Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji


Mısır Mitolojisine Göre Burçlar

Astroloji kategorisinde açılmış olan Mısır Mitolojisine Göre Burçlar konusu , Mısır Mitolojisine Göre Burçlar 1) THOT (29 Ağustos-27 Eylül) Zeka ve edebiyat tanrısı Osiris’in danışmanı ve Horus’un koruyucusu. İnsan veya maymun olarak resmedilir başının üzerinde bir ay resmi vardır. Kelimelerin ...


Like Tree6Beğeni
  • 3 Post By Jineps
  • 1 Post By Derda
  • 1 Post By Jineps
  • 1 Post By Asrevya

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 19.02.2014, 14:53   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Mısır Mitolojisine Göre BurçlarMısır Mitolojisine Göre Burçlar

1) THOT (29 Ağustos-27 Eylül)

Zeka ve edebiyat tanrısı Osiris’in danışmanı ve Horus’un koruyucusu. İnsan veya maymun olarak resmedilir başının üzerinde bir ay resmi vardır. Kelimelerin ve matematiğin tanrısı olarak kabul edilir ayrıca tüm yazarları koruduğuna inanılır hiyeroglif ustasıdır ve ayrıca büyücüler üzerinde büyük bir etkiye sahiptir gökbilimcileri savaşçıları ve matematikçileri korur.

Karakter

Meraklı ve girişimci bir yapınız var mükemmel bir organizasyon yeteneğine sahipsiniz esrarengiz olaylara çok ilgi duyuyorsunuz bir savaşçı ruhuna sahipsiniz ve bu ruh sizi sınırlarınızı aşmaya itiyor hayatın size neşe ve mutluluk veren temel öğeleri sizin için önemlidirhem cömert hem de dürüstsünüz. Doğal bir otoriteye sahipsiniz parmağınızı oynatmadan insanları kolayca yanınıza çekebiliyorsunuz sizi destekliyorlar sözünüze sadıksınız benzersiz niteliklerinizi duygusal hayatınıza ve ailenize de yansıtıyorsunuz doğuştan bir öğretmen veya araştırmacısınız sizinle her şey mümkündür bilinmeyen bir konuda öğretmen veya değişik bir konuda araştırmacı olabilirsiniz. Kusurunuz sabırsızlıktır.

Gazeteci aktör öğretmen ve avukatlar bu burçtan çıkar.


2) HORUS (28 Eylül- 27 Ekim)

Yıldızların ve aşkın parlayan güneşin tanrısıdır firavunların koruyucusudur en eski Mısır tanrılarından biridir güneş tacı giyen şahin başlı bir erkek olarak resmedilir. Keskin gözlerinin karanlıkta bile görebildiği söylenir.

Karakter

Çok nazik ve cömert bir karakteriniz var ve bu yüzden çok sevilirsiniz hayatta başarmak istediğiniz şeyler hususunda çok net görüşlere sahipsinizdir savaşçı bir ruhunuz vardır gözünüzü kırpmadan en büyük projelere atılırsınız risk almayı seversiniz uzun vadeli sorumlulukları üstlenirsiniz verdiğiniz tüm sözleri yerine getirmeye yetecek kendine güveniniz vardır sözlerinizi tutarsınız. Kontrolün hep sizde olmasını istersiniz ama bazen sabrınız taşınca bu özelliğiniz yüzünden sevilmeyebilirsiniz siyaset felsefe ve sosyal konular size göredir diplomatça davranmayı iyi bilirsiniz adalet duygunuz gelişmiştir öksüz birinin haklarını sonuna kadar savunursunuz ilk görüşte aşık olabilirsiniz yaşınız ilerledikçe olunlaşırsınız. Cesursunuz.

Politikacı ve medya mensupları bu burçtan çıkar. Zayıf yananız inatçılığınızdır.


3) WADJET (28 Ekim – 26 Kasım)

Kobra tanrıçasıdır ve bilgelik sembolüdür bu burçta doğanlar mantıklı temkinli hırslı vicdanlıdırlar. Aile bağlarına çok önem verirler Kusurları kötümser olmaları ve biraz kendini beğenmiş olmalarıdır mimar mühendis müteahhit ve editör olmaya yatkındırlar.

Karakter:

Öğrenmeye çok tutkulusunuz kitaplar sizin için en büyük hazinenizdir evinizde en çok kütüphaneye önem verirsiniz kendinize güveniniz vardır ama bazen karamsarlığa kapıldığınız olur dost bildiklerinizin arkanızdan iş çevirmeleri en kızdığınız ve katlanamadığınız şeydiröyle bir şeyle karşılaştığınızda asla affetmez ve hesap sorarsınız. Bazen müsrif olursunuz ayrıntılara önem verirsiniz gözünüzden hiçbir şey kaçmaz komşuluk ilişkileri sizin için önem taşır 'ev alma komşu al' diyenlerdensiniz.

Doğayı çok seversiniz şehirde yaşamaktan çok kırlarda olma özlemi taşırsınız. Hayvanları çok seversiniz merhametlisiniz.


4) SEKHMET (27 Kasım – 26 Aralık)

Savaş tanrıçasıdır ve kelime anlamı 'güç' tür. Seller kıtlıklar salgın hastalıklar gibi insanların mutsuzlukları onun yüzünden olur ama aynı zamanda iyileştirici güçleri vardır ve doktorlarla büyücülerin koruyucusudur genellikle aslan başlı kadın veya dişi aslan olarak resmedilir.

Karakter:

Sert tutkulu hırslı ve gururlu bir karakteriniz var bu yüzden her zaman dost kazanmazsınız nadiren hata yaparsınız başkaları sizi zor bir insan olarak görür kontrollü birisinizdir gururlu dış görünüşünüz altında hassas dikkatli bir insan vardır ihaneti asla affetmezsinizgözlem yeteneğiniz kuvvetlidir sağlıklı kararlar verirsiniz bu özelliğinizle yasalarla ilgili meslekler size cazip gelir baştan aşağı mükemmeliyetçi birisiniz asla tatmin olmazsınız biraz daha esnek olur biraz daha yaratıcı olur ve kendinizi daha az eleştirirsenizkendinizi bu kadar baskı altında hissetmekten kurtulursunuz kendinizi biraz özgür bırakın ve derinlerdeki arzularınızın farkına varın.


Ünlü sporcuların şampiyonların burcudur kusuru sabırsız ve kavgacı oluşunuzdur.


5) SFENKS (27 Aralık -25 Ocak)

Her yaratığın şekline girebilen ve hazinelerin koruyucusudur aslan vücutlu olarak resmedilirler bu burçta doğanlar kendilerini her koşula uydurabilirler hırçındırlar çok disiplinlidirler ve son derece hassastırlar bazen kibirli olurlar meslek olarak kendi işlerinde çalışmayı severler.

Karakter:

Çok nazik kibar birisiniz her zaman çevrenizdeki kişileri dinliyorsunuz karakterleri iyi tahlil ediyor kolay adapte oluyor ve iyi tavsiyelerde bulunuyorsunuz karşılık beklemeden veren bir kişiliğiniz var çok hoşgörülüsünüz ve her zaman başkalarına yardım ediyorsunuz bu yüzden insanlar bazen sizi suistimal ediyorlar onlar samimi içten oldukları müddetçe sorun yok ama ihanete uğradığınızı hissederseniz intikamınızı almaktan çekinmiyorsunuz gazabınızdan korkuluyor büyük çaba gereken işlere girişmekten kaçınmıyorsunuz bu enerjiniz başkalarına cazip geliyor.

Tutkulu yapınızla sert kararlar alıyorsunuz duygusal olarak ailenize büyük destek oluyorsunuz çok iyi bir baba ve eşsiniz


6) SHU (26 Ocak -24 Şubat)

Güneş ışığı ve rüzgarın tanrısıdır bu burçta doğanlar inanılmaz derece yaratıcı güce sahip insanlardır yeteneklerini gösterebilirlerse başarıya ulaşmaları kaçınılmaz olur prensip sahibi mizah gücü yüksek insanlardır kusurları tereddüt etmeleri ve bu yüzden büyük fırsatları kaçırmalarıdır sosyal alanlarda çalışmayı severler ayrıca ziraat danışmanlık ve hayvanlara zulmü önlemek gibi konularda çalışmayı severler.

Karakter

Kendinizi hep öne atan daima uyanık başkalarına açık bir kişiliğiniz var hayat dolu enerjiksiniz önyargılarınız yoktur tutkulu içgüdülerinizin sizi yepyeni ve zengin tecrübeler yaşamanız için rehberlik eder ihanete uğrasanız bile nsanlığa sarsılmaz bir güveniniz vardır çünkü çok olumlu düşünen ve iyimser bir insansınız. Sakin kendine güvenli bir karakteriniz vardır ve cömertsiniz bu yüzden insan kaynakları hususunda meslek seçersiniz aşık olunca bu derin bir aşk olur ve aşkınızı nasıl taze tutacağınızı bilir sürprizler yaparsınızkararlısınız yıkılan köprüleri nasıl onaracağınızı iyi bilirsiniz fakat bazen fazla idealist olursunuz ve yüksek standartlarınızı karşılayacak mükemmel kişiyi bulana dek beklersiniz.

Çok iyi aile babası veya anne olursunuz çocuklarınız sizin göz bebeğinizdir.


7) İSİS (25 Şubat – 26 Mart)

Osiris’in karısı ve ana tanrıçadır doğum yapan kadınları yolcuları ve devleti korur. Başında iki boğa boynuzunun üzerinde duran bir güneş figürü taşıyan bir kadın olarak resmedilir

Karakter

Maddi konularda çok başarılı insanlardır ayrıca evlerine bağlıdırlar dışarıda eğlenmektense evde ailesi çocuklarıyla vakit geçirmeyi tercih ederler bu burçta doğanlar çocukken utangaç içine kapanık olurlar ama daha sonra açılırlar okumayı severler kendilerini yetiştirme yeteneğine sahiptirler üniversite bitirmeseler bile son derece kültürlü bilgili insanlar olarak herkesi kendilerine hayran bırakırlar doğaya meraklıdırlar dağcılık bisiklet yürüyüş sevdikleri uğraşılardandır.


8) OSİRİS (27 Mart – 25 Nisan)

Mısır ın en büyük tanrılarından biridir üretkenlik ve büyümeyi temsil eder aynı zamanda öbür dünyanın tanrısıdır ölülerin tanrısıdırsonsuz hayatın sembolüdür.

Karakter

Çok meraklı bir kişiliğiniz vardır sıradan biri değilsiniz hayata bağlı ve kendine güvenlisiniz hayatınızın her anını yoğun yaşarsınızbaşarısız olmaktan korkmazsınız hayatınızda hiçbir şey durağan değildir daima yeni maceralara yelken açarsınız ama tüm bu iyimserliğinize rağmen bazen hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz sözlüğünüzde ‘ilgisiz’ kelimesi bulunmaz arkadaşlığınız sağlam olurtutkulusunuz. Aile akrabalık ilişkilerine çok önem verirsiniz önemli günlerde mutlaka aile üyeleriyle bir araya gelmek istersiniz.

Çocuklarınızı disiplinli bir şekilde büyütürsünüz.


9) AMUN (26 Nisan- 25 Mayıs)

Mısır inanışlarına göre Amun dünyayı yaratan tanrıydı bu burçta doğanlar güçlü zinde ve önderlik etmeyi seven kişilerdir iradeleri de güçlüdür cesur ve kendilerine güvenlidirler

Mükemmel lider olurlar kusurları hoşgörüden yoksundurlar. Para konularındaki mesleklerde başarılı olurlar.

Karakter

Duygusal bir yapınız vardır bu yüzden bazen kendinize olan güveninizi kaybeder ve melankoli ile neşe arasında gidip gelmeye başlarsınız hassas yapınızı hayal gücünüzün çok zengin olduğunu gösterir başkaları sizi gizemli biri olarak görebilirler sizi yatıştırmak için sabırlı olmaları gerekir bazen kendinizi korumak amacıyla kendinizi başkalarından izole eder kendi kabuğunuza çekilirsiniz sosyal konulara eğiliminiz vardır adil dürüst bir insansınız ve vicdanlısınız bu özellikleriniz sayesinde insanlar size hayranlık duyarlar korkularınıza rağmen aşk hayatınızın önemli bir parçasını teşkil eder ve aşkınız için dağları yerinden oynatabilirsiniz!

Eşinizde ileri görüşlülük otoriterlik ve nezaket ararsınız.


10) HATHUR (26 Mayıs – 24 Haziran)

Dünya ve gökyüzü tanrıçasıdır. Duygusalsınız aşk sizin için çok önemlidir çekici ve romantik bir insansınız.

Karakter

Çok meraklı bir kişiliğiniz vardır sıradan biri değilsiniz hayata bağlı ve kendine güvenlisiniz hayatınızın her anını yoğun yaşarsınızbaşarısız olmaktan korkmazsınız hayatınızda hiçbir şey durağan değildir daima yeni maceralara yelken açarsınız ama tüm bu iyimserliğinize rağmen bazen hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz sözlüğünüzde ‘ilgisiz’ kelimesi bulunmaz arkadaşlığınız sağlam olurtutkulusunuz. Bazen herkese güvenmenin kötü sonuçlarını görerek üzülürsünüz bazen insanlar sizin cömertliğinizi fedakarlığınızı suistimal ederler böyle durumlarda ihanete uğradığınızı hisseder ve asla unutmazsınız.

İyiliği unutmadığınız gibi kötülüğü de unutmazsınız. Çocuklarınız için her fedakarlığı yaparsınız.


11) ANKA (25 Haziran – 24 Temmuz)

Sihirli anka kuşuyla resmedilir risk almayı severler kusurları inatçı ve hayalci olmalarıdır.

Karakter

Çok karizmatik bir insansınız insanları çabuk ikna eder kendinize bağlarsınız çok sevilirsinizi ve her zaman çevrenizde sizinle birlikte vakit geçirmekten hoşlanan dostlarınız olur cesur ve açık görüşlüsünüz aldığınız kararlar çok doğru olur ve bu yüzden herkes size hayranlık duyar insanlara cesaret verir kendine güven duymalarını sağlarsınız diktatör olmadan doğuştan lider birisiniz çok uzak görüşlüsünüz fakat ilişkilerinizde kendinizden fazla vermezsiniz ama bir kere eşinizi seçtikten sonra çok cömert olursunuz ve güçlü bağlar kurarsınız. Çocuklarınızın derslerine yardım eder onları mümkün olduğunca iyi yetiştirmeye çalışırsınız.

Aileye çok önem verirsiniz.


12) ANUBİS (25 Temmuz – 28 Ağustos)

Bu ölüm ve öteki dünyanın tanrısıdır mumyalama törenlerinde rastlarız. Ölünün öbür dünyaya geçişini gözetler ruhlarını yargılar ve onları korur ismi çakal anlamına gelir genellikle dik kulaklı bir çakal veya köpek biçiminde resmedilir

Karakter

Biraz çelişkiler içindesiniz hem yalnızlığı seviyorsunuz hem de başkaları olmadan yapamıyorsunuz gizemli ve sırlarla dolusunuz gölgeyi ışığa tercih ediyorsunuz popüler olmaktansa gizlenmeyi yeğliyorsunuz olağanüstü hassassınız ve çok sadık birisiniz hem kendinize hem de başkalarına karşı çok dürüstsünüz idealist birisiniz ve bu yüzden hayatınızda büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz ama bunlar uzun sürmeyecektir ve sonunda mutlaka üstesinden geleceksiniz ve çözümler bulup kontrol altına almayı başaracaksınız öğretmen doktorpsikoloji insan kaynakları konusuna çok yatkınsızın çünkü bilinçaltı dünyasını derinden anlıyorsunuz.

Yapınız bazen duygusal anlamda zayıf hissetmenize karar verememenize yol açabiliyor eski yaraların tamir olması zordur ve siz ruh eşinizi bulmak size zor geliyor bu yüzden eş seçerken çok dikkatlisiniz eşinizde karşılıklı saygı ve güven bekliyorsunuz.


Asrevya, Derda ve VERA beğendi
__________________
Taklitler aslını yaşatır.
KIPSS.

Ben soğuk değilim, siz cıvıksınız.
.
Jineps isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 19.02.2014, 15:44   #2 (permalink)
Tecrübeli Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Mısır Mitolojisine Göre Burçlar

11) ANKA (25 Haziran – 24 Temmuz)
Sihirli anka kuşuyla resmedilir risk almayı severler kusurları inatçı ve hayalci olmalarıdır.
Karakter
Çok karizmatik bir insansınız insanları çabuk ikna eder kendinize bağlarsınız çok sevilirsinizi ve her zaman çevrenizde sizinle birlikte vakit geçirmekten hoşlanan dostlarınız olur cesur ve açık görüşlüsünüz aldığınız kararlar çok doğru olur ve bu yüzden herkes size hayranlık duyar insanlara cesaret verir kendine güven duymalarını sağlarsınız diktatör olmadan doğuştan lider birisiniz çok uzak görüşlüsünüz fakat ilişkilerinizde kendinizden fazla vermezsiniz ama bir kere eşinizi seçtikten sonra çok cömert olursunuz ve güçlü bağlar kurarsınız. Çocuklarınızın derslerine yardım eder onları mümkün olduğunca iyi yetiştirmeye çalışırsınız.
Aileye çok önem verirsiniz.

Çok doğru kararlar vermem,yanlış seçimlerim de olur ama genel itibariyle evet buradakiler benimle uyuşuyor melek gibiyim yeminlen bak

Asrevya beğendi.
__________________
Bir taraf seç ; o ben olayım...


Bir yerini mi kestin miss gibi hıyar koktu da...
Derda isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 19.02.2014, 15:48   #3 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Mısır Mitolojisine Göre Burçlar

Alıntı:
1) THOT (29 Ağustos-27 Eylül)

Zeka ve edebiyat tanrısı Osiris’in danışmanı ve Horus’un koruyucusu. İnsan veya maymun olarak resmedilir başının üzerinde bir ay resmi vardır. Kelimelerin ve matematiğin tanrısı olarak kabul edilir ayrıca tüm yazarları koruduğuna inanılır hiyeroglif ustasıdır ve ayrıca büyücüler üzerinde büyük bir etkiye sahiptir gökbilimcileri savaşçıları ve matematikçileri korur.

Karakter

Meraklı ve girişimci bir yapınız var mükemmel bir organizasyon yeteneğine sahipsiniz esrarengiz olaylara çok ilgi duyuyorsunuz bir savaşçı ruhuna sahipsiniz ve bu ruh sizi sınırlarınızı aşmaya itiyor hayatın size neşe ve mutluluk veren temel öğeleri sizin için önemlidirhem cömert hem de dürüstsünüz. Doğal bir otoriteye sahipsiniz parmağınızı oynatmadan insanları kolayca yanınıza çekebiliyorsunuz sizi destekliyorlar sözünüze sadıksınız benzersiz niteliklerinizi duygusal hayatınıza ve ailenize de yansıtıyorsunuz doğuştan bir öğretmen veya araştırmacısınız sizinle her şey mümkündür bilinmeyen bir konuda öğretmen veya değişik bir konuda araştırmacı olabilirsiniz. Kusurunuz sabırsızlıktır.

Gazeteci aktör öğretmen ve avukatlar bu burçtan çıkar.
Bu da tam benlik

Asrevya beğendi.
__________________
Taklitler aslını yaşatır.
KIPSS.

Ben soğuk değilim, siz cıvıksınız.
.
Jineps isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 01.09.2014, 19:40   #4 (permalink)
Son/suz Söz,Öz/söz Olmalı!

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Mısır Mitolojisine Göre Burçlar

3) WADJET (28 Ekim – 26 Kasım)

Kobra tanrıçasıdır ve bilgelik sembolüdür bu burçta doğanlar mantıklı temkinli hırslı vicdanlıdırlar. Aile bağlarına çok önem verirler Kusurları kötümser olmaları ve biraz kendini beğenmiş olmalarıdır mimar mühendis müteahhit ve editör olmaya yatkındırlar.

Karakter:

Öğrenmeye çok tutkulusunuz kitaplar sizin için en büyük hazinenizdir evinizde en çok kütüphaneye önem verirsiniz kendinize güveniniz vardır ama bazen karamsarlığa kapıldığınız olur dost bildiklerinizin arkanızdan iş çevirmeleri en kızdığınız ve katlanamadığınız şeydiröyle bir şeyle karşılaştığınızda asla affetmez ve hesap sorarsınız. Bazen müsrif olursunuz ayrıntılara önem verirsiniz gözünüzden hiçbir şey kaçmaz komşuluk ilişkileri sizin için önem taşır 'ev alma komşu al' diyenlerdensiniz.

Doğayı çok seversiniz şehirde yaşamaktan çok kırlarda olma özlemi taşırsınız. Hayvanları çok seversiniz merhametlisiniz.

*

Bu da benimki
Teşekkürler @[Link'i Görebilmeniz İçin Kayıt Olunuz.! Kayıt OL]

Jineps' beğendi.
__________________

Yalnız açığa çıkan ışığı görebiliyorsan,
Yalnız söylenen sesi duyabiliyorsan,
Ne görebiliyorsun,Ne duyabiliyorsun.

"Hayret et! Çünkü hayrettir göğe açılan pencere.
Hayret ettim ve gördüm, bin ayet güldü yüzüme."
Asrevya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 01.09.2014, 21:17   #5 (permalink)
Aktif Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Mısır Mitolojisine Göre Burçlar

5) SFENKS (27 Aralık -25 Ocak)

Her yaratığın şekline girebilen ve hazinelerin koruyucusudur aslan vücutlu olarak resmedilirler bu burçta doğanlar kendilerini her koşula uydurabilirler hırçındırlar çok disiplinlidirler ve son derece hassastırlar bazen kibirli olurlar meslek olarak kendi işlerinde çalışmayı severler.

Karakter:

Çok nazik kibar birisiniz her zaman çevrenizdeki kişileri dinliyorsunuz karakterleri iyi tahlil ediyor kolay adapte oluyor ve iyi tavsiyelerde bulunuyorsunuz karşılık beklemeden veren bir kişiliğiniz var çok hoşgörülüsünüz ve her zaman başkalarına yardım ediyorsunuz bu yüzden insanlar bazen sizi suistimal ediyorlar onlar samimi içten oldukları müddetçe sorun yok ama ihanete uğradığınızı hissederseniz intikamınızı almaktan çekinmiyorsunuz gazabınızdan korkuluyor büyük çaba gereken işlere girişmekten kaçınmıyorsunuz bu enerjiniz başkalarına cazip geliyor.

Tutkulu yapınızla sert kararlar alıyorsunuz duygusal olarak ailenize büyük destek oluyorsunuz çok iyi bir baba ve eşsiniz

Güzel yorum bana benziyor

Andromeda isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 04.09.2014, 16:50   #6 (permalink)
Özel Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Mısır Mitolojisine Göre Burçlar

11) ANKA (25 Haziran – 24 Temmuz)

Sihirli anka kuşuyla resmedilir risk almayı severler kusurları inatçı ve hayalci olmalarıdır.

Karakter

Çok karizmatik bir insansınız insanları çabuk ikna eder kendinize bağlarsınız çok sevilirsinizi ve her zaman çevrenizde sizinle birlikte vakit geçirmekten hoşlanan dostlarınız olur cesur ve açık görüşlüsünüz aldığınız kararlar çok doğru olur ve bu yüzden herkes size hayranlık duyar insanlara cesaret verir kendine güven duymalarını sağlarsınız diktatör olmadan doğuştan lider birisiniz çok uzak görüşlüsünüz fakat ilişkilerinizde kendinizden fazla vermezsiniz ama bir kere eşinizi seçtikten sonra çok cömert olursunuz ve güçlü bağlar kurarsınız. Çocuklarınızın derslerine yardım eder onları mümkün olduğunca iyi yetiştirmeye çalışırsınız.

Aileye çok önem verirsiniz.Bu konuyu buralarda bir yerde de gördüm sanki ben.

Neyse boşvereyim.

Dikdatörüm kim demiş değilim diye.

Amazonn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 04.09.2014, 17:19   #7 (permalink)
La Tahzen!
Kaybettiğin her şey başka bir surette geri döner.

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Mısır Mitolojisine Göre Burçlar

Alıntı:
4) SEKHMET (27 Kasım – 26 Aralık)

Savaş tanrıçasıdır ve kelime anlamı 'güç' tür. Seller kıtlıklar salgın hastalıklar gibi insanların mutsuzlukları onun yüzünden olur ama aynı zamanda iyileştirici güçleri vardır ve doktorlarla büyücülerin koruyucusudur genellikle aslan başlı kadın veya dişi aslan olarak resmedilir.

Karakter:

Sert tutkulu hırslı ve gururlu bir karakteriniz var bu yüzden her zaman dost kazanmazsınız nadiren hata yaparsınız başkaları sizi zor bir insan olarak görür kontrollü birisinizdir gururlu dış görünüşünüz altında hassas dikkatli bir insan vardır ihaneti asla affetmezsinizgözlem yeteneğiniz kuvvetlidir sağlıklı kararlar verirsiniz bu özelliğinizle yasalarla ilgili meslekler size cazip gelir baştan aşağı mükemmeliyetçi birisiniz asla tatmin olmazsınız biraz daha esnek olur biraz daha yaratıcı olur ve kendinizi daha az eleştirirsenizkendinizi bu kadar baskı altında hissetmekten kurtulursunuz kendinizi biraz özgür bırakın ve derinlerdeki arzularınızın farkına varın.


Ünlü sporcuların şampiyonların burcudur kusuru sabırsız ve kavgacı oluşunuzdur.

yorumsuz (:

__________________
“вυdα вιr ιмтιнαɴ..” de,ɢeç…
''ηαšïp''
VERA isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 04.09.2014, 18:24   #8 (permalink)
Cesareti ile yaşamayan esareti ile ölür

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Mısır Mitolojisine Göre Burçlar

12) ANUBİS (25 Temmuz – 28 Ağustos)

Bu ölüm ve öteki dünyanın tanrısıdır mumyalama törenlerinde rastlarız. Ölünün öbür dünyaya geçişini gözetler ruhlarını yargılar ve onları korur ismi çakal anlamına gelir genellikle dik kulaklı bir çakal veya köpek biçiminde resmedilir

Karakter

Biraz çelişkiler içindesiniz hem yalnızlığı seviyorsunuz hem de başkaları olmadan yapamıyorsunuz gizemli ve sırlarla dolusunuz gölgeyi ışığa tercih ediyorsunuz popüler olmaktansa gizlenmeyi yeğliyorsunuz olağanüstü hassassınız ve çok sadık birisiniz hem kendinize hem de başkalarına karşı çok dürüstsünüz idealist birisiniz ve bu yüzden hayatınızda büyük hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz ama bunlar uzun sürmeyecektir ve sonunda mutlaka üstesinden geleceksiniz ve çözümler bulup kontrol altına almayı başaracaksınız öğretmen doktorpsikoloji insan kaynakları konusuna çok yatkınsızın çünkü bilinçaltı dünyasını derinden anlıyorsunuz.

Yapınız bazen duygusal anlamda zayıf hissetmenize karar verememenize yol açabiliyor eski yaraların tamir olması zordur ve siz ruh eşinizi bulmak size zor geliyor bu yüzden eş seçerken çok dikkatlisiniz eşinizde karşılıklı saygı ve güven bekliyorsunuz.

........................

Vay be

__________________
''Şîrler pençe-i kahrımdan olurken lerzân
Beni bir gözleri âhûya zebûn etti felek''
FeCr isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.

Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 19:43