Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


Burçlarına Göre Kadınlar

Astroloji kategorisinde açılmış olan Burçlarına Göre Kadınlar konusu , Burçlarına Göre Kadınlar Koç Burcu Kadını Koç kadını satın alınamaz. O kendini hediye eder. Birini seçmesi çok uzun sürer. Bazen o kadar uzar ki bu süre, bu arada kendisi mesleğinde ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 30.11.2013, 14:53   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Post Burçlarına Göre KadınlarBurçlarına Göre Kadınlar


Koç Burcu Kadını

Koç kadını satın alınamaz. O kendini hediye eder. Birini seçmesi çok uzun sürer. Bazen o kadar uzar ki bu süre, bu arada kendisi mesleğinde en yüksek konuma gelmiştir, artık o hayal ettiği kahramana da ihtiyacı yoktur. Karşısındakini mutlu etmek için son kuruşuna kadar verir. Ancak Koç erkeği gibi o da kendinden emindir. Sürekli sınar ve mukayeseler yapar, bazen de aradığı erkeği bulduğunu zanneder, ama kısa süre sonra bunun doğru olmadığını görür. Kolay kadın değildir – başkalarının daha kolay mutlu oldukları yerde, mutluluğu zor kabullenir. Diğer burçların kadınlarıyla karşılaştırılacak olursa, erkek olmadan da mutlu olabilir. Koç kadını kahraman arar, ancak eşit hakları savunur; evde eşi de kendisine yardımcı olacak, gerektiğinde bulaşık yıkayıp, ayakkabıları boyayacak. Buna rağmen, tam erkek ister, çünkü o her yerde her zaman zaten kayranlık uyandırdığından emindir. Evlilikte sadıktır ve aşkını ispat etmek için her yolu dener. Koç kadını iyi bir annedir, ama disiplinlidir de. Çocuklarına karşı eğitimde özgürlükten yanadır. Bebeği daha beşikteyken istediği kadar bağırır çağırır, etrafı rahatsız ettiklerini hiç düşünmez Koç kadını.

Boğa Burcu Kadını

Çoğu erkek bu kadına özenir, **** ilahlarının çoğu bu burçtandır. Yorgun erkek sevmez Boğa kadını. Evde sözü geçsin ister, ama aynı zamanda yanında da erkek ister. Ne kadar aşık olursa olsun, Boğa kadını hep mantıklıdır ve geleceğinde istikrar ve güven ister. Boğa kadınına sadık bir eş gereklidir, daldan dala konan bir kuş değildir. Çok zevklidir, evi güzeldir. Güzel giyinmeyi sever. Huzursuzluk dengesini bozar, ancak bazen bu huzursuzluğa ve kavgaya kendi sebep olur. Bir kötü söz onu mahvede ve üzer. Yufka yüreklidir ve kocasına destektir. Çocuklarına son derece iyi bir annedir. Manevi yanı kuvvetlidir ve çalışkan çocuk yetiştirmek ister. İyi aşçıdır ve elinden geldiğince karşısındakini memnun etmeye çalışır. Romantik ve duygusaldır. İyi bir müzik, güzel bir söz onun ruhunu okşar. Boğa kadını yalnız kalmaz. Onu sükutu hayale uğratan suçludur. Onun için en ideal meslek ev kadınlığıdır, çünkü böylelikle çok yönlü istekleri yerine getirir. Başka mesleklerde kendini sürekli eleştirir; bilmediğini bildiği için kendini sürekli sorgular ve bu onun iyi bir öğretmen veya bilim araştırmacısı olmasını sağlar. Modada çok başarılıdır. Boğa kadını çalışmayı sever ve mesuliyetleri sabırla üstlenir, çabuk değildir ama neye el atsa başarılı olur.

İkizler Burcu Kadını

İkizler kadını görünümüne özen gösterir, alıştığı yemek tarzından da çok zor ödün verir. Gizli silahı ise flört etmektir. Erkeklerin onu kolay elde edebileceğini zannetmelerini sağlar, ancak kendini kadınsı güçle geri çekmeyi kurnazca başarır.Kazanmak ister. Karşısındaki karakterinin zor olduğunu zannetse de, o gerçekte çok romantik ve yumuşak bir tiptir ve büyük aşkı arar. Seçtiği erkek mükemmel olmalıdır. İkizler kadını erkeğine saygı duymak ister. Ama göğsünde taşıdığı bu iki ruh onu sürekli değiştirir. Bazen kendisine hiç yaranamazsınız, bazen de kendisi coşku dolu olur. Erkek bir kadınla evlendim zanneder, oysa İkizler kadınında kavgacı, geveze, girişken, depresif, neşeli, hüzünlü vb. ruh hallerinin hepsi bulunur. Çocuklarını bağımsız ve özgür insanlar olarak yetiştirir ve onlara gülmenin, ağlamaktan, üzülmekten çok daha yararlı olduğunu öğretir. Meslek hayataın dada bağımsızlık ister. Yazar, gazeteci, öğretmen vb. dil becerisini kullandığı alanlardan bir kaçıdır. İkizler erkeği gibi onun da hedefi yükselmektir ve bu yolda bazen kabalaşabilir bile. Bazen de çok iyi arkadaş olur, dostuyla her şeyi paylaşır. Meslek hayatında da İkizler kadını çözülmeyen bilmece gibidir.
Yengeç Burcu Kadını

Canlı kanlı bir kadındır, burç dünyasında ondan daha duyarlı ve hassas kadın bulunmaz. Bazı erkekler onun zavallı bir yaratık olduğunu ve hayat boyu koruması gerektiğini düşünürler, aksi kanıtlandığında görürler ki, asıl kendilerinin korunmaya gereksinimleri varmış. Yengeç kadınının ayağı yere sağlam basar, evlilikte ve meslek hayatında yengeç kadını büyük sevgi ve aşk için yaratılmıştır. Ama onun sevgi anlayışı ona talip olan erkeğe göre farklılık gösterir. Onun için duygular çok önemlidir, pamuğa sarılması lazım ki kırılmasın. Onun için centilmen bir erkek, ateşli bir erkekten daha önemli. “Seni seviyorum”u telaffuz etmek zor gelir ona, bunun hissedilmesi gerektiğine inanır. Zor güvenirler, onlar hep prenslerini beklerler. Bu prens fakir olsun, ama onu sevsin, ona müşfikçe davransın ve hatalarını hoş görsün. Yengeç kadını anlaşılmamaktan şikayetçidir. İsteklerini hiç bildirmez, onlar anlaşılsın, tahmin edilsin ister. Öyle olmayınca da, üzülür. Bu durumda onunla evli olmak zor gibi gözükür. Ama evlenince iyi bir ev kadını, aşçı ve tutumlu bir kadın olur. Mükemmel bir anne ve iyi bir ev sahibidir.

Aslan Burcu Kadını

Aslan kadını tam bir hanımefendidir, yürüyüşü mağrur, kimselerle konuşmaz, kendi düşündüğü önemlidir, partneri onu etkileyemez. Bazen istemeyerek de olsa çok sert tavırlar sergiler. Aslında o kadar sıcaktır ki, onu sevmemek mümkün değildir. Onda bazı değişik yöntemler geliştirmek gerek. Güçlü bir ***** yanı vardır, ama asla bir **** bombası değildir. Ruh güzelliği dışa yansır. Akıllıdır, bazen bilmediği konulara yorum getirmek ister, başaramaz, ancak bu bilgisizliğinden duyduğu utancı açığa çıkarmamak gerek. Size minnettar olacaktır. Bu kraliçe Aslan kadını lüksü ve ziynet eşyasını sever. Evinde iyi bir eş, anne, ev kadını olur ve eşine verdiği destekle en yüksek mertebeye gelmesini sağlar. Bu lüks kendisine sağlanmıyor ise, o da özgür biçimde çalışarak destek olur.Evlilikte sözü geçsin ister, ama eşini yıldırmak istemez ve onun sağlam, ayakta, tam bir erkek olmasını ister. Terbiyeli ve eğitimlidir, görgülüdür, eşinin evde dahi düzenli ve görgülü hareket etmesini ister. Çocuklarını özgür yetiştirir, çünkü o özgürlüğe çok düşkündür. Çocuklarına verdiği eğitim çok şımartıcı olduğu için, ileri yaşlarda onların eksik terbiye aldıkları gözlenir.
Başak Burcu Kadını

Başak kadını için **** önemli değildir. O hayat boyu bekar kalabilir. Ona küçük ama sadık bir arkadaş çevresi de yeterlidir. Veya bekar bir anne, çocuğuna iyi bir baba olmadığını düşündüğü için boşanan veya kocasını, çocuklarını bir başkası yüzünden terk edip onunla kaçan kadın da olabilir. 3 çeşit karakter vardır bu burcun kadınlarında, ama daha fazlada olabilir. Doğal yetenekleri yüzünden çözülemeyen bu kadın, iç dünyasını araştırmaya kalkan olursa, hemen geri çekilir, çok soru sorana karşı gelir ve sevmez. Başak kadını kalite arar. Onunla evlenmek isteyene bazen yüz de çevirebilir. Başak kadını çok duygusal değildir, ama sevimlidir. Onunla evlenen adam, görevini yerine getirmiyor diye şikayet etmez, ancak bir buzdağının erimesinin daha kolay olacağını düşünür ve paylaştığı, sanki ona ait değilmiş gibi hisseder. **** onun için önemli değildir. Onun için aile daha önemlidir. Çok ön planda olmak istemez. Terbiyelidir, düzenlidir ama göze batmak istemez. İyi bir aşçıdır. Ve sağlıklı yaşamaya özen gösterir. Çocuklar da düzenlidir, annelerini kızdırmamak için onun kurallarına uyarlar. Eşinin de şikayet etmemesi gerek, akşam eve gelirce her şeyi estetik ve güzel bulur (temiz bir ev, kurulu bir sofra vb.).
Terazi Burcu Kadını

Terazi kadının sempatik ve espritüeldir. Erkeklerin kalbini fethetmeyi çok iyi bilirler ve karşı cinse “ya bu kadın ya da hiç” diye düşündürmeyi başarırlar. Erkekler tabii bu rüyalarındaki kadını elde edince, bu kadının hayli pahalıya mal olduğunu görecekler, çünkü onları ipek ve kadifeye sarmak gerek. Gerçi onlar ne giyseler yakışır. Çünkü bu güzelliği Venüs gezegeninden almışlardır, burçlarına hükmeden gezegen Venüs’tür, çok seçici bir özelliği vardır, çünkü kendisini çok yüksekte görür. O mutlaka iyi bir konumda olup, paralı olmalıdır, ancak duygularına yenik düştükleri için, bazen tam tersi de olabiliyor. Eşine en güzel desteği veren, her ortama uyum sağlayan, sevilen, dinlenen ve her yerde ciddiyetinden emin olunan, aranan bir isimdir. Mantıklı düşünü, düşüncelerini tartar ve kararları erkeğine göre hızlı verir. Yalnızlığı sevmez, tutunacak bir dalı kalmazsa bir süre hemen kendini bırakır, sonra yine bulur ve kendini çabuk toplar. Aşksız yaşayamaz, terazi erkeğine göre daha sık eleyip dokuduktan sonra evlenir. Evliliğinin sağlam olması için çalışır. Sadıktır ve eşinden de aynısını bekler. Eşinin kendisini aldattığına asla ihtimal vermez ve söylenenleri ciddiye almaz. Terazi kadını zekidir. Meslek yaşamında çok iyi yerlere gelir.

Akrep Burcu Kadını

Erkeler onun ***** haline ve o iri gözlerine bayılırlar ve büyülenirler. Ateşlidir ve duyguları derinden hisseder ve patlamaya hazır volkan gibidir. Ondan kopmak kolay değildir, o erkeğini adam eder; ama sadakat ister. Onu kendi istediği gibi yontar ve şekle sokar; bazı erkekler robot gibi hissederler kendilerini. O kadar da değil, çok hoş ve sevimlidir Akrep kadını. Eş olarak bir kılıbık değil sözünü geçiren tam bir erkek ister. Akrep kadını çok kıskançtır, ama ***** görünüşü partnerini de kıskançlığa iter, oysa o doğru insanı bulunca sadık kalır. Arzuları bitmek bilmez, kalbinin erkeğinin işi kolay değildir. Bu erkek aynı zamanda zeki ve kültürlü olmalı ki akrep kadını ona hayranlık duyup, onu göklere çıkarsın. Akrep kadını ile evlilikte çok kavga olur. İşte o zaman gerçeği bütün ciplakliğiyla karşısındakinin yüzüne vurur ve onu hak etmediğini dile getirir. Ama erkeğine toplum içinde değer verir ve her konuda arka çıkar. Çocukları içinde aynısı geçerlidir: Onlara kimse bir kötülük düşünmesin. Çocuklar özgürdür, çünkü ayaklarının üstünde durmayı küçükten öğrenmeleri gerektiğine inanır, kendisine öğretildiği gibi. Oysa bazı çocukların çok sevgiye, şefkat dolu bir anneye ihtiyacı da olduğunu unutur.

Yay Burcu Kadını

Çok neşelidir, onun bu ruh hali herkese bulaşır. Sempatik ve toleranslıdır. Cazibesi erkekleri sıraya sokar. Seçkin bir havası vardır, en ucuz giysiyi bile güzel taşır. Çok yönlü ve yeteneklidir, güzel olan her şeyi sever, müzik, sanat ve aşkı. Yay kadını çok konuşur ve istemediği şeyleri söyler. Karşısındakini kırma pahasına da olsa, düşündüğünü açıkça ifade eder, bu yüzden çoğu onu saygısızlıkla suçlar. Hiçbir kadın onun gibi kendine özgüvenli bir biçimde hareket edemez. Toplumda sevilir ve sevimliliğiyle aranan insan olur, ah bir de sürekli pot kırmasa. Sonsuz enerjisi ile sürekli buluşları üretir. Çok arkadaşı vardır, ama sürekli değiştirir, sıkılırsa çok sevdiği erkeğini bile değiştirir. Ama ona nedenini açıklamaktan çekinmez, oysa o her zaman büyük aşk peşinde ve içindeki o fırtınada, “ben”, bir sakin liman arar ve o erkeğine sadık kalır. Ama ufak ksurlar bile onun bazen evlilik öncesi ilişkiyi bitirmesine neden olur. Ondan ayrılan erkek o şimdi inzivaya çekilecek sanmamalıdır, hayır, yeni arayışlara girer. İsmine leke sürülür düşüncesi taşımaz, o hep özgürdür ve istediği gibi erkeklerle flört eder. Başkasının düşüncesi onu hiç bağlamaz.
Oğlak Burcu Kadını

Oğlak kadını aynı oğlak erkeği gibi, koyduğu hedefe, sağına soluna bakmadan, caydırmalara fırsat vermeden, başarıya doğru emin adımlarla ilerler ve en üst basamağa çıkar. Oğlak kadını çekingendir ve duygularını zor gösterir, ancak çok sevgi ister. Onu elde eden erkek, onun ne akdar sempatik ve kadınsı olduğunu hemen keşfeder ve onun ekseninize girer. Flört eder, ancak çok zor “seni seviyorum” der, hatta çekingen diye bilinen Yengeç kadınından bile daha zor söyler. Aşka ve sevgiye ihtiyacı vardır, ancak izdivaç yapacağı erkekten de beklentisi vardır, kendisine varlıklı ve düzenli bir yaşam sunulmasını bekler ve o da bu koşullarda eşine saygı duymak ister. Oğlak kadını hiçbir şeyi hafife almaz, bu onun burcunu yöneten ağır kanlı Satürn’den kaynaklıdır. O daima ciddiye alınmak ister. Onun o çok nazik ruhunu okşayacak erkeğin sadece kendine ait olmasını ister ve kıskançlığı yaralanan gururundan kaynaklanır. Oğlak kadınında sevgi biraz daha sağuk gibi algılanır, çünkü onun eşine, evine, çocuklarının bakımını ve onların yaşamlarını idare etmekten, duygularını yansıtmaya fırsat ve zamanı olmaz. Çok tutumlu ve beceriklidir.
Kova Burcu Kadını

Kova erkeği gibi o da hep muhalefettedir. Küçücük olaylar onu kışkırtır ve kocaman kavgalara sebebiyet verir. Bastıramadığı bu davranışlarıbndan dolayı anlaşılamadığından şikater eder. Daima çok fazla derinliğe inip çok kurcalamayı sevdikleri için bazen çok ileri giderler. Oysa kalpleri çok iyidir, yardımseverdir nacak her zaman diğer soğuk taraflarınıda sevenlerine göstermekten çekinmezler. Tepkileri değişkendir, bir anda değişirler ve her yaptığı şeye karşısındaki anlam veremez. İyi tarafı ise kendisi ile dalga geçip güldüren halidir, ona bunu başkası yapamaz. Onun için başkalarının fikri önemli değildir, o kendi fikrini beğenir ve daima haklı olduğunu düşünür. Onu seven adam, onun tatlı bir arakdaş olduğunu tespit eder, ancak mutlaka evlenmek gerektiğini düşünmez. O ise daha iyiyi bulma peşindedir, geçmiş hep tecrübe, gelecek ise hep yeniden aşık olmak demektir.Onunla evlenen sadık olduğunu tespit eder. Sıkılmasını önlemek için sürekli yeni bir şeyler bulmak gerek, elektrik motoru gibi sürekli şarjda tutulması gerekir.
Balık Burcu Kadını

Hiçbir kadın etrafına Balık kadını kadar duygusal reaksiyon göstermez. O çok sevgi dolu, iyi ve yumuşak, tam aşık olunacak bir kadındır. Uyumlu, sadık ve güvenilirdir. Burçların içinde en kırılgan kadındır. Balık kadını onun için hep yüzeysel yaşar. Ruhu kırılsın, zedelensin istemez ve rüyalarının prensini bekler. Bilmece gibidir, içe dönük yaşar, herkes onu egoist diye tanımlar ama o hayal aleminde yaşamaktadır. Bazen çok duyarlı ve kırılgan olur ancak kadınsı içgüdüsü ile ne istediğini gayet iyi bilir. Sır ve gizem doludur. Açık olmadığı için dürüstlüğünden şüphe duyulur. Oysa o gözyaşı döken kadın bu burçtadır. Kırılgan kadın sonunda evlenmişse, sonuna kadar eşine ve çocuklarına tapar. Eşi hissetmeden, bu davranış ileonlara hükmeder, ağlayarak göz yaşları ile ona isteklerini yaptırır ve en iyi silahı çaresizliğidir. Balık kadını zor mücadeleler vermez. O en iyisi en kadını ve annedir. Kendisinden beklenen eğer yardım ve özveri ise, bu tip mesleklerde başarılıdır, örneğin yuva hocalığı gibi. Balık kadını unutkandır, bazen aklında yapacağı işten başka her şey vardır. Ama yine de doğru zamanda geri adım atmayı bildiği için, meslek hayatında arkadaşları tarafından sevilir. Her zaman her ortamda istekleri yerine getirmeyi becerir. Şef olarak da insanları memnun edici davranışları ile sevilir.

__________________


Sultan ŞAH isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 26.09.2014, 21:00   #2 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Burçlarına Göre Kadınlar

Alıntı:
Sultan ŞAH Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Yay Burcu Kadını

Çok neşelidir, onun bu ruh hali herkese bulaşır. Sempatik ve toleranslıdır. Cazibesi erkekleri sıraya sokar. Seçkin bir havası vardır, en ucuz giysiyi bile güzel taşır. Çok yönlü ve yeteneklidir, güzel olan her şeyi sever, müzik, sanat ve aşkı. Yay kadını çok konuşur ve istemediği şeyleri söyler. Karşısındakini kırma pahasına da olsa, düşündüğünü açıkça ifade eder, bu yüzden çoğu onu saygısızlıkla suçlar. Hiçbir kadın onun gibi kendine özgüvenli bir biçimde hareket edemez. Toplumda sevilir ve sevimliliğiyle aranan insan olur, ah bir de sürekli pot kırmasa. Sonsuz enerjisi ile sürekli buluşları üretir. Çok arkadaşı vardır, ama sürekli değiştirir, sıkılırsa çok sevdiği erkeğini bile değiştirir. Ama ona nedenini açıklamaktan çekinmez, oysa o her zaman büyük aşk peşinde ve içindeki o fırtınada, “ben”, bir sakin liman arar ve o erkeğine sadık kalır. Ama ufak ksurlar bile onun bazen evlilik öncesi ilişkiyi bitirmesine neden olur. Ondan ayrılan erkek o şimdi inzivaya çekilecek sanmamalıdır, hayır, yeni arayışlara girer. İsmine leke sürülür düşüncesi taşımaz, o hep özgürdür ve istediği gibi erkeklerle flört eder. Başkasının düşüncesi onu hiç bağlamaz.

Yarısı tuttu, yarısı tutmadı


__________________


Papatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 6
Ahraz, Amazonn, LiNa, Papatya, Sultan ŞAH, webhancher
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 07:57