Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


13 Mart 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 13 Mart 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları konusu , 13 Mart 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları 13 Mart 2016 ikizler burcu yorumu, koç burcu yorumu, 13 Mart 2016 kova burcu yorumu, 13 Mart 2016 oğlak burcu yorumu, 13 Mart ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By Serçe

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 13.03.2016, 18:01   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 13 Mart 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları
13 Mart 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları13 Mart 2016 ikizler burcu yorumu, koç burcu yorumu, 13 Mart 2016 kova burcu yorumu, 13 Mart 2016 oğlak burcu yorumu, 13 Mart 2016 terazi burcu yorumu, 13 Mart 2016 yay burcu yorumu, 13 Mart 2016 yengeç burcu yorumu, 13 Mart 2016 Günlük Burç Yorumları, , 13 Mart 2016 akrep burcu yorumu, 13 Mart 2016 aslan burcu yorumu, 13 Mart 2016 balık burcu yorumu, 13 Mart 2016 başak burcu yorumu, 13 Mart 2016 boğa burcu yorumu,13 Mart 2016 Astroloji Burç Yorumları,13 Mart günlük burç yorumları,13 Mart 2016 ikizler burcu yorumu, koç burcu yorumu, 13 Mart 2016 kova burcu yorumu, 13 Mart 2016 oğlak burcu yorumu, 13 Mart 2016 terazi burcu yorumu, 13 Mart 2016 yay burcu yorumu, 13 Mart 2016 yengeç burcu yorumu, 13 Mart 2016 Günlük Burç Yorumları, , 13 Mart 2016 akrep burcu yorumu, 13 Mart 2016 aslan burcu yorumu, 13 Mart 2016 balık burcu yorumu, 13 Mart 2016 başak burcu yorumu, 13 Mart 2016 boğa burcu yorumu,13 Mart 2016 Astroloji Burç Yorumları,13 Mart günlük burç yorumları,13 Mart 2016 ikizler burcu yorumu, koç burcu yorumu, 13 Mart 2016 kova burcu yorumu, 13 Mart 2016 oğlak burcu yorumu, 13 Mart 2016 terazi burcu yorumu, 13 Mart 2016 yay burcu yorumu, 13 Mart 2016 yengeç burcu yorumu, 13 Mart 2016 Günlük Burç Yorumları, , 13 Mart 2016 akrep burcu yorumu, 13 Mart 2016 aslan burcu yorumu, 13 Mart 2016 balık burcu yorumu, 13 Mart 2016 başak burcu yorumu, 13 Mart 2016 boğa burcu yorumu,13 Mart 2016 Astroloji Burç Yorumları,13 Mart günlük burç yorumları

13 Mart Pazar Burç Yorumları KOÇ
Aşırı çalışma ve kendinizi kabul ettirme gayretleri içinde olabilirsiniz. Başka kimselerle birlikte ekip çalışmaları yapabilirsiniz. Yoğun olarak odaklanılması gereken işler üzerinde durabilir, detaylandırabilirsiniz. Tabii bu arada kendinize özen ve önem göstermeyi de ihmal etmemelisiniz. Zira herkes sizin potansiyelinizin farkında. Hafta ortasında hırslarınızı bir kenara koymalı ve başkalarını da düşünerek hareket etmelisiniz. Hafta sonuna doğru iç sesinize kulak vermeniz ve kendinizi dinlemeniz iyi olabilir. Sezgilerinize güvenin.

13 Mart Pazar Burç Yorumları BOĞA
Bugün inatçı ve gururlusunuz. Günlük ilişkilerinizde tahriklere çok çabuk kapılmanız olasıdır. Ayrıca size karşı olumsuz hisler besleyen birisinin açık saldırılara geçmesini de bekleyebilirsiniz. . Sonuçları veya bedelleri düşünmeyip, biraz da geçirdiğiniz zaman odaklanmanızda fayda var. Yeni başlangıçlar, yeni heyecanlar yaşanabilir. İlginizi çeken konularda hızla ilerlemek istiyorsanız, sabırlı olmalısınız. Hafta sonuna doğru gerçek verilerle adım atmanız gerekebilir. Aksi halde yanıltıcı durumlar olabilir.

13 Mart Pazar Burç Yorumları İKİZLER
Bu gün her şeyi parayla ölçen ve iç değerlerden çok dış görünüme önem veren kimselerle işiniz olabilir. Bu insanların nabzına göre şerbet vermeli ve onların anladığı dilden konuşmalısınız. Gelişmeler size dostluk sağlayamaz fakat para konularında önemli ilerlemeler getirebilirler , hayatınıza yeni kişiler almak bir yana, var olanları da çıkarmak isteyebilirsiniz. yeni başlangıçlar ve girişimler için çok ideal görünmese de cesaretiniz kırılmasın. Önemli olan doğru zaman…

13 Mart Pazar Burç Yorumları YENGEÇ
Sizi motive eden kişilerle daha sık görüşmek isteyebilirsiniz, evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularda bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeni planlarınız veya başlamak istediğiniz işler olabilir.Akılcı ve ikna edicisiniz. Bu yeteneğinizle önemli şeyler elde edebilirsiniz. Büyük işlere uygun, keskin bir zeka akışına sahipsiniz fakat aynı zamanda oldukça peşin hükümlüsünüz. duygusal anlamda kafa karışıklıkları, gelgitler, aşırı tepkiler yaşanabilir. sonunda olmadık bazı pişmanlıklarınız duyabilirsiniz.

13 Mart Pazar Burç Yorumları ASLAN

Cinsiyetiniz ne olursa olsun karşı cinsle tam bir uyum ve psikolojik bütünlük içindesiniz. Karşı cinsten, size oldukça parlak görünen birisiyle tanışmanız ve ümit verici ilişkiler içine girmeniz, ya da süregelen ilişkilerinizi en olumlu hale getirmeniz olasıdır. Uzun vadeli plan, program veya projeler üzerine düşünmek veya olayların genel gidişatına odaklanmak için ideal günler. Eğlenceli ve bol kahkahalı günler sizi bekliyor.

13 Mart Pazar Burç Yorumları BAŞAK
Yarım kalan işleri tamamlamak, düzen oluşturmak ve belli hazırlıklar yapmak için verimli bir gün.Bu gün ya da engeç yarın, sizi sıkan ve önem verdiğiniz bir konuyu şu veya bu şekilde ortadan kaldırıp, yeni bir başlangıç yapmanız olasıdır. Gün sonuna doğru insanların olumsuz tutumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Öte yandan biraz detaylara boğulabilirsiniz. Bu esnada çevrenizden yardım ve destek görmemeniz canınızı sıkabilir. Sorumluluklarınızı da ihmal etmemeye özem göstermelisiniz.

13 Mart Pazar Burç Yorumları TERAZİ
. Çeşitli fikir alışverişlerinde bulunabilirsiniz ya da yapmaktan keyif aldığınız işlere yönelebilirsiniz.İşinizle ilgili bir kadına karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. İş aktiviteniz ve amaçlarınız söz konusu kadının hesaplarına uymadığı için size karşı bazı eylemlere girişebilir. Popülaritenizin arttığı bir dönemdesiniz. Bir arkadaşınız size sırt çevirse de moralinizi yüksek tutmaya çalışın.


13 Mart Pazar burç Yorumları AKREP
Süregelen ilişkilerinizin size tatmin vermemesi olasıdır. Yakın çevreniz içinde bulunan, mesela bir komşu belki de bir akrabayla duygusal amaçlı yakınlaşmalarınız olması olasıdır. yakın çevrenizle sıcak bir sırdaşlık ilişkisi kurabilirsiniz. Yapılması gereken pek çok iş olsa da detaylara odaklanıp, hızlı hareket ederseniz çabucak halledebilirsiniz. Geziler, görüşmeler, randevular çoğalabilir. İnsanlar sizinle konuşmaktan memnuniyet duyacaktır veya doğal bir lider olmanız nedeniyle insanlar size akıl danışmak isteyebilirler.


13 Mart Pazar Burç Yorumları YAY

Kendi isteğinizin dışında, insanlarla yoğun ilişkiler içinde olmanız olasıdır. Bu durum sıkılmanıza neden olsa bile bir çok kişinin derdini dinlemek ya da dert anlatmak zorunda kalabilirsiniz, yöneticilerinizle gerilim yaşayabilir veya iş yoğunluğu nedeniyle stres yaşayabilirsiniz. Hafta ortasında ise tüm bu gergin ortamdan sonra rahatlayabilir ve sevgi dolu bir atmosferde sevildiğinizin farkına varabilirsiniz. Biraz hava değişikliği, farklı yerler görme ruhunuza iyi gelebilir.


13 Mart Pazar Burç Yorumları OĞLAK
Hedeflerinizden vazgeçmemeli ve dosdoğru yönelmelisiniz. Yapacağınız ön hazırlıklar pek çok şeyi başarmanızı sağlayabilir.İçinizde güçlü bir konuşma ve açılma dürtüsü bulunabilir. Eğer dertleştiğiniz samimi bir dostunuz yoksa yani bir sırdaşınız yoksa o zaman olur olmaz kimselere, elinizde olmadan bazı sırlarınızı açmayın. Savaşmaktan kaçmayıp, daha güçlü bir duruş sergiliyorsunuz. Sizin lugatınızda imkânsız ya da zor diye bir şey yok. Olayları planladığınız gibi yürütmeniz, çevrenizden de takdir görmenizi sağlayacak.

13 Mart Pazar Burç Yorumları KOVA
Doğru kişilerle iletişimde olduğunuzdan veya olayların göründüğü gibi olup olmadığından emin olmadan kesinlikle adım atmamalısınız. Hiçbir şey göründüğü gibi olmayabilir. Gerçeklere ulaşmak için sizin çaba sarf etmeniz gerekiyor. Arkadaş canlısı yapınızla etrafınızın beğenisini kazanıyorsunuz.Birinin sevinci sizi de mutluluk verecektir. Aile meseleleriyle ilgilenmek sizi psikolojik olarak yoracaktır fakat bu kaçınılmaz olabilir.
Ancak, siz de yeni arkadaşlara yeni dostluklara asla hayır demiyorsunuz.

13 Mart Pazar Burç Yorumları BALIK
Kafanız karışık da olsa, beklemeyin ve atılması gereken adımları atın. Gerçekler ortaya çıkana değin radikal kararlar vermemenizde yarar var.Bugün dikkat gerektiren işlerden uzak kalmaya gayret etmeniz iyi olur çünkü genel olarak konsantreniz güçlü olmakla beraber beklenmedik anlarda ani dikkat dağınıklıklarıyla karşılaşabilirsiniz Sizden daha önemli pozisyonda ya da daha tecrübeli, bilgili kişilerin yardımlarını ve desteklerini almanız önemli


__________________
Kadının gücünü
Hafife Alma.
Her Yol Sana Çıkar
Galatasaray !


EbruLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 13.03.2016, 18:03   #2 (permalink)
Giderek terbiyesizleşiyorsan,
Hayatın ne Mal olduğunu anlıyorsun demektir..

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 13 Mart 2016 Pazar Günlük Burç Yorumları

Ben bu yorumu sevdim teşekkürler

EbruLi beğendi.
__________________
Serçe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 3
EbruLi, MalıHulya, Serçe
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 17:26