Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji > Başak
facebook bağlan


Başak Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015

Başak kategorisinde açılmış olan Başak Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015 konusu , Başak Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015 GENEL BAKIŞ 4 Mayıs tarihinde Akrep burcunda bir Dolunay etkileşimi var. Bu Dolunayda yöneticiye baktığımız zaman karşıt burcumuzda ilerlediğinden bizim için iletişim, yolculuklar, ...


Like Tree2Beğeni
  • 1 Post By DeRDeST
  • 1 Post By YeniCeri

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 01.05.2015, 10:35   #1 (permalink)
Süper Üye

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
tick Başak Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015Başak Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015GENEL BAKIŞ

4 Mayıs tarihinde Akrep burcunda bir Dolunay etkileşimi var. Bu Dolunayda yöneticiye baktığımız zaman karşıt burcumuzda ilerlediğinden bizim için iletişim, yolculuklar, yakın ilişkilerimizin dikkatli bir şekilde gözden geçirildiği bir Dolunay bu. Bazı insanlarla yol ayrımına gelinebilir. Biraz tatminsiz, duygusal olduğumuz bir Dolunay olabilir. Bu Dolunay'da güçlü olma arzumuz çok yüksek.
8 Mayıs tarihinde Venüs Yengeç burcunda seyir halinde olacak bu bizler için koruma ve kollama duygumuzun etkili olduğunu gösteriyor. Değer verdiğimiz insanlar bize değer versin yanıltmasın istiyoruz. Aşk hayatımız veya çocuklarımızla ilgili konularda ayaklarımızın sağlam yere basmasını istediğimiz bir geçiş bu.
12 Mayıs tarihinde Mars İkizler burcunda kariyer evimizde etkili olacak. Kimimiz için bu yaşadığımız toplum ve değerlerimiz için de bir harekete geçme arzusu için yoğun olduğu zaman. Fakat aynı gün Merkür'ün gölgeli günleri dereye giriyor. Bu ikisini birlikte harmanladığımız zaman yarım kalan işlerimizi tamamlama anlamında önemli.
18 Mayıs tarihinde Yeniay Boğa burcunda oluşacak. Görünümleriyle birlikte ele aldığımız da farklı iş, proje arayışlarımız var. Geçici işler yerine, kalıcı temeli sağlam olan işlere adım atmak lazım. Bu Yeniay'da kariyer ve ev hayatımız da vurgulanıyor. Unutmamak gerekir ki Merkür gerileme hareketi döneminde olacağımız için düşünmeden karar vermeyelim.
19 Mayıs- 12 Haziran tarihleri arasında yöneticiniz Merkür geriliyor. Bu dönemde özellikle kariyer bakımı konusuyla önemli. Çünkü şuandaki mevcut duruma bakmak, projelerimizi gözden geçirmek, eksiklerimizi giderme açısından olumlu olur.
21 Mayıs Güneş İkizle devreye girecek. Merkür'ün geri hareket dönemine rastladığı için olumsuz görmüyorum.

AŞK VE İLİŞKİLER

1-10 Mayıs arası: 3 Mayıs tarihinde, ilişkilerde öncelikle aile konularda yaşanan sıkıntılar veya beraberlik anlamında sizi rahatsız eden durumlar zorlayıcıdır. Pek konuşmak istemezsiniz. Sizi anlayacak birine ihtiyaç duyarsınız. Sorumluluklarınız ağırdır ve bunu üstünüzden alabilecek, destek olabilecek kişi önemlidir. 4 Mayıs tarihindeki Akrep Dolunayı, güvende olma arzunuzdur. Etrafınızdaki kişilerin size karşı yaklaşımları önemlidir. Çıkarlarını öne alan kişilerle anlaşmakta zorlanırsınız. Bu aşk hayatınızla ilgili konularda da geçerlidir. 7 Mayıs tarihindeki Venüs-Yengeç geçişi olumludur. Sizi rahatlatır. İş veya maddi sorunlarınız kafanızı karıştırırken, size destek olan dostların varlığını rahatlatıcıdır.
11-17 Mayıs arası: 15 Mayıs tarihindeki görünüm, ilişkilerde hem fikirlerin hem de ailevi değerlerin önemli olduğunu gösteriyor. Eğer sorumluluk duygusu bu beraberlikte yoksa bir de yetiştirilme biçimi ve hayatı ele alışınız farklı ise, problem yaratıcı olabilir. 16 Mayıs tarihindeki görünüm, ilişkide bağlılık, sevgi, şefkat, alışkanlık ve iyi niyetliliğin problemlerin aşılmasında etken olacağını gösteriyor.
18-24 Mayıs arası: 22 Mayıs tarihindeki Venüs-Pluto görünümü, hem sosyal ilişkiler hem de aşk hayatınızla ilgili konular üzerinde önem taşıyor. Bir yanıyla hassas ve kırılgan yanlarımızı vurguluyor. İlişkilerimizde güvende olmak ihtiyacımız yoğun. Bunu bize hissettirebilecek ortamlara çekiliyoruz. Devam eden ilişkimizi güçlendirmek, aynı hedef için birlikte yol almak arzumuz var. Dostluklarımızda da bu duygularımız ön planda. Onlarla can olayım, varsa elimden geleni yapayım. İşte bu hislerle aşk hayatımızı ve sosyal yaşamımızı, amacımız gözden geçireceğiz. Boşa kürek sallamak değil, bizzat bizi güçlü kılacak ilişkileri tercih edeceğiz.
25-31 Mayıs arası: Haftanın genelindeki görünümlerin tümü Merkür geri hareketi ve Neptün ile örtüştüğü için ben hakikaten çok dikkatli ve gözünüz açık olmasını istiyorum. İster devam etsin veya yeni başlasın, ister problemli olsun hiç fark etmez. Beraberlikte sorumluluk çerçevesinde düşünmek gerekiyor. Evli Başakların eşlerinin iş durumları veya genelde partnerin ailevi veya iş hayatıyla ilgili konularında yaşanması muhtemel sıkıntılarında yardımcı olmamız, anlayışlı davranmamız gerekebilir. Yeni biriyle tanışmışsak, bu kişinin işi gücü var mıdır, bir problemli süreçten geçiyor mudur, diye bakalım. Merkür geri hareket döneminde, ne olursa olsun acil kararlar vermekten kaçınalım. Hayal kırıklığı yaşamamak için, söylediklerimize, söylenenlere de bilhassa dikkat edelim.

İŞ VE KARİYER

1-10 Mayıs arası: 1 Mayıs tarihinde İkizler burcunda ilerleyecek Merkür, sizi iş hayatında akılcı düşünmeye, kendinizi ifade etmeye ancak gerginlikten de uzak durmaya çağırıyor. Ayrıntılar içinde boğulmadan, zamanı çok iyi kullanarak işlerinizi yapmalısınız. İş tercihlerinizi yaparken veya mevcut işinizle ilgili konularda bazen işini bilmek gerekir. Hani derler ya, uyanık olmak diye, aynen öyle. 3 Mayıs tarihinde bir yandan aktif olmak isteriniz ancak diğer yandan bazı durumların size uymayışı nedeniyle sıkılırsınız. 4 Mayıs tarihindeki Dolunay, önceden girişimde bulunulmuş işlerin sonuçlanmasında etkilidir. Ancak tam da istediğiniz gibi olmayabilir. 7 Mayıs tarihindeki görünüm, maddi açıdan tatmin edici işlere yönelmenizi sağlar. Ancak iş ortaklıkları anlamında dikkatli olunmalı, sözleşme şartlarına iyi bakılmalıdır.
11-17 Mayıs arası: 12 Mayıs tarihindeki Mars-İkizler geçişinde, iş hayatında çok zeki, mantıklı, esnek ve hızlı olmak çok önemli. Çünkü bu enerjinin etkisi altında fazla detaylara takılırsanız girişimlerde ve işlerinizi yapmada zaman kaybedebilirsiniz. Adaptasyon önemli. Araştırmak, bulmak, keşfetmek, hareketli olmak gerekiyor. Bu durum sizi biraz zorlayabilir. Bir de işverenler genelde kendilerini her şeyde haklı görmeye çalışabilirler. Yoğunluk artabilir. Bu yüzden de işlerimizi yetiştirmek zor olabilir. 15 Mayıs tarihinde iş-ev arası koşturmaca yorucu gelebilir. İş problemlerimiz varsa, zorlanabiliriz. Bize uymayan şartlarla mücadele etmek gerekecek.
18-24 Mayıs arası: 18 Mayıs tarihinde Boğa burcunda oluşacak Yeniay, Merkür gölgeli günleriyle buluştu ve ardından geri hareketle örtüşmüş olacak. Bir de bu yeniayın görünümlerini göz önüne alırsak, iş hayatınızla ilgili konularda tercihte bulunmak için, öncelikle bilgimizi, tecrübelerimizi gözden geçirme yönünde önem taşıyacak. Bunu yapalım ki, iş-ev arasındaki dengeyi de istikrarlı bir şekilde kuralım.
19 Mayıs-12 Haziran tarihleri arasında yöneticiniz Merkür-İkizler burcunda gerileyecek. Bu süre içinde, iş hayatımızı, toplum içindeki yerimizi, konumumuzu, kariyer hedeflerimizi, meslek seçimimizi bütünüyle gözden geçireceğiz. Şöyle bir durup bakacağız. Yolcunun yol üzerinde bir mola vermesi halidir bu. Onarım sürecidir. Yarım kalan işler bitirilir. Yeni proje veya planlamalar için veriler toparlanır. İş başvurumuz için özgeçmişimizi hazırlama vaktidir. Bütüne bakma, bütünde görülenleri ele alma zamanıdır. Ancak İkizler burcundaki Merkür, dağınık ve bazen tutarsız düşünmeye, yüzeyde olana bakarken, detayları atlamaya neden olabilir. Bunun önüne geçmenin yolu, geri hareket süresince internet veya farklı yolla edindiğiniz bilgileri iyi saklamak, belgelerimizi korumak, notlarımızı iyi almak, planlı çalışmaktır. Bu süreçte iletişimin rolü büyük. Kimseyi kırmadan konuşmalı, tutamayacağımız sözler vermemeli, verdiklerimizi de yerine getirmeliyiz.
25-31 Mayıs arası: İş hayatımızla ilgili konularda da ben dikkatli olunması gereken bir haftaya adım attığımızı belirtmek isterim. Hem yöneticiniz Merkür geri hareketi hem de görünümler, bastığımız yerin farkında olmamızı işaret ediyor. Çabuk karar vermek, yön değiştirmek, iş hayatında dalgınlık, acelecilik tabii ki yanlış olur. Ben geri hareket dönemlerinde bilgilenmeyi, eksikleri tamamlamayı, uygun çözümler bulmak için geçmişi şöyle bir gözden geçirmeyi olumlu buluyorum daima. O zaman bu hafta iş ortaklıkları başta olmak üzere, iş ortamında, iş görüşmelerinde, karşımıza çıkan fırsatlar veya sorunlar olduğunda enine boyuna mercek altına alınması gerektiğini söylemeliyim. Projelere eğilmek, aynı anda iki işle birden uğraşmak, yolculuk, seyahat, toplantılar, yeni bağlantılar bu hafta etkili gözüktüğü için, özen göstermekte yarar var.

PARA

1-10 Mayıs arası: 7 Mayıs tarihindeki Venüs-yengeç burcu geçişinde hem dostlarınız hem iş bağlantılarınız hem de ailenizden destek görebilirsiniz. Siz de onlara karşı cömert yaklaşımlarda bulunursunuz. Ancak ben parasal konularda hesabı şaşmamanız gerektiğini de söylemeliyim. İş durumumuza göre hareket edelim. Gelirse tamam, ancak kısıtlı bir geliriniz varsa açılmamak lazım. Zeki düşünmek, aklımızı kullanmak vaktidir.
11-17 Mayıs arası: 15 ve 16 Mayıs tarihindeki üç gün üst üste etkili olacak görünümler, para kazanmak amaçlı girişimlerin, aktivitelerin işaretçisidir. Evinizin ihtiyaçlarını dikkatli bir şekilde yapmakta yarar var. Yatırım konularında gelir getirici olana yönelelim.
18-24 Mayıs arası: 22 Mayıs tarihindeki görünüm, yine Merkür geri hareket dönemiyle örtüşecek. Bu nedenle işimiz ve onun maddi getirileri üzerinde ciddiyetle durmak lazım. İş görüşmelerinde özellikle işin şartları kadar geleceğe dönük şekilde düşündüğümüzde, kazancının güven içinde yaşamamızı sağlıyor olması önemlidir. Zaten bu haftanın özünde kariyer hayatımız, güvence arzumuz, geleceğe olumlu yönde bakabilmek arzumuz bir hayli önemli olacaktır.
25-31 Mayıs arası: Finansal açıdan hafta başındaki görünüm, bir yanıyla güvence elde etmek amaçlı bazı kişilerle bir araya gelmenin işaretçisi. Ancak bu kişilerin güvenilirliği, parasal açıdan artı ve eksilerinin mutlaka gözden geçirilmesi şarttır. İlerisi adına düşünelim. Oldubittiye getirmeyelim. Paramıza dikkat edelim. Ticaret, satış, yatırım gibi konularda da aceleyle kararlar vermeyelim.

Mayıs Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler: 3-4-8-9-17-21-22-26-27-31
Zayıf Enerjili Günler: 6-12-13-19
Aşkta En Şanslı Günler: 8-9-
Parasal Açıdan Şanslı Günler: 1-2-28-29
Yeniay: 25-26-27
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 12-13-14
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

KAYNAK: iremSU - Mynet Astroloji Danışmanı

YeniCeri beğendi.
DeRDeST isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 01.05.2015, 10:49   #2 (permalink)
Bağımlı Üye
Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: Başak Burcunda Bu Ay - Mayıs 2015

hadi hayırlısı harbiden yolculuk var bende ya

DeRDeST beğendi.
__________________
.


YeniCeri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 2
DeRDeST, YeniCeri
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 15:37