Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


Venüs Yengeç burcundan Aslan burcuna geçiş yapacak

Astroloji kategorisinde açılmış olan Venüs Yengeç burcundan Aslan burcuna geçiş yapacak konusu , Venüs Yengeç burcundan Aslan burcuna geçiş yapacak Aslanlar gibi sevip Aslanlar gibi sevişeceğiz Aslan burcu denildiğinde ego, gösteriş, lüks, merkezde olmak, yönetmek, eğlenceli her türlü aktivite, eğlence yerleri, gurur gibi ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 13.07.2016, 23:14   #1 (permalink)
Ağıt gibi kahkahalar.
Ah ne çok mutsuzsunuz,
ne çok maskeli..

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Venüs Yengeç burcundan Aslan burcuna geçiş yapacakVenüs Yengeç burcundan Aslan burcuna geçiş yapacak

Aslanlar gibi sevip Aslanlar gibi sevişeceğiz
Aslan burcu denildiğinde ego, gösteriş, lüks, merkezde olmak, yönetmek, eğlenceli her türlü aktivite, eğlence yerleri, gurur gibi konular akla gelir. Venüs Aslan burcuna geçiyor. Aslan temasını doyasıya yaşayacağız.

12 Temmuz itibari ile Venüs artık Yengeç burcundaki seyahatini bitirip Aslan burcuna geçiş yapacak ve bu burçta 5 Ağustos’a kadar seyahat edecek.

Venüs astrolojide temel olarak nasıl sevdiğimiz, nasıl aşık olduğumuz, nasıl değer verdiğimiz, birini nasıl etkilediğimiz, nelerden hoşlandığımız, ilişkilerden beklentilerimiz, çekim gücümüz, nelere değer verdiğimiz, estetik, sanat, yaratıcılıkla ilgili konular, kendi öz değerimiz hakkında bizlere bilgi verir. Bu da demek oluyor ki bu gibi kavramları daha çok Aslan burcunun sembolize ettiği konular karşılayacak.

Astrolojide Aslan burcunun sembolize ettiği konular ise ego, kimlik, gösteriş, lüks, canlılık, yönetken olmak, girişkenlik, inatçılık, merkezde olmak, yönetmek, idare etmek, komuta etmek, eğlenceli her türlü aktivite, eğlence yerleri, kibir, gurur, her türlü sahne işleri, tiyatro, saraylar, organizasyonlar, liderlik, önemli olma ihtiyacı, bir şeyi parlatmak, vitrine çıkarmak, gösteriye sunmak, kalp, sırt, saçlar, parlamak, dikkat çekmektir.

Venüs Aslan burcunda olduğu zaman ilişkilerde kimin daha değerli, kimin daha önemli olduğu kaygısı veya tartışmaları ön plana çıkabilir. Ego veya gurur yüzünden ilişkiler zarara uğrayabilir. Ama tabii bu olası en kötü senaryo aslında. Bu dönem ilişkilerde eğlenceli, hareketli, dinamik bir dönem başlıyor. Aslında tam da “Yaz aşkları” döneminin başlangıcı diyebiliriz bir nevi. Kısa ama hızlı gelişen, eğlenceli, tutkulu, heyecanlı ama çabuk kırılan.

Bu dönem kendimize ve sevdiklerimize daha gösterişli ve pahalı hediyeler almaya eğilimli oluruz. Özellikle en renkli, en göz alıcı renklerin giyildiği, diğer insanların gözlerini üzerimizden alamadığı, dikkat çeken, iddialı renklerle süslenmiş kıyafetler, takılar kullanabiliriz bol bol. İkili ilişkilerde daha yönetken olabileceğimiz gibi, isteklerimizi yaptırmak için her yolu deneyebiliriz.

Aslan sabit bir burç olduğu için bu dönem başlayan ilişkilerin daha kalıcı olabilitesi daha yüksektir. Bunun yanı sıra ilişkilerde inatçılık, alınan kararların kolay bozulmaması da söz konusu. Tavus kuşları beğendiği diğer tavus kuşunu tavlamak için, kuyruğunu açar ve kuyruğundaki renklerin tüm ihtişamını ortaya koyar. İşte Venüs Aslan burcunda iken bizlerde adeta bir tavus kuşu gibi elimizdeki tüm olanakları ve tüm yetenekleri bir şova dönüştürerek beğendiğimiz kişileri tavlamaya çalışacağız demektir. Ama tabii gösteri yapacağım derken görgüsüzlük yapmayın da, sonra madara olmayın ele güne.

Tavus kuşları beğendiği diğer tavus kuşunu tavlamak için, kuyruğunu açar ve kuyruğundaki renklerin tüm ihtişamını ortaya koyar. İşte Venüs Aslan burcunda iken bizlerde adeta bir tavus kuşu gibi elimizdeki tüm olanakları ve tüm yetenekleri bir şova dönüştürerek beğendiğimiz kişileri tavlamaya çalışacağız demektir.
Kendimizi daha değerli ve merkezde hissetmek isteyeceğiz. Sevgi ve aşk konusunda egolarımız ne kadar okşanırsa o kadar mutlu olacağız. İlişkilerin atmosferinde genel olarak eğlence hakim olacaktır. İlişkilerinizde rutini kırmak, eğlenceli aktiviteler bulmak, daha fazla gülmek ve eğlenmek için bol bol fırsatlarımız olacak. Birlikte partilere gidebilir, eğlence mekanlarında daha çok vakit geçirebilirsiniz.

Venüs Aslan burcunda iken elbette gölge yönlerinden biri olan narsizmde görülebilir. Narsist ve aşırı ben merkezci tavırlar her türlü ilişkiye gölge düşürebilir. Bu dönem her türlü sahne işlerine girişmek için de harikadır. Daha çok konsere, tiyatroya, sergilere, şovlara, gösterilere gidebilirsiniz. Bu tarz etkinliklerden çok daha fazla keyif alabilirsiniz. Bu dönem dikkat çekmesini istediğiniz her türlü projeyi hayata geçirmek için de en uygun zamandır. Daha çok parlar, gözde olur. Özellikle tiyatro ve sinema oyuncuları için mesleki açıdan da en verimli dönem olacaktır.

Yine bu dönem özellikle saçlarınızla oynayabilir, değişik renkler ve tarzlar deneyebilirsiniz. Eğer ki yalnızsanız partnerleri daha çok eğlence yerlerinde, sinemalarda, gösteri yerlerinde, tiyatrolarda, kuaförlerde, plajlarda, kumsal partilerinde bulabilirsiniz. Aşk konusunda ise en şanslı burçlar bu dönemde Aslan, Kova, Koç ve yükseleni bu olanlar olacaktır.
Alinti..


Venüs Aslan burcunda iken ilişkilerde aşırı ego ve gurura dikkat

Koç ve yükselen Koç;
Yalnızlar türlü aşk ilişkilerine giriş yapabilirler. Bu dönem kararlı olup, birlikte olmak istediğiniz kişiyi seçebilirsiniz fakat bir eleme dönemi olacak. Kalbiniz aşık olmak için oldukça hazır, bir işaret bekliyor olacak. TV, tiyatro sektöründe çalışan oyuncular yeni iş teklifleri ile karşılaşabilirler. Hafta ortası itibari ile de güneş/mars olumlu etkileşimi ile hem maddi konularda rahatlama ve sorunların çözülmesi söz konusu hem de, ev, aile ve yerleşime ait konularda sizi destekleyen koşulların meydana gelmesi söz konusu. Durum, aile ve eve ait konularda olası krizleri başarılı bir şekilde yönetebileceğiniz işaret etmekte.

Boğa ve yükselen Boğa;
Evinizi güzelleştirmek, evinizin önemli ihtiyaçlarını gidermek için harika bir süreç. Taşınmak isteyebilir, tam da kafanıza göre bir ev bulabilirsiniz. Evinizi boyayabilir, dekoratif büyük değişiklikler yapabilirsiniz de! Aile içi ilişkilerinizi düzenleyebilir, olası sorunların üstesinden çok daha rahat bir şekilde gelebilirsiniz. Geleceğe daha iyimser bir şekilde bakmaya ve plan yapmaya başlıyorsunuz! Sürpriz bir seyahate çıkmanız gerekebilir. Bu hafta ikna kabiliyetinizi kullanarak rahatlıkla karşınızdaki insanları kendi safınıza çekebileceksiniz.Trafikte kazalara karşı dikkatli olun. Telefon rehberinizi, bilgisayarınızı yedekleyin.

İkizler ve yükselen İkizler;
Sizler için keyifli bir dönem başlıyor, tatil planları yapabilir, seyahatler organize edebilirsiniz. Biliyorum ki bir süredir ateş topu gibisiniz, stresli, gergin, sürekli bir şeylerle boğuşarak geçiriyorsunuz günlerinizi, daha fazla efor sarf etmeniz gerekiyor bir şeyleri elde edebilmeniz için. Bu hafta bu yorgunluğun son demlerini yaşayacaksınız, bir sonraki hafta adeta üzerinizden yük kalkmış gibi hissedeceksiniz. En azından sürekli dikenlerini batırmaya hazır kirpiler gibi dolaşmayacaksınız ortalıkta! Seyahatler planlayabilir, eğitimler almak için araştırmalar yapabilir, daha çok okuyabilir, daha çok araştırabilirsiniz.

Yengeç ve yükselen Yengeç;
Finansal konularda şanslı, kazançlarınızı arttırabileceğiniz bir süreç içinde olacaksınız. Lükse olan ihtiyacınız artabilir. Yeni iş teklifleri ile de karşılaşabilirsiniz. Maddi konularla ilgili iletişim trafiğiniz hızlanmaya başlıyor, parayı nereden ve nasıl kazanacağınıza dair daha çok konuşabilir, fikir alış-verişlerinde bulunabilir, para ile ilgili toplantılar, teklifler, alım-satım konuları sık sık gündeme gelebilir. Hafta ortası itibari ile güneş/mars olumlu etkileşimi devrede olacak, bu öncelikle cinsel enerjinizi arttırabilir. Kişisel hedeflerinize ulaşmak bu hafta çok daha kolay olabilir. Motivasyonunuz yüksek bir süreç olabilecek.

Aslan ve yükselen Aslan;
Bu hafta Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak 5 Ağustosa bu burçta seyahat edecek. Hayata daha olumlu ve pozitif bakmaya başlayacaksınız. Sevgi hayatınızda önemli bir rol oynayacak. Yalnız olanlar, aşk, sevgi, cinsellik gibi konuları hayatınıza çok daha rahat çekebileceksiniz. Türlü teklifler alabilirsiniz, değerlendirip değerlendirmemek size kalmış! Fiziki görüntünüzde değişiklikler yapabilir, bakıma gidebilir, farklı size yakışan saç modellerini deneyebilirsiniz. Yaşamınızı güzelleştirmek adına adımlar atabilirsiniz. Daha sıcak ve spontane ilişkileri kurabilirsiniz. Bu hafta hedeflerinize yönelik plan yapmak için uygun bir hafta.

Başak ve yükselen Başak;
Partnerinizle anlaşmakta zorlanabilir, kıskançlık, elde olmayan koşullar yüzünden aranıza türlü gerginlikler girebilir. Yalnız olanlar hayatlarında bir ilişkiye daha çok ihtiyacı olduğu konusunda yakınmalar artabilir, duygusal anlamda hassas ve alıngan davranabilirsiniz. Genel olarak sağlıkla ilgili konularda özellikle bağırsaklarınız hassaslaşabilir. Dostlarınızla beraber seyahat planları söz konusu olabilir. Bu hafta sizleri daha sosyal bir hafta beklemekte. Organizasyonlar yapabilir, grupları bir araya getirebilirsiniz. Bu hafta pek yalnız kalmanızı tavsiye etmem, her türlü sosyal aktiviteye atın kendinizi.

Terazi ve yükselen Terazi;
Hayatınıza yeni kişiler katılabilir, arkadaşlarınızla aranızda sevgi ve dostluk bağı daha da güçlenmeye başlayacak. Bu süreç, sosyal ve arkadaşlık ilişkilerini tamda sağlamlaştırmak için harika zamanlardır. Arkadaşlarınızla tiyatro, sinema, moda, sergi gibi aktivitelere katılabilirsiniz. İş hayatından kazandığınız gelirleri arttırabileceğiniz güzel gelişmelerle de karşılaşabilirsiniz. Mali tablonuzu düzeltmek adına girişimlerde bulunabilir, terfi veya zam konuşması yapabilirsiniz. Hem iş hem de maddi konularda hedeflerinize bu hafta daha kolay ulaşabilir, bu alanlardaki krizleri kendi yararınıza çevirebilirsiniz.

Akrep ve yükselen Akrep;
Üstlerinizle kuracağınız keyifli ve olumlu ilişkiler sayesinde gelişmeler kaydedebilirsiniz. Bunun yanı sıra popülerliğiniz artıyor ve daha görünür olmaya başlıyorsunuz. İş arayanlar özellikle, güzellik, kozmetik, giyim, takı, organizasyonlar ile ilgili konularda işe başlayabilirler. Venüs kariyeriniz konusunda, size destek vermek için kolları sıvıyor. İş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda daha fazla bilgi ve iletişim trafiğiniz artmaya başlıyor, işle ilgili toplantılar görüşmeler sık sık meydana gelebilir, yeni iş teklifleri ile de karşılaşabilirsiniz. Vizyonunuzu genişletecek kimselerle bir araya gelebilirsiniz.

Yay ve yükselen Yay;
Yurtdışı ile ilgili işler, ticaret, ithalat, tanıtım, reklam, halkla ilişkiler gibi konularda oldukça şanslı bir süreç içine gireceksiniz. Bu gibi işlerden ve bu konularda ki gelişmelerden mutluluk duyabileceksiniz. Artık tatil planlarınızı organize etme zamanı, yurtdışı için turları araştırabilirsiniz, yabancılar, ithalat-ihracat, alım-satım vb konularla ilgili iletişim trafiğiniz artmaya başlıyor . Hafta ortası itibari ile etkin olacak güneş / mars olumlu etkileşimi ile de yaşamınızda değiştirmek, düzenlemek istediğiniz her türlü konuda girişim yapmak için idealdir. Para konularında biraz daha gizlilik içinde hareket etmeye özen gösterin.

Oğlak ve yükselen Oğlak;
Ortağınızın veya eşinizin finansal durumunda iyileşme, gelirlerde artış meydana gelebilir. Bu hafta Merkür aslan burcuna giriş yapacak. Finansal anlamda kafanızı çalıştırarak daha fazla kazanmanın yollarını arayabilirsiniz. Kredi çekmek için bankaları araştırabilir, ortaklaşa işler yapıyorsanız eğer gelirleri nasıl arttırabileceğinize dair fikir alış-verişleri yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra yaşamın elle tutulmayan, soyut, spiritüel, ruhsal alanları ile ilgili daha çok okuyabilir, araştırmalar yapabilirsiniz. Özellikle ikili ilişkilerde isteklerinizi daha kolay elde edebilecek, koşulları istediğiniz gibi yönlendirebileceksiniz.

Kova ve yükselen Kova;
Size keyif ve mutluluk verecek sözleşmeler, anlaşmalar, ortaklıklar gündeme gelebilir. Bazılarınız bu tarihe kadar evlenebilir, nişanlanabilir hadi bunların hiç biri olmadı ciddi bir ilişkiye başlayabilirler. Destek almak istediğiniz her konuda rahatlıkla destek bulabileceksiniz. İlişkisi olanlar olası sorunların üstesinden daha rahat gelebilecek, barış, huzur ve sulh ortamı rahatlıkla sağlanabilecektir. İş yapabilme kapasitenizde ciddi artış, işlerin üstesinden hızlı bir şekilde gelmek, iyi idare etmek, hızlı organize olmanız bu hafta çok daha kolay olacak. Gücünüzü rahat bir şekilde ortaya koyabileceksiniz.

Balık ve yükselen Balık;
İş arayanlar keyif ve mutlulukla çalışabilecekleri bir iş bulabilirler. Günlük bir takım işleri daha kolay ve seri bir şekilde halledebileceksiniz. Yeni işler, yeni projeler gündeme gelebilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle daha keyifli ve size mutluluk veren bir sürece giriş yapıyor olacaksınız. Olası sorunların üstesinden rahatlıkla gelebileceksiniz. Sağlıkla ilgili konularda yine destekleyici etkiler devrede olacak, kişisel gelişim, diyet, spor gibi konulara başlayabilirsiniz. Sizden mesafe olarak uzakta kimselerle minik flörtler söz konusu olabilir. Yaratıcılık gerektiren konularda kendinizi daha iyi ifade etmeye uygun bir dönem.

__________________
İzmir'linin masal kahramanı yoktur,
Mustafa Kemal Atatürk'ü vardır
Bazılarına göre ben bir deliydim..
Bana sorarsanız da onlar birer aptaldı..
Lavin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
Lavin
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 10:55