Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu
 

Go Back   Forum Aski - Türkiye'nin En Eğlenceli Forumu > Hayat ve Eğlence > Astroloji > Başak
facebook bağlan


2016'da Başak Burcunu Ne Bekliyor?

Başak kategorisinde açılmış olan 2016'da Başak Burcunu Ne Bekliyor? konusu , 2016'da Başak Burcunu Ne Bekliyor? 2016 yılı Başak burcu yorumu Hande Kazanova, Başak burcu için 2016 yılını yorumluyor. Sevgili Başaklar, 2016’da çalışkanlık, sorumluluk ve mütevazılıkla atılacak adımlar yeni girişimlerinizde size ...


Like Tree1Beğeni
  • 1 Post By Jineps

Yeni Konu aç  Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Arama Stil
Alt 26.12.2015, 14:26   #1 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart 2016'da Başak Burcunu Ne Bekliyor?2016'da Başak Burcunu Ne Bekliyor?2016 yılı Başak burcu yorumu

Hande Kazanova, Başak burcu için 2016 yılını yorumluyor.

Sevgili Başaklar, 2016’da çalışkanlık, sorumluluk ve mütevazılıkla atılacak adımlar yeni girişimlerinizde size önemli şanslar sunabilir. 12 yılda bir gelen ve önünüzdeki 12 yılın konu ve olaylarını belirleyecek olan bu dönemde, kafanızda kurduğunuz planlarınız varsa harekete geçin, uğraşın. Eksik olduğunuz bir alan varsa onu tamamlayın. Tüm bunlar için ritminizi hızlandırın. 9 Eylül’e kadar sürecek olan bu gelişim döneminde hayatınız için bir şeyler yapmalısınız. Siz kendiniz için bir şeyler yaptıkça hayat da size karşılığını en güzel şekilde verecek.

Bu sene daha çok aile hayatınıza ve ev konularınıza yönelik hareket edeceksiniz. Ailenizle ilgili her türlü sorumluluk karşınıza gelebilir. Ev sahibi olabilir, vaktinizi evinizin düzenine ayırabilirsiniz. Ailenizden bir insanın bakımını üstlenebilirsiniz. Kendi sağlığınıza, evliliğinize ve ilişkilerinize de dikkat etmeniz gerekebilir.

Satürn’ün size çeşitli dersler vereceği bu birkaç yıllık dönemde kendi hayatınıza odaklanmalı, çevrenizdeki değişimleri fark etmelisiniz. Hayatınızı yeniden yapılandırmak, endişelerden kurtulmak ve sağlığınıza dikkat etmek öncelikleriniz olmalı.

İş/Para/Kariyer

2016’DA Jüpiter’den alacağınız etkilerle kendinizi işinizde göstererek önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hayatın rüzgarını arkanıza almışken, girişimleriniz için bazı sıkıntılar yaşayacağınız tarihler de yok değil. 23 Mart - 26 Mayıs tarihlerinde aile hayatınıza, ev girişimlerinize ve sağlığınıza dikkat edin. 18 Haziran - 10 Eylül tarihleri civarında, ortaklı işlerinizde, özel ilişkilerinizde ve aile hayatınızda kendinizi yetersiz ve güvensiz göreceksiniz. Bu tarihlerde büyük değişikliklerden kaçınmanız ve sadeleşerek yolunuzda ilerlemeniz önemli olacak.

Kariyer evinizin yöneticisi Merkür olduğundan yıl boyunca Merkür’ün sert açılarını veya gerilemesini iyi takip etmeye çalışın. Bazı atılımlarınızda zorlanmalarınız olsa bile 9 Eylül’den sonra parasal konularda oldukça şanslı ve fırsatlı bir döneme gireceksiniz. Maddi konularda eliniz bollaşacak. Uğraşılarınızın karşılığını almaya başlayacaksınız. 18 Ağustos’taki tutulma sizin iş ve hizmet alanlarınızda oluşacak. Bu tarih civarında işinizde önemli değişimlere, duygusal konu ve olaylara açık olmalısınız. Kişisel girişimleriniz için 1 Eylül’de oluşacak olan Güneş tutulması sizi destekleyecek.

Aşk/Evlilik/İlişkiler

2016’da Jüpiter’den alacağınız olumlu etkilerle ikili ilişkiler alanlarınızda önemli gelişmeler yaşanabilir. 9 Mart’taki Güneş tutulması ve 16 Eylül’deki Ay tutulması özel hayatınızda atmak istediğiniz adımları hızlı bir şekilde karşınıza getirebilir.

Evlilik ve ikili ilişkiler alanlarınızda hareket eden Neptün, var olan uzun süreli ilişkilerinizde ve evlilik hayatınızda birtakım çözülmeleri, dağılmaları ve sorunları hayatınıza taşıyabilir. Özellikle eylül başı doğumlu bir Başak’sanız, ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda bu dönem dikkatli adımlar atmalı, yanlış yönlendirilmelerden ve yanlış anlaşılmalardan uzak durmalısınız. Eğer evli değilseniz, yaşadığınız ilişkiyi fazlasıyla gözünüzde büyütebilir, idealize edebilirsiniz. Erkeklerle olan bağlantılarınızda ve özel ilişkilerinizde özellikle eylül başında birtakım sıkıntılar oluşabilir.

Bu sene aile hayatınıza gereken özeni göstermelisiniz. Yaşayacağınız çoğu olay aile hayatınızı ve özel ilişkilerinizi etkileyecek. 23 Mart - 26 Mayıs tarihlerinde aile hayatınıza, ev girişimlerinize ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 18 Haziran - 10 Eylül tarihleri civarında ortaklı işlerinizde, özel ilişkilerinizde ve aile hayatınızda kendinizi yetersiz ve güvensiz göreceksiniz.

17 Nisan - 27 Mayıs arasında Mars’ın aile ve ev hayatınızda geriliyor olması, bu alanlarda bazı sıkıntıların ve sorunların ortaya çıkma ihtimalini kuvvetlendiriyor. Anlaşmazlıklara, iç mücadelelere ve sıkıntılara açık olacaksınız. 27 Mayıs - 30 Haziran arasındaysa yakın çevrenizle, akrabalarınızla ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinize dikkat etmeniz gerekebilir.


Sağlık

Yıl genelinde Jüpiter’den alacağınız etkiyle sağlığınızda çok ciddi sorunlarla karşılaşmayabilirsiniz ama zorlanacağınız tarihler de olacak. Özellikle 23 Mart - 26 Mayıs tarihlerinde aile hayatınıza ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. 18 Haziran - 10 Eylül tarihleri civarında, sağlıkla ilgili konular hayatınıza yerleşebilir. Bu dönemde yaşadıklarınız sonucunda fiziksel olarak sağlığınızı ihmal edebilirsiniz. 18 Ağustos’ta sağlık alanlarınızı etkileyecek bir tutulmayla karşı karşıya olacaksınız. 1 Eylül’deki tutulmada aile hayatınızdaki baba, amca ve eş gibi erkek figürlerin hayatlarında sağlık sıkıntıları oluşabilir.

Eğitim

27 Mayıs - 30 Haziran arasında Mars’ın eğitim ve öğrenim alanlarınızda gerileyecek olması, bu alanlarda sorunları artırabilir. Erkek figürleriyle anlaşmanız kolay olmayacak, iletişimsel konularda enerjinizi ortaya koymakta zorlanacaksınız. Önceden yaşadığınız bir sıkıntı yeniden gündeme gelebilir. Bu süreçte eğitiminize çok dikkat edin. Bu sene eğitim hayatınız, aile hayatınızda yaşadıklarınız ve sağlık sıkıntıları nedeniyle zaman zaman bölünebilir.

__________________


Papatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Alt 27.12.2015, 03:10   #2 (permalink)

Kullanıcıların profil bilgileri misafirlere kapatılmıştır.
Standart Cevap: 2016'da Başak Burcunu Ne Bekliyor?

Başak Burcu 2016 Genel BakışSevgili Başak burcu, 2016 yılında hedeflerinizle daha fazla ön plana çıkmaya başlayacaksınız. Şartların istediğiniz gibi gelişecek olması sizi daha fazla motive edecektir. Hedeflere ilerleme konusunda şanslı olacaksınız. Genel olarak sabretmeyi bilmelisiniz. Acele kararlar almanız ve başarıya hızla ulaşma isteğiniz geleceğiniz konusunda size zarar verebilir. Emin olmadığınız işlere girerken dikkatli davranmalısınız. İş hayatınızda yaratıcılığınız daha net bir şekilde ortaya çıkmaya başlayacak. Yaratıcılığınızı doğru anlamda kullanmaya başlamanız gerekiyor.

2016 yılının tamamında iş, aşk ya da eğitim hayatınızla ilgili güzel gelişmeler olacak. Bu konularda kendinizi geliştirmek için çaba göstermeye başlayacaksınız. Seçim yapma aşamasında biraz daha kendinizi düşünerek hareket etmenizde yarar var. Olumlu olsun ya da olmasın şartları olduğu gibi görmenizde ve kabul etmenizde fayda olacak. Seçim yapmadan önce kendinizi düşünmeli ve yaptığınız seçimin size uygun olup olmadığına karar vermelisiniz.

Aşk hayatınızda da güzel gelişmeler olacak Başak burcu. Birlikteliğiniz var ise, partnerinizle uyumlu paylaşımlar yapmaya başlayacak, birlikte karar alacak ve birlikte hareket edeceksiniz. Birlikteliğinizin size mutluluk vereceğini söylemek gerekiyor. Şartlar istediğiniz gibi olacak ve aşk hayatınıza renk katacaksınız. Eğitim hayatınıza devam ediyorsanız, derslerinizdeki ilerleme ve eksik olduğunuz noktaları kapatmaya başlamanız sizi çok daha fazla memnun edecektir.

2016 yılını başarıyla geçirmeniz muhtemel. Tüm bunların gerçekleşmesi için sabretmeyi bilmeniz gerekiyor. 2016 yılında güzel zamanlar geçireceksiniz. Eğlenmek ve öğrenmek için çok fazla vaktiniz olacak. Hepsinden en iyi şekilde yararlanmaya çalışın. Siz kendinizi ne kadar geliştirirseniz, hayata karşı o kadar başarılı olursunuz. Doğru noktaları hedef alın ve iyice yoğunlaşın. Siz başarmayı gerçekten isterseniz, mutlaka ulaşırsınız.

Kendinize hedef belirlememeniz yılı boş ve bir adım ileriye gitmeden geçirmenize neden olabilir. Kısa süreli hedefler koyarak başlayabilirsiniz. Her gerçekleştirdiğiniz hedefler, daha büyük hedefler konusunda sizi cesaretlendirecektir. Zaman zaman olumsuzluklar olacak ancak bu durum sizi yıldırmasın. Kararlı bir şekilde işlerinizde ilerlemelisiniz. Geride bıraktığımız yıldan devam eden maddi sıkıntılarınıza bu yıl içerisinde son verecek ve büyük ölçüde rahatlamaya başlayacaksınız.

Özellikle iş hayatınızla ilgili önemli kararlar almadan önce çevrenizdeki insanların baskısı altına girmemeye çalışın. Karar alma aşamasında sizin ne düşündüğünüz çok daha önemli. Sezgilerinize güvenmeniz gerekiyor. 2016 yılında zaman zaman iş, eğitim veya özel hayatınızdan kaynaklı yolculuklar gündeme gelebilir. İş hayatınızda değişiklik istiyorsanız, isteğiniz de yerini bulabilir. Pişman olmak istemiyorsanız iyice düşünmeden harekete geçmeyin. Projeler konusunda da iyi analizler yapmanız gerekiyor.

burcweb

Papatya beğendi.
__________________
Taklitler aslını yaşatır.
KIPSS.

Ben soğuk değilim, siz cıvıksınız.
.
Jineps isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Yukarı'daki Konuyu Aşağıdaki Sosyal Ağlarda Paylaşabilirsiniz.


(Tümünü Görüntüle Konuyu Görüntüleyen Üyeler: 6
Düşes, Estetika, Jineps, Oldstonegirl, Papatya, zzT
Seçenekler Arama
Stil

Yetkileriniz
Konu Açma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


Forum hakkında Kullanılan sistem hakkında
Forumaski paylaşım sitesidir.Bu nedenle yazılı, görsel ve diğer materyaller sitemize kayıtlı üyelerimiz tarafından kontrol edilmeksizin eklenmektedir.Bu nedenden ötürü doğabilecek yasal sorumluluklar yazan kullanıcılara aittir.Sitemiz hak sahiplerinin şikayetleri doğrultusunda yazılı, görsel ve diğer materyalleri 48 saat içerisinde sitemizden kaldırmaktadır. Bildirimlerinizi bu linkten bize yapabilirsiniz.

Telif Hakları vBulletin® Copyright ©2000 - 2016, ve Jelsoft Enterprises Ltd.'e Aittir.
SEO by vBSEO 3.6.0 PL2 ©2011, Crawlability, Inc.

Saat: 19:41