Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


10 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 10 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları konusu , 10 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları Sevgili Koç Bazı maddi sıkıntılarınız ya da kaygılarınız varsa bugünkü gelişmeler bu kaygılarınızdan büyük ölçüde kurtulmanıza ve geleceğe daha ümitli bakmanıza sebep olabilirler. Herhangi ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By Kumral Kıraker

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 09.08.2013, 23:13   #1 (permalink)
'Affedilen vazgeçilendir... O, affedildi... Çünkü ondan vazgeçildi !... ##
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 10 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları10 Ağustos 2013 Günlük Burç YorumlarıSevgili Koç
Bazı maddi sıkıntılarınız ya da kaygılarınız varsa bugünkü gelişmeler bu kaygılarınızdan büyük ölçüde kurtulmanıza ve geleceğe daha ümitli bakmanıza sebep olabilirler. Herhangi bir maddi sıkıntınız yoksa ilerdeki parasal gelişmelerin ilk adımlarını görmeniz olasıdır. Aşk hayatınız da yeni bir döneme girmektedir. Bu alanda herşeyin çok daha iyi ve kolay ilerlediğini görerek karşı cins ilişkilerinizde büyük bir rahatlık duyabilirsiniz. Siz bir kadınsanız erkeklerle olan ilişkileriniz daha duygusal bir yapı kazanabilir. Erkekseniz kadınlara karşı olan tutumunuz arkadaşça ve anlayışlı bir hale gelebilir. Yemek konusunda aşırılıklarınız olabilir. Hayal gücünüz herşeyi olumsuz yanından ele almanıza ve abartmanıza sebep olabilir.


Sevgili Boğa
Bugün insanlarla olan ilişkileriniz biraz gerilimli hatta sert olabilir. En politik davranmanız gereken durumlarda bile sert çıkışlar yaparak antipati uyandırmanız ve bu yüzden de beklenmedik engellemelerle karşılaşmanız olasıdır. Aynı şekilde size de beklemediğiniz terslikleri yapabilirler. Bugün özellikle sizi çekemeyen ya da herhangi bir konuda aranızda rekabet olan bir kimsenin bazı faaliyetleri canınızı sıkabilir. Böyle bir durumla karşılaştığınız takdirde de kendinize hakim olamayıp, normalin üzerinde tepki göstermeniz ve işi çok büyütmeniz mümkündür. Karşı cins ilişkileriniz de de dikkati elden bırakmamalısınız.


Sevgili İkizler
Bugün, işlerinizdeki sizi yıldıran zorlukların ortadan kalktığını ve herşeyin çok kolay ilerlediğini görebilirsiniz. Zamanla birikmiş olan ya da bir türlü halledemediğiniz için el sürmeyi bile istemediğiniz işlerden kurtulmaya uygun bir dönemdesiniz. İnsanlarla olan ilişkilerinizin biraz daha yumuşaması ve rahat ortamlar içinde konuşmalar yapmanız mümkündür. Aranız soğuklaşmış olan bazı kimseler varsa bunlarla olan ilişkilerinizi de yumuşatabilirsiniz. Özellikle erkeklerle olan dargınlıklarınızı sona erdirebilirsiniz. Eğer siz bir erkekseniz bugün fiziksel olarak kendinizi her açıdan güçlü hissedebilirsiniz. Ancak karşı cins ilişkileriniz memnuniyet verici olmaktan uzak olabilir.


Sevgili Yengeç
Bugün fiziksel güç ve dayanıklılık gerektiren durumlarda son derece başarılı olabilirsiniz. Siz bir erkekseniz isteklerinizde artış olabilir. Siz yalnız bir kadınsanız çevrenizdeki, sizinle yakınlaşmak isteyen erkeklerin sayısında dikkate değer bir artış olabilir. Evli ya da sürekli beraberliği olan bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğin size tam olarak uyduğunu ve sizi memnun etmek için elinden geleni yaptığını görebilirsiniz. Beklenmedik engellemelere açık olmakla birlikte önemli kimselerin veya aile büyüklerinizin güçlendirici destekleri sizinledir. Size bazı olumsuz dedikodular getirilmesi mümkündür. Bunları fazla ciddiye almayın fakat uyanık olmanızda da fayda vardır.


Sevgili Aslan
Bugün fiziksel güç ve dayanıklılık gerektiren durumlarda son derece başarılı olabilirsiniz. Siz bir erkekseniz isteklerinizde artış olabilir. Siz yalnız bir kadınsanız çevrenizdeki, sizinle yakınlaşmak isteyen erkeklerin sayısında dikkate değer bir artış olabilir. Evli ya da sürekli beraberliği olan bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğin size tam olarak uyduğunu ve sizi memnun etmek için elinden geleni yaptığını görebilirsiniz. Beklenmedik engellemelere açık olmakla birlikte önemli kimselerin veya aile büyüklerinizin güçlendirici destekleri sizinledir. Size bazı olumsuz dedikodular getirilmesi mümkündür. Bunları fazla ciddiye almayın fakat uyanık olmanızda da fayda vardır.


Sevgili Başak
Bugün çevrenizdekilere karşı sabırsız ve hırçın tutumlar içine girebileceğiniz gibi sinirli ve saldırgan kimselerle de karşılaşabilirsiniz. Siz bir erkekseniz kadınlara olan yaklaşımınız kabalaşabilir ve umursamaz tutumlarda olabilirsiniz. Siz bir kadınsanız bugün bir erkekle kavga etmeniz veya ayrılmanız mümkündür. Hangi cinsiyetten olursanız olun fiziksel risklere açıksınız. Hiç aklınızda olmayan birsürü şey almanız ve bilinçsiz harcamalar yapmanız olasıdır. Bugün sizi rahatsızlık verebilecek son derece kötü bir durumdan son anda sıyrılabilirsiniz. Ancak bunun olabilmesi için çok dikkatli olmalı ve fırsatlardan faydalanmalısınız. Şans oyunlarında şanslı bir gününüzdesiniz. Abartmamak kaydıyla bazı aktivitelerde bulunabilirsiniz.


Sevgili Terazi
Bugün size engel olan bazı şeylerden kurtulabileceğiniz, bazı olumsuzlukların ortadan kalkabileceği bir dönemdesiniz. Hangi konu olursa olsun sizi üzen, umutsuzluğa düşüren ve göze alamadığınız şeylerde hemen harekete geçmeniz gerekiyor. Eğer yalnızsanız ve kafanızda karşı cinsten arzuladığınız birisi ile yakınlaşma planlarınız varsa onun için de uygun bir gündesiniz. Karşınızdaki insanın başı oldukça kalabalık ya da işleri çok yoğun gibi görünebilir ve bu durum sizin cesaretinizi kırabilir. Böyle durumlardan dolayı moralinizi bozmayıp, bir fırsatını bulup niyetinizi belli edin. Hemen cevap veremese bile yakın zamanda beklediğiniz karşılığı göreceksiniz.


Sevgili Akrep
Bugün sevdiğiniz bir insanın sizden uzak bir yere gitmesi ve bu durumdan dolayı neşenizin kaçması olasıdır. Bazı önemsiz engellemeler altında olabilirsiniz. Önemli bir sıkıntı vermeseler de bu engellemeler özellikle bir yer ya da bir şeye yetişmeniz gereken durumlarda sizi bezdirebilirler. Karşı cins ilişkileriniz sizin cinsiyetinize göre değişkendir. Siz bir kadınsanız bir erkekle bozuşmanız ya da önemli bir dargınlık olmasa bile ona son derece kızmanız olasıdır. Bu duygularınızı içinize atmaya ya da bastırmaya çalışırsanız ileride çok daha büyük patlamalar yapabilirsiniz. Siz bir erkekseniz karşı cins ilişkileriniz şanslıdır. Kadınlarla iyi geçinmeniz sadece duygusal ilişkilerinizle sınırlı da değildir. Bir kadından beklenmedik yardımlar görmeniz de mümkündür.


Sevgili Yay
Bugün güzel haberler almanız olasıdır. Alacağınız haberler sizi son derece memnun ederek hayata daha olumlu bakmanıza sebep olabilirler. Oldukça duygusal yapıdasınız ve karşınızdaki kimselere son derece şefkatli yaklaşımlar gösterebilir, en ters kişilerin bile dostluklarını kazanabilirsiniz. Karşı cins ilişkilerinizde de beklenmedik ve güzel gelişmeler olabilir. Eğer evli ya da sürekli beraberliği olan bir kimseyseniz eşiniz ya da birlikte olduğunuz kimse sizin çok istediğiniz birşeyi yapabilir.Yalnız bir insansanız şanslı tesadüflere açıksınız. Para ve iş konularında da şansınız son derece açıktır. Çalışıyorsanız işyerinizdeki bazı gelişmeler size yeni yükler getirebilir fakat bunların karşılığını da bol bol görürüsünüz.


Sevgili Oğlak
Bugün, kendinizi fiziksel olarak son derece bitkin hissetmeniz olasıdır. Bu gibi duygular içinde olsanız da olmasanız da fiziksel yorgunluklardan kaçınmanız gerekmektedir. Çünkü gerçekten de sağlığınız açısından hassas olduğunuz bir gündesiniz. Ayrıca sağlıkla ilgili konularda baştan savmacı tutumlarda da olmamanız lazım. Hangi cinsiyetten olursanız olun sağlık hassasiyetinizin dışında oldukça şanslısınız. Bugün karşı cinsten ummadığınız bir yaklaşım görmeniz ya da bir yere davet edilmeniz olasıdır. Bu tekliflere olumlu bakarsanız bazı şeyleri de başlatabilirsiniz. Eğer böyle bir niyetiniz varsa fazla nazlanmamalı ve vakit kaybetmemelisiniz çünkü karşınızdaki kimse yanlış anlayarak sizden vazgeçebilir.


Sevgili Kova
Bugün son derece hareketli, heyecanlı ve eğlenceli bir döneme giriyorsunuz. Üzerinizdeki bu etkiler önümüzdeki günlerde de kendilerini belli edeceklerdir. Hangi konu olursa olsun sizi engelleyebilecek olan tek şey, maddi sıkıntılar ya da yapacağınız hesapsız harcamalardır. Eğer bugün harcama konusunda dikkatli davranmadığınız takdirde önümüzdeki günler çok zorlanabilirsiniz. Tabii hesabınızı bilirseniz böyle bir tehlike yok. Bugün sabah saatlerinde küçük bir tatsızlık yaşamanız ve büyük ihtimalle de iş yerinizde birilerine kötü şekilde kızmanız olasıdır. Ancak daha sonra durum düzelecek ve fazla kızmanızı gerektirecek bir durum olmadığını anlayacaksınız.


Sevgili Balık
Balık. Bugün yeni teşebbüs edeceğiniz işler son derece olumlu gelişmeler gösterebilirler. Ancak, başlangıçta bazı zorluklarla karşılaşabilir ve düşündüğünüzden çok daha fazla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu, işler deyimi ile basit bir tamirattan, yeni bir işe girmeye, bir aşk ilişkisinden spor yapmaya kadar aklınıza gelebilecek olan herşey kastedilmiştir. Tabii bu vazgeçin anlamına gelmiyor. Yeni başlamanız gereken işlerle ilgili sorumluluk almaktan çekinmemeli ve üzerlerine gitmelisiniz. Duygusal ilişkileriniz için de güzel bir dönemdesiniz fakat birlikte olduğunuz kimseyle ilgili bir unutkanlığınız zor durumda kalmanıza sebep olabilir.

Remember beğendi.
Kumral Kıraker isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 10.08.2013, 04:08   #2 (permalink)
Kafam hep duman..

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 10 Ağustos 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Patlicam zaten az kaldi

EndGirl isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 7
EndGirl, Fenerbahçe, Kumral Kıraker, Nerrantsoula, PerrynuR, Remember, Urahara
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 13:28