Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


Burçlar; Geçmiş ve Şimdiki Zamanları

Astroloji kategorisinde açılmış olan Burçlar; Geçmiş ve Şimdiki Zamanları konusu , Burçlar; Geçmiş ve Şimdiki Zamanları Koç burcu Geçmiş yaşamında Koç burcu Geçmiş yaşamınızda, kendi mutluluğunuzu çevrenizin başarı ve başarısızlıklarına göre değerlendirdiniz. Bu yaşamınızda da aynı davranışları sergileyebiliyorsunuz. Başka bireylerin göze ...


Like Tree2Beğeni
  • 1 Post By Nerrantsoula
  • 1 Post By Eftelya

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 07.08.2013, 16:13   #1 (permalink)
la vie en rose.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Burçlar; Geçmiş ve Şimdiki ZamanlarıBurçlar; Geçmiş ve Şimdiki Zamanları

Koç burcu
Geçmiş yaşamında Koç burcu
Geçmiş yaşamınızda, kendi mutluluğunuzu çevrenizin başarı ve başarısızlıklarına göre değerlendirdiniz. Bu yaşamınızda da aynı davranışları sergileyebiliyorsunuz. Başka bireylerin göze almayacağı özverilerde bulundunuz. Karşılığını görmeyince çevrenize küstünüz. Geçmiş yaşamınızda çok duyarlıydınız. İçinizde iyilik arzusu ve saflık barınıyordu. Siz bir teslimiyetçiydiniz.
Şimdiki yaşamında Koç burcu
Siz bir lidersiniz. Enerjinizi çevrenizle bütünleştirmeyi iyi biliyorsunuz. Zaman geçtikçe kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Risk almak hoşunuza gidiyor. Bu yüzden zaman zaman çocuksu ruhunuzu özleyebilirsiniz. Siz kendinizi cesurca öne sürerken, çevrenizdeki kişilere de örnek olmayı başarıyorsunuz. Yaşam sürecinin çok hızlı aktığını ve oynayacak vaktinizin olmadığını çok iyi biliyorsunuz. Aceleci tavrınız agresf hareketler ortaya çıkartabiliyor. Yanılgıların da yaşamınızda gerekli olduğunu anladığınız zaman ruhsal anlamda kendinizi gelişmiş hissedeceksiniz.

Boğa burcu
Geçmiş yaşamında Boğa burcu
İktidarı, otoriteyi seviyordunuz. Gücünüzü ve enerjinizi kudretli bir eş için kullandınız. Eşinizden takdir de gördünüz. Bağlılık sizin için yaşam biçimi. Başkalarına karşı içinizde kudretli bir duyarlılık geliştirdiniz. Fakat kendi gücünüzü kulanırken ayaklarınız yere değmiyordu. Bu yüzden ihanetlerle karşılaştınız. Geçmiş yaşamınızda duygusal acılar yaşadınız. İncinmiş duygularınız yüzünden kimseye güvenemiyorsunuz. Bilinçaltınızdaki terk edilme hissini bir kenara bırakamıyorsunuz. İçinizde, bireyseliğinizi anlamlı kılacak şekilde size uyum sağlayacak bir eş bulma ihityacı var. Bu fikirden uzaklaşamıyorsunuz. Geçmiş yaşamınızda sabrı hiç tanımadınız. Artık yaşamda yavaş ilerlemeyi öğreniyorsunuz.
Şimdiki yaşamında Boğa burcu

İnatçı ve olumsuz yapınız yüzünden ilişkilerinizde problemler yaşıyorsunuz. Güçlü duygularınız sevgi arayışında. Yaşamı ve sevgiyi aynı oranda ciddiye alan kişilerdensiniz. Ruhunuzda hayatı kucaklayan aşkın özlemi yanıp tutuşuyor. Sevdiğiniz kişi ile güçlü bir aile bağı oluşturmak adına girdiğiniz mücadeleyi her zaman kazanırsınız.

İkizler burcu
Geçmiş yaşamında İkizler burcu
Siz gerçeği aramak, özgür olmak ve maceralara atılmak için dünyaya geldiniz. Doğal davranarak herkesin sizi anlamasını istediniz. Yaşadığınız topluma yabancı kaldınız. Özgür bir ruh olmayı benimsediniz. Kendi özgürlüğünüzü kaybetmeden de sezgilerinizle başkalarının düşüncelerini anlamaya çalışabilirdiniz. Her işte hızlı ve aceleci davranarak sizden alındığını düşündüğünüz özgürlüğü geri kazanmak istediniz. Geçmişte o kadar yalnız kalmışsınız ki eski şartlara geri dönme fikri sizi ürkütüyor. Artık konuşma sanatının nasıl uygulandığını iyi biliyorsunuz.
Şimdiki yaşamında İkizler burcu
Renkli olduğunuz kadar çekici bir kişiliğe sahipsiniz. Derinliklerinize attığınız dürüstlük kavramı ile sürekli bir çatışma halindesiniz. Sıkıldığınız ortamlardan kaçmanın yolunu ne yapıp ne edip buluyorsunuz. Geçici duygular yaşamayı tercih ederken aşkın da hayalini kurmaktan kendinizi alıkoyamıyorsunuz. Mantık sizin için çok önemli. Her şeyin dengede olmasını isterken oyunu bozan da hep siz oluyorsunuz. Geçmiş yaşamdaki takıntılarınızı tekrar yaşamamak için tercihinizi sürekli hareket etmekten yana kullanıyorsunuz. Evrenden öğrendiğiniz bilgileri paylaşmakta acele ediyorsunuz.

Yengeç burcu

Geçmiş yaşamında Yengeç burcu
Dünyaya gururlu olarak geldiniz. Bu yüzden zaman zaman insanların size neden saygı duymadıklarını anlamakta hep zorluk çektiniz. Ruhunuzun sırrını çözmekte zorlanacaksınız. Geçmiş yaşamınızda, arzularınızı, duygularınızı, cinsel isteklerinizi bastırdınız. Kendinizi zevk verici olaylardan uzak tuttunuz. İnsanlarla bağ kurmayı özlemektesiniz. Şimdi ise tüm dünyanın sizin nasıl yorulduğunuzu bilmesini istiyorsunuz. Geçmişten yükünüzle geldiğiniz için bugünkü yaşamınız oldukça yorucu geçiyor. Katı kurallarınızdan sıyrılarak yaşamayı ve hata yaptığınızda özür dilemeyi öğrenmeniz sizi kuruntularınızdan uzaklaştıracak.
Şimdiki yaşamında Yengeç burcu
Yaşamı sakin bir limanmış gibi yorumluyorsunuz. Karmaşık duygulara kapıldığınızda sizi yorumlayabilmek zorlaşıyor. Ailenize çok bağlı olmanıza rağmen kırılmaktan korktuğunuz için kalbinizin kapılarını açmaktan yana değilsiniz. Geçmişten kolayca kopamadığınız için ruhunuz size saygınlığınızı anımsatacak bir eş arayışı peşinde.

Aslan burcu
Geçmiş yaşamında Aslan burcu
Aslan burcu iradeyi ve savaşmayı simgeler. Geçmiş yaşamınızda birçok yaşamı incelemiş, davranış biçimlerinden ders çıkarmış birisiniz. Başkalarının davaları için kendinizi feda ettiniz. Bu yüzden de geçmişinizde çocukluk hissinizi çabuk tükettiniz. Şimdi bu sorunlarınızı çözmek ve coşkulu halinizi canlandırmak istiyorsunuz. Taçlanacağınız, şımartılacağınız işlere yönelmeyi seçmeniz bundan ileri geliyor.
Şimdiki yaşamında Aslan burcu
Enerjinizi herkesle paylaşmayı tercih ediyorsunuz. Kuşkularınızın üstesinden gelmeyi başardığınız sürece liderlik niteliğinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu dünya, kişiliğinizi vurgulayabileceğiniz, kendinizi ortaya çıkartabileceğiniz bir alan. Bu yaşamda aşk, yaşam biçiminizi oluşturuyor. Her ortamda sevgi krallığınızı ilan etmeye hazırsınız. Bununla birlikte küçük ilgisizlikler karşısında hemen kırılıyorsunuz.

Başak burcu
Geçmiş yaşamında Başak burcu
Geçmiş yaşamınızda olgunlaşmanıza engel olan kuşkularınızla yaşadınız. Egonuzun dağılmasına izin verdiniz. Şimdiki yaşamınızda da geçmiş yaşamınızdan kalan bazı alışkanlıklarınız devam ediyor. Kendinizi sorguluyor olmanız ve alçak gönüllü tavrınız bu yaşamda da sizinle. 'Hayır' demeyi öğrenmeniz gerekiyor.
Şimdiki yaşamında Başak burcu
Güven duygunuzu geliştirmek isityorsunuz. öğrenmeniz gereken en büyük ders amaçlarınızdan şaşmadan hareket etmek. ön yargılarınızdan kendinizi alıkoyamıyorsunuz. Kendinizi kolay teslim etmezsiniz.

Terazi burcu
Geçmiş yaşamında Terazi burcu
Geçmiş yaşamınızda kazandığınız özgüveninizi artık başkalarına da göstermeyi tercih diyorsunuz. Bunun yanında geçmiş yaşamınızda geleceğe ulaşmak sizin için çok önemliydi. Bencillikleriniz yüzünden oldukça dik başlıydınız. öfkeli biriydiniz. Size söylenenleri yerine getiriyor ve soru sorma ihtiyacı hissetmiyordunuz. Zamanla savaşçı bir ruha büründünüz.

Şimdiki yaşamında Terazi burcu
Denge arayışı içinde yaşıyorsunuz. Aşk ve sevgi olmadan yaşayamazsınız. çekici olduğunuz kadar oyunbozansınız da. İyi bir dövüşçü ve güçlü bir yapınız var. Bu tavrınızı çevrenize yansıtıp yansıtmamak konusunda kararsızsınız. Geçmiş yaşamınızdan kalan öfkeniz zaman zaman açığa çıkıyor. Fiziksel güç ve güzellik sizin için çok önemli. Egonuzu bu şekilde yukarıda tutuyorsunuz.

Akrep burcu

Geçmiş yaşamında Akrep burcu

Geçmiş yaşamınızın yüklerini üzerinizde taşıyor ve kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Geçmiş yaşamınızda egonuz büyük bir darbe aldı. Başkalarının sizi eksik buluğu zamanlarda kendinizi yıkılmış hissettiniz. Bu yüzden bu dünyada önemli bir varlık olduğunuzu kanıtlamaya çalışıyorsunuz. ürettiğiniz her şeyi paylaşarak ruhunuzu özgür kılmaya çalışmalısınız.

Şimdiki yaşamında Akrep burcu

Hiç kuşku yok ki siz Akrepler burçların içinde en gizemli olanısınız. İçinizi kolay kolay kimseye açamazsınız. Yaşamda öğrenmeniz gereken şey, sizi mahkum eden alışkanlıklarınızdan sıyrılmak olmalı. Bu dünyaya gelirken bir dolu yük ve sorumlulukla gelmiş gibi bir duyguya kapılıyorsunuz. Sezgilerinizle kaşınızdaki kişilerin analizini çok rahat yapabilirsiniz. Kendi yeteneklerinizin farkına vararak ve paylaşıma açık yaşamanız sizi özgür kılacaktır.

Yay burcu

Geçmiş yaşamında Yay burcu

Geçmiş yaşamınızda herkese, her konuda söz verdiğiniz için yaşama yüzeysel kaldınız. Hangi tarafa yöneleceğiniz konusunda kararsızlıklar yaşadınız. Geçmişte dikkatinizi belli bir konuda yoğunlaştırmadığınız için bu yaşamda da düşünceleriniz sürekli değişim halinde. Evrensel bilgiye ulaşmanız en önemli amaçlarınızdan biri. Sezgilerinizin güçlü olması nedeniyle başkalarının ruh halini kolayca anlarsınız. Geçmişinizden ileri gelen kararsızlığınızı sezgilerinizden faydalanarak çözebilirsiniz.

Şimdiki yaşamında Yay burcu

Bu yaşamda bağlılık duygunuzu geliştirmeyi öğrenmelisiniz. Bir Yay burcu olarak hedeflerinizi yüksek tutuğunuz sürece gerçeklerle de daha rahat yüzleşeceksiniz. Cesur kişiliğiniz, korkularınızdan kaçmanızı engelliyor. Aşkı, üstüne giderek yaşıyorsunuz.

Oğlak burcu

Geçmiş yaşamında Oğlak burcu

Geçmiş yaşamınızda pembe gözlüğünüzü takarak gezindiniz. Bu yaşamınızda olgunlaşmayı öğrenmeniz gerekiyor. Ruhunuzun olgunlaşması için, evren yaşamınızın ilk yarısında sizi yalnız bırakmayı tercih edebilir. Geçmişle bugünün arasındaki dengeyi kendiniz kurmalısınız. Yaşamınızda birçok şeye geç kavuşabilirsiniz. Ancak, sorumluluklarınıza sarılarak engellerin üstesinden gelebilirsiniz.

Şimdiki yaşamında Oğlak burcu

Pratik ve düzenli birisiniz. Duygusal biri olmanıza karşın duygusallık konusunda daha az paylaşımda bulunursunuz. Soğuk gürüşünüzün altında sıcak bir kalp taşıyorsunuz. Korkularınız sıcak kişiliğinizi yansıtmanıza engel oluyor. Adım atmak içim onaylanmayı beklemeyin.

Kova burcu

Geçmiş yaşamında Kova burcu

Geçmiş yaşamınızda istediğiniz şey taparcasına aşk yaşamaktı. Geçmişinizde özel hissedilmeye alışık olduğunuz için hAlA hayranlık kazanmak istiyorsunuz. İletişim kurmayı sevseniz de insanlarla aranızda garip bir mesafe bulunduruyorsunuz. Siz yüzyıllardır yalnız yaşamaya alışkınsınız. Geçmiş yaşamdan ileri gelen egonuz sizi zaman zaman huzursuz edebiliyor.

Şimdiki yaşamında Kova burcu

Kova burcunu tanımak diğer burçları tanımaktan kimi zaman daha zor olabilir. Farklılığınızın farkındasınız. özgürlüğünüzden asla taviz vermezsiniz. Yaşamın bilgi ve deneyim olduğunun bilincindesiniz. Gururunuz bu dünyadaki tek düşmanınız olabilir. Kendinizi evrenin bir parçası olarak görmeye başladığınızda gerçek mutluluğun anlamını da çözebileceksiniz.

Balık burcu

Geçmiş yaşamında Balık burcu

Geçmiş yaşamınızda kendi soğukluğunuzun ve katı tavrınızın farkına vardınız. Geçmişinizde söylentilere kulak verdiniz. Artık çevrenizde bir otorite arıyor, size doğru gözüken kişilere sığınma ihtiyacı hissediyorsunuz. Geçmişle aranızdaki ipleri kesmeniz gerekiyor. Her şey kontrolünüzün altındayken mutlu olacağınıza inanıyorsunuz. Her zaman planlı olmanın sizin için uygun olmadığını öğrenmeniz gerekiyor.

Şimdiki yaşamında Balık burcu

Siz kesinlikle sonsuz aşka inanıyorsunuz. Hayal gücünüz çok kuvvetli. Hayal kırıklıkları sizi çok etkiliyor. Duygularınızla sürekli bir karmaşa yaşıyorsunuz. Alışkanlıklarınızı bir kenara bırakıp gidebilen insanlardansınız. Bu yüzden çabuk unutursunuz. Evliliğe en yakın burçlardan biri olduğunuzu söyleyebiliriz. Ancak hatalarınız karşısında özür dilemeyi öğrenmeniz gerekiyor. Doğrunun düşüncelerin çok ötesinde olduğunu fark etmeniz gerekiyor. Korkularınız ve takıntılarınız yüzünden analiz yeteneğinizi kaybedebilirsiniz.

Asrevya beğendi.
__________________
ars longa,
vita brevis.
Nerrantsoula isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 07.08.2013, 16:21   #2 (permalink)
Aktif Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Burçlar; Geçmiş ve Şimdiki Zamanları

Akrep burcu

Geçmiş yaşamında Akrep burcu

Geçmiş yaşamınızın yüklerini üzerinizde taşıyor ve kendinizi yorgun hissediyorsunuz. Geçmiş yaşamınızda egonuz büyük bir darbe aldı. Başkalarının sizi eksik buluğu zamanlarda kendinizi yıkılmış hissettiniz. Bu yüzden bu dünyada önemli bir varlık olduğunuzu kanıtlamaya çalışıyorsunuz. ürettiğiniz her şeyi paylaşarak ruhunuzu özgür kılmaya çalışmalısınız.

Şimdiki yaşamında Akrep burcu

Hiç kuşku yok ki siz Akrepler burçların içinde en gizemli olanısınız. İçinizi kolay kolay kimseye açamazsınız. Yaşamda öğrenmeniz gereken şey, sizi mahkum eden alışkanlıklarınızdan sıyrılmak olmalı. Bu dünyaya gelirken bir dolu yük ve sorumlulukla gelmiş gibi bir duyguya kapılıyorsunuz. Sezgilerinizle kaşınızdaki kişilerin analizini çok rahat yapabilirsiniz. Kendi yeteneklerinizin farkına vararak ve paylaşıma açık yaşamanız sizi özgür kılacaktır.


teşekkürler paylaşım için kısmen doğru sayılır

Nerrantsoula beğendi.
Eftelya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 11.03.2014, 22:49   #3 (permalink)
Son/suz Söz,Öz/söz Olmalı!

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Burçlar; Geçmiş ve Şimdiki Zamanları

Güzel bir analiz sunmuş.
Paylaşım için teşekkürler

__________________

Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan,
Yalnız söylenen sesi duyabiliyorsan,
Ne görebiliyorsun,Ne duyabiliyorsun.

"Hayret et! Çünkü hayrettir göğe açılan pencere.
Hayret ettim ve gördüm, bin ayet güldü yüzüme."
Asrevya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 6
Amazonn, Asrevya, Eftelya, Lunapolis, Nerrantsoula, XooX
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 23:42