Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji


20 Haziran 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 20 Haziran 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları konusu , ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 20.06.2016, 13:21   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 20 Haziran 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları20 Haziran 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

20 Haziran 2016 Oğlak, Kova, Balık, Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay burç yorumları, 20 Haziran 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları, Günlük burçlarKoç Burcu Günlük Burç Yorumu
Fikirsel çatışmalardan uzak kalmanız gerekiyor. Önemli bir hukuki davanız sonuçlanabilir. Uluslararası bir meselede sona gelinmiş olabilir. Ancak önemli olan buradaki tartışma ve çatışma şartlarına karşı sağduyu geliştirip bu durumu kazasız atlatmanızdır. Dolunay anaretik bir derecede gerçekleşeceği için oluşmasını istediğiniz konuda daha fazla enerji ve çaba sarf etmeniz gerekebilir. Dolunay sonrasında akşam saatlerine kadar kariyerinize odaklanabileceğiniz bir gündem geçerli olacaktır.


Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Hayatınızın krizli alanlarında mücadele vermiş olduğunuz ve çaba gösterdiğiniz bir konuda sona gelinmiş olabilir. Sonuç verdiğiniz mücadelenin yeterli olmadığı konusunda size bir farkındalık sunulabilir. Özellikle ruhsal ve sinirsel durumunuzda etkin bulunan gergin enerjilerin bu Dolunay'da sizi nereye taşıyacağı konusunda öğretiler geliştirmeniz gerekebilir. Maddi konularda ilişkide olduğunuz kişilerle olan münasebetiniz sorgulanacaktır. Devam edip etmeyeceğinizi belirleyebilirsiniz. Eşinizin maddi durumuyla ilgili bir çözülme yaşanabilir.


İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Ortaklığınız ve ilişkinizle ilgili değerlendirme aşamasında bulunuyorsunuz. Ya devam edebilir ya da son noktayı koymanız gerekebilir. Ancak bu süreç gergin ve daha çok çaba gerektirebileceği gibi daha önce olası sıkıntılı ve gündeme gelmiş olan konular tekrar gün yüzüne çıkıp ikili değerlendirmenin odak noktası olabilirler. Sağduyu ve sükunete ihtiyacınız olan bir Dolunay deneyimleyeceksiniz. Tema da kesinlikle özel ilişkiniz ve ortaklığınız olacaktır. Akşam saatlerine doğru hayatınızın krizli alanlarını toparlamaya eğilimli olacaksınız.


Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Gündelik işleriniz ve hizmet alanınızda son noktaya gelinmiş olacaktır. Geçirdiğiniz başlangıç sürecinin değerlendirmesi yapılacaktır. Devam edip etmeyeceğiniz kararını alabileceğiniz bir Dolunay söz konusudur. 22 Mayıs'ta tetiklenen farkındalıklarınızın son bir değerlendirmesini yapma şansına erişebileceksiniz. Diğer taraftan özellikle sağlığınıza dikkat etmeli ve beklenmedik kazalara karşı tetikte olmanız gerekmektedir. Migren ve baş ağrıları çekmeniz olasıdır. Akşam saatlerine doğru ilişkiniz ve ortaklığınıza odaklı bir ruh haline geçeceksiniz.


Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Hayatınızın keyifli alanları, çocuklarınız ve evliliğiniz ile ilgili bir değerlendirmeye tabi tutulabilirsiniz. Bu konularda yapmış olduğunuz başlangıçlarda bir değerlendirme aşamasına gelmiş bulunuyorsunuz. 22 Mayıs'ta terk etmiş olduğunuz alışkanlıklarınızla ilgili son bir değerlendirme yapmanız mümkün hale gelecektir. Kısıtlanmış ve engellenmiş hissediyor olmaktan kaçınmalısınız. Bedensel spor etkinliklerinde bilhassa dikkatli olmalı ve küçük çaplı kazalara karşı tetikte olmalısınız. Akşama doğru ruhsal olarak hizmet alanınıza kayacaksınız.


Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Eviniz ve ailenizle ilgili bir değerlendirmeye ulaşmış olmalısınız. Didaktik konuşmaların ve bilge davranışların mevcut olabileceği bir sonuç karşınıza çıkabilir. Bilhassa yaşadığınız evin sorunlarıyla ilgili bazı değerlendirmeler ve kararlar hayatınızın odak noktası olabilir. Kendinizle ilgili özel farkındalıklara erişmeniz de olasıdır. Sakin kalmaya özen göstermelisiniz. Hem içsel hem de somut değişimleri gerçekleştirebilmeniz için kendinizi esnek ve yeniliklere açık bir tutumla değerlendirmeniz gerekmektedir.


Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
İş çevreniz veya eğitim alanınızda bir projenin veya sürecin sonuna gelinmiş olabilir. Komşularınızla ortak hareket ettiğiniz ve bir süredir devam eden bir meselenin sonuna gelinmiş olabilir. 22 Mayıs'ta gerçekleşen önceki Dolunay'dan sonraki süreçte ihtiyacınız olan değişimleri gerçekleştirip, bu ikinci Dolunay'da fikirlerinizden emin olmak ve ilişkilerinizi sabitleştirmek adına önemli konularda ilerleme sağlayabilirsiniz. Öğleden sonra daha çok kendinize dönebileceğiniz ve ruhsal olarak daha somut bir bakış açısıyla odaklanabilirsiniz. Ailenizin ve ebeveyninizin sorunlarına somut çözümler üretebilirsiniz.


Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Maddi ve manevi değer yarattığınız bir alanda kısıtlama yaratan bir konu üzerinde değerlendirme yapabilecek konumdasınız. Ya devam edip bu kısıtlanma duygusunu bertaraf edeceksiniz ya da konuyu kökünden çözüp sonlandıracaksınız. Bütçenizde gedik açabilecek bir para çıkışı karşınıza gelebilir. Önemli olan konu her ne ise fazla kontrolden çıkmadan denetlemektir. 22 Mayıs'ta gerçekleşen Dolunay'ın karşınıza çıkarttığı konular ve işaretlerin artık tamamıyla çözülmesi elinizdedir. Akşama doğru iletişim ağınızı yönetebilirsiniz.


Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Hayatınızda odak noktası olan bir konuda son aşamaya gelmiş olabilirsiniz. Önemli izler bırakabilecek ve bundan sonraki yolunuzda hep dönüp hatırlayabileceğiniz bir kırılma noktası deneyimleyebilirsiniz. 22 Mayıs'ta yine burcunuzda gerçekleşen Dolunay'ın etkilerinden daha hafif bir çıkarım elde edebilirsiniz. Kısıtlanma hissettiğiniz bir konuda sabırlı kalmanız ve biraz da kadere teslim olmanız gerekebilir. Akşam saatlerine doğru maddi gücünüzü kontrol altına almak adına mantıklı ve menfaatinizi gözetebilecek çalışmalara girişebilirsiniz.


Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Hayatınızda sizin kontrol edemeyeceğiniz bir sonuçlanma deneyimleyebilirsiniz. İç dinamiklerinizi atağa geçirecek bu duruma karşı sağduyulu ve metin olmanız gerekmektedir. Sağlığınızla ilgili denetimli ve dikkatli olmanızda fayda var. Özellikle ruhsal ataklardan kaçınmanız gerekecek. İçinizdeki fırtınaları paylaşarak kendinizi rahatlatmalısınız. Akşam saatlerine doğru Ay sizin burcunuzda ilerlemeye başlayınca kendinizi daha güvende hissedebilirsiniz. Dolunay sonrası çıkarımlarda bulunmak adına özel fırsatlara sahipsiniz.


Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Arkadaşlarınız veya dahil olduğunuz gruplardan birileriyle kopma noktasına gelebilirsiniz. Tartışma ve anlayış farkı nedeniyle oluşabilecek bu uzaklaşma nedeniyle hayatınızdan birilerini çıkarma ihtiyacı duyabilirsiniz. Sakin kalmakta ve yaşanacak olanlar her ne ise kabullenici bir tavırla ayakta durmanız gerekebilir. Alacaklarınızı tahsil edebileceğiniz enerjilere sahipsiniz. Akşama doğru ise biraz içinize kapanıp duygulardan arınmış bir tutumla bilinçaltı fenomenlerinizi kontrol altına almaya eğilimli olabilirsiniz.


Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Kariyer alanınızda bir projenin sonuna gelinmiş olabilir. Olası bir kısıtlanma ve otorite sorunu nedeniyle işinizden ayrılma kararı alabilirsiniz. Dolayısıyla mantıklı ve sağduyulu olup olası hoşnutsuzluk ortamlarından uzak durmakta fayda var. Annenizle ilişkilerinizde birbirinize karşı daha dürüst ve paylaşımcı olmanız gerekebilir. Mesleki bir mücadelenin de sonuna gelmiş olabilirsiniz. Akşam saatlerine doğru sosyal ortamlarınız ve arkadaşlarınızla vakit geçirme arzusu içinde olabilirsiniz. Yahut iş toplantıları ve hayır kurumlarına vakit ayırabilirsiniz.

__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2016, 21:43   #2 (permalink)
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 20 Haziran 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Alıntı:
İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Ortaklığınız ve ilişkinizle ilgili değerlendirme aşamasında bulunuyorsunuz. Ya devam edebilir ya da son noktayı koymanız gerekebilir. Ancak bu süreç gergin ve daha çok çaba gerektirebileceği gibi daha önce olası sıkıntılı ve gündeme gelmiş olan konular tekrar gün yüzüne çıkıp ikili değerlendirmenin odak noktası olabilirler. Sağduyu ve sükunete ihtiyacınız olan bir Dolunay deneyimleyeceksiniz. Tema da kesinlikle özel ilişkiniz ve ortaklığınız olacaktır. Akşam saatlerine doğru hayatınızın krizli alanlarını toparlamaya eğilimli olacaksınız.
Ne cektim zaten su dolunaydan :/ hayatinizin krizli alanlari onlari toparlamak yine mi bana düstü

__________________

10.07.201
EVLİ MUTLU ÇOCUKLU
BOŞUNA BAKMAYIN; BiZ SONSUZA DEK
ÇOK MUTLUYUZ


Lavin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 20.06.2016, 21:44   #3 (permalink)
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 20 Haziran 2016 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Sonuclara vardigim kesin de gerisi fake

__________________

Mehru isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 16:32