Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


20 Ağustos 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 20 Ağustos 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları konusu , 20 Ağustos 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları 20 Ağustos 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları, 20 Ağustos 2016 Cumartesi Burç Yorumları, 20 Ağustos 2016 Cumartesi Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 20 ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By YeşiL6

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 20.08.2016, 11:39   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 20 Ağustos 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları20 Ağustos 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

20 Ağustos 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları, 20 Ağustos 2016 Cumartesi Burç Yorumları, 20 Ağustos 2016 Cumartesi Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumları, 20 Ağustos 2016 Cumartesi Burç yorumu
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Dünkü ruhani enerjiler devam ediyor. Bilinçaltı ve meditasyon çalışmalarına katılmak için uygun bir günde bulunuyorsunuz. Sezgileriniz harekete geçebilecektir. Daha özgür hissetmek isteyeceğiniz insani tüm ilişkilerinizde kabullenici ve sağduyulu bir yapıya dönüşmeniz mümkündür. Sağlık konusunda öncelikli olarak ruhsal ve ikincil olarak bedensel şifa bulmanız kaçınılmazdır. Dolayısıyla kişisel sağlığınız ve gelişiminiz için bu günün enerjilerinden faydalanmanız kaçınılmazdır. Ailenize de bu konularda destek vermeniz gerekebilir.


Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Her ne kadar bireysel davranmayı arzu etseniz de arkadaşlarınızın ruhsal çalkantılarına kılavuzluk etmekten kurtulamayacaksınız. Onlara vereceğiniz desteğin size de iyi geleceğini bilmelisiniz. Sezgilerinize güvenenlerin beklentilerini boşa çıkarmayacaksınız. Gerek sosyal, gerek mesleki bağlantılarınızla organizasyonlara katılabilmek, etkinlikler düzenleyebilmek için uygun bir zamanlamaya sahipsiniz. Kardeşleriniz ve komşularınızla bir araya gelmek ve karşılıklı maneviyat güçlendirmek için de akşam saatlerine kadar vaktiniz bulunmaktadır.


İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Meslek alanınızda yaşadıklarınızla özel hayatınız arasındaki uyumsuzluk bugün biraz daha gözünüze batabilir. Fedakarlık gösterdiğiniz konularda ne derece karşılığını aldığınızın sorgulamasını yapabilirsiniz. Maddi olarak tatmin duygusu yaşıyor olsanız da bireysel olarak özgürlüğünüzün kısıtlandığı ve kendinize zaman ayıramama gerçekliğini fark edebilirsiniz. Akşam saatlerine kadar bilhassa mesleki koşulların irdelenmesiyle ilgili zihninizi rahatlatmanız gerekmektedir. Öğleden itibaren Ay'ın boşluk etkisinde akışta kalmalısınız.


Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Maneviyat, ruh ve zihin ilişkisinin çözümlenmesi, irdelenmesi ve bu konularda ilerleme sağlamanız için çok olumlu açılara ve etkilere sahipsiniz. Bugün hedeflediğiniz bir uzak yolculuğa da çıkabilirsiniz yahut kendi içsel yolculuğunuza çıkabilir ve kendinizi keşfedebilirsiniz. Özveri gösterdiğiniz alanlar ve sizin için önem taşıyan manevi konuların seçimlerini yapabilirsiniz. Sevgi prensibini hayatınızın hangi alanına yerleştirebileceğinizi belirleyebileceğiniz bir gün yaşayacaksınız. Akşam saatlerinde ise hareket etmeniz şart!


Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Yanlış anlaşmalar, sakarlıklar ve aldanmalar yaşayabileceğiniz bir cumartesi günü deneyimliyorsunuz. Cinsel isteğinizin ve libidonuzun yüksek olabileceğinden dolayı yüzeysel ilişkilere çekilebileceğinizin farkında olmalısınız. Kendinizle barışık, maddi ve manevi değer yarattığınız konularda sağduyulu ancak özgür ve bağımsız davranmayı da arzu eden bir ruh halinde kalabilirsiniz. Akşam saatleri sosyalleşebilir, yoğun ve hareketli geçecek bir yeni haftayı karşılamak için alıştırma yapabilirsiniz. Hızlı bir aksiyon filmi size iyi gelecektir.


Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Dünkü yoğun duygular bugün de dolu dizgin devam etmekte. Derin duygularla bağlanabileceğiniz bir ilişkinin tohumları atılabilir. Romantizm, merhamet, insancıl davranışlar ve şefkat duyguları ile ilişkinize sarılabilir ve hayalinizdeki geleceği partnerinizle paylaşabilirsiniz. Duygularınızı aktarmak konusunda sınırsız olabileceğiniz bir gündesiniz. Hafta sonunun vermiş olduğu olumlu enerjilerle partneriniz veya sevgilinizle deniz kıyılarına kısa hafta sonu kaçamakları yapabilirsiniz. Akşama doğru maneviyat değer kazanacaktır.


Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Bugün bilhassa beden sağlığı ve rahatlığı ile ilgili gün geçireceksiniz. Aromaterapilerden masaj salonlarına, hamamlardan saunalara kadar birçok seçeneği değerlendirebileceğiniz cumartesi geçireceksiniz. Diğer taraftan mesleğinizle ilgili gelişim planları yapabileceğiniz ve sezgisel yönünüzü ön plana çıkartabileceğiniz bir durum da ortaya çıkabilir. Akşam saatleri yaşadığınız mekanın gündelik işlerini temizleyebileceğiniz fırsatlar yaratabilirsiniz. Ay'ın boşluk etkisinden kurtulduktan sonra partneriniz ve ortağınız ile sıcak saatler deneyimleyebilirsiniz.


Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Duygusal olarak yoğun ve derin bir gün deneyimleyeceksiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizde sevgi, merhamet ve şefkat dozunu yükselteceksiniz. Müzik, dans, sanatsal hobiler bugün biraz daha hayatınıza dahil olabilir. Hayatınızın zevk aldığınız alanlarından ziyade çocuklarınız ve eşinizin sorunları ile meşgul olabilir, kendinizden fedakarlık edebilirsiniz. Hareketli bir film izleyebilir, keyifli bir komedi tiyatro oyununa gidebilirsiniz. Cumartesi gününüzü ruhsal olarak kendinizi keyifli hissettiğiniz etkinliklere ayırmalısınız.


Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Yardım edip yardım görebilirsiniz. Maneviyat ve merhamet hissinizle köklerinize ve aile bireylerinize karşı daha affedici ve empati duygusu besleyebilen bir tutum sergileyebilirsiniz. Bilhassa kendinizde yoksunluğunu hissettiğiniz duygular nedeniyle duygusal istismara müsait bir ruh yapısı içinde olabilirsiniz. Fedakarlık ve empati günün temasını oluşturacaktır. Evinizle ilgilenmek ve güzelleştirmek arzusu içinde olabilirsiniz. Kendi kişisel temizliğiniz ve rahatlığınız için de olumlu değerlendirebileceğiniz bir cumartesi günü olabilir.


Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Yaratıcılık gerektiren sosyal medya, pazarlama, eğitim ve reklamcılık konularında başarı grafiğiniz yükselecektir. Sulak yerlere küçük geziler yapıp ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Kardeşleriniz ve komşularınız ile aranızdaki ilişkileri daha sevgi ve empati dolu bir düzeye çıkartabilirsiniz. Yaratıcı ve ilham verici işlerde ilerleme sağlamanız mümkündür. Olgun bir ruh yapısıyla gerek iş ağınızdaki insanlarla gerekse kardeş, akraba ve komşularınızla sempatik yakınlıklar deneyimleyebilirsiniz. Hatta toplanıp keyifli oyunlar düzenleyebilirsiniz.


Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Maddi ve manevi kaynaklarınızı, değerlerinizi ve potansiyellerinizi sezgisel bir tutumla organize etme durumuna yönelebilirsiniz. Maddi yardım konuları daha ön plana çıkabilir. Toplumsal yardım konularında ilerleme kaydedebilirsiniz. Hem maddi hem de manevi olarak ihtiyacı olanların yanında olduğunuzu gösterebilirsiniz. Kendinizi başkaları için feda etme eğiliminde olabilirsiniz. Yaptığınız iyiliklerin karşılığını beklemediğiniz bir ruh haline sahipsiniz. Diğer taraftan ortaklaşa kazanımlarınızda kendinize fırsatlar yaratabilirsiniz.


Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Sezgilerinizin ve tam tabiriyle üçüncü gözünüzün açık olabileceği bir cumartesi günü deneyimleyeceksiniz. Aşk dolu bir ilişki yaşayabilmenin ve hissedebilmenin ayrıcalığına sahipsiniz. Ruhani bir yapıya geçebilir ve mistik konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Sakarlık ve dalgınlık durumunuzda artış gözlenebilir. Sanatsal yönünüzün tatmin göreceği ve yaratıcılığın artabileceği mümkündür. Yardımlaşma, merhamet, şefkat ve dayanışma ruhuna sahip işler ortaya koyabilirsiniz. Akşama doğru enerjinizin yükselmesi mümkündür.

Lavin beğendi.
__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 20.08.2016, 12:30   #2 (permalink)
Ağıt gibi kahkahalar.
Ah ne çok mutsuzsunuz,
ne çok maskeli..

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 20 Ağustos 2016 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Thanks gece baslicak aksiyon gündüz ay boslukta kalsin banane

__________________
İzmir'linin masal kahramanı yoktur,
Mustafa Kemal Atatürk'ü vardır
Bazılarına göre ben bir deliydim..
Bana sorarsanız da onlar birer aptaldı..
Lavin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 5
ArasC, Elois, Francisco, Lavin, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 06:33