Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


Rezzan Kiraz - Erkeklerin burçlara göre aşk özellikleri

Astroloji kategorisinde açılmış olan Rezzan Kiraz - Erkeklerin burçlara göre aşk özellikleri konusu , Rezzan Kiraz - Erkeklerin burçlara göre aşk özellikleri Başak Burcu Erkeği ve Aşk Başak burcu erkeği sevgisini çok kolay göstermez. Çünkü Başak, toprak grubu bir burçtur ve yönetici gezegeni Merkür’dür. ...


Like Tree8Beğeni
  • 4 Post By Pineapple
  • 1 Post By FeCr
  • 1 Post By Pineapple
  • 1 Post By FeCr
  • 1 Post By YeşiL6

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 06.01.2014, 11:40   #1 (permalink)
neden senin olduğun yerde değilim?

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Rezzan Kiraz - Erkeklerin burçlara göre aşk özellikleriRezzan Kiraz - Erkeklerin burçlara göre aşk özellikleriBaşak Burcu Erkeği ve Aşk

Başak burcu erkeği sevgisini çok kolay göstermez.
Çünkü Başak, toprak grubu bir burçtur ve yönetici gezegeni Merkür’dür. Bunların hiçbiri aşk ile alakalı değildir.

- Başak erkeği sevgiyi somut hissetmekten hoşlanırlar.
- Aşkın akıl süzgecine uygun olması gereklidir.
- Çok duygusal olup kendilerini kaptırmazlar.
- Biraz daha analitik zihinleri vardır ve karşıdaki kişinin ona yarar sağlayıp sağlamayacağını, kültürel anlamda uyup uymayacağını, fizik anlamında ona uygun olup olmayacağını ve benzeri birçok kriterden geçirirler.
- Analiz ederler ve bunlar oturduğu taktirde bir aşk ilişkisine girerler.
Başak burcu erkeklerinden çok fazla romantizim beklememek gerekiyor. Onlar biraz daha akılcıdırlar. Daha rasyonel yaklaşırlar aşka.

Aslan Burcu Erkeği ve Aşk

Aslan burcu erkeği aşk yaşamında inanılmaz cömert, pozitif, çok cana yakın bir mizaç sergiler.
Yönetici gezegeni Güneş olduğundan dolayı karşı cinsle aşk hayatında olabildiğince sıcak ilişkiler kurmak ister ancak Güneş’in yakıcı bir tarafı vardır. Bu yüzden eğer bir aslan burcuyla birlikte olmaya karar veriyorsanız, onunla mesafeyi ayarlamanızda fayda var.

Aslan burcu erkeğinin hayatına çok fazla girerseniz, aslan burcu erkeği sizi sevgisiyle yakabilir bu yüzden mesafeli durmak gerekir.
- Biraz ben merkezcidir aşk hayatında
- İlgi odağı hep onun üzerinde olsun ister
- Hep pohpohlanmak ister
- Hep güzel şeyler duymak ister
- Eleştirilmekten çok hoşlanmaz
- Sürprizleri sever
- Çok spontane davranır
Aslan burcu erkekleri ilişkilerinde romantiktirler ama biraz ben merkezci oldukları için karşı tarafı düşündüklerinden değil aslında kendilerini düşünerek romantik davranırlar. Ama yine de ilişkiyi besleyen bir durumdur.

Balık Burcu Erkeği ve Aşk

Balık burcunun aşka bakış açısı diğer burçlardan çok farklıdır çünkü balık burcu evrensel bir burçtur ve sevgi burcudur. O yüzden her şeye sevgiyle yaklaşır. Sevgiyle adım atar. İçinde çok kötü düşünceler barındırmaz.

Balık burcu aşk hayatında çabuk içine kapanıp küsebilen bir burçtur. Depresyona meyillidirler. Bu yüzden bir ilişkide onları çok kızdırmamak, alınacağı cümleleri kullanmamak gerekir.

Balık burcu erkekleri, partneri iyi hissettirdiği ve güven verdiği taktirde evlenmeye hazırdır ama çift karakterli burç olduğu için her an her şey değişebilir. Evlilik hazırlığı yaparken her şey birden bitebilir.
Balık burcu erkeği çok romantiktir. Yönetici gezegeni Neptün olduğu için yaratıcı ve hasas bir tarafları vardır. Dolayısıyla partnerine her türlü romantik ortamı sağlama potansyeli çok yüksektir.
İki türlü balık burcu erkeği vardır. Ya çok sadakatlidirler ya da son derece sadakatsizdirler.
Balık burcu erkeğinin çok saf bir tarafı vardır. Bir ilişkinin biteceğini hissetse dahi ilişkiyi kurtarmak için elinden geleni yapar ve ona körü körüne sadık kalır. Ama bi grup da balık erkeği var ki; hayata evrensel bir noktadan baktıkları için tek eşlilik bu gruba göre çok uygun olmayabilir. Tek bir kişiye bağlı kalmaktan dolayı çok mutsuz olabilirler.


Kova Burcu Erkeği ve Aşk

Aşk dediğimiz zaman duygusallık, romantizm bekleriz. Kova burcu erkeğinde bunlar pek yoktur. Kova burcunun, hava grubu olduğundan dolayı, yönetici gezegeni Satürn olduğundan dolayı duygularla çok ilişkisi yoktur.

Kova burcu için bir ilişkide mantık ön plandadır.

Karşıdaki kişiye değer sunduğunu, aldığı hediyelerle, sürprizler ile çok iyi gösterir. Ama bunu özel günlerde beklemeyin. Özel günler onun tarzı değildir. Sürprizleri özel günlerde yapmayı sevmez. Sıra dışı kişilikler olduğundan dolayı, yapacağı sürprizler de sıra dışı zamanlarda olur.
Kova burcu erkeği kolay kolay evlenmez. Rahat hareket etmekten hoşlandığı için ve sıra dışı bir kişilik olduğu için
çok kolay evlenmez. Yapılan istatistiklere, evlenmeden aynı evde yaşayan insanların birçoğunun kova burcu olduğu ya da haritalarında kova burcu olduğu ortaya çıkmıştır. Evliliklerinde bile toplumun normlarının dışında yaşamaya çok meyillidirler.


İkizler Burcu Erkeği ve Aşk

İkizler erkeği adeta her çiçekten bal alabilmek için karşı cinsi tanımaya, anlamaya, keşfetmeye soyunmuştur.

Bu durum onun flörtçü olarak tanınmasını sağlarken aslında o da kadını gibi oyun oynamaktadır. Çünkü cinsiyetsizdir. Kadın ve erkek cinsiyeti ikizlerde çok baskın değildir.
Nasıl 3 yaşındaki bir çocuk aşkı, cinselliği bilmiyorsa ikizlerin birinci ve ikinci dönem doğumluları da aşkı ve cinselliği bilemez. Bilemediği için de bunu tanımak, anlamak için o dürtüyü kendisinde uyandıracak partnerlere yaklaşır.
Bunu buluncaya kadar haliyle pek çok kişiyi deneyecektir.


Oğlak Burcu Erkeği ve Aşk

Oğlak burcu erkeğinin aşk hayatı, toplumsal düzeyde herkesin saygınlığını kazanacak bir aşk olması, ailesinin ona inanması çok önemlidir.

Oğlak burcu erkeği hiçbir şekilde uçarı bir erkek değildir. Her gün ayrı biriyle gezmek, çapkınlık yapmak ona göre değildir. Çünkü oğlak erkeği güvenli ve sadakatli bir ilişki arar ve öyle bir eşi bulmak için toplumsal hayatta yer alır.

Oğlak burcu erkeği sevdiği zaman sevdiğini çok fazla sahiplenir ve kıskanır.
Oğlak burcu erkeği için ideal eş, her zaman sadakatli ve yanında olabilecek ve ailesi tarafından onaylanan bir eştir. Eşinin vasıfları arasında aileye önem vermesi çok önemlidir. Uçarı bir eş ona göre değildir. Bu durumda onu çok kıskanır ama onu geri bırakmaktan da hiçbir şekilde çekinmez. Uçarı eş ona göre değildir. Oğlak burcu erkeği ciddiyet ister. Ne olursa olsun kalıcılık ister çünkü toprak grubuna ait bir burçtur. Partneriyle uzun bir süre birlikte olduktan sonra köklü bir aile kurma arzusuna sahiptir.
Oğlak burcu erkeğiyle olmak istiyorsanız, ona uzun soluklu bir ilişki yaşatabilecek kişiliğe sahip olmanız gerekmektedir.


Yay Burcu Erkeği ve Aşk

Yay burcu erkeğinin aşk hayatı başta harem kurma ihtiyacı gibidir.
Yalnız kalmaktan son derece rahatsız olur. Adete korkar. Etrafında arkadaşları, dostları olsun ve komün bir yaşam sürsün ister. Bu komün yaşamın içerisinde birebir partnerine ne kadar yer açtığıyla ilintilidir aşk hayatını tanımlayabilmek.

Arkadaşları ile grup halinde yaşamak ister. Yay burcu erkeği bağlanmaktan, yuva kurmaktan oldukça çekindiği için ilişkilerine ve aşka yaklaşımı da flörtsel olacaktır.
Geçici, kısa vadeli, merakını giderecek, kültürünü ve bilgisini derinleştirecek, aynı araştırma hususunda beraber çalışabileceği kişilerle ilişkiye girecektir.


Akrep Burcu Erkeği ve Aşk

Akrep burcu son derece derin, ketum, gizemli ve karizmatik bir erkektir.
Bütün bu özelliklerini aşk hayatına da yansıtır. Aşk hayatında da biraz gizemli olacaktır. Çok karizmatik olduğu için karşı tarafı ilk bakışta etkileme ve kendine bağlama yeteneği olacaktır.

Akrep burcu erkeğini çözmek çok kolay değildir. Çok ketum bir yapıdadır. Çok paylaşımcı olmasına rağmen, karşı taraf onda şüphe uyandıracak bir şeyler yaparsa tam tersi çok hırslı, çok kinci ve çok intikamcı da olabilir.
Aşk hayatının içinde güç savaşlarına da son derece yatkındır. Dayanıklı olduğunu için bu güç savaşlarını çok uzun bir süre ilişki içerisinde devam ettirebilir. Bu yüzden onun olumlu yönüyle karşılaşmak için onda şüphe ve kıskançlık uyandırmamak gerekir.
Akrep burcu erkeği son derece baskın bir yapıda olduğu için aşk hayatında da kontrolün kendisinde olmasını ister. Bu yüzden daha çok, uyumlu ve içe dönük kadınları tercih eder. Ancak kendisi son derece sahiplenicidir. Kol, kanat germe yeteneği vardır ve bunu aşk hayatında da gösterir. Çok sadık, güvenilir ve prensipli bir aşıktır.

Boğa Burcu Erkeği ve Aşk

Boğa erkeği suskun, az konuşan, güven arayan bir kişiliktir. Boğa erkeğinin aşk yaşayabilmesi için öncelikle güven ortamını yakalaması gerekiyor ve partnerine her şeyden önce güvenmesi gerekiyor. Güven duyma çizgisini yakalayan boğa erkeği çok tutkulu bir aşık olur.

Tek eşliliğe çok önem verir. Daldan dala çok konmaz eğer yükseleninde ve haritasında başka bir özellik yoksa.
Boğa burcu, tüm yaşamında olduğu gibi aşk hayatında da son derece sağlam bir insandır.
Durağandır, sessizdir, sakindir. Güven onun için çok önemlidir. Bastığı yeri bilmek ister. Çok hareketli, hayatın içinde çok çeşitli davranışlar sergileyen insanla çok üzeleceğini bildiği için, çok beğenip, arzulasa bile o insana bu duygusunu ifade etmekten çekinir.
Boğa erkeğini elde etmek istiyorsanız sakin, huzurlu ama hoş kokunuzu, şık giyiminizi, zerafetinizi ihmal etmeyin. Dayanamayacağı tek şey damak zevkidir. Güzel sofraya asla hayır diyemez.
Elde ettiğiniz bu insanın size kazandıracağı mutluluğu da başka burçta bulamazsınız.

Yengeç Burcu Erkeği ve Aşk

Yengeç burcu erkeği eleştiren, kendini göstermeyi seven, iddialı konuşan, iddialı tiplerden hoşlanan, imalı konuşan, özellikle düellolu konuşmaların sonunda aşka dönüşebilecek her türlü diyalog onu yürekten bağlar.

Yengeç burcu erkeğinin dış dünyada özellikle sosyal hayatta ve sosyal ilişkilerde çok öz güven sahibi olmasına rağmen bir ilişkide, yönetici gezegeni ay olduğu için duygusal inanılmaz ilgiye ihtiyacı olan küçük bir çocuğa dönüşebilir.
- Yengeç erkeği sürprizler yapmayı sever
- Tutkuludur
- Kıskançtır
- Kuruntuludur
- Kaygılıdır
- Vesveselidir
- Eleştiriye hiç gelemez
Söylediklerini asla unutmaz. Bir şeyi beğendiğinizi söylemeniz onun için yerine getirilmesi gereken bir emir gibidir.
Yengeç burcu erkeğiyle birliktelik yaşamak bazen bulutların üstünde yürümek gibidir ancak bazen de cehennem azabına dönüşebilir. Çünkü onu ikna etmek bazen çok güç olur.
Sizi hiç olmadığınız bir sinema karakteri yapabilir. O kadar kurgucu bir zekaya sahiptir. Hayal gücü çok geniştir. Bu yüzden yengeç erkeğine asla misilleme yapmamalısınız.
Yengeç erkeği ile sorun yaşadığınız zaman ve size dönmesini istediğiniz zaman onu kıskandırın. Çok çabuk geri dönecektir.


Terazi Burcu Erkeği ve Aşk

Terazi burcu erkeği son derece nazik, zarif, uyumlu ve estetik değerleri güçlü olan bir erkektir.

Bu özellikleri aşk hayatına da yansır ancak zaman zaman karşı taraftan beklediği ilgiyi görmeyi taktirde daha kaprisli bir yapı da sergileyebilir ve kibarca bu ilişkiden uzaklaşabilir. Terazi erkeği terk ederken bile son derece kibardır. Karşı tarafı kırmadan incitmeden ilişkiyi bitirmek ister.

Terazi burcu erkeğinin ilişkilerinde uyum ve entelektüel paylaşım ön plandadır.
Partnerini hep yanında ister. Onunla birlikte sosyalleşmekten hoşlanır ve eşlik etme hususunda beceriklidir.
Terezi burcu erkeğinin fazla uzlaşmacı ve uyumlu olmak adına kendi isteklerini yok sayması ve hayır diyememesi onun için büyük bir sorundur. Her zaman biz yerine, bazen ben demeyi öğrenmesi gerekmektedir.
Terezi burcu erkeği için de evlilik de çok önemlidir.


Koç Burcu Erkeği ve Aşk


Koç burcu erkeğinin düzenli bir aşk hayatı vardır. Arada kaçamaklar olsada, aşk hayatını düzenli bir şekilde devam ettirir. Bu durum partnerine göre değişebilir. Partnerini geçici olarak görüyorsa buna çok özen göstermez.

Koç burcu erkeği birini beğenmişse ona sahip olmak ister ve mutlaka onu elde eder.

Koç burcu erkeği aşk adamıdır. Sevgiyi sever, sevilmeyi sever ve onu seveni daha çok sever.
Tutkuludur. Tutku onun için çok önemlidir. Siz onu istemeyebilirsiniz ama o sizi elde edebilmek için her yolu dener ve eninde sonunda sizi elde eder.
Koç burcu erkeği aşırı kıskançtır. Sevdiğini çok sahiplenir ve kıskanır. Gözü karadır ver kagdaya dahi karışır çünkü sevdiği sadece onundur. Sevdiğine başkası bakamaz ve dokunamaz.

Narsinha, Coffee Queen, FeCr ve 1 diğer kişi beğendi
__________________
Pineapple isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 06.01.2014, 11:42   #2 (permalink)
Cesareti ile yaşamayan esareti ile ölür

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Rezzan Kiraz - Erkeklerin burçlara göre aşk özellikleri

Aslan Burcu Erkeği ve Aşk

Aslan burcu erkeği aşk yaşamında inanılmaz cömert, pozitif, çok cana yakın bir mizaç sergiler.
Yönetici gezegeni Güneş olduğundan dolayı karşı cinsle aşk hayatında olabildiğince sıcak ilişkiler kurmak ister ancak Güneş’in yakıcı bir tarafı vardır. Bu yüzden eğer bir aslan burcuyla birlikte olmaya karar veriyorsanız, onunla mesafeyi ayarlamanızda fayda var.

Aslan burcu erkeğinin hayatına çok fazla girerseniz, aslan burcu erkeği sizi sevgisiyle yakabilir bu yüzden mesafeli durmak gerekir.
- Biraz ben merkezcidir aşk hayatında
- İlgi odağı hep onun üzerinde olsun ister
- Hep pohpohlanmak ister
- Hep güzel şeyler duymak ister
- Eleştirilmekten çok hoşlanmaz
- Sürprizleri sever
- Çok spontane davranır
Aslan burcu erkekleri ilişkilerinde romantiktirler ama biraz ben merkezci oldukları için karşı tarafı düşündüklerinden değil aslında kendilerini düşünerek romantik davranırlar. Ama yine de ilişkiyi besleyen bir durumdur.


Kendimden soğudum

Pineapple beğendi.
__________________
''Şîrler pençe-i kahrımdan olurken lerzân
Beni bir gözleri âhûya zebûn etti felek''
FeCr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 06.01.2014, 11:44   #3 (permalink)
neden senin olduğun yerde değilim?

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Rezzan Kiraz - Erkeklerin burçlara göre aşk özellikleri

Alıntı:
FeCr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Aslan Burcu Erkeği ve Aşk

Aslan burcu erkeği aşk yaşamında inanılmaz cömert, pozitif, çok cana yakın bir mizaç sergiler.
Yönetici gezegeni Güneş olduğundan dolayı karşı cinsle aşk hayatında olabildiğince sıcak ilişkiler kurmak ister ancak Güneş’in yakıcı bir tarafı vardır. Bu yüzden eğer bir aslan burcuyla birlikte olmaya karar veriyorsanız, onunla mesafeyi ayarlamanızda fayda var.

Aslan burcu erkeğinin hayatına çok fazla girerseniz, aslan burcu erkeği sizi sevgisiyle yakabilir bu yüzden mesafeli durmak gerekir.
- Biraz ben merkezcidir aşk hayatında
- İlgi odağı hep onun üzerinde olsun ister
- Hep pohpohlanmak ister
- Hep güzel şeyler duymak ister
- Eleştirilmekten çok hoşlanmaz
- Sürprizleri sever
- Çok spontane davranır
Aslan burcu erkekleri ilişkilerinde romantiktirler ama biraz ben merkezci oldukları için karşı tarafı düşündüklerinden değil aslında kendilerini düşünerek romantik davranırlar. Ama yine de ilişkiyi besleyen bir durumdur.


Kendimden soğudum
Bir burç anca bu kadar egoist olur yani
Bende bir aslan burcu olarak gurur duyuyorum

FeCr beğendi.
__________________
Pineapple isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 06.01.2014, 11:47   #4 (permalink)
Cesareti ile yaşamayan esareti ile ölür

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Rezzan Kiraz - Erkeklerin burçlara göre aşk özellikleri

Ben o yazılanlardan daha kibirliyim..ama söz konusu aşk olduğunda,güneşin karşısındaki bir kar tanesi ne ise o'yumdur.
Değer bilmiyorlar,biz ne yapalım

Pineapple beğendi.
__________________
''Şîrler pençe-i kahrımdan olurken lerzân
Beni bir gözleri âhûya zebûn etti felek''
FeCr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 06.01.2014, 11:49   #5 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Rezzan Kiraz - Erkeklerin burçlara göre aşk özellikleri

Terazi Burcu Erkeği ve Aşk

Terazi burcu erkeği son derece nazik, zarif, uyumlu ve estetik değerleri güçlü olan bir erkektir.

Bu özellikleri aşk hayatına da yansır ancak zaman zaman karşı taraftan beklediği ilgiyi görmeyi taktirde daha kaprisli bir yapı da sergileyebilir ve kibarca bu ilişkiden uzaklaşabilir. Terazi erkeği terk ederken bile son derece kibardır. Karşı tarafı kırmadan incitmeden ilişkiyi bitirmek ister.

Terazi burcu erkeğinin ilişkilerinde uyum ve entelektüel paylaşım ön plandadır.
Partnerini hep yanında ister. Onunla birlikte sosyalleşmekten hoşlanır ve eşlik etme hususunda beceriklidir.
Terezi burcu erkeğinin fazla uzlaşmacı ve uyumlu olmak adına kendi isteklerini yok sayması ve hayır diyememesi onun için büyük bir sorundur. Her zaman biz yerine, bazen ben demeyi öğrenmesi gerekmektedir.
Terezi burcu erkeği için de evlilik de çok önemlidir.

Daha iyi anlatamazdın


Paylaşım için tşkler

Pineapple beğendi.
__________________
all the best.
[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL][Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]
YeşiL6 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 9
Coffee Queen, Derda, Esinti, Exodus, FeCr, Narsinha, Papatya, Pineapple, YeşiL6
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 10:15