Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


16 Mart 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 16 Mart 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları konusu , 16 Mart 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları 16 mart 2016 Günlük Burç Yorumlari 16 03 2016 burçlar, 16 mart 2016 akrep burcu yorumu, 16 mart 2016 aslan burcu yorumu, 16 ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 16.03.2016, 12:18   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 16 Mart 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları
16 Mart 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları16 mart 2016 Günlük Burç Yorumlari 16 03 2016 burçlar, 16 mart 2016 akrep burcu yorumu, 16 mart 2016 aslan burcu yorumu, 16 mart 2016 balik burcu yorumu, 16 mart 2016 basak burcu yorumu, 16 mart 2016 boga burcu yorumu, 16 mart 2016 günlük burç yorumlari,16 mart 2016 ikizler burcu yorumu,16 mart 2016 koç burcu yorumu, 16 mart 2016 kova burcu yorumu,16 mart 16 mart oglak burcu yorumu, 16 mart 2016 cumartesi burç yorumlari, 26 şubat 2016 terazi burcu yorumu, 16 mart 2016 yay burcu yorumu,16 mart 2016 yengeç burcu yorumu,16 mart burç yorumlari, 2016 16 martgünlük burç yorumlari, 2016 mart ayi burç yorumlari, 16 mart 2016 Günlük Burç Yorumlari 16 03 2016 burçlar, 16 mart 2016 akrep burcu yorumu, 16 mart 2016 aslan burcu yorumu, 16 mart 2016 balik burcu yorumu, 16 mart 2016 basak burcu yorumu, 16 mart 2016 boga burcu yorumu, 16 mart 2016 günlük burç yorumlari,16 mart 2016 ikizler burcu yorumu, 16 mart 2016 koç burcu yorumu, 16 mart 2016 kova burcu yorumu,16 mart 16 mart oglak burcu yorumu, 16 mart 2016 cumartesi burç yorumlari, 26 şubat 2016 terazi burcu yorumu, 16 mart 2016 yay burcu yorumu,16 mart 2016 yengeç burcu yorumu,16 mart burç yorumlari, 2016 16 martgünlük burç yorumlari, 2016 mart ayi burç yorumlariKOÇ:
Karşılıklı ilişkilerinizde güç savaşı var.. Aranızdaki inatlaşmaların söz konusu olduğu ortamlar bile, yoğun iş konsantrasyonu içinde hissedilmiyor. Sosyal ilişkilerinize yeni bir boyut statüsü kazandırmanız olumlu gelişecek. Tabii bu arada kendinize özen ve önem göstermeyi de ihmal etmemelisiniz. Zira herkes sizin potansiyelinizin farkında.Hedeflerinize ulaşmada başkalarıyla işbirliği yapmak için en uygun zamandasınız. Bu kişiler arkadaşlarınız, aileniz veya iş arkadaşlarınız olabilir. Ani girişimciliğiniz ön planda olacak Aklınızın karışmasına izin vermemelisiniz. ...

BOĞA:
Yaratıcılığınızı özgürce kullandığınız zaman ortaya mükemmel işler çıkıyor. Kendinizi sınırlamaktan vazgeçin. Yeni başlangıçlar, yeni heyecanlar yaşanabilir. İlginizi çeken konularda hızla ilerlemek istiyorsanız, sabırlı olmalısınız. .erek iş gerekse özel hayatınızda, sosyal çevrenizle son derece uyumlu bir ilişki içerisindesiniz. Bu rahat ve elverişli dönemi insanlarla sosyal bağlarınızı güçlendirmek için kullanın. Böylece, gelecekte bu kadar keyifli olmayabilecek dönemler için de hazırlık yapmış olursunuz.

İKİZLER:
Ciddi bir sınavdan geçeceksiniz. Kendinize ve kabiliyetlerinize güvenin. Başkalarının söyledikleri moralinizi bozmasın; aksine bu çatışmalardan istifade ederek kendi pozisyonunuzu daha da vurgulayın ve pekiştirin. Kendinizi enerjik ve mutlu hissedecek, arkadaşlarınızla birlikte olmak için fırsatlar yaratacaksınız. Bazı şeyleri değiştirmenin zamanı geldi.Bir şey sizin dilediğiniz gibi gerçekleşmese de, sonunda hiç beklenmedik faydalarını görebilirsiniz. Yolunuza konulan her engel, yolculuğu daha da ilginç kılar.

YENGEÇ:
İş kuralları sizi fazla sıkıyor. Değişikliğe ihtiyacınız var fakat, işinizi mükemmel yaptığınız da kesin.Yeni planlarınız veya başlamak istediğiniz işler olabilir. Ancak kimsenin söylediğine kulak asmayın. Aşk konusunda; Her türlü olanaklarınızı kendi lehinize kullanmak için, fırsatlar. sizi bekliyor. İlişkinizi yeniliyorsunuz. Yeme alışkanlıklarınızı değiştirmelisiniz. Hızlı yediğiniz öğünler, sağlığınızı olumsuz etkiliyor.

ASLAN:
Yalnız kalmayı sevmiyorsunuz. Çevrenizde bazı kişilerin de aynı soruna sahip olduklarını sanıyorsunuz. Uzun vadeli plan, program veya projeler üzerine düşünmek veya olayların genel gidişatına odaklanmak için ideal günler. Eğlenceli ve bol kahkahalı günler sizi bekliyor. Duygusal ilişkilerinizde, olumlu gelişmeler söz konusu. İstediğiniz iletişimi artık kurabilirsiniz Önemli bir sağlık sorununuz yok. Gücünüzü akıllıca kullanmanız gerekiyor. Küçük olayların sizi oyalamasına veya dikkatinizi dağıtmasına izin vermeyin. Enerjinizi ve kapasitenizi tek bir yöne odaklayın.

BAŞAK: Hangi işte çalışırsanız çalışın, başarı sizin için detaylarda gizli. Öte yandan biraz detaylara boğulabilirsiniz. Bu esnada çevrenizden yardım ve destek görmemeniz canınızı sıkabilir. Bugün sezgilerinizde başarılısınız Grup çalışması yapan için, olumlu bir gün. İsteklerine arzuladıkları gibi kavuşacaklar.O kadar çok şey başardığınız halde, her zamankinden daha mutsuzsunuz. İnatçılıkla ve meseleleri zorlayarak ilerleyebileceğinizi düşünüyorsanız, ama sadece eski başarılarınızı tehlikeye atmakla kalmayıp, sağlığınızı da riske sokuyorsunuz. Bir adım geri çekilin ve rahatlamaya çalışın. Sabırlı davranmalı ve size faydası olabilecek kişileri göz ardı etmemelisiniz. Yeteneklerinizi doğru değerlendireceğiniz bir gün.

TERAZİ:
Enerjiniz şu anda son derece kontrolsüz ve dengesiz. Bir şekilde tükendiğinden, bu durum başarıdan ziyade ihtilaflara yol açıyor. Ancak, güçlü ve zayıf yönlerinizi bilin ve bunları birbirine düşürmeyin. Siz bu konuda da başarılı olacaksınız. Bazı kişiler sizi kıskanabilir. Duygularınızda aşırılığa kaçmadığınız müddetçe,her şey yolunda gibi görünüyor.Stres, sağlığınız açısından tehlike oluşturuyor. Bugün tatsız durumlarla karşılaşsanız bile moralinizi bozmayın. Biraz bekleyin, bazen çözüm tamamen sizin kendi içinizden gelir. Sağlığınızla ilgili hiçbir fiziksel belirtiyi hafife almayın.

AKREP:
Yönetici gezegeniniz Plüton sizi daha cazip ve çekici kılarken, aşkta daha derin duygular veriyor. Her konuda ısrarcı yapınız yüzünden bazı gerçekleri atlıyorsunuz. Geziler, görüşmeler, randevular çoğalabilir. İnsanlar sizinle konuşmaktan memnuniyet duyacaktır veya doğal bir lider olmanız nedeniyle insanlar size akıl danışmak isteyebilirler. Her zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Sevdiklerinizle tam bir uyum içinde çok eğleneceksiniz. Fiziksel kondisyonunuz neredeyse mükemmel düzeyde, ancak biraz daha eğlenceli faaliyetle daha da iyileştirilebilir.

YAY:
Duygusal anlamda kendinizi enerjik ve olumlu hissediyorsunuz.Bir yandan yapmaya çalıştığınız birçok iş yolunda gitmezken, diğer yandan sorunun karşılaştığınız kişilerden kaynaklandığını göreceksiniz. Aşırı tepki vermeyin.Her zamanki bakış açınızı bir yana bırakıp yeni bir yaklaşım geliştirin. Başkalarını suçlama konusunda temkinli davranın – siz de pekâlâ bazı yanlışlar yapmış olabilirsiniz. Spekülasyondan uzak kalamaya çalışmalısınız. Yakın dostlarınızdan yardım almalı ve olayların esnek yönünü düşünmelisiniz..

OĞLAK:
Hem iş hem özel yaşamınızda başkalarından özellikle kuvvetli bir destek göreceksiniz. İlişkilerinizi güçlendirmek için, hoşlandığınız insanlara bunu belli edin. Sabırlı yapınız sizi başarıya götürürken, adımlarınızı temkinli atmalısınız. Sorumluluk duygunuzu gittikçe güçleniyor. İlişkilerinizin pekişmesi aşk hayatınıza da yansıyor. Sevdiğiniz kişiyle çok daha yakınlaşabilirsiniz! Bu durumdan uzun ve kalıcı bir ilişki doğabilir.

KOVA:
Geçici çılgınlıklar sizi zor durumda bırakıyor. Sevdiklerinizle bir arada neşeli saatler geçirebileceğiniz bir gündesiniz. Yakınlarınızla mutlusunuz. Başka insanların size herhangi bir engel çıkarma ihtimali düşük. Hızla ve kolayca yeni insanlarla tanışacaksınız. Bilinçli davranırsanız, tatmin edici arkadaşlıklar gelişebilir ve uzun süre devam edebilir. . Bugün birlikte olacağınız kişiler, size beklemediğiniz kadar ilgi gösterecekler.

BALIK:
Değişen koşullardan hoşlanan biri olarak, kolay sıkılıyor ve bunu çevrenize hemen hissettiriyorsunuz. Cesur davranıp, umutlarınızı ve arzularınızı başkalarına anlatın. Alacağınız olumlu tepkiler hayallerinizi gerçeğe dönüştürme şevkinizi artıracak. Hızla yeni destekçileri kendinize çekeceksiniz. Sizin şartlarınızın ön planda olduğu ve gücünüzü hissettiğiniz anlar yaşayacaksınız. Süregelen ilişkinizi bugün askıya almanız mümkün.Kasvetli zincirleri ve geleneksel kalıpları kırabilir ve kişiliğinizi yeniden özgürce hüküm sürmesini sağlayabilirsiniz.

__________________
Kadının gücünü
Hafife Alma.
Her Yol Sana Çıkar
Galatasaray !


EbruLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
EbruLi
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 17:50