Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


9 Şubat 2016 Salı Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 9 Şubat 2016 Salı Günlük Burç Yorumları konusu , 9 Şubat 2016 Salı Günlük Burç Yorumları 9 Şubat 2016 Salı Günlük Burç Yorumları, 9 Şubat 2016 Salı Akrep burcu yorumu, 9 Şubat 2016 Salı Yengeç burcu yorumu, 9 Şubat ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By EbruLi

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 09.02.2016, 09:24   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 9 Şubat 2016 Salı Günlük Burç Yorumları9 Şubat 2016 Salı Günlük Burç Yorumları


9 Şubat 2016 Salı Günlük Burç Yorumları, 9 Şubat 2016 Salı Akrep burcu yorumu, 9 Şubat 2016 Salı Yengeç burcu yorumu, 9 Şubat 2016 Salı Balık burcu yorumu, 9 Şubat 2016 Salı Başak burcu yorumu, 9 Şubat 2016 Salı Aslan burcu yorumu, 9 Şubat 2016 Salı Terazi burcu yorumu,9 Şubat 2016 Pazartesi Kova burcu yorumu, 9 Şubat 2016 Salı Oğlak burcu yorumu, 9 Şubat 2016 Pazartesi Koç burcu yorumu, 9 Şubat 2016 Salı Boğa burcu yorumu, 9 Şubat 2016 Pazartesi İkizler burcu yorumu, 9 Şubat 2016 Salı Yay burcu yorumu


KOÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Koç Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

İlişkinin kafanızdaki yükümlülükleri biraz abartı olabilir. Aşk beraberliğinizi daha tokgözlü değerlendirebilirsiniz. Sevgilinizin, çok sevilen rolünün dışına çıkamadığını düşünmeniz bir yanılgı.

Koç Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Yakında hoşlanacağınız görüşmeleriniz olacak. Yoğunsunuz, bu akşam eve iş taşımanız gerekebilir. Birtakım kişilere karşı fazla sabırlı ve ölçülü oluşunuz, yoğunluk nedenlerinizden biri olabilir

Koç Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Yine sıkışık bir döneme girebilirsiniz. Bu aralar para işlerinde doğru hesaplar yapmanız gerekiyor. Gerekli olduğu söylenen harcamaların birçoğunu da yapmak zorunda değilsiniz.

Koç Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Yadırgadığınız bazı davranışlardan daha az etkilenebilmeniz için bazı ilişkilerinizdeki mesafeyi biraz daha aralamanız gerekebilir

BOĞA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Boğa Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Burcunuzdaki Ayın oluşturduğu tatlı açılar aşk hayatınızı canlandırıyor. Oldukça şanslı ve iyimser hissedebileceğiniz bugün, gireceğiniz çevrelerde neşe dağıtabilirsiniz. Bu tutumunuz hayatınızın her alanında size kapılar açabilir.

Boğa Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Bugün moraliniz yerinde ve kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz. İş yerindeki yoğunluk sizi etkilemeyecek. Performansınızla çalışma arkadaşlarınızı da motive edeceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Alacaklarınızın geri dönmemesinden şikayetçisiniz. Bugün bu konuyla ilgili bir iletişim kurmayın. Sonuç alamayacağınız gibi gereksiz tartışmalar yaşamanız muhtemel.

Boğa Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Sizden destek bekleyen bir yakınınızı ihmal ediyor en önemlisi bunu fark etmiyorsunuz

İKİZLER BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

İkizler Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Problemli ilişkilerin altında basiretsiz kişilikler olduğuna inanıyorsunuz. Konuşarak aştığınız ufak tefek sorunları bir daha yaşamak istemiyorsunuz. İlişkideki ufak tefek sorunlar size bu kadar korkutucu gelmemeli.

İkizler Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Size karşı iyi niyetler beslemediğine inandığınız kişi, kuracağınız düzgün iletişimle bir anda kimlik değiştirebilir. Yapıcı fikirleriniz, yakında sizi bir fırsatlar ortamına sokacak.

İkizler Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Parasız kalmamak için kenara koyduğunuz birikimi, gözünüzden bile sakınır gibi davranmanız bazı yanlış yorumlara yol açabilir. Bunu şu sıralar sorun bile etmemelisiniz. Önümüzdeki günlerde bazı küçük sıkıntılar söz konusu.

İkizler Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Bugünlerde sevinçlerinizi daha serinkanlı yaşamanızda yarar olacak. Yakın bir tanıdığınızdan gelecek bir haberle sevinip heyecanlanacaksınız, ama bu erken bir sevinç olabilir

YENGEÇ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı


Aşk bugünlerde yanınıza gelip gelip gidiyor. Ondan bir dokunuş bekler gibisiniz. Sizin gibi bir aşk insanının aşka gösterdiği bu anlaşılmaz duyarsızlık, size belli referanslarla yaklaşan insanların cesaretini kırıyor.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Fırsatların biri gidip biri geliyor. Ama siz önünüzdekileri göremiyorsunuz. Bunca deneyim ve mesleki bilgiyle sorunlu bir çalışma yaşamı içindesiniz. Önümüzdeki günlerde kötü bir sürpriziniz var.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Çok yakında şansınız yine yüzünüze gülecek. Siz ısrarla kendinizi maddi sorunlara soktukça, şansınız size yardıma koşuyor. Ama sıkıntısız döneminiz bu kez sizi de şaşırtacak kadar kısa sürecek

Yengeç Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Bazı konuklarınız olacak. Onlara sıcak olmayan davranışlarla bu ağırlamadan pek hoşlanmadığınızı hissettirmemeli, onların size bir zamanlar gösterdiği konukseverliği unutmamalısınız.

ASLAN BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Temmuz - 2 Ağustos)

Aslan Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı


Eşinizle uyum içerisindesiniz. Sevildiğinizin farkındasınız. Sevdiğinizi de gösteriyorsunuz. Bugün eşinize hediye almanız ve onu sevindirmeniz için doğru bir gün.

Aslan Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Bu gün sinirli bir ortamda bulunabilir ve zaten pek sevmediğiniz biri ile sinir savaşı halinde olabilirsiniz. Parayla ilgili önemli konuşmalar ve anlaşmalar yapabilirsiniz. İşlerin çabuklaşması için insiyatifi ele alıp, kendi yaklaşım derecenizi açıkça ortaya koymanız gerekiyor.

Aslan Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Çok sıkıntılı bir dönemden çıktınız. Birikim yapmanız ve ve çok büyük ödemelerin altına girmemeniz gerekiyor. Bunun yanında aileden beklenmeyen bir gelirin geleceği görülüyor.

Aslan Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Yapacağınız değişikliklerden başarı bekliyorsunuz ama esnek davranmazsanız size büyük problemler olarak geri dönecekler

BAŞAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Ağustos - 22 Eylül)

Başak Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı


Romantik yönünüzün güçlü olacağı bir gün. Duyduğunuz heyecanı ilişkinize yöneltebilir, paylaşımlarınızı arttırarak daha da yakınlaşabilirsiniz

Başak Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Çalışmalarınız için kendinizi hevesli hissedebilirsiniz. Mesleğinizle ilgili gelişmeler dikkatinizi çok daha fazla çekebilir. Fikirleriniz çalışmalarınız için iyi bir zemin oluşturabileceğinden araştırmaya ağırlık vermelisiniz.

Başak Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

İşbirlikleri konusunda alacağınız kararları uzun vadeli düşünmeniz sizin için yararlı olacaktır. Parasal nedenlerden ötürü kısa süreli bir sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Bugün tek başına kalmaktansa ortaya çıkan yeni teklifleri değerlendirebilmelisiniz

TERAZİ BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Eylül - 2 Ekim)

Terazi Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı


İlişkinizde ciddi sorumluluklar üstlenmeniz gerekecek bugün. Sevgiliniz bir yerden kötü bir haber alacak ve sizden bu konuda yardım isteyecek.

Terazi Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Bugün kendinizi işinize yönlendirebilirsiniz. İşyerinizde rahat tutumunuz bazı insanların size saygı duymasına sebep olacak.

Terazi Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Kişisel gelirinizi arttıracak yeni fırsatlar yakalayacaksınız bugün. Yeni yatırımlara yönelebilirsiniz.

[B]Terazi Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı
[/B]
İşyerinize son günlerde zamanında gelmiyorsunuz ve amiriniz size bunu belli etmediği halde çok kızıyor. Biraz daha disiplinli olmalısınız

AKREP BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Ekim - 22 Şubat)

Akrep Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı


İlişkinizde hoş gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunun yanında bilinçaltı huzursuzluklarınız artarak ikili ilişkilerinizde sorun yaşamanıza da neden olabilir. Kendinizi gelişmelere iyi adapte etmelisiniz.

Akrep Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Meslek yaşantınızda üstleriniz tarafından destekleneceksiniz. Risk alabilme konusundaki cesaretiniz maddi bakımdan kazançlı çıkmanızı sağlayabilir. Kimsenin fikirlerine ihtiyaç duymayacaksınız ve bunu yapmak için doğru bir zamandasınız.

Akrep Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Parasal konularda beklenmedik gelişmeler can sıkıcı olabilir. Yeni girişimlerinizde kayda değer sonuçlar olabilir. Ay size enerji ve canlılık getiriyor. Bununla birlikte özellikle parasal konular söz konusu olduğunda ihtiyatlı olmaya çalışmalısınız.

Akrep Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Aşk hayatınız da güzel saatlerle süslenebilir. Ama dikkat etmelisiniz, sevdiğiniz insanda gözü olan bir kimse yakın çevrenizde dolaşıyor

YAY BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (2 Şubat - 21 Aralık)

Yay Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı


Aşk hayatınızda olumlu gelişmelere açık olduğunuz bir gündesiniz. Sevgilinizle beraber güzel bir gün geçirebilir onunlayken kendinizi çok mutlu ve rahatlamış hissedebilirsiniz.

Yay Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

İş arkadaşlarınızla çok fazla samimiyet kurdunuz ve onlar bundan faydalanmak istiyor olabilir. Özel hayatınızı iş arkadaşlarınıza fazla açmayın.

Yay Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Elinize geçmesi muhtemel olan bir para yüzünden harcamalarınıza ağırlık verdiniz. Bu kadar esnek olmayın. Sadece bugünü değil yarını da düşünün.

Yay Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Ailenizle ilgili konularda oldukça dikkatli olmalısınız ve ihmalkar tutumlardan kaçınmalısınız

OĞLAK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı


İlişkinizle ilgili bazı sorunlar acil çözüm beklese bile gecikmeler ve huzursuzluklar canınızı sıkabilir. Daha sabırlı olmaya bakın.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Yepyeni olanaklar, özellikle ikili ilişkilerinizde size farklı alternatifler sunabilir. Ortaklıklar, yakın ilişkiler son derece önemli ve faydalı da olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Parasal konularda hareketli ve olaylı bir gün olabilir. Bununla birlikte dışsal şartların ağır basması tek başınıza hareketinizi zorlaştırmakta. Harcamalara özen gösterin.

Oğlak Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Bugün sizi huzursuz, hareketli ve girişimci kılmakta. Bununla birlikte düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz

KOVA BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

Kova Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı


Duygusal açıdan çeşitli çelişkiler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz insanla aranızda fikir ayrılıklarından kaynaklanacak çeşitli sorunlar gündeme gelebilir ve her ikinizi de üzücü sonuçlara dönüşebilir. İnandığınız konularla ilgili sabit yaklaşımlar göstereceksiniz ancak duygusal açıdan aynı sabitliği yakalamanız kolay olmayacaktır. İçinde bulunduğunuz ortam ve koşular sizi rahatsız edebilir ve bundan kurtulmak eğilimi içine girebilirisiniz.

Kova Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

İş yaşamınızda son derece aktif olacağınız bir gündesiniz. İki farklı konu gündeme gelecektir ve bir seçim yapma noktasına gelebilirsiniz. Karar vermekte zorlanacağınız bir gündesiniz ve düşüncelerinizi toplamakta zorlanıyorsunuz. Enerjinizi yanlış kullanabilir ve sizin için önemsiz konularla gereksiz yere zaman harcamak zorunda kalabilirsiniz. Daha önce planlamadığınız bazı olaylarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Maddi konularda bütçenizi dengelemeye önem vermenize rağmen bunu başarmanız kolay olmayacaktır. Beklemediğiniz bazı harcamalarla karşılaşma riskiniz olacaktır.

Kova Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Dikkatinizi bir konuya odaklamakta zorlanabilirsiniz ve ilginizi çekmeyecek konularla uğraşabilirsiniz

BALIK BURCU GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Balık Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı


Sosyal yaşantınızda ani hareketlenme gözleyebileceğiniz bir gün. Sevilmeye ve beğenilmeye ihtiyaç duyabilir, bu duygularınızı sevdiğiniz insanla paylaşabilirsiniz. Aşk konusunda sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Sevgide yenilikler yapma isteği duyabileceğiniz bir gündesiniz.

Balık Burcu Günlük İş Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

İşyerinizde yaratıcı fikirleriniz sayesinde beğenilebilir ve problemlere çözümler bulabilirsiniz. Bilinçaltı sıkıntılarınızın sağlığınız üzerinde etkiler yaratabileceği görülüyor. Yeni sorumluluklar ve görevleriniz var, ama bunları hemen tamamlamanız mümkün olmayabilir. Daha sabırlı ve dikkatli olmaya bakın.

Balık Burcu Günlük Para Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

Maddi konularda akılcı olmaya gayret edin. Kişiliğinizde ve görüntünüzde zaman zaman gerilimler yaşasanız bile bunu kolayca halledebilecek güçtesiniz. Geçmişteki çabalarınızın ödüllerini alabileceğiniz görülüyor.

Balık Burcu Günlük Dikkat Falı Yorumu 9 Şubat 2016 Salı

İş yaşamındaki değişiklikler kafanızı kurcalıyor, günlük düzeninizi gözden geçirmelisiniz. Aşırı hayalcilik kendinizi gereksizce feda etmenize neden olabilir.

Vassago beğendi.
__________________
Kadının gücünü
Hafife Alma.
Her Yol Sana Çıkar
Galatasaray !


EbruLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 09.02.2016, 10:15   #2 (permalink)
XxX
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 9 Şubat 2016 Salı Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
Eşinizle uyum içerisindesiniz. Sevildiğinizin farkındasınız.
ben şımarıklık yapıyorum aslında...nan ne eşi nan bekarım nan ben 32 yıldır bekarım elime erkek eli değmedi tamam değdi ama neyse o konulara girmiyim

XxX isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 6
Amazonn, EbruLi, RulinG, Senmurw, Vassago, XxX
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 15:18