Like Tree2Beğeni
  • 2 Post By Şafak

Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 20.03.2014, 21:24 #1 (permalink)
Tecrübeli Üye


Şafak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üye Numarası: 384
Kayıt Tarihi: 16.04.2013
Yaş: 28
İlişki Durumu: Yok
Cinsiyet:
Takımı: Türkiye
Burç: Yengeç
Mesajlar: 3,842
Konular: 2936
Beğeni Alınan: 1208
Beğeni Edilen: 986
Rep Gücü: 9
Şafak will become famous soon enough

alarmblue 21 Mart 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

21 Mart 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Yorumu

Bugün Ay yanan yolda ilerlerken eğer dikkatsiz davranırsanız ciddi iletişim sıkıntıları yaşayabilirsiniz Ortağınız veya eşinizle olan konuşmalarınızda ısrarcı tavırda olmamaya özen göstermelisiniz Düşüncelerinizi sabit fikir haline getirmemeli, bunun geçici bir durum olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız Ay’ın bu durumu işlerinizde de ani riskler oluşturabilir.

Başkalarının istek ve ihtiyaçları nedeniyle kendi isteklerinizi arka planda bırakıyor hissine kapılabilirsiniz.

Boğa Burcu Yorumu

İş ve işe ait detaylarda bazı hareketlilikler yaşayabilirsiniz İşinizle ilgili iletişim kurduğunuz kişilerle olan ilişkilerinizde sürtüşmeler olabilir Tartışmaları alevlendirmekten sakınmalısınız Kendinizi açık ve en kısa cümlelerle ifade etmeye çalışınİşlerinizin yoğun olduğu bugün, sağlığınıza da mümkün olan özeni göstermeye çalışmalısınız.

İş birliklerinizde, ilişkilerinizde veya ortaklıklarınızda isteklerinizi veya hayallerinizi arka planda tutmanız işlerin ilerleyişini de yavaşlatabilir Heyecanınızı canlı tutmanız gerekli.

İkizler Burcu Yorumu

Bugün düne nazaran biraz daha dikkatli olmanızda fayda var Kendinizi ifade ederken daha özenli davranmanız sizi gereksiz yanlış anlamalardan koruyacaktır Çevrenizdeki kişilerin bugün daha gergin ve kavgaya hazır olduğunu siz de çabucak fark edeceksiniz Ancak bu durumu aşmak için aklınız kadar sabrınız da önemli olacak.

Bazı konularda bazı kişileri ikna edebileceğinizi düşünüyorsanız, yanlış düşünüyor olabilirsiniz B planı yapmanızda fayda var.

Yengeç Burcu Yorumu

Bugün de aile konuları sizin için ön planda olabilir Ancak ailenizle olan iletişiminiz yanlış anlamalara ve ani öfke parlamalarına daha çok açık Sizi tedirgin edecek bu ortamda yapılacak en doğru hareket uzak durmanız ve duymazdan gelmeniz olabilirAyrıca bugünlük güvenlik içeren konulara daha özenli yaklaşmalısınız.

Belli aksiliklere veya problemlere açık bir atmosferdeyiz Belli anlaşmaların veya düzenlemelerin bazı şartları konusunda prensiplerinize bağlı kalmanız önem taşıyabilir.

Aslan Burcu Yorumu

Fiziksel ve zihinsel anlamda hareketli bir gün yaşamanız kuvvetli bir olasılık Bugün pek çok kişiyle canlı bir iletişim kurmanız gerekebilir Alacağınız haberler sizi şaşırtabilir Tepkisel davranmamalı, önce sakinleşmeye çalışmalısınız Bazı gelişmeler umduğunuz gibi olmasa da konuşmaları kavgaya dönüştürmenin size de faydası olmayacak.

Sonuçta herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor Bunu bilerek hareket etmenizde veya tepki göstermenizde fayda var.

Başak Burcu Yorumu

Para konularında riskli hareketlere yönelebilirsiniz Bu tutumunuz sizi destekleyen kişilerce doğru bulunmayabilir Nedenlerinizi anlatma konusunda çok başarılı olamayabilirsiniz Ayrıca bugün Ay’ın durumundan dolayı paranızı riske atmanız pek olumlu sonuç vermeyebilir Çevrenizle tartışmak yerine tavsiyelerini dikkate almanız daha iyi olabilir.

Çok fazla çalışıyor veya altından kalkamayacağınız yoğunlukta planlar yapıyor olabilirsiniz Bir dublörünüz yoksa işiniz zor görünüyor.

Terazi Burcu Yorumu

Bugün yanan yolda birleşen Ay ve Mars üzerinizde parlayıcı bir etki yaratabilir Çevrenizdeki kişilerle konuşmalarınız hızla tartışmalara dönüşebileceği için dikkatli olmalısınız Özellikle yeni kararlarınızı hayata geçirirken öncelikle sadece sizi ilgilendiren kişisel konulardan başlamalı, ilişkilerinizle ilgili adımları başka bir güne ertelemeye bakmalısınız.

İnsanlar bazı planlarınızı ya da hareketlerinizi yanlış yorumlayabilirler Yapacaklarınız konusunda daha açıklayıcı olmanız gerekebilir.

Akrep Burcu Yorumu

Bugün, kendinizi zihinsel olarak karışıklık içinde hissedebilirsiniz Gün içinde bazı beklenmedik gelişmeler olabilir Bu gelişmeler çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara yol açabilir Endişeye kapılmamalı, sorunların üstesinden gelebileceğinizi ve bütün sorunlarınızı bir gün içinde çözmek zorunda olmadığınızı unutmamalısınız.

Pek çok kişi verilen görevleri veya yerine getirilmesi gereken işleri halletme konusunda başarı sağlamıyor olabilir İşleri halledebilecek yetenekte kişi bulmakta zorlanabilirsiniz.

Yay Burcu Yorumu

Hareketli bir gün olmakla birlikte, kendinizi ifade etmekte zorlanacağınız bir gün olabilir Birlikte olduğunuz gruplarda bugüne özel bir iletişim sıkıntısı yaşanabilir İnsanlar daha gergin ve alıngan tavırlar sergileyebilirler Dikkatinizi korumalı ve sözlerinizi yumuşatmaya özen göstermelisiniz Unutmayın, ufak sürtüşmeler büyük tartışmalara dönüşebilir.

Bazı konularda sabırsızlanıyor veya bazı konuların gidişatını merak ediyor ve her saniye olayları kontrol ediyor olabilirsinizRahatlamanızda fayda var.

Oğlak Burcu Yorumu

Israrcı ve sabit fikirli tavırlardan özellikle uzak durmanız gereken bir gündesiniz İş yerinde meydana gelecek ani gelişmeler, çalışma ortamınızın huzurunu hızla kaçırabilir Bugün çıkması olası tartışmaları çözüme kavuşturabilirseniz kariyerinizde önemli olabilecek fırsatları da ele geçirebilirsiniz Olaylara sakin ve kontrollü yaklaşabilmeniz oldukça belirleyici olacak.

Ufak tefek rahatsız edici olaylar veya problemler uzun vadeli düşünmenizi ve ödülleri görmenizi engelleyebilir Yolun sonunda parlak bir son varken geçici sorunlara takılmayın.

Kova Burcu Yorumu

Bugün düşüncelerinizi gereksiz yere abartmamalısınız Tanımadığınız kişilerin görüşleri size farklı fikirler verebilir Uzun yolculuklar veya çalışmalarınıza akademik bir yapı kazandırmak gibi yeni adımlar sizi cesaretlendirebilir Tartışmalarınızda iyi bir dinleyici olabilirseniz oldukça faydalı fikirler yakalabilirsiniz Geniş düşünün.

Uzun ya da kısa vadeli planlarınız istediğiniz şekilde ilerleyebilecek potansiyele sahip aslında Tek sorun tamamlanmasının sizin düşündüğünüzden çok daha fazla zaman alacak olması.

Balık Burcu Yorumu
Para ve finansal konularda sizi yoracak bir gün olabilir Gün içinde banka işleriniz umduğunuzdan daha uzun sürebilir Ufak tefek bile olsa zaman kaybettiren sorunlar yaşayabilirsiniz Karşılaştığınız sorunları olduğundan daha büyük hale getirmemeye dikkat etmelisiniz Bugün aynı zamanda duygusal aınganlıklara dikkat edin.

Sorun çıkartan veya kaba davranan kişilerle karşılaşabilir ve aynı türlü tepkiler verebilirsiniz Birkaç gün içinde hava yumuşuyorPolitik olmanızda fayda var.

Pineapple ve FeCr beğendi
Şafak isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
Alt 21.03.2014, 08:21 #2 (permalink)
Cesareti ile yaşamayan esareti ile ölür


FeCr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üye Numarası: 1597
Kayıt Tarihi: 17.09.2013
Yaş: 32
İlişki Durumu: iliskisi yok
Cinsiyet:
Takımı: turkiye
Burç: aslan
Mesajlar: 11,096
Konular: 227
Beğeni Alınan: 4058
Beğeni Edilen: 6213
Rep Gücü: 16
FeCr will become famous soon enough

Standart Cevap: 21 Mart 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

Aslan Burcu Yorumu

Fiziksel ve zihinsel anlamda hareketli bir gün yaşamanız kuvvetli bir olasılık Bugün pek çok kişiyle canlı bir iletişim kurmanız gerekebilir Alacağınız haberler sizi şaşırtabilir Tepkisel davranmamalı, önce sakinleşmeye çalışmalısınız Bazı gelişmeler umduğunuz gibi olmasa da konuşmaları kavgaya dönüştürmenin size de faydası olmayacak.

...........
Teşekkürler paylaşım için

__________________
''Şîrler pençe-i kahrımdan olurken lerzân
Beni bir gözleri âhûya zebûn etti felek''
FeCr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
Alt 21.03.2014, 11:43 #3 (permalink)
Bağımlı Üye

 
Üye Numarası: 4035
Kayıt Tarihi: 01.12.2013
Cinsiyet:
Mesajlar: 850
Konular: 4
Beğeni Alınan: 337
Beğeni Edilen: 138
Rep Gücü: 5
Zemherir isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

Standart Cevap: 21 Mart 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

Bugün tutmuşsun burç efendi (:

Zemherir isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
Alt 21.03.2014, 14:26 #4 (permalink)


EbruLi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üye Numarası: 5112
Kayıt Tarihi: 08.09.2013
Nereden: İstanbuL
İlişki Durumu: Yok
Cinsiyet:
Takımı: Galatasaray
Burç: Yay
Mesajlar: 30,683
Konular: 3535
Beğeni Alınan: 7814
Beğeni Edilen: 7257
Rep Gücü: 39
EbruLi is just really niceEbruLi is just really niceEbruLi is just really niceEbruLi is just really niceEbruLi is just really nice

Standart Cevap: 21 Mart 2014 Cuma Günlük Burç Yorumları

Tamam biliyorum bugunlerde
Sakin olmak zorundayim.
Tuttu (: paylasim icin tesekkurler

__________________
Kadının gücünü
Hafife Alma.
Her Yol Sana Çıkar
Galatasaray !


EbruLi isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile CevaplaAlıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 7
FeCr, Jade, Orhan-38, Pain, Pineapple, Zemherir, Şafak
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are AçıkSaat: 04:03

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2018, ve
Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
 

Hakkında

"Forum sitemizdeki yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır.Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz."

 

Copyright © 2016

SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.