Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji


19 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 19 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları konusu , ...


Like Tree4Beğeni
  • 2 Post By She`
  • 2 Post By Emir

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 19.12.2013, 01:42   #1 (permalink)
» Olasılıksız •
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 19 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları19 Aralık 2013 günlük burç yorumları, 19 12 2013 burçlar, 19 Aralık 2013 akrep burcu yorumu, 19 Aralık 2013 aslan burcu yorumu, 19 Aralık 2013 balık burcu yorumu, 19 Aralık 2013 başak burcu yorumu, 19 Aralık 2013 boğa burcu yorumu, 19 Aralık 2013 ikizler burcu yorumu, 19 Aralık 2013 koç burcu yorumu, 19 Aralık 2013 kova burcu yorumu, 19 Aralık 2013 oğlak burcu yorumu, 19 Aralık 2013 terazi burcu yorumu, 19 Aralık 2013 yay burcu yorumu, 19 Aralık 2013 yengeç burcu yorumu,2013 Aralık ayı burç yorumları, günlük burç yorumları,2013 Aralık günlük burç yorumları, 19 Aralık burç yorumları, 19 Aralık 2013 Perşembe burç yorumları
19 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

19 Aralık 2013 Koç Burcu Yorumu
İyimser ve anlayışlı davranacaksınız ve böylece ilişkilerinizde ortaya çıkmış olan sorunları çözmeye başlayacaksınız. Elbette karşılaştığınız kişilerin katkısı büyük olacak ve olaylara bakış açınız değişecek.Daha iyimser ve olumlu bir tavır içinde olabilirsiniz. Böylece sorunları çözmeniz kolay olacak. Beklentileriniz sonucunda ortaya çıkan gerilim ve parasal ihtiyaçlarınız yüzünden hissettiğiniz sabırsızlık bugün azalacak ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Sempatik ve neşeli bir biçimde isteklerinizi ortaya koyabilir ve etkileyici olabilirsiniz.

19 Aralık 2013 Boğa Burcu Yorumu


Hayal gücünüz ve sezgileriniz yükseliyor. Sabahın erken saatlerinde ideallerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız ve harekete geçeceksiniz. Özellikle hayal gücü gerektiren alanlarda yapacağınız çalışmalar verimli olacak. Mistik konular ve sanatçılar ile yapacağınız görüşmeler hayal gücünüzü uyandıracak. Günün ilerleyen saatlerinde güçlü kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve dikkatinizi kendinize yöneltebilirsiniz. İçinizden yükselen kuvvetli arzuların peşinden gidebilir ve güçlü kişileri etkileyebilirsiniz. Yapıcı ve kararlı tavırlarınız ile hem çevrenizi, hem de güçlü kişileri etkileyeceksiniz.

19 Aralık 2013 İkizler Burcu Yorumu


Duygularınızın dalgalandığı bir gün… Ancak kendinizi duygulara kaptırmayacak ve mantığınız ile hareket edeceksiniz.Ve akılcı bir tavır içinde bulunanlar şanssızlık gibi görünen durumu şansa dönüştürmeyi başaracaklar. Bugün ideallerinizi gözden geçirebilir ve geleceğe yönelik isteklerinizi değiştirebilirsiniz. Yani yepyeni ideallerin peşine düşebilirsiniz. Moraliniz ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Geçmişte yaşadığınız olayların duygularınızı bozmasına izin vermeyeceksiniz ve yapıcı tavırlarınız ile hem yakın çevrenizi, hem de sevdiklerinizi etkileyeceksiniz.

19 Aralık 2013 Yengeç Burcu Yorumu


Güne keyifli başlayacaksınız ve isteklerinizi gerçekleştireceğinize yönelik inancınız kuvvetlenecek. Kafanızı karıştıran durumlar olabilir ve sevgiye olan ihtiyacınız artmış olabilir. Fakat ortaya çıkan karışıklıkları çözmek için sezgilerinize güvenin… Özellikle mistik kişiler, sanatçılar ve hayal gücü gerektiren alanlarda çalışmalar yapan tanıdıklarınızın desteğini alacaksınız. Böylece her türlü karmaşa ve karışıklığın içinden çıkabilirsiniz. Hırs yaptığınız konular ve sorunlar ile başa çıkabilecek güç ve dirayeti ortaya koyacaksınız. Bugün daha yapıcı ve olumlu davranacaksınız.

19 Aralık 2013 Aslan Burcu Yorumu

Bugün alacağınız haberler keyfinizi yerine getirecek ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız.Bugün hem sevdikleriniz ile yapacağınız görüşmeler, hem de niyet ettiğiniz planlarınız ile gelişmeler, moralinizi yükseltecek. Yeni atılımlarda bulunmak için hevesli olacaksınız ve çevrenizi etkileyeceksiniz. Özellikle demek istediklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyabilirsiniz ve korkularınız ile başa çıkabilirsiniz. Önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ancak, fikirleriniz etkileyici olacak.

19 Aralık 2013 Başak Burcu Yorumu

Sabah uyandığınız zaman endişeleriniz ve kaygılarınız en üst noktaya çıkabilir. Fakat duygularınızı denetlemeniz mümkün olacak.İradenizi ve sabrınızı ölçebileceğiniz bir gün… Kendinizi kaygılara kaptırmayacak ve gerçekçi bir tavır içine girmeyi başaracaksınız. Ancak kendini kaygılara kaptıranlar, endişeleri ile karşılaşabilir. İdeallerinizi gözden geçireceksiniz ve geleceğe yönelik beklentilerinizin değiştiğini anlayacaksınız.

19 Aralık 2013 Terazi Burcu Yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve arkadaşlarınız veya yakınlarınız ile haberleşeceksiniz. İsteklerinizi ortaya koyarken gergin ve isteksiz olabilirsiniz.Fakat karamsar duygulardan sıyrılıp yaratıcı ve özgür bir tavır içine girebilirsiniz. Böylece kendinizi yenilemeniz ve isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Ve hatta kendinizi tanımadığınızı düşüneceğiniz davranışlarda bulunmanız mümkün. Bugün daha özgür ve çekinmeden davranabilirsiniz ancak sözlerinize özen göstermeniz gerekiyor. Aceleci davranmayın.

19 Aralık 2013 Akrep Burcu Yorumu


Bugün kendinizi daha güçlü ve iyi hissedeceksiniz. Belki de korktuğunuz ve bilmediğiniz konular ile ilgili cevapları rüyanızda görmüş olarak uyanabilirsiniz.Moralinizi yükselten gelişmeler olacak ve gün içinde alacağınız bazı haberler sizi harekete geçirecek. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde karşılaşacağınız olaylar yaşam enerjinizin yükselmesini sağlayabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyabilirsiniz. Sanatçılar, mistik konular ve hayal gücü gerektiren alanlara yönelik yapacağınız işler keyfinizi yerine getirecek.

19 Aralık 2013 Yay Burcu Yorumu


Güneş, sizin üzerinizde parlıyor ve kendinize olan güveniniz giderek yükseliyor. Ancak sabahın erken saatlerinde karmaşık rüyalar veya duygusal karmaşa hissederek uyanabilirsiniz.Fakat mantıklı davranacak ve kendinizi duygulara kaptırmayacaksınız. Üstelik arkadaşlarınız ve dostlarınızın ilgisi sizi memnun edecek ve uzun zamandır ilgilenmediğiniz konulara ilgi duymaya başlayacaksınız. Sevdiğiniz ile birlikte dost davetlerine gidebilir ve ilginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz. Hatta farklı duygu ve düşünce uyandıran kişiler ile karşılaşmanız mümkün.

19 Aralık 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız. Gördüğünüz rüyaların etkisi olabileceği gibi alacağınız haberler de sizi harekete geçirecek. Bu arada dedikodular, yanlış anlamalar ve duygusal tepkiler ile karşılaşabilirsiniz.Ancak sabırlı ve dirayetli olacaksınız. Böylece ortaya çıkmış olan karışıklıkları ve sorunları çözebilirsiniz. Bu arada skandallar olabilir. Ancak daha özgür ve rahat olanlar, sorunlar ile başa çıkacak. Marjinal kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz. Size hem çekici gelecek, hem de gelenekçi tavrınız daha belirgin olacak.

19 Aralık 2013 Kova Burcu Yorumu


Güne keyifli başlayacaksınız ve iletişim trafiğiniz hareketli olacak. Arkadaşlarınızın daveti ve sezdiklerinizin ilgisi moralinizi yükseltecek.Yeni girişimlerde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. İlişkileriniz yeni boyutlar kazanacak ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz. Üstelik hem arkadaşlarınız, hem de sevdikleriniz sizi destekliyor. Belki alışkanlıklarınızı değiştirmek size zor gelebilir, fakat bu kez kendinizi iyi hissedeceksiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için harekete geçeceksiniz. Gün içinde meydana gelen olaylar yaratıcı potansiyelinizi açığa çıkaracak.

19 Aralık 2013 Balık Burcu Yorum

Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz. Özellikle sabaha karşı gördüğünüz rüyaların etkisinde kalabilirsiniz. Ancak duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız ve gün içinde harekete geçebilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve isteklerinizi gerçekleştirmeye yönelik açığa çıkan inancınızı bozmayın. Mistik kişiler ve sanatçılar ile birlikte olmak sizi heyecanlandıracak. Ayrıca ideallerinizi gözden geçireceksiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için hevesli olacaksınız.

Emir ve Lisa beğendi
__________________
Maybe one days.
She` isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 19.12.2013, 01:45   #2 (permalink)
Yalanın vergisi yok, herkes çok seviyor

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 19 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

KOÇ BURCU
İçinden geçen ama söyleyemediğin çok şey var. Artık bazılarına bazı şeyleri söyleme zamanın geldi.

BOĞA BURCU
"Seni seviyorum" diyenden değil; o lafın anlamını bilen, ağırlığını taşıyabilenden etkilenir bir "boğa".

İKİZLER BURCU
Aşk hayatın iyileşecek ama sağlığına biraz daha dikkat etmen gerekiyor. Psikolojini sağlam tuttuğun sürece sorun yok.

YENGEÇ BURCU
Sadece dışarıdan görerek bir "yengeç" insanını tanıyamazsın. İçine girip onun her bir zerresini yaşaman gerek.

ASLAN BURCU
Bir "aslan" a verilmemesi gereken tek şey akıldır. Kendi aklı ona yeter.

BAŞAK BURCU
Ona karşı hissettiğin şeyi o da sana karşı hissediyor. İkinizi kıskananlar var. Nazara karşı dikkatli olmanız gerekiyor.

TERAZİ BURCU
Güzel günler çok yakın. Keyfin yerine gelecek. Ufak tefek pürüzler yok değil ama onlar etkisiz eleman. Bu mutluluğu hak ediyordun.

AKREP BURCU
Bir "akrep" yarım bıraktıysa, tamamını yaşamanın bir anlamı olmadığı için yarım bırakmıştır.

YAY BURCU
Saklayacak hiçbir şeyi yoktur "yay"ların.. Yapacağı şeyi insanın gözüne soka soka yapar.

OĞLAK BURCU
Mutluğun en büyüğünü aşkta, aşkın en büyüğünü "oğlak"ta bulabilirsin

KOVA BURCU
Artık karşındaki kişi sana ne kadar değer veriyorsa sen de ona o kadar değer vereceksin. Emeklerinin karşılığını alacaksın.

BALIK BURCU
Hem melektir hem de şeytan "balık". Hangi yüzünü hak edersen onu görürsün.

Lisa ve She` beğendi
Emir isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 19.12.2013, 01:47   #3 (permalink)
» Olasılıksız •
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 19 Aralık 2013 Günlük Burç Yorumları

19 Aralık 2013 Balık Burcu Yorum


Yoğun duygular ile güne başlayabilirsiniz. Özellikle sabaha karşı gördüğünüz rüyaların etkisinde kalabilirsiniz. Ancak duygularınızı denetlemeyi başaracaksınız. İsteklerinizi gerçekleştirmek için kuvvetli arzular duyacaksınız ve gün içinde harekete geçebilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve isteklerinizi gerçekleştirmeye yönelik açığa çıkan inancınızı bozmayın. Mistik kişiler ve sanatçılar ile birlikte olmak sizi heyecanlandıracak. Ayrıca ideallerinizi gözden geçireceksiniz ve yeni atılımlarda bulunmak için hevesli olacaksınız.

__________________
Maybe one days.
She` isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Kapalı
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 10:14


bizimmekan.com sohbet eczaonline.com