizi ihmal etme tehlikeniz var.

Kova Burcu Günlük Para Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Bugün maddi konularla ilgili sürpriz gelişmeler sizi bekliyor. Maddi konularda bir yerden para alabilir yada maddi bir beklenti içine girebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar

Bugün çevrenizdeki olaylara çok fazla dikkat etmeyeceksiniz ve bazı ayrıntıları gözden kaçırabilirsini


BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)


Balık Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Birisi size muzip mi geliyor, sempatik mi geliyor, çekici mi geliyor çözemiyorsunuz. O konuşup anlattıkça ona dokunmak, temas etmek ihtiyacı duyuyorsunuz. Bugün bir fırsat doğacak. Ona dokunmasanız bile yalnız kalabileceğiniz, duygularını açabileceğiniz ortamı bulacaksınız.

Balık Burcu Günlük İş Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Birçok yerde inisiyatifi elden kaçırıyorsunuz. sizin vermeniz gereken kararları, sizden daha az yetkin ama kararlar vermeye çok meraklı başkaları veriyor. Bugün güven duyduğunuz birine bir teklifiniz olacak. Kafanızı bayağı karıştıracak bir karşı teklifle karşılaşacaksınız.

Balık Burcu Günlük Para Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Her zaman tedbirli oluşunuz sizi ayakta tutuyor. Paranızı arttırmak için yapılan önerilere kapılarınız kapalı. İş yaşamınızdan gelebilecek bugünkü teklifi değerlendirebilirseniz, ufkunuz bayağı açılacak.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 7 Şubat 2016 Pazar
Bir tartışmanın dışında kalmaya çalışıyorsunuz. Kararlılığınızı bozmayın. Çünkü işin sonunda kötü şeyler görünüyor

__________________
Kadının gücünü
Hafife Alma.
Her Yol Sana Çıkar
Galatasaray !


EbruLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 3
EbruLi, Fee, Mehru
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 11:03