Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


8 Temmuz 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 8 Temmuz 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları konusu , 8 Temmuz 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları 8 Temmuz 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları, 8 Temmuz 2016 Cuma Burç Yorumlar, 8 Temmuz 2016 Cuma Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 8 ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By YeşiL6

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 08.07.2016, 01:38   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 8 Temmuz 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları8 Temmuz 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları

8 Temmuz 2016 Cuma Günlük Burç Yorumları, 8 Temmuz 2016 Cuma Burç Yorumlar, 8 Temmuz 2016 Cuma Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 8 Temmuz 2016 Cuma Burç yorumuKoç Burcu

Merkür geri dönüş hareketleri içerisine giriyor ve bu da size olumsuz yönde etki edecek. Beraber çalışma yürütmüş olduğunuz kişilerin anlam veremediğiniz hareketler ve bir takım isteklerde bulunabilir, bu da sizi zor durumda bırakabilir. Çevrenizde yer alan bazı yakın arkadaşlarınızın işleri ile fazla meşgul olmayınız. Bir takım fikirlerinizde yanılmış olduğunuzun farkına varabilirsiniz. Girişkenlik açısından sempatiklik ve çekicilik yönleriniz kolay bir şekilde karşı tarafa geçirmeniz kolay olmasa da, diğer kişilerin olayları sizin gözünüz ile görmesinden sonra sizi anlayamaya başlayacaklardır. Kişisel anlamdaki duygularınız ön planda yer alacağı günlerin içindesiniz. Var olan partneriniz ile aranızdaki bazı durumlarda farklı duygular gündeme taşınabilir. Bugün genel olarak sessiz ortamlarda bulunmaya özen gösterin.


Boğa Burcu

Önemli bir kişi ile bugün tanışabilir, duygularınızı o kişi üzerinde yoğunlaştırabilirsiniz. Bugün çalışmalarınıza olan önemi biraz daha vermelisiniz. Gün içerisinde alacağınız bir haber tüm gerçeklerin farkına varmanızı sağlayacak. Mevcut elinizdeki olayları toparlayarak, kendinize yeni bir lider pozisyona hazırlayabilirsiniz. Yapmış olduğunuz ve ya anlatmış olduğunuz bir takım şeylere karşı ilgi gösteren kişileri etki altına alabilmek adına inanmış olduklarınızı ve düşündüklerinizi net bir şekilde dile getirmeniz gereklidir. Böylelikle yeni kişiler ile tanışmış olacak veya eğlence açısında destek verici sosyal planlarınızı ilk sırada tutarak insanları bir araya getirmeyi sağlayacaksınız. Bazı aşırıya kaçan harcamalarınızdan kaçınmalısınız. Bir takım sezgileriniz sizi bazı şeylere karşı harekete geçirebilir.


İkizler Burcu

Mars’ın olumlu yönde yönlendirilmesinin etkisindesiniz. Böylelikle de mevcut olan bazı sorunlarınız çözüme kavuşacak. Bazı kişilere karşı yardım etme isteğinizi ise yerine getirmek için bazı fırsatları yakalayacaksınız. Bu yapacağınız yardımlar maddi konuların olduğu kadar manevi konularda da olabilir. Hayatınız ile ilgili de yeni kararları alarak bu kararları kendinize yakın görmüş olduğunuz bir kişi ile paylaşma ihtiyacı duyabilirsiniz. Başkalarının sırlarını en iyi şekilde saklamanız bazı güven problemleri yaratabilir yada şüpheleri beraberinde getirebilir. Bu durumda bazı yanlış anlaşılmalara meyil vermemek adına fikirlerinizi net bir dil ile ifade etmelisiniz. Sahibi olduğunuz bazı şeyleri ve sağlık durumunuzu koruyarak bu yöndeki sorumluluklarınıza karşı da ihmalkar davranmamalısınız.


Yengeç Burcu

Burun başında doğanlar için Merkür yeniden harekete geçiyor. Bundan dolayı da burcun başında doğanlar mevcut ilişkilerinde daha dikkatli davranmaları gerekiyor. Yarım bırakmış olduğunuz işleri de bir an önce tamamlamanız gerekiyor. Bazı konularda sevmiş olduğunuz insanların size anlayışlı davranmasının gerektiği bir sırada sert tavırlar sergilemeleri sizi sinirlendirmesin. Bu zorlu süreci kısa bir zaman içerisinde atlatarak normal olarak işleriniz yoluna girecektir. Duygusal açıdan ise kendinizi daha huzurlu hissetmenin peşindeyseniz, bu durumda kişisel özgürlüğünüzün zedelenmemesine özen gösterin. Bugün çevrenizde yer alan herkesten daha fazla çalışma isteği duyabilirsiniz. Bundan dolayı da size verilmiş olan her işi zamanında sonuçlandırmayı kendinize prensip edinmişsiniz. Maddi açıdan bazı konularda bugün yüksek hedefler koyabilirsiniz.


Aslan Burcu

Bugün çok iş temposu altında yorgun düşebilirsiniz. Bundan dolayı elinize geçecek ilk fırsatta üzerinizdeki yorgunluğu bir an önce atabilmek için kendinize imkan tanımalısınız. Çevrenizdeki yakinen dost olan kişilerin birbirlerini tutmayan sözleri sarf etmeleri sizleri bazı konularda karar almanızı zorlaştırabilir. Başkalarının tavsiyelerini yerine getirmeye çalışırken kendi isteklerinizi unutmamalısınız. Ancak neleri yerine getirebileceğiniz konusunda ise biraz daha gerçekçi yaklaşım göstermeniz gerekiyor. Nelerin sahibi olduğunuzu ve nelerin hayatınızdan eleyeceğinizi net bir şekilde görmeniz yaşadığınız stresi bir nebze olsun azaltabilir. Kendinize odaklanın. Bugün aşk hayatınız ile ilgili bir takım olaylar ön planda yer alabilir. Diğer yandan iş ortamında birlikte çalışma gösterdiğiniz kişilerin sizden yardıma ihtiyaçları da doğabilir.


Başak Burcu

Merkür’ün geri gidecek olmasında bile iş sorunlarınızın ortadan kalkacak olması sizin sevinmenize neden olacak. Kesinlikle dikkatinizi dağıtmayın. İş çıkışı akşam saatlerinde dost ve yakın arkadaşlarınız ile bir kaç saatte olsa vakit geçirmeniz sizin mutlu olmanızı sağlayacak. Böylelikle de çevrenize yansıtmış olduğunuz pozitif etki de ilişkilerinizin daha sağlamlık kazanmasında etkili olacak. Bugün size faydası dokunabilecek bazı kişiler ile bir araya gelebilirsiniz. Bu kişiler ile iş birliği yaparak bazı seçeneklerinizi tekrar gözden geçirerek, bazı önemli bilgilere ulaşmanızı sağlayabilir. Hiç bir zaman yaşanmış olan anlaşmazlıklara karşı körükleyici tavır sergilemeyin. Olaylara sürekli olarak yüzeysel bir bakış açısından görmeniz çevrenizle yaşayacağınız çarpışmaların önüne geçecektir. Mevsimsel değişikliklerin sürdüğü şu günlerde bazı rahatsızlıklar duyabilirsiniz.


Terazi Burcu

Merkür’ün geriye gitmesinden dolayı bazı kuracağınız iletişimlerde aksaklıklara sebep olabilir. Burcun başında doğanlar için sizden haber bekleyişi içerisinde olanlar için fazla üzmek yerine iyi hissettirebilirsiniz. Hissi anlamdaki hayatınızın da düzenli bir şekilde ilerlemesi bu konulara ihmalkar olarak yaklaşım göstermemenize bağlı. Var olan öz güveninizi geliştirerek hayatınıza daha pozitif bir şekilde bakmak size daha fazla şans getirecek. Kişisel gelişiminiz için bazı konulara özenli bir şekilde yaklaşım göstermeniz güzel, fakat bu konular içinde bütçenizi aşacak harcamalardan kaçınmalısınız. Bundan dolayı da daha fazla harcamalar yaparak borcun altına girmek yerine birikim yapmaya yönelmeniz fayda getirecek. Yapacağınız basit değişiklikler ile istikrar içerisinde sürdürebileceğiniz daha güzel bir yaşam sizi bekliyor olabilir.


Akrep Burcu

Venüs sosyal anlamda ve ikili sürecek ilişkilerinize canlılık katacak. Bundan dolayı da bazı sevmiş olduğunuz insanların sizden her zamankinden daha fazla ilgi göstermenizi beklemelerini de garipsemeyin. Gün içerisinde bir takım sorunlar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz ve bu konulara adil tutum sergilemelisiniz. Ruh halinizi her zaman pozitif şekilde tutmuş olduğunuz sürece bedensel olarak da oldukça kuvvetli olduğunuzun sizde farkındasınız. Bugün kabul edilmemesi zor bir takım teklifler alabilirsiniz. Bu tekliflere karşı da mevcut düşünmüş olduklarınızı net bir şekilde paylaşarak, size katkı getirecek kişiler ile iş birliği içerisinde hareket etmelisiniz. Niyetinizi her zaman açık bir dil ile ifade etmeniz size zarar getirmeyebilir. Özgün fikirlerinize karşı saygı görülmesini sağlayabilirsiniz.


Yay Burcu

Mars’ın enerjisini daha yakın olarak hissedeceksiniz. Hayatınıza girecek yeni bir dost, duygusal açıdan hayatınıza yeni bir hareketlilik katacak. Birlikteliğiniz içerisinde gittikçe daha tatmin edici paylaşımların içerisine gireceksiniz. Partneriniz olan kişinin oldukça yönlü bir kişiliğe sahip olması, ilişkinize zenginlik katılmasına destek veriyor. Sevmiş olduğunuz bazı kişilerin öne sürecekleri bazı konuları fazla önemsemeyin. Yapacağınız bazı iş seyahatlerinizde bir takım problemler yaşanabilir yada bazı resmi kurum ve kuruluşlar ile ilişki kurmakta güçlük çekebilirsiniz. Bu gideceğiniz yolda planlarınızı bozacak olan kişilerden daha bahsetmedik bile. Duygusal bağlamda etkilenecek bir gündesiniz. Bundan dolayıda isteminiz dışı bazı fikirlere kapılabilirsiniz. Maddi anlamdaki konularda ise istemiş olduğunuz gelişim, katılım göstereceğiniz arkadaş organizasyonlarına bağlı bir şekilde değişim gösterecek olması, motivasyon açısından size olumlu yansıyacak.


Oğlak Burcu

Ay Merkür ile anlaşmadığı için, Merkür geri dönüyor bundan dolayı da sizde hiç beklemediğiniz durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Geçmiş zamanlar içerisinde vermiş olduğunuz bir takım sözler yerine getirilmediği için aile içerisindeki huzursuz durumlar sürebilir. Aile bireylerine karşı gerekli olan zamanı ayıramamanız sizi üzüyor olabilir. Akşam iş çıkışı bile olsa onlar için 1-2 saatte olsa vakit ayırmalısınız. Çevrenizde yakın olarak gördüğünüz kişilere özel bir takım planlarınızı anlatabilirsiniz. Hayatınızda bir takım değişiklikleri istemeniz gayet doğal, fakat bu değişiklikleri yaparken en iyi sonuçları elde edebilmek için iyi planlama yapılması gerektiğini unutmayın. Bu dönemlerde aranızda olukça yaş farkı olan insanlar ile daha hassas bir yaklaşım sergilemeniz gerekli olabilir.


Kova Burcu

Şansınızın açılacağı bir güne merhaba diyorsunuz. Gün içerisinde yeni bir iş hayatına atılacağınız kararlar alabilirsiniz. Bugün yoğun geçecek iş temposunun yanı sıra oldukça duygusal paylaşımlara ihtiyaç duyabilirsiniz. Beklentisi içerisinde olduğunuz bir takım şeyleri tekrar gözden geçirerek, bazı alınmış olan hatalı kararları düzeltebilmek için önlemleri alabilirsiniz. Seçeneklerinizde sürekli olarak doğru değerlendirmeler yapmalısınız. Her zaman işe ile eğlencenin birbirinden ayrı bir durum olduğunu unutmamanız size fayda getirecektir. Ailevi olarak bir takım organizasyonların kararlarını alabilirsiniz. Sıradışı olan düşüncelerinizi yerine getirmek için harekete geçebilir, ancak çevrenizdekilerden ne tepki alacağınızı bilmediniz için endişe duyabilirsiniz. Bazı konularda iyi niyetli tutum sergilemeniz sizin yanlış anlaşılmanıza yol açabilir. Her zaman kendizi ifade şeklinde kullanmış olduğunuz kelimeleri özenle seçmelisiniz.


Balık Burcu

Merkür ile Ayın buluşma evresinin içerisine girecek olması bazı işlerinizin karışmasına neden olabilir. Bir takım sözlerin havada uçuşacağı bir gün içerisindesiniz. Bundan dolayı da bazı kişilerden duymuş olacağınız sözler sizi yanılgıya düşürebilir. Hiç bir neden yok ise iş değişikliği için karar alınmaması gereken bir gün içerisindesin. Mevcut yaşanan hava değişimlerinden olumsuz yönde etki göreceğin için dikkatli davranmalısın. Biraz sabırlı olursanız sevmiş olduğunuz kişiye kavuşmanız artık an meselesi. Sizden daha tecrübeye sahip kişilerden öğrenmeniz gereken şeyler olabilir. Bu öğreneceğiniz şeylerin sayesinde ise daha iyi bir konumda yer alabilir ve ya mevcut imajınızı daha parlak bir hale getirebilirsiniz. Sempatik haliniz karizmanız ile birleşerek tüm dikkatleri üzerinizde toplamayı başarabilirsiniz.

Lavin beğendi.
__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 2
Lavin, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 02:46