Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji
facebook bağlan


7 Şubat 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

Astroloji kategorisinde açılmış olan 7 Şubat 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları konusu , 07 şubat 2014 akrep burcu yorumu, 07 şubat 2014 aslan burcu yorumu, 07 şubat 2014 balık burcu yorumu, 07 şubat 2014 başak burcu yorumu, 07 şubat 2014 boğa burcu yorumu, ...


Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 06.02.2014, 19:59   #1 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 7 Şubat 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları07 şubat 2014 akrep burcu yorumu, 07 şubat 2014 aslan burcu yorumu, 07 şubat 2014 balık burcu yorumu, 07 şubat 2014 başak burcu yorumu, 07 şubat 2014 boğa burcu yorumu, 07 şubat 2014 ikizler burcu yorumu, 07 şubat 2014 koç burcu yorumu, 07 şubat 2014 kova burcu yorumu, 07 şubat 2014 oğlak burcu yorumu 07 şubat 2014 terazi burcu yorumu, 07 şubat 2014 yay burcu yorumu, 07 şubat 2014 yengeç burcu yorumu, 2014 7 şubat günlük burç yorumlari, 2014 şubat ayi burç yorumlari, 2014 şubat ayı burç yorumları, 7 şubat 2014 akrep burcu yorumu, 7 şubat 2014 aslan burcu yorumu, 7 şubat 2014 balik burcu yorumu, 7 şubat 2014 basak burcu yorumu, 7 şubat 2014 boga burcu yorumu, 7 şubat 2014 günlük burç yorumlari, 7 şubat 2014 ikizler burcu yorumu, 7 şubat 2014 koç burcu yorumu, 7 şubat 2014 kova burcu yorumu, 7 şubat 2014 oglak burcu yorumu, 7 şubat 2014 cuma burç yorumlari, 7 şubat 2014 cuma günlük burç yorumları, 7 şubat 2014 terazi burcu yorumu, 7 şubat 2014 yay burcu yorumu, 7 şubat 2014 yengeç burcu yorumu, 7 şubat burç yorumlari, 7 şubat burç yorumları, 7 şubat cuma burç yorumları, 7 şubat 2014 günlük burç yorumlari 7 02 2014 burçlar, burç yorumları, günlük burç yorumları

07 Şubat 2014 Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Koç Burçları ve yükselen burçları Koç Burcu olanlar, 07 Şubat 2014 Koç Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Koçlar sabah 05:44 de Kova burcunda gerçekleşecek Parçalı Güneş Tutulması ve akabinde meydana gelecek Yeniay enerjisi, önümüzdeki iki yıl boyunca siz Koçların, aşağıda yazacağım konularla ilgili değişimler yaşayacağınız bir süreci astrolojik olarak başlatmaktadır. Sizler bu dönem içinde, arkadaş çevreniz başta olmak üzere tüm sosyal ilişkilerinizde bir canlılık, ortaklaşa hareket etmekten hoşlanma, insanca hak ve adalet içinde yaşayabilme olgusunu yüreğinizde çok daha fazla hissetmenizi sağlayabilir. Siz her zaman cesur, öne atılmaya hazır bir ruh haline sahip güçlü insanlarsınız. İşte bu gücü sadece kendi yaşamınız için değil, diğer gruplar ve insanlar için de gösterebilmeyi keşfedebilirsiniz. 07 Şubat 2014 gününe ait Koç Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Koç burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Gönlünüzdeki kişinin cazibesi, yaşamınızdaki bir çok şeyin cazibesini gölgeliyor. Ona ayak uydurmak için, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz vermek zorunda kalıyorsunuz. Bu, biraz aşırıya kaçmak gibi gözüküyor.

Muhataplarınızın şartlanmış olduğuna olan inancınız, sizi anlatma güçlüğü içerisine sokabiliyor. Teknik bir konuda problem yaşayabilirsiniz. Bununla ilgili duygusallık içine girmemeniz gerekiyor.

Eli açıklık size sürekli zararlar getiriyor. Paranın, birçok yerde, kıymetini bilmiyor gibi davranışlar sergiliyorsunuz. Son günlerdeki para sıkıntılarınızda zararlı alışkanlığınız çok belirleyici.

Bazı konular için dengeleme yapmaya ihtiyacınız var. Söyledikleriniz ve davranışlarınız arasındaki çelişki, tutarlılığınızla ilgili kuşkular yaratabiliyor.

07 Şubat 2014 Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Aslan Burçları ve yükselen burçları Aslan Burcu olanlar, 07 Şubat 2014 Aslan Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Aslanlar sabaha karşı 05:44 de Kova burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulması ve hemen akabinde meydana gelecek Yeniay enerjisi özellikle siz Aslanların, aşağıdaki konularda iki yıl boyunca değişimlere açık olmanız gereken astrolojik bir süreci başlatmaktadır. Tutulmanın oluştuğu yaşam alanı ciddi ilişkiniz, evlilik konusu, her türlü sözleşme(iş veya özel anlamda) rakipleriniz adli davalarınızı kapsayacağından sizlerin bu süreçte, ortaklık kurmaya gönüllü ama bir o kadar da doğru seçimlerde bulunmanızı gerektiren koşullar meydana gelecektir. Öncelikle evlilik konusunda temkinli davranmaya çalışmalı, karşınızdaki kişiye duyduğunuz hislerden ziyaden onun sizin için doğru kişi olup olmadığını iyice incelemelisiniz. İlişkinizde sorun çıkaran yada çıkarabilecek her türlü farklılığınızı dikkatle gözlemlemelisiniz. 07 Şubat 2014 gününe ait Aslan Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Aslan burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.

Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.

Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.

Size biraz kapalı yaklaşan bir kişi var. Onda istediğiniz netliği asla göremeyeceksiniz.

07 Şubat 2014 Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yay Burçları ve yükselen burçları Yay Burcu olanlar, 07 Şubat 2014 Yay Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Yaylar sabaha karşı 05:44 de Kova burcunda oluşan Parçalı Güneş Tutulması ve hemen akabinde gerçekleşen Yeniay enerjisi siz Yayların aşağıda belirteceğim konularda önünüzdeki iki yıllık zaman dilimi içinde değişime uğrayacak astrolojik bir döngü anlamına gelmektedir. Sizler bu dönemde, yavaş yavaş olsa da şu anki bulunduğunuz koşulların değişmeye başladığını, yeni bir adım atabilmek adına birçok fırsatların önüne çıktığınızı görerek kendinizi gelişime açık tutarak ilerleyebilirsiniz. Değişik bir çok insanla tanışmanızı sağlayacak bu enerji, yenilikler ve dönüşümlerde bulunmanız için sizi destekleyebilir. İletişim, haberleşme, seyahat, yakın çevreniz, kardeşlerinizle ilgili konularda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Seyahat konuları bu süreçte en çok yoğunlaştığınız alan olabilir veya siz böyle bir meslek edinmeyi tercih edebilirsiniz. 07 Şubat 2014 gününe ait Yay Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Yay burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Gönlünüzdeki kişinin cazibesi, yaşamınızdaki bir çok şeyin cazibesini gölgeliyor. Ona ayak uydurmak için, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz vermek zorunda kalıyorsunuz. Bu, biraz aşırıya kaçmak gibi gözüküyor.

Muhataplarınızın şartlanmış olduğuna olan inancınız, sizi anlatma güçlüğü içerisine sokabiliyor. Teknik bir konuda problem yaşayabilirsiniz. Bununla ilgili duygusallık içine girmemeniz gerekiyor.

Eli açıklık size sürekli zararlar getiriyor. Paranın, birçok yerde, kıymetini bilmiyor gibi davranışlar sergiliyorsunuz. Son günlerdeki para sıkıntılarınızda zararlı alışkanlığınız çok belirleyici.

Bazı konular için dengeleme yapmaya ihtiyacınız var.

Söyledikleriniz ve davranışlarınız arasındaki çelişki, tutarlılığınızla ilgili kuşkular yaratabiliyor.

07 Şubat 2014 Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Boğa Burçları ve yükselen burçları Boğa Burcu olanlar, 07 Şubat 2014 Boğa Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Boğalar sabaha karşı 05:44 de Kova burcunda oluşan Parçalı Güneş Tutulması ve hemen akabinde gerçekleşen Yeniay enerjisi siz Boğaların aşağıda belirteceğim konularda önünüzdeki iki yıllık zaman dilimi içinde değişime uğrayacak astrolojik bir döngü anlamına gelmektedir. Sizler bu dönemde, dikkatleri üzerinize toplayabileceğiniz bir meslekte faaliyette bulunabilir, yeteneklerinizi hayata geçirebileceğiniz bir statüye kavuşabilir, eğitiminiz ve bugüne dek olan tecrübeleriniz doğrultusunda toplumsal bir statüye kavuşabilir, tüm yaşamınızı yavaş yavaş düzene sokarak yeni bir pencereden hayata bakabilirsiniz. Her zaman sabırlı çalışma, doğruluk ve dürüstlük içinde, maddi ve manevi değerlerinizin farkında olan siz Boğalar için başlayan bu döngünün olumlu olarak ilerleyebilmesi tamamen sizin seçimlerinize ve sabrınıza bağlı olacağını lütfen biliniz. 07 Şubat 2014 gününe ait Boğa Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Boğa burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Galiba sevgiliniz siteminde biraz haklı. Yoğun sosyal hayatınız ilişkinizi biraz yıpratıyor gibi. İlginizi arttırmasanız da, belli etmeniz gerekiyor.

Duygularınızın ve ilginizin benzeşmesine çalışmalısınız.

Bir koordinasyon problemi yaşandığını düşünüyor ve bunun çözümlenmesini arzuluyorsunuz. İş yerinizde daha verimli çalışmanın şartlarını sağlamak için ikili bazı görüşmeler talep edeceksiniz.

Maddi konularında, yakın çevrenizin gözünde biraz zayıfsınız. Gerçekçi bir dostun önerisine ihtiyacınız söz konusu. Küçük birikiminiz, sizin yönlendirmenizde tehlike altında gibi görünüyor.

Bazı konular için sonuçlar alabilmeniz iradenizi ortaya koyabilme durumunuza bağlı.

07 Şubat 2014 Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Başak Burçları ve yükselen burçları Başak Burcu olanlar, 07 Şubat 2014 Başak Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Başaklar sabah 05:44 de Kova burcunda gerçekleşecek Parçalı Güneş Tutulması ve akabinde meydana gelecek Yeniay enerjisi, önümüzdeki iki yıl boyunca siz Başakların aşağıda yazacağım konularla ilgili değişimler yaşayacağınız bir süreci astrolojik olarak başlatmaktadır. Bu dönemde en öncelikle sağlık ve çalışma koşullarınız üzerinde etkili olacak bu enerji sayesinde yaşamınız adına gündelik olarak gerçekleştirmek zorunda olduğunuz konularda deneyimler yaşayarak hayatınızı şekillendirmeyi, güvence altına almayı ve kendinizi yeniden keşfetmeyi öğreneceksiniz. 07 Şubat 2014 gününe ait Başak Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Başak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.

Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.

Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.

7 Şubat 2014 Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Oğlak Burçları ve yükselen burçları Oğlak Burcu olanlar, 07 Şubat 2014 Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Sevgili Oğlaklar sabaha karşı 05:44 de Kova burcunda oluşan Parçalı Güneş Tutulması ve hemen akabinde gerçekleşen Yeniay enerjisi siz Boğaların aşağıda belirteceğim konularda önünüzdeki iki yıllık zaman dilimi içinde değişime uğrayacak astrolojik bir döngü anlamına gelmektedir. Sizler bu dönemde tutulmanın etkisi altında öncelikle maddi geliriniz ve manevi değerlerinizle ilgili konularda güçlenmeye çalışmanızı sağlayacak deneyimler, gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özgüveninizi artıracak bu gelişmeler sayesinde, var olan yeteneklerinizi belirli bir yatırım yada iş kolunda çoğaltabilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Elinizdeki paranın çoğalmasını sağlayan gelişmeler, yaşamınızın bundan sonrasında daha rahat edebilmeniz adına etkili olmaya başlayacaktır. Bütün bunların oluşmaya başlamasıyla kendinizi gayet güvende hissedebilecek ve daha fazla çalışma hırsıyla dolabileceksiniz. 07 Şubat 2014 gününe ait Oğlak Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Oğlak burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.

Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.

Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı.

07 Şubat 2014 İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili ikizler Burçları ve yükselen burçları ikizler Burcu olanlar, 07 Şubat 2014 ikizler Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili İkizler sabaha karşı 05:44 de Kova burcunda oluşacak Parçalı Güneş Tutulması ve hemen akabinde meydana gelecek Yeniay enerjisi, aşağıdaki konularda iki yıl boyunca değişimlere açık olmanız gereken astrolojik bir süreci başlatmaktadır. Sizler bu dönemde, öncelikle dünya görüşünüzü genişletebilir ve şu an bulunduğunuz çevreden çok daha büyük bir ufkun varlığını hissedebilirsiniz. Kimileriniz eğitim yoluyla, kimileriniz inancının gücüyle kimileriniz ise seyahatler ve yabancı kültürler kanalıyla kendi yaşam felsefenizi oluşturabilirsiniz. Yaşayacağınız deneyimler ve karşınıza çıkacak fırsatları iyi değerlendirmeniz halinde biliniz ki bu iki yıllık süreç hakikaten sizin adınıza gelişim ve olgunlaşma anlamı taşıyacaktır. Yüksek değerlere sahip olmak ve içinizdeki inancı daha da büyütmek için şimdi önünüzde uzun bir zaman dilimi var. 07 Şubat 2014 gününe ait ikizler Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm İkizler burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Gönlünüzdeki kişinin cazibesi, yaşamınızdaki bir çok şeyin cazibesini gölgeliyor. Ona ayak uydurmak için, yapmak istediğiniz bir dolu şeyden taviz vermek zorunda kalıyorsunuz. Bu, biraz aşırıya kaçmak gibi gözüküyor.

Muhataplarınızın şartlanmış olduğuna olan inancınız, sizi anlatma güçlüğü içerisine sokabiliyor. Teknik bir konuda problem yaşayabilirsiniz. Bununla ilgili duygusallık içine girmemeniz gerekiyor.

Eli açıklık size sürekli zararlar getiriyor. Paranın, birçok yerde, kıymetini bilmiyor gibi davranışlar sergiliyorsunuz. Son günlerdeki para sıkıntılarınızda zararlı alışkanlığınız çok belirleyici.

Bazı konular için dengeleme yapmaya ihtiyacınız var. Söyledikleriniz ve davranışlarınız arasındaki çelişki, tutarlılığınızla ilgili kuşkular yaratabiliyor.


07 Şubat 2014 Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Terazi Burçları ve yükselen burçları Terazi Burcu olanlar, 07 Şubat 2014 Terazi Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Teraziler sabah 05:44 de Kova burcunda gerçekleşecek Parçalı Güneş Tutulması ve akabinde meydana gelecek Yeniay enerjisi, önümüzdeki iki yıl boyunca siz Terazilerin aşağıda yazacağım konularla ilgili değişimler yaşayacağınız bir süreci astrolojik olarak başlatmaktadır. Sizler bu dönemde en öncelikle kendinizi toplum içinde zevk aldığınız ve iyi hissettiğiniz şekilde ifade edebilmek adına güç kazanabilirsiniz. Eğlence sektörü başta olmak üzere, borsa, spekülasyon, sanat, spor gibi meslek dallarından birinde faaliyet gösterecek duruma gelebilirsiniz yada siz böyle bir işe sahipsiniz bu enerji sayesinde daha da güçlenerek kendinizi gösterebilirsiniz, ayrıca bunları bir sorumluluk hissiyatı yada bir görevinizmiş gibi değil, isteyerek, severek yapabilecek olanaklara kavuşabilirsiniz. Aşk hayatınızda eskiyle alakalı konular, kişiler değerlenebilir veya bitmiş bir ilişki yeniden canlanabilir. 07 Şubat 2014 gününe ait Terazi Burcu günlük yorumlarımızın sonunda tüm Terazi burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.

Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.

Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.

07 Şubat 2014 Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Kova Burçları ve yükselen burçları Kova Burcu olanlar, 07 Şubat 2014 Kova Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Sevgili Kovalar sabah 05:44 de Kova burcunda gerçekleşecek Parçalı Güneş Tutulması ve akabinde meydana gelecek Yeniay enerjisi, önümüzdeki iki yıl boyunca özellikle siz Kovaların, aşağıda yazacağım konularla ilgili değişimler yaşayacağınız bir süreci astrolojik olarak başlatmaktadır. Sizler bu dönemde yaşamınızı bilinçli olarak yönlendirme ve yeniden şekillendirme anlamında deneyimler yaşayabilir ve karşınıza çıkacak fırsatlar sayesinde gelişebilirsiniz. Fiziksel ve ruhsal açıdan girişimlerinizin önünde set oluşturan tüm zorluklarla baş edebilmek adına istekli ve hırslı davranabilirsiniz. Kimliğinizi toplum içinde ve kendi çevrenizde gerek iş gerekse özel hayatınız olarak ifade edebilmek adına güç kazanabilirsiniz. Davranışlarınızda açıklık ve özgürlük son derece önemli hale gelebilir ve siz artık birilerinin yönlendirmesine izin vermeden kendi yolunuzda yürüyebilirsiniz. 07 Şubat 2014 gününe ait Kova Burcu günlük burç yorumumuzun sonunda tüm Kova burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.

Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.

Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı.

07 Şubat 2014 Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Yengeç Burçları ve yükselen burçları Yengeç Burcu olanlar, 07 Şubat 2014 Yengeç günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Yengeçler sabah 05:44 de Kova burcunda gerçekleşecek Parçalı Güneş Tutulması ve akabinde meydana gelecek Yeniay enerjisi, önümüzdeki iki yıl boyunca siz Yengeçlerin aşağıda yazacağım konularla ilgili değişimler yaşayacağınız bir süreci astrolojik olarak başlatmaktadır. Sizler için bu dönem, tutulmanın olduğu yaşam alanı nedeniyle son derece önemlidir. Bu süreçte en başta eşiniz kaynaklı veya iş anlamında ortaklarınızdan elde ettiğiniz gelirlerle ilgili her türlü beklenmeyen sürprizlerde zor durumda kalmamak adına, gayet tutumlu, hesabınızı bilen ve gelirinize göre giderlerinizi ayarlamanız gereken etkiler altında olabilirsiniz. Hayatın bilinmeyen her türlü gizemini bu dönemde çözmeye çalışmak isteğiniz yoğun olabilir.

07 Şubat 2014 Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Akrep Burçları ve yükselen burçları Akrep Burcu olanlar, 07 Şubat 2014 Akrep Burcu günlük burç yorumumuz şu şekilde; Sevgili Akrepler, sabah 05:44 de Kova burcunda gerçekleşecek Parçalı Güneş Tutulması ve akabinde meydana gelecek Yeniay enerjisi, önümüzdeki iki yıl boyunca siz Akreplerin aşağıda yazacağım konularla ilgili değişimler yaşayacağınız bir süreci astrolojik olarak başlatmaktadır. Sizler bu dönemde öncelikle ruhsal açıdan olgunlaşmak, arınmak ve sorumluluklarınızın bilincinde olarak hareket etmek durumundasınız. Ani ve beklenmedik gelişmeler karşısında güven duygunuzu yitirmemek adına doğru seçimlerde bulunmaya çalışmalısınız. Eviniz, aileniz, aile bireyleriyle olan ilişkiniz, büyükleriniz ve mesleki hayatınız yada eğitim hayatınızı yakından ilgilendiren her konuda mantıklı ve sağduyulu yaklaşımlarda bulunmaya çalışmalısınız. 07 Şubat 2014 gününe ait Akrep Burcu günlük burç yorumlarımızın sonunda tüm Akrep burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor. İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.

Yakın zamanda bir iş konusunda yeni insanlarla ortak çabalar içine girmeniz söz konusu olabilir. Yeni tasarılarla ilgileneceksiniz. İş hayatınızın bugünlerdeki durağanlığı size biraz nefes aldırabilir.

Yakın çevrenizde konuşulan küçümsenmeyecek rakamlar sizinle de yakından alakalı. Sevinçler ile üzüntüler bir arada gelebilir. Para konularında titizsiniz. Yakınlarınızın size güveni tam olacak.

07 Şubat 2014 Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili Balık Burçları ve yükselen burçları Balık Burcu olanlar, 07 Şubat 2014 Balık Burcu günlük burç yorumlarımız şu şekilde; Sevgili Balıklar sabah 05:44 de Kova burcunda gerçekleşecek Parçalı Güneş Tutulması ve akabinde meydana gelecek Yeniay enerjisi, önümüzdeki iki yıl boyunca siz Balıkların aşağıda yazacağım konularla ilgili değişimler yaşayacağınız bir süreci astrolojik olarak başlatmaktadır. Tutulmanın gerçekleştiği yaşam alanınız gayet önemli olduğundan, öncelikle kendi özel meseleleriniz konusunda, her ne olursa olsun dikkatli hareket etmek durumundasınız. Sizin iyi niyetinizi, paranızı yada zamanınızı alabilecek, sizin gözünüzü boyayarak kendini iyi göstermeye çalışacak kişilere karşı temkinli olunuz, önlem almayı ihmal etmeyiniz. Hayatınızın bundan sonrasını daha sağlıklı yaşamak için her şeyden önce stres, yorgunluk ve aşırı çalışma sonucu olabilecek gerilimler karşısında yaptığınız iş, eş veya başka seçimleri gözden geçiriniz. İş hayatınızla ilgili konularda özellikle sosyal ilişkilerinizi güçlü tutmaya çalışınız fakat çıkarlarınızı da iyi kollayınız. 07 Şubat 2014 gününe ait Balık Burcu günlük burç yorumumuzun sonunda tüm Balık burçlarına keyifli, huzurlu, sağlıklı ve başarılı bir gün diliyoruz. . .

Yeni aşk oluşumlarına sandığınız kadar kapalı değilsiniz. Bitirmiş olduğunuz beraberliğin sancıları başka türlü kapanmayacak gibi görünüyor.

İş ortamınızı ve oradakileri iyi gözlemleyin.

Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 1
Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 03:52